Νέα

Τέλος το σχολείο, επιτέλους μια νέα αρχή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.373
Πόντοι
6.955
Δεν θελω να σε στεναχωρισω αλλα για σενα τα πραγματικα δυσκολα τωρα αρχιζουν
Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι, ειδικά αν κατάγεσαι από φτωχή οικογένεια τότε τα χρόνια που θα ακολουθήσουν μέχρι να αποκατασταθείς επαγγελματικά και να σταθείς στα πόδια σου θα είναι τα πιο δύσκολα της ζωής σου. Εάν η οικογένεια σου έχει κάποια στοιχειώδη οικονομική άνεση τότε θα απολαύσεις κάποια πράγματα. Στην ηλικία 18 26 ο άνδρας δεν είναι ποθητός από τις γυναίκες, αυτές γαμιούνται με μεγαλύτερους οπότε μην προσδοκάς πολλά πράγματα. Να πηγαίνεις τακτικά σε πουτάνες (εγώ δεν πήγαινα) διότι η επαφή μαζί τους σου ανεβάζει την αυτοεκτίμηση.
Όταν βρω λίγο χρόνο θα σου γράψω κι άλλες τοποθετήσεις διότι το νήμα είναι σοβαρό.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι, ειδικά αν κατάγεσαι από φτωχή οικογένεια τότε τα χρόνια που θα ακολουθήσουν μέχρι να αποκατασταθείς επαγγελματικά και να σταθείς στα πόδια σου θα είναι τα πιο δύσκολα της ζωής σου. Εάν η οικογένεια σου έχει κάποια στοιχειώδη οικονομική άνεση τότε θα απολαύσεις κάποια πράγματα. Στην ηλικία 18 26 ο άνδρας δεν είναι ποθητός από τις γυναίκες, αυτές γαμιούνται με μεγαλύτερους οπότε μην προσδοκάς πολλά πράγματα. Να πηγαίνεις τακτικά σε πουτάνες (εγώ δεν πήγαινα) διότι η επαφή μαζί τους σου ανεβάζει την αυτοεκτίμηση.
Όταν βρω λίγο χρόνο θα σου γράψω κι άλλες τοποθετήσεις διότι το νήμα είναι σοβαρό.
Κοίτα από φτωχή οικογένεια δεν είμαι. Πιστεύω ότι μπορώ να περάσω παρά πολύ ωραία αρκεί να βάλω στόχους και να μην το παρακανω σε κάποια πράγματα, από γυναίκες πιστεύω ότι θα έχω πάρα πολλές επιλογές από εξόδους κονέ κλπ, δεν νομίζω ότι είναι τόσο δύσκολο γιατί είμαι και εμφανίσιμος, εδώ βλέπεις τον κάθε πικραμένο να κάνει φάσεις από δω και από κει
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι, ειδικά αν κατάγεσαι από φτωχή οικογένεια τότε τα χρόνια που θα ακολουθήσουν μέχρι να αποκατασταθείς επαγγελματικά και να σταθείς στα πόδια σου θα είναι τα πιο δύσκολα της ζωής σου. Εάν η οικογένεια σου έχει κάποια στοιχειώδη οικονομική άνεση τότε θα απολαύσεις κάποια πράγματα. Στην ηλικία 18 26 ο άνδρας δεν είναι ποθητός από τις γυναίκες, αυτές γαμιούνται με μεγαλύτερους οπότε μην προσδοκάς πολλά πράγματα. Να πηγαίνεις τακτικά σε πουτάνες (εγώ δεν πήγαινα) διότι η επαφή μαζί τους σου ανεβάζει την αυτοεκτίμηση.
Όταν βρω λίγο χρόνο θα σου γράψω κι άλλες τοποθετήσεις διότι το νήμα είναι σοβαρό.
θα διαφωνήσω κάθετα...
α. γιατί σου ανεβάζει την αυτοεκτίμηση? :think:
αν είναι δυνατό !!
ούτε ανεβάζει ούτε κατεβάζει....
β. στα 18 (λέμε τώρα) να μην πηγαίνει καθόλου σε πουτάνες. να βγει έξω να γνωρίσει κοπέλες, να κάνει σχέσεις, ons, περιπετειούλες και όλες εκείνες τις "μαλακίες" που πρέπει να κάνει ένας νέος.
κι αν δεν βρίσκει γκόμενα να προσπαθήσει, να ξαναπροσπαθήσει και να μεταξαναπροσπαθήσει μέχρι να τα καταφέρει, ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΟΜΩς ΣΤΗΝ ΕΥΚΟΛΗ - ΛΑΘΟΣ ΛΥΣΗ (ΣΩΣΤΉ ΣΕ ΆΛΛΕς ΠΕΡΙΠ΄ΤΩΣΕΙς)
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι, ειδικά αν κατάγεσαι από φτωχή οικογένεια τότε τα χρόνια που θα ακολουθήσουν μέχρι να αποκατασταθείς επαγγελματικά και να σταθείς στα πόδια σου θα είναι τα πιο δύσκολα της ζωής σου. Εάν η οικογένεια σου έχει κάποια στοιχειώδη οικονομική άνεση τότε θα απολαύσεις κάποια πράγματα. Στην ηλικία 18 26 ο άνδρας δεν είναι ποθητός από τις γυναίκες, αυτές γαμιούνται με μεγαλύτερους οπότε μην προσδοκάς πολλά πράγματα. Να πηγαίνεις τακτικά σε πουτάνες (εγώ δεν πήγαινα) διότι η επαφή μαζί τους σου ανεβάζει την αυτοεκτίμηση.
Όταν βρω λίγο χρόνο θα σου γράψω κι άλλες τοποθετήσεις διότι το νήμα είναι σοβαρό.
Μέγα λάθος. Αν απο τα 18-26 πηγαίνει σε άνες τότε στα 30 θα είναι ενα μαλθακούλη που δεν θα ξέρει να βγάζει γυναίκα. Και άν η αυτόεκτίμηση του εξαρτάτε απο αυτές τότε πάει χάσαμε το παιδί. Απο τα 18-30 πρέπει αν ζημωθεί στην ζωή και το φλέρτ. Να βγεί να φλερτάρει να γαμήσει να γνωρίσει κόσμο ξανά και ξανά. Με λίγα λόγια να ζήσει.
Αυτό που λές κατέστρεψε και καταστρέφει πολλούς άντρες με τα κλασσικά "στανταράκια" άνες. Στανταράκι να έχεις αλλά κοπέλα που μάρσαρες και την γάμησες με το ξίφος σου.
Τώρα μετά τα 35-40 αλλάζουν πολλά..
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
αμα μπηκες εδω μεσα να ρωτησεις "τι" και "πως" για την ενηλικη ζωη σου..... αστα κλαφτα απο τωρα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
  • Like
Αντιδράσεις: Begood

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
18 ειναι ρε φίλε όχι 65...
αμα στα 18 μπαινεις σε ενα σαιτ για μπουρδελα και γραφεις "τελειωσα το σχολειο. και τωρα,τι;",
τοτε τα παντα στη (μικρη) ζωη σου μαλλον εχουν παει στραβα :2funny:

τελος παντων καλη τυχη :2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Στην ηλικία 18 26 ο άνδρας δεν είναι ποθητός από τις γυναίκες, αυτές γαμιούνται με μεγαλύτερους οπότε μην προσδοκάς πολλά πράγματα.

Τώρα μόνο με συνομήλικους γαμιούνται.

Και όποιος σ'αυτές τις ηλικίες δεν έχει γκόμενα,είναι μαλάκας
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
αμα στα 18 μπαινεις σε ενα σαιτ για μπουρδελα και γραφεις "τελειωσα το σχολειο. και τωρα,τι;",
τοτε τα παντα στη (μικρη) ζωη σου μαλλον εχουν παει στραβα :2funny:

τελος παντων καλη τυχη :2funny:
Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα. Το έχω πει και πιο πριν, δεν ξέρεις τους λόγους που έχει ο κάθε ένας. Σκεφτείτε λίγο..
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
αμα στα 18 μπαινεις σε ενα σαιτ για μπουρδελα και γραφεις "τελειωσα το σχολειο. και τωρα,τι;",
τοτε τα παντα στη (μικρη) ζωη σου μαλλον εχουν παει στραβα :2funny:

τελος παντων καλη τυχη :2funny:
Προσωπικά δε το θεωρώ τόσο περίεργο και τραγικό, σαν νέο μέλος έκανα μια εύλογη ερώτηση για την ηλικία μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Και φιλαράκι βλέπω πολλά θα. Θα το ένα, θα το άλλο. Είναι εύκολο να λες έχω σχέδια, στόχους, θα κάνω,θα ράνω, θα,θα θα ,θα. Παλαιό ΠΑΣΟΚ. Μέχρι να πέσουν οι πρωτιές κατραπακιες.Κάνε πρώτα και εδώ είμαστε.
Γιατί πιστεύεις ότι θα αποτύχω?
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Δεν είπα αυτό. Άλλο ΘΑ κάνω άλλο κάνω. Στη βράση κολλάει το σίδερο
Δεν είπα ότι θα τα κάνω όλα κατευθείαν, είπα έχω σχέδια που ελπιζω ότι θα γίνουν σιγα σιγά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δηλαδή εν ολίγοις άσε τα θα κάνω. Κανε.
κανω ήδη την αποτρίχωση
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Είπα να κάνεις ουσιώδη πράγματα όχι να γινεις καγκουρας πουστρικος σύμφωνα με τα 'πρότυπα'
Επειδή κάνω αποτρίχωση σημαίνει ότι είμαι πουστρικος? Επίσης δεν είναι κακό να είσαι και λίγο καγκουρας και yolo
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Νταξει λάδωσε και λίγο το Γκρόβερ σύμφωνα με τη μόδα της εποχής.
Έχω ήδη ξεκινήσει γυμναστική παίζω κιθάρα, βγαίνω, μεθαύριο θα πάω σε συναυλία, έχω γεμάτο πρόγραμμα μη νομίζεις
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
79
Like
102
Πόντοι
0
Ποια είναι η σχολή πρώτη στις επιθυμίες σου? Ποιες εναλλακτικές έχεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom