Νέα

Τέλος το σχολείο, επιτέλους μια νέα αρχή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.866
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Σε ποια ειδικότητα έχει πολλα; να πάω να γραφτω
Δεν τις θυμάμαι τώρα όλες τις ειδικότητες , αλλά στην δικιά μας ηλεκτρονικοι υπολογιστών όπως επίσης και στις ηλεκτρονικοι τηλεοράσεων και μηχανικοι αυτοκινήτων , νομίζω δεν είχε τίποτα απο κορίτσια , στις υπόλοιπες όλο και κάτι θα είχε :sad2:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.318
Κριτικές
1
Like
35.365
Πόντοι
6.256
Η μεγαλύτερη μαλακία στη ζωη ειναι οι φρασεις
' βαζω στόχους'
' βάλε στόχους '


Μεγάαααλη χαζομάρα.
μπαινεις σε καλουπι και χανεις το παρων που πρεπει να τα εχει ολα.

γενικως , για να βγαλεις κανα φραγκο πρεπει να σαι λαμογιο να κανεις παρανομιες και να ανακατευτεις με κόμματα.

επικαιρο παραδειγμα ειναι ο τράγκας
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.226
Like
3.494
Πόντοι
1.706
Είμαστε μια καλή παρέα κατά βάθος, το φόρουμ εμένα μου φαίνεται εφ όλης της ύλης , ανταλλαγή απόψεων κλπ
Με το πρώτο άκυρο από συμφοιτήτριά σου, εδώ μέσα θα έρθεις για συμβουλή και οι μπουρδελιάρηδες θα σου συστήνουν ποια πουτάνα είναι καλύτερη για να χάσεις την παρθενιά σου. Καθώς και να μην σκοτίζεσαι, γιατί όλες οι γκόμενες εκεί έξω είναι προβληματικές και μόνο οι πουτάνες αξίζουν.
Θα διαβάζεις απόψεις ατόμων που έχουν φάει τα μούτρα τους εκεί έξω και θα νομίζεις ότι κάνεις ανταλλαγή απόψεων σε θέματα εφόλης της ύλης.
Αθώο μου παιδί.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.226
Like
3.494
Πόντοι
1.706
5. Και μην ξεχνάς, ότι μπορείς να ονερευτείς μπορείς να το κάνεις. Και άσε τους στενόμυαλους και κομπλεξικους της κοινωνίας. Σκέψου σαν να μην υπάρχει αποτυχία....
:hi:
Ωραίος Begood. Απλά respect.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Begood
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Με το πρώτο άκυρο από συμφοιτήτριά σου, εδώ μέσα θα έρθεις για συμβουλή και οι μπουρδελιάρηδες θα σου συστήνουν ποια πουτάνα είναι καλύτερη για να χάσεις την παρθενιά σου. Καθώς και να μην σκοτίζεσαι, γιατί όλες οι γκόμενες εκεί έξω είναι προβληματικές και μόνο οι πουτάνες αξίζουν.
Θα διαβάζεις απόψεις ατόμων που έχουν φάει τα μούτρα τους εκεί έξω και θα νομίζεις ότι κάνεις ανταλλαγή απόψεων σε θέματα εφόλης της ύλης.
Αθώο μου παιδί.
Μα το bou δεν είναι μόνο για τις γυναίκες, εδώ για ο'τι θες μιλάμε, και από ότι κατάλαβα πολλοί εδώ μέσα δεν είστε υπέρ του αγοραίου έρωτα στις νεαρές . Ελπίζω να βρω κοπέλα μέσα στο καλοκαίρι αν παίξω σωστά και να μην μείνω μπακουρι για πολύ καιρό ακόμα γιατί μετά δυσκολέψει το πράγμα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
Μα το bou δεν είναι μόνο για τις γυναίκες, εδώ για ο'τι θες μιλάμε, και από ότι κατάλαβα πολλοί εδώ μέσα δεν είστε υπέρ του αγοραίου έρωτα στις νεαρές . Ελπίζω να βρω κοπέλα μέσα στο καλοκαίρι αν παίξω σωστά και να μην μείνω μπακουρι για πολύ καιρό ακόμα γιατί μετά δυσκολέψει το πράγμα
τωρα που θα πας πανεπιστημιο, θα μας γνωρισεις καμια φοιτητρια να γαμησουμε?
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
ρε τύποι τι "καταστροφή" διαβάζω....
μηδενίσατε τα πάντα, μέχρι και τη φιλία.
get a life
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση? Έχω ξεκινήσει εδώ και ένα χρόνο αποτρίχωση με ένα μηχάνημα σαν λέιζερ (όχι αλεξανδριτη κάτι πιο καινούργιο που πονάει λιγότερο) και μας λένε ότι θα πάρει πολύ καιρό να φύγουν εντελώς οι τρίχες, κάνω σε όλα τα σημεία εκτός από όρχεις, κώλο στήθος κοιλιά πλάτη είπα να κάνω μέχρι να φύγουν εντελώς και χέρια πόδια αραίωση, αξίζει την αναμονή λέτε? Όρχεις να τους κάνω αποτρίχωση και αυτούς η όχι ? Επίσης κάτι τελευταίο, στη πλάτη με την αποτρίχωση βγάζω κάτι σπυράκια τα οποία έχουν φύγει αλλά έχει μείνει λίγο το σημάδι που έχουν αφήσει, πως μπορεί να φύγει το σημάδι του σπυριου? Το γράφω εδώ γιατί στο άλλο θρεντ της αποτρίχωσης θα είναι δύσκολο να μου απαντήσουν
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.770
Πόντοι
3.556
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση? Έχω ξεκινήσει εδώ και ένα χρόνο αποτρίχωση με ένα μηχάνημα σαν λέιζερ (όχι αλεξανδριτη κάτι πιο καινούργιο που πονάει λιγότερο) και μας λένε ότι θα πάρει πολύ καιρό να φύγουν εντελώς οι τρίχες, κάνω σε όλα τα σημεία εκτός από όρχεις, κώλο στήθος κοιλιά πλάτη είπα να κάνω μέχρι να φύγουν εντελώς και χέρια πόδια αραίωση, αξίζει την αναμονή λέτε? Όρχεις να τους κάνω αποτρίχωση και αυτούς η όχι ? Επίσης κάτι τελευταίο, στη πλάτη με την αποτρίχωση βγάζω κάτι σπυράκια τα οποία έχουν φύγει αλλά έχει μείνει λίγο το σημάδι που έχουν αφήσει, πως μπορεί να φύγει το σημάδι του σπυριου? Το γράφω εδώ γιατί στο άλλο θρεντ της αποτρίχωσης θα είναι δύσκολο να μου απαντήσουν
τύπε παλι καλα που το διευκρινησες :undecided::undecided::undecided:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση? Έχω ξεκινήσει εδώ και ένα χρόνο αποτρίχωση με ένα μηχάνημα σαν λέιζερ (όχι αλεξανδριτη κάτι πιο καινούργιο που πονάει λιγότερο) και μας λένε ότι θα πάρει πολύ καιρό να φύγουν εντελώς οι τρίχες, κάνω σε όλα τα σημεία εκτός από όρχεις, κώλο στήθος κοιλιά πλάτη είπα να κάνω μέχρι να φύγουν εντελώς και χέρια πόδια αραίωση, αξίζει την αναμονή λέτε? Όρχεις να τους κάνω αποτρίχωση και αυτούς η όχι ? Επίσης κάτι τελευταίο, στη πλάτη με την αποτρίχωση βγάζω κάτι σπυράκια τα οποία έχουν φύγει αλλά έχει μείνει λίγο το σημάδι που έχουν αφήσει, πως μπορεί να φύγει το σημάδι του σπυριου? Το γράφω εδώ γιατί στο άλλο θρεντ της αποτρίχωσης θα είναι δύσκολο να μου απαντήσουν
Ξυρίζεις κώλο τύπε? Δεν μας τα ειχες πει αυτα
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom