Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 791K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Σε παρακαλώ πολύ για ποιους μας πέρασες;
Για αυτούς που δεν πρόλαβα να κάνω την ανάρτηση και έχει γίνει της πουτάνας στο Viber και να σου πω κάτι το λέω και δημόσια και δεν με νοιάζει και καθόλου....Για αρχή μόνο δοκιμαστικό το κοριτσάκι μόνο σε πελάτες που τους ξέρω εγώ πάρα πολύ καλά γνωστά μέλη να έχω το κεφάλι μου ήσυχο τουλάχιστον ότι έχουν καλή συμπεριφορά και δεν θα κάψουν την κοπέλα ...τους λόγους τους ξέρεις γίνονται χοντρές μαλακίες και είναι κρίμα Πραγματικά είναι κρίμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καμία ελπίδα να επιστρέψεις εσύ στη δουλειά για το ευρύ κοινό υπάρχει;;;
Από Σεπτέμβρη ρε.. μην κλαις ρε.... Σιγά μη χάσεις και εσύ το κελεπούρι μωρέ τόσες έχει εκεί πέρα βρες καμία άλλη μέχρι να ρθω.... Δεν αντέχω Ελβετία είμαι το κέρατό μου μέσα άσε με λίγο
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
8
Like
9.187
Πόντοι
1.336
Για αυτούς που δεν πρόλαβα να κάνω την ανάρτηση και έχει γίνει της πουτάνας στο Viber και να σου πω κάτι το λέω και δημόσια και δεν με νοιάζει και καθόλου....Για αρχή μόνο δοκιμαστικό το κοριτσάκι μόνο σε πελάτες που τους ξέρω εγώ πάρα πολύ καλά γνωστά μέλη να έχω το κεφάλι μου ήσυχο τουλάχιστον ότι έχουν καλή συμπεριφορά και δεν θα κάψουν την κοπέλα ...τους λόγους τους ξέρεις γίνονται χοντρές μαλακίες και είναι κρίμα Πραγματικά είναι κρίμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Από Σεπτέμβρη ρε.. μην κλαις ρε.... Σιγά μη χάσεις και εσύ το κελεπούρι μωρέ τόσες έχει εκεί πέρα βρες καμία άλλη μέχρι να ρθω.... Δεν αντέχω Ελβετία είμαι το κέρατό μου μέσα άσε με λίγο
Το ξέρω, έχω ακούσει ιστορίες από κοπέλα που κάνει μασάζ και μου έχει πει ιστορίες με τι κωλοζωα κυκλοφορούν. Βέβαια αν είναι αλήθεια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.230
Like
16.113
Πόντοι
2.256
Για αυτούς που δεν πρόλαβα να κάνω την ανάρτηση και έχει γίνει της πουτάνας στο Viber και να σου πω κάτι το λέω και δημόσια και δεν με νοιάζει και καθόλου Καλή αρχή μόνο σε πελάτες από τους ξέρω εγώ πάρα πολύ καλά γνωστά μέλη το ξέρω τουλάχιστον ότι έχουν καλή συμπεριφορά και δεν θα κάψουν την κοπέλα τους λόγους τους ξέρεις γίνονται χοντρές μαλακίες και είναι κρίμα Πραγματικά είναι κρίμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Από Σεπτέμβρη ρε.. μην κλαις ρε.... Σιγά μη χάσεις και εσύ το κελεπούρι μωρέ τόσες έχει εκεί πέρα βρες καμία άλλη μέχρι να ρθω.... Δεν αντέχω Ελβετία είμαι το κέρατό μου μέσα άσε με λίγο
Έγραφα κάτι και στο μεταξύ ήρθε η απάντηση. Οκ, αν και δεν πρόκειται μόνο για εμένα, μου φτάνει που αφήνεις έστω κι ένα φωτάκι αναμμένο :wink:
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Έγραφα κάτι και στο μεταξύ ήρθε η απάντηση. Οκ, αν και δεν πρόκειται μόνο για εμένα, μου φτάνει που αφήνεις έστω κι ένα φωτάκι αναμμένο :wink:
Αναμμένο μωρό μου το φωτάκι αναμμένο να βλέπουμε και τίποτα....κλαίω όμως
 
Τελευταία τροποποίηση:

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Καυλώνουν και τα ...16χρονα;;
Αν θες άλλαξε λίγο τα χρόνια της κοπέλας γιατί δεν θέλω να μιλάω για ανήλικα πάμε αλλου...
Όταν ήμουν μικρός μου έλεγαν ότι το κλάμα καθαρίζει το μάτι :cry:
Πού να δεις τι καθαρισμός γίνεται όταν σε χυνουν Κατά λάθος στα μάτια... Εκεί να δεις συγκίνηση
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.230
Like
16.113
Πόντοι
2.256
Αν θες άλλαξε λίγο τα χρόνια της κοπέλας γιατί δεν θέλω να μιλάω για ανήλικα πάμε αλλου...
Πού να δεις τι καθαρισμός γίνεται όταν σε χυνουν Κατά λάθος στα μάτια... Εκεί να δεις συγκίνηση
Δεν ξέρω ρε μωρό μου, μόνο γυναίκες με έχουν χύσει στα μούτρα!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Δεν ξέρω ρε μωρό μου, μόνο γυναίκες με έχουν χύσει στα μούτρα!!!
Δεν τσούζει αυτό ρε αυτό είναι γλυκό Είναι ωραίο που λες.. το άλλο παίζει να σου κάνει και τούμπανο τα μάτια κατακόκκινα
 

steamplayer

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
0
Καλησπέρα πρώτη συνάντηση με την καινούρια κοπέλα της Τέας. Ήμουν το πρώτο της ραντεβού γιατί ήταν και η πρώτη μέρα δουλειάς. Όμορφη chubby κοπέλα,με αισθησιακή φωνή, γύρω στα 30 την έκανα αν και μου είπε ότι είναι 27-28. Τα κιλά είναι αρμονικά πάνω της κυρίως σε κώλο και στήθος. Είχε πολύ ωραία ενέργεια,ερωτική διάθεση και πολύ παιχνιδιάρα. Μου έκανε body to body, κάναμε 2-3 φορές μπάνιο μαζί, δύο εκτονώσεις(χωρίς να πάρει παραπάνω χρήματα για την δεύτερη εκτόνωση). Φάνηκε να το απολαμβάνει και αυτή που δύσκολα το βρίσκεις αυτό. Γενικά μια πολύ ωραιά εμπειρία και αν την συγκρίνω με την Ίριδα που είχα κάνει πιο παλιά είναι πολύ καλύτερη. Αυτά από μένα καλό ξημέρωμα.
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
618
Κριτικές
14
Like
1.702
Πόντοι
496
Καλησπέρα πρώτη συνάντηση με την καινούρια κοπέλα της Τέας. Ήμουν το πρώτο της ραντεβού γιατί ήταν και η πρώτη μέρα δουλειάς. Όμορφη chubby κοπέλα,με αισθησιακή φωνή, γύρω στα 30 την έκανα αν και μου είπε ότι είναι 27-28. Τα κιλά είναι αρμονικά πάνω της κυρίως σε κώλο και στήθος. Είχε πολύ ωραία ενέργεια,ερωτική διάθεση και πολύ παιχνιδιάρα. Μου έκανε body to body, κάναμε 2-3 φορές μπάνιο μαζί, δύο εκτονώσεις(χωρίς να πάρει παραπάνω χρήματα για την δεύτερη εκτόνωση). Φάνηκε να το απολαμβάνει και αυτή που δύσκολα το βρίσκεις αυτό. Γενικά μια πολύ ωραιά εμπειρία και αν την συγκρίνω με την Ίριδα που είχα κάνει πιο παλιά είναι πολύ καλύτερη. Αυτά από μένα καλό ξημέρωμα.
Τίνι τρόπω σε εκτόνωσε νέε μου;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Δεν είναι δουλειά είναι καύλα μονοοοοοοο
Αυτή είσαι Τεα ! Δεν ησυχάζεις και ψάχνεσαι κινώντας τα νήματα του ερωτισμού ακόμα και από τα ξένα ! Αεικίνητη σε όλα και πάντα με πολύ καλές επιλογές που έρχονται στα νερά σου !! Keep walking ‍♀️
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
8
Like
9.187
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα πρώτη συνάντηση με την καινούρια κοπέλα της Τέας. Ήμουν το πρώτο της ραντεβού γιατί ήταν και η πρώτη μέρα δουλειάς. Όμορφη chubby κοπέλα,με αισθησιακή φωνή, γύρω στα 30 την έκανα αν και μου είπε ότι είναι 27-28. Τα κιλά είναι αρμονικά πάνω της κυρίως σε κώλο και στήθος. Είχε πολύ ωραία ενέργεια,ερωτική διάθεση και πολύ παιχνιδιάρα. Μου έκανε body to body, κάναμε 2-3 φορές μπάνιο μαζί, δύο εκτονώσεις(χωρίς να πάρει παραπάνω χρήματα για την δεύτερη εκτόνωση). Φάνηκε να το απολαμβάνει και αυτή που δύσκολα το βρίσκεις αυτό. Γενικά μια πολύ ωραιά εμπειρία και αν την συγκρίνω με την Ίριδα που είχα κάνει πιο παλιά είναι πολύ καλύτερη. Αυτά από μένα καλό ξημέρωμα.
απο μασαζ τι λεει;
 

steamplayer

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
0
απο μασαζ τι λεει;

Body to body πολύ καλό αισθησιακό, λίγο στα πόδια που μου έκανε ήταν καλή και φαινόταν ότι είχε τεχνική. Γενικά ήταν πολύ δεκτική σε όλα, συμφώνησε να της κάνω και γω μασάζ.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
8
Like
9.187
Πόντοι
1.336
Body to body πολύ καλό αισθησιακό, λίγο στα πόδια που μου έκανε ήταν καλή και φαινόταν ότι είχε τεχνική. Γενικά ήταν πολύ δεκτική σε όλα, συμφώνησε να της κάνω και γω μασάζ.
Στήθος 3αρι; Έχει λίγα κιλακια παραπάνω;
 

steamplayer

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
0
Στήθος 3αρι; Έχει λίγα κιλακια παραπάνω;

Στήθος πολύ μεγάλο ναι, έχει λίγα κιλακια παραπάνω αλλά εμένα δεν με ενόχλησαν γιατί το σώμα της είναι αρμονικό δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις..
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Στήθος πολύ μεγάλο ναι, έχει λίγα κιλακια παραπάνω αλλά εμένα δεν με ενόχλησαν γιατί το σώμα της είναι αρμονικό δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις..
Πόσο πήγε στο σύνολο φίλε? Με το +15 της εκτόνωσης εννοώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom