Νέα

Τέλος το σχολείο, επιτέλους μια νέα αρχή!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 383
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Ναι γιατί η πληροφορική είναι το μέλλον!

Όπως και η ρομποτική! :wink:
Η ρομποτική συνδέεται άμεσα με την πληροφορική, παρακλάδι της είναι ουσιαστικά, πλέον ακόμα και τα αυτοκίνητα έχουν μικρούς υπολογιστές για gps τηλέφωνο και πολλές άλλες λειτουργίες, οπότε αν ξέρεις από προγραμματισμό μπορείς να ασχοληθείς ακόμα και με αυτά, πλέον την συναντάς παντού οπότε ακόμα και αν μια εταιρεία δεν συνδέεται άμεσα με τον προγραμματισμό θέλει προγραμματιστές, ακόμα και για logistics η διοίκηση
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Γεια σας, τελείωσα τις πανελλήνιες και πλέον αναμένω τα αποτελέσματα τα οποία ελπίζω να αντικατοπτρίζουν τη σκληρή δουλειά που έκανα αυτή τη χρονιά. Μετά από 12 βαρετά σχολικά χρόνια νομίζω πως ήρθε μια νέα περίοδος, μια νέα αρχή, είμαι πολύ ενθουσιασμένος και φυσικά έχω πολλά σχέδια στο μυαλό μου για τα χρόνια που έρχονται. Το μόνο που σίγουρα θα μείνει από αυτά τα χρόνια είναι οι 2-3 κολλητοί μου με τους οποίους είμαστε αχώριστοι θα λέγαμε, αλλά νομίζω ότι όλα τα άλλα θα αλλάξουν προς το καλύτερο. Ποιες είναι οι συμβουλες σας εσάς των μεγαλύτερων για τις ηλικίες 18-25, τι να κάνω σε αυτά τα χρόνια? Τι να προσέξω και τι να αποφύγω?


ΔΕΝ έχει κάνα μέσον για το δημόσιο ο πατέρας σου;;;; :think:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.803
Πόντοι
5.406
Πιστεύω ότι θα μένει μια χαρά χρόνος αν είμαι οργανωμένος και έχω πρόγραμμα, δεν ξέρω αν συμφωνείς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Μια χαρα χρονος θα μενει ,αρκει να εχεις παντα στο μυαλο σου οτι οι πολεμικες τεχνες ειναι χομπι και μονο χομπι και δινεις το πιο γονιμο κομματι του χρονου σου στη σχολη.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Μια χαρα χρονος θα μενει ,αρκει να εχεις παντα στο μυαλο σου οτι οι πολεμικες τεχνες ειναι χομπι και μονο χομπι και δινεις το πιο γονιμο κομματι του χρονου σου στη σχολη.
Το μεσημέρι θα είναι για τη σχολή και οι ώρες παρακολούθησης των μαθημάτων, εκτός από πολεμικές τέχνες είναι και οι έξοδοι που σίγουρα θα είναι 3 την εβδομάδα, λίγο κιθάρα για χαλάρωση και λιγο gaming, νομίζω θα είμαι μια χαρά
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Γεια σας, τελείωσα τις πανελλήνιες και πλέον αναμένω τα αποτελέσματα τα οποία ελπίζω να αντικατοπτρίζουν τη σκληρή δουλειά που έκανα αυτή τη χρονιά. Μετά από 12 βαρετά σχολικά χρόνια νομίζω πως ήρθε μια νέα περίοδος, μια νέα αρχή, είμαι πολύ ενθουσιασμένος και φυσικά έχω πολλά σχέδια στο μυαλό μου για τα χρόνια που έρχονται. Το μόνο που σίγουρα θα μείνει από αυτά τα χρόνια είναι οι 2-3 κολλητοί μου με τους οποίους είμαστε αχώριστοι θα λέγαμε, αλλά νομίζω ότι όλα τα άλλα θα αλλάξουν προς το καλύτερο. Ποιες είναι οι συμβουλες σας εσάς των μεγαλύτερων για τις ηλικίες 18-25, τι να κάνω σε αυτά τα χρόνια? Τι να προσέξω και τι να αποφύγω?
σιγουρα θα σου μεινουν αξεχαστα τα φοιτητικα χρονια τυπε:confused::confused::confused:

1655236011901.jpeg
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Γεια σας, τελείωσα τις πανελλήνιες και πλέον αναμένω τα αποτελέσματα τα οποία ελπίζω να αντικατοπτρίζουν τη σκληρή δουλειά που έκανα αυτή τη χρονιά. Μετά από 12 βαρετά σχολικά χρόνια νομίζω πως ήρθε μια νέα περίοδος, μια νέα αρχή, είμαι πολύ ενθουσιασμένος και φυσικά έχω πολλά σχέδια στο μυαλό μου για τα χρόνια που έρχονται. Το μόνο που σίγουρα θα μείνει από αυτά τα χρόνια είναι οι 2-3 κολλητοί μου με τους οποίους είμαστε αχώριστοι θα λέγαμε, αλλά νομίζω ότι όλα τα άλλα θα αλλάξουν προς το καλύτερο. Ποιες είναι οι συμβουλες σας εσάς των μεγαλύτερων για τις ηλικίες 18-25, τι να κάνω σε αυτά τα χρόνια? Τι να προσέξω και τι να αποφύγω?
Περνά όσο καλύτερα μπορείς . , γαμα όσες περισσότερες γκόμενες μπορείς, γενικά γλεντά χωρίς να υπάρχει αύριο
Αυτά θα είναι τα μόνα χρόνια που σου ανήκουν
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Το μεσημέρι θα είναι για τη σχολή και οι ώρες παρακολούθησης των μαθημάτων, εκτός από πολεμικές τέχνες είναι και οι έξοδοι που σίγουρα θα είναι 3 την εβδομάδα, λίγο κιθάρα για χαλάρωση και λιγο gaming, νομίζω θα είμαι μια χαρά
Τύπε βάλε πρόγραμμα αλλά μην ξεχάσεις το μπου. Το ΜΠΟΥ !!!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Χαχαχαχ τα βράδια που δε θα βγαίνω
ασε τα πολλα σκαλώματα στον υπολογιστη τωρα που εισαι μικρος.Εξω ειναι η ζωη. ασε μας εμας οι περισσοτεροι εδω τα φαγαμε τα ψωμια μας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σχολείο είναι? Χαχαχαχ
αν δεν τα φας μονος στη μαπα δε θα καταλαβεις τιποτα
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
ασε τα πολλα σκαλώματα στον υπολογιστη τωρα που εισαι μικρος.Εξω ειναι η ζωη. ασε μας εμας οι περισσοτεροι εδω τα φαγαμε τα ψωμια μας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αν δεν τα φας μονος στη μαπα δε θα καταλαβεις τιποτα
Τι εννοείς να φάω στη μάπα? Σκαλωματα έχω μόνο στο Play station, αν σκαλωσω στο play station φίλε άστο
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Γιατι βλαμμενα ρε φιλε.
Απο που προκυπτει αυτο
Η Ιστορία μιλά απο μόνη της.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Προσπάθησα και το μόνο που βρήκα είναι ότι έχει ΗΔΗ ξεκινήσει στραβά τη ζωή του.
Αλλά δεν είμαι και πολύ έξυπνος.
Όχι, δεν τα λες καλά..σκέψου πιο επι της ουσίας
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Ο προπονητής μου με είχε βάλει να παίξω να έναν πυγμάχο τοτε που ήμουν ακόμα 15 χρόνων και φώναξε τον πατέρα μου να έρθει να με δει, μόλις τελείωσα μου είπε ότι αυτό που έβγαλα στο ρίνγκ πολύ λίγα άτομα το έχουν βγάλει, μέσα σ'αυτους και ο Ζαμπίδης, και ότι θα μπορούσα να γίνω πρωταθλητής, δεν το λέω για να το παίξω κάποιος αλλά μου έχει μείνει από τότε
Αρασέ 110 κάνεις?
:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom