Νέα

Τέλος το σχολείο, επιτέλους μια νέα αρχή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ωραία κομπλέ τότε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για την αποτρίχωση δε μου είπατε τι να κάνω
Τι να σου πω ρε τύπε, οταν ημουν 18 εμεις ειχαμε αλλες προτεραιοτητες απο το να βρουμε ασφαλη μεθοδο να ξυρισουμε τον κωλο μας
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
Κοίτα εγώ θα ψαχτω από ηλικίες 15-18 φέτος, οπότε δύσκολο να βρω για σένα
δηλαδη ρε τυπε εσυ τωρα που τελειωσες το σχολειο, θα αρχισεις να την πεφτεις σε κοριτσια απο το σχολειο???? :confused:
φφφφφττττττοοοοουυυυυυυυυυυυυυ σου ρε πουστη μου, πεσαμε σε καργιολη.... :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τζίμι το σχόλιο δεν είχε "στόχο" τον προπονητή :confused:
ξανα 3η λυκειου τον βλεπω τον τυπο :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση? Έχω ξεκινήσει εδώ και ένα χρόνο αποτρίχωση με ένα μηχάνημα σαν λέιζερ (όχι αλεξανδριτη κάτι πιο καινούργιο που πονάει λιγότερο) και μας λένε ότι θα πάρει πολύ καιρό να φύγουν εντελώς οι τρίχες, κάνω σε όλα τα σημεία εκτός από όρχεις, κώλο στήθος κοιλιά πλάτη είπα να κάνω μέχρι να φύγουν εντελώς και χέρια πόδια αραίωση, αξίζει την αναμονή λέτε? Όρχεις να τους κάνω αποτρίχωση και αυτούς η όχι ? Επίσης κάτι τελευταίο, στη πλάτη με την αποτρίχωση βγάζω κάτι σπυράκια τα οποία έχουν φύγει αλλά έχει μείνει λίγο το σημάδι που έχουν αφήσει, πως μπορεί να φύγει το σημάδι του σπυριου? Το γράφω εδώ γιατί στο άλλο θρεντ της αποτρίχωσης θα είναι δύσκολο να μου απαντήσουν
Σε σχολή αισθητικής πέρασες τυπαρα μου;
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
δηλαδη ρε τυπε εσυ τωρα που τελειωσες το σχολειο, θα αρχισεις να την πεφτεις σε κοριτσια απο το σχολειο???? :confused:
φφφφφττττττοοοοουυυυυυυυυυυυυυ σου ρε πουστη μου, πεσαμε σε καργιολη.... :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ξανα 3η λυκειου τον βλεπω τον τυπο :confused:
Ε καλά για 1-2 μικρότερες τι πειράζει? Εντάξει 3 δύσκολο πες μέχρι 2. Δεν το βρίσκω παράλογο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δε θέλει και πολλά το "παιδί"
Ηρέμησε μέχρι 15 πάω ξέρω
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Τι να σου πω ρε τύπε, οταν ημουν 18 εμεις ειχαμε αλλες προτεραιοτητες απο το να βρουμε ασφαλη μεθοδο να ξυρισουμε τον κωλο μας
Άμα κάποιος είχε πολύ τρίχα δεν τον πείραζε δηλαδή?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.269
Like
3.526
Πόντοι
1.706
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
και εμεις πως θα γνωρισουμε φοιτητριες?
τζαμπα σε σπουδασαμε?
:confused: :confused: :confused:
Εντάξει ηρέμησε θα βρω συνομηλικες η μεγαλύτερες και για σας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα πάει και μέσα με αποτριχωμένο κωλαράκι..........όνομα και πράμα τζίμης γανγκμπανγκ
Τη γλυτώνω σύμφωνα με το νόμο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Μα οι γυναίκες δεν σιχαίνονται την πολύ τρίχα υποτίθεται?
Ναι ε?
Γι αυτο μεχρι πριν 1-2 χρονια η σούπερ μοδα ηταν να εχουν οι νεοι αντρες κατι μούσια σαν αρχιμανδριτες?
Τύπε μου αντι να υιοθετείς ανοητα προτυπα που λενε οι διαφοροι κορεκτίλες, βούτα μεσα στη ζωη και αποκτησε δικη σου αποψη για το τι συμβαινει. Θα εκπλαγεις οταν θα αντιληφθεις οτι πολλα απο αυτα που σου σερβιρονται σαν αδιαμφισβητητες αληθειες, ειναι κολοσσιαιες σαχλαμαρες
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Ναι ε?
Γι αυτο μεχρι πριν 1-2 χρονια η σούπερ μοδα ηταν να εχουν οι νεοι αντρες κατι μούσια σαν αρχιμανδριτες?
Τύπε μου αντι να υιοθετείς ανοητα προτυπα που λενε οι διαφοροι κορεκτίλες, βούτα μεσα στη ζωη και αποκτησε δικη σου αποψη για το τι συμβαινει. Θα εκπλαγεις οταν θα αντιληφθεις οτι πολλα απο αυτα που σου σερβιρονται σαν αδιαμφισβητητες αληθειες, ειναι κολοσσιαιες σαχλαμαρες
Άλλο μούσι και άλλο τρίχα στο σώμα όμως, δηλαδή να αφήσω και την τρίχα στους όρχεις? Τι να πω...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Άλλο μούσι και άλλο τρίχα στο σώμα όμως, δηλαδή να αφήσω και την τρίχα στους όρχεις? Τι να πω...
Τύπε "αρχιδια" λεγονται, δεν εισαι στο σαιτ της εκκλησιας, τι "ορχεις" μας λες
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
:hi:
Ωραίος Begood. Απλά respect.
Την αλήθεια είπα φίλε. Πλέον τα «εκπαιδευτικά» συστήματα σκοτώνουν τα όνειρα των παιδιών. Ε όχι ρε δεν υπάρχει ταβάνι!!! Όλα είναι στο μυαλό μαζί και οι αντιλήψεις μας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom