Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 791K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
4
Like
3.230
Πόντοι
456
Τελικά το test drive είναι μάλλον μόνο για λίγους και εκλεκτούς ?
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Τελικά το test drive είναι μάλλον μόνο για λίγους και εκλεκτούς ?
Καλημέρα .
Πως ήθελες δηλαδή να γίνει?
Να μην εκπαιδευτούν?
Να μην μάθουν μασάζ?
να μην δούμε αν αξίζουν?
να τις βγάλουμε έξω και να αρχίσουμε τα παράπονα μετά μεταξύ μας?
Οπότε δεν είναι λίγοι και εκλεκτοί είναι πολλοί οι άνθρωποι αυτοί που δέχονται να δοκιμάσουν αρχάριες ώστε να εξελιχθούν με το ίδιο κόστος χωρίς να δημιουργούν προβλήματα είναι αρκετά ελαστικοί οι άνθρωποι και γουστάρουν όλο αυτό το "της εκπαίδευση της νέας και άβγαλτη της"
χωρίς να τις πιέζουν για κάτι παραπάνω αλλά να τους δίνουν χώρο να βγάλουν ενα ωραίο πρόγραμμα άρτιο όσο αφορά το μασάζ ερωτικό αισθησιακό όπως το θέλουμε και μετά έξτρα που θέλουμε το θέμα είναι όμως να βγαίνει από μέσα τους όπως το νιώθουν αυθεντικά Αυτό είναι το ζητούμενο. Για αυτό γίνονται και οι απαραίτητες προετοιμασίες για αυτές τις κοπέλες για να το δω και εγώ και να είμαι σίγουρη ότι κάνει για σας.
Οπότε σας έλυσα και αυτή την απορία ....
Για μένα είναι σημαντικά ουσιαστικό να Έχω ευχαριστημένους πελάτες όπως έχω όλα τα χρόνια μόνο και ευχαριστημένες κοπέλες χωρίς να τις πιέζω για πράγματα που δεν είναι στην κατηγορία μας.

Εν κατακλείδι ενεργή θα είναι από 7 Σεπτεμβρίου εφόσον τελειώσει την εξεταστική της η Αγνή.
Ενεργές είναι τώρα και έτοιμες με αρκετά ραντεβού πολύ καλό feedback από πελάτες
Ίνα και Νάγια
Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις υπηρεσίες και φωτογραφικό υλικό μόνο με γραπτό μήνυμα στο
Viber
6979398952
Παρακαλώ πολύ μη στέλνετε άλλα PM δεν τα ανοίγω έχουνε φτάσει Τα 200+++ Δεν κλείνω ραντεβού μέσα από το μπου σε καμία περίπτωση.
Σας ευχαριστώ πολύ με εκτίμηση και αγάπη και σεβασμό σε στα μέλη
ΤΕΑ
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
4
Like
3.230
Πόντοι
456
Δεν αμφισβητώ την ποιότητα των υπηρεσιών .
Το λέω γιατί ζήτησα να βοηθήσω «στην εκπαίδευση» αλλά έφαγα πόρτα .
Ισως επειδή δεν είμαι τακτικός αλλά περιστασιακός πελάτης …
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.113
Κριτικές
8
Like
3.011
Πόντοι
736
φανταζομαι και πολλοι ακομα φιλε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Δεν αμφισβητώ την ποιότητα των υπηρεσιών .
Το λέω γιατί ζήτησα να βοηθήσω «στην εκπαίδευση» αλλά έφαγα πόρτα .
Ισως επειδή δεν είμαι τακτικός αλλά περιστασιακός πελάτης …
Καλημέρα .
Η ίσως..πιθανόν όμως να είχε γίνει book... καταλαβαίνω ότι από τη στιγμή που βγήκε δημοσίευση για νέες θεραπεύτριες με αυτό το κακό που συμβαίνει εκεί έξω έχουν πέσει όλοι πάνω μας Για άλλη μία φορά γιατί υπάρχει εμπιστοσύνη ξέρουν τι θα πάρουν οπότε Πιθανόν να πέσατε πάνο σε κρατήσεις και να έχει γίνει κλείσιμο Ή και ακόμα και αυτό που λέτε αν δεν είσαστε σταθερός Πελάτης και να σας ξέρουμε πώς θα υπάρχει εμπιστοσύνη ??
Λογικό είναι πώς θα μπορούσαμε να σας στείλουμε ένα νέο κορίτσι με τόσα που συμβαίνουν ??
Ελπίζω να σας εξυπηρετήσουμε σε επόμενες ημερομηνίες κ να υπάρχει κατανόηση .
ευχαριστώ
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Καλημέρα! Αν μπορείς σε παρακαλώ λίγες πληροφορίες για την Αγνή, Ίνα και Νάγια.
Έχω μείνει στην εποχή που ήσουν μόνο εσύ και η Ίριδα και πολύ θα ήθελα να συναντηθώ με καινούργιες μαθήτριες της ανωτάτης σχολής Τέας!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.140
Πόντοι
456
Ινα & Νάγια έχουν αναφερθεί από κάποιον ή κάτι μου διαφεύγει ;
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Πρώτη φορά της ακούω
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Εν κατακλείδι ενεργή θα είναι από 7 Σεπτεμβρίου εφόσον τελειώσει την εξεταστική της η Αγνή.
Ενεργές είναι τώρα και έτοιμες με αρκετά ραντεβού πολύ καλό feedback από πελάτες
Ίνα και Νάγια
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.140
Πόντοι
456
Καλημέρα .
Η ίσως..πιθανόν όμως να είχε γίνει book... καταλαβαίνω ότι από τη στιγμή που βγήκε δημοσίευση για νέες θεραπεύτριες με αυτό το κακό που συμβαίνει εκεί έξω έχουν πέσει όλοι πάνω μας Για άλλη μία φορά γιατί υπάρχει εμπιστοσύνη ξέρουν τι θα πάρουν οπότε Πιθανόν να πέσατε πάνο σε κρατήσεις και να έχει γίνει κλείσιμο Ή και ακόμα και αυτό που λέτε αν δεν είσαστε σταθερός Πελάτης και να σας ξέρουμε πώς θα υπάρχει εμπιστοσύνη ??
Λογικό είναι πώς θα μπορούσαμε να σας στείλουμε ένα νέο κορίτσι με τόσα που συμβαίνουν ??
Ελπίζω να σας εξυπηρετήσουμε σε επόμενες ημερομηνίες κ να υπάρχει κατανόηση .
ευχαριστώ
Mε την Αλεξάνδρα όμως την πάτησες όπως και μεις άλλωστε ...θέλει τριπλοτσεκαρίσματα και γρήγορες αποφάσεις η πρόσληψη!
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
4
Like
3.230
Πόντοι
456
Καλημέρα .
Η ίσως..πιθανόν όμως να είχε γίνει book... καταλαβαίνω ότι από τη στιγμή που βγήκε δημοσίευση για νέες θεραπεύτριες με αυτό το κακό που συμβαίνει εκεί έξω έχουν πέσει όλοι πάνω μας Για άλλη μία φορά γιατί υπάρχει εμπιστοσύνη ξέρουν τι θα πάρουν οπότε Πιθανόν να πέσατε πάνο σε κρατήσεις και να έχει γίνει κλείσιμο Ή και ακόμα και αυτό που λέτε αν δεν είσαστε σταθερός Πελάτης και να σας ξέρουμε πώς θα υπάρχει εμπιστοσύνη ??
Λογικό είναι πώς θα μπορούσαμε να σας στείλουμε ένα νέο κορίτσι με τόσα που συμβαίνουν ??
Ελπίζω να σας εξυπηρετήσουμε σε επόμενες ημερομηνίες κ να υπάρχει κατανόηση .
ευχαριστώ
Νομίζω ότι έχετε feedback από τις κοπέλες , για όλους μας έστω και με μια συνάντηση .
Ας μην το τραβάμε παρακάτω.
Εύχομαι να τα καταφέρω να δοκιμάσω και πάλι τις εξαιρετικές υπηρεσίες σας
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Καλημέρα! Αν μπορείς σε παρακαλώ λίγες πληροφορίες για την Αγνή, Ίνα και Νάγια.
Έχω μείνει στην εποχή που ήσουν μόνο εσύ και η Ίριδα και πολύ θα ήθελα να συναντηθώ με καινούργιες μαθήτριες της ανωτάτης σχολής Τέας!!

Καλησπέρα Όχι δεν έχουν αναφερθεί κάπου αλλά θα πάθετε την πλάκα σας όταν θα τις δοκιμάσετε Πίστεψέ με έχει γίνει χαμούλης με γραπτό μήνυμα στο
Viber
6979398952
όλες οι πληροφορίες Όσο αφορά
Ίνα κ Νάγια

Για Αγνή ας βάλουμε ακόμα ένα ερωτηματικό θα το δούμε από 7 Σεπτεμβρίου όταν τελειώσει η εξεταστική της και αν αξίζει Θα την παραλάβετε πακέτο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
124
Like
252
Πόντοι
21
Καλημέρα .
Η ίσως..πιθανόν όμως να είχε γίνει book... καταλαβαίνω ότι από τη στιγμή που βγήκε δημοσίευση για νέες θεραπεύτριες με αυτό το κακό που συμβαίνει εκεί έξω έχουν πέσει όλοι πάνω μας Για άλλη μία φορά γιατί υπάρχει εμπιστοσύνη ξέρουν τι θα πάρουν οπότε Πιθανόν να πέσατε πάνο σε κρατήσεις και να έχει γίνει κλείσιμο Ή και ακόμα και αυτό που λέτε αν δεν είσαστε σταθερός Πελάτης και να σας ξέρουμε πώς θα υπάρχει εμπιστοσύνη ??
Λογικό είναι πώς θα μπορούσαμε να σας στείλουμε ένα νέο κορίτσι με τόσα που συμβαίνουν ??
Ελπίζω να σας εξυπηρετήσουμε σε επόμενες ημερομηνίες κ να υπάρχει κατανόηση .
ευχαριστώ
Σε κάνα δυο χρόνια
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.550
Like
6.533
Πόντοι
1.056
Τι έγινε ρε παιδιά ???? Η επιχείρισης δεν κατέβασε ρολά τελικώς ????? Τεα δεν έριξες μαύρη πέτρα δηλώνοντας " θα γίνω πάλι υπάλληλος " ?????¿???????
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Τι έγινε ρε παιδιά ???? Η επιχείρισης δεν κατέβασε ρολά τελικώς ????? Τεα δεν έριξες μαύρη πέτρα δηλώνοντας " θα γίνω πάλι υπάλληλος " ?????¿???????
Έκλαψα με το θα γίνω εγώ υπάλληλος... Ποτέ όμως.. η δουλειά μου είναι όλο και κάτι κατεβάζει στο επιχειρείν το μυαλό μου μην αγχώνεσαι.
Πας Καλά έγραψα εγώ ότι θα γίνω υπάλληλος?
Τι γράφεις ρε φίλε.. έκλεισα το γραφείο και αποδέσμευσα τις κοπέλες πριν τρεις μήνες.
Έτσι κι αλλιώς για ευνόητους λόγους κάθε καλοκαίρι το έκλεινα Συνήθως κάθε Αύγουστο αυτή τη φορά έγινε τρίμηνο γιατί είχα κάποιες δουλίτσες έξω συν ταξίδια, εργασια, σεμινάρια, διακοπές κλπ...
Έστειλα Λοιπόν τα φιλιά μου και τους χαιρετισμούς μου για καλό καλοκαίρι και είπα ότι θα το σκεφτώ αν θα ξανά ανοίξω το γραφείο και δεν το έχω και σε τίποτα να το ξανά κλείσω ξέρεις.
Αλλά για να γίνω πιο κατανοητή σε αυτό που γράφω γιατί Πιθανόν να μην το κατάλαβες Εγώ δεν έχω θέμα αν Θα εργάζονται κοπέλες εδώ ή όχι εγώ την εταιρεία ως εταιρεία την κρατάω για να έχω την ασφάλεια(εφκα)και δουλεύω και ως Ανεξάρτητη νομιμότητα δεν με πολύ καίει είτε Ελλάδα είτε εξωτερικό εγω δουλεύω φουλ.
Για το αν θα κρατήσω το γραφείο με κοπέλες ή όχι για αυτό έπεσε και αυτή η γράφη... θα εξαρτηθεί λοιπόν από την ποιότητα των κοριτσιών και αν πρεσβεύουν αυτό που πρεσβεύω και αν προσφέρουν Έστω στο 70% αυτό που προσφέρω και επιθυμώ Εγώ σε εταιρεία. Και συνεπάγεται αν προσφέρουν αυτό που Γουστάρετε εσείς και όλοι μας τότε μόνο θα κρατηθούν εδώ αρπακτικά, να κλέβουν χρόνους,να μην ξέρουν μασάζ ,να είναι ότι να ναι, να ζητάνε τρελά έξτρα για ένα χεράκι και για μία πίπα να πάνε σπίτι τους, να μην είναι συνεπείς και τα λοιπά εγώ δεν τις θέλω όπως και εσείς. Οπότε εγώ πάω μαζί με εσάς και εσείς μαζί με μένα πακέτο και αυτό δεν αλλάζει.
Δεν έπεσε ποτέ λουκέτο στην εταιρεία Γιατί δεν είχε δουλειά της πουτάνας γίνεται στην κυριολεξία όμως ,γιατί έξω λογικά γνωρίζεις τι παίζει από υπηρεσίες και από δήθεν θεραπεύτριες... αυτό που Εμένα με συμφέρει να σου πω την αλήθεια είναι να το Δουλεύω μόνη μου το έργο και όχι να έχω κοπέλες αλλά τέλος πάντων.
Τώρα νομίζω έγινε πιο λιανά...
Σε φιλωωωωωωωωω
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom