Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 791K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
@εξολοθρευτής

Άστο να πα να γαμήθει με το διάλογο Αφού δεν το έχεις...
Όλοι καταλαβαίνουν Μία χαρά Μόνο εσύ δεν...
Εγώ υπάλληλος δεν παίζει αυτό με την καμία.
Δεν Δεν Δεν
Θέλω μασάζ και μετά καλαμπόκι... Κανόνισε το κοριτσάρα!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.366
Πόντοι
1.071

Άστο να πα να γαμήθει με το διάλογο Αφού δεν το έχεις...
Όλοι καταλαβαίνουν Μία χαρά Μόνο εσύ δεν...
Εγώ υπάλληλος δεν παίζει αυτό με την καμία.
Δεν Δεν Δεν
[/QUOTE]
;akoy
@εξολοθρευτής

Άστο να πα να γαμήθει με το διάλογο Αφού δεν το έχεις...
Όλοι καταλαβαίνουν Μία χαρά Μόνο εσύ δεν...
Εγώ υπάλληλος δεν παίζει αυτό με την καμία.
Δεν Δεν Δεν
άκου κοριτσάκι μου και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου. Δεν σε ξε΄ρω δεν με ξέρεις είσαι πολύ λίγη για να ειρωνευτείς εμένα. Ας τα γράφεις πιο όμορφα ώστε να κάνει πιο ωραίο διάλογο μαζί σου. Κι αν έχεις τα κότσια κανόνισε να βρεθείς μαζί μου έστω για καφέ και θα σου πω εγώ ποιος κάνει διάλογο όμορφο και ποιος δεν κάνει. Νόμιζα επειδή έχεις κάνει πράγματα ψαγμένα ότι είσαι πιο ψαγμένος άνθρωπος αλλά τελικά απ΄ότι φαίνεται δεν. Δεν εκτίμησες τίποτα τίποτα απολύτως. Από τότε που μπήκες μέσα ήμουν από τους πιο ψαγμένους ανθρώπους και κάναμε ωραία συζήτηση. Απ ότι φαίνεται όμως ακόμα και άνθρωποι που θεωρητικά ασχολούνται με την πνευματικότητα και τα εναλλακτικά και οι δήθεν γενικότερα είναι πολύ χειρότεροι από κάποιους άλλους. Μάλλον θα πρέπει να είσαι και εσύ μία από αυτές. Πολύ κρίμα. Καλά να είσαι και σε παρακαλώ μην ξαναασχοληθείς μαζί μου. Ούτε εγώ πρόκειται να ασχοληθώ μαζί σου. Δεν με πειράζει η διαφωνία με πειράζει η ειρωνεία. Και αυτό μου την δίνει στα νεύρα. Καλό βράδυ να έχεις και όνειρα γλυκά.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Να βρεθώ εγώ μαζί σου για καφέ ??
Δώσε πόνο Δώσε τρελαίνομαι!!
Είμαι μία από αυτές είμαι Ναι Συνέχισε έχει ενδιαφέρον έχω πεθάνει στο γέλιο
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
;akoy

άκου κοριτσάκι μου και πολύ ασχολήθηκα μαζί σου. Δεν σε ξε΄ρω δεν με ξέρεις είσαι πολύ λίγη για να ειρωνευτείς εμένα. Ας τα γράφεις πιο όμορφα ώστε να κάνει πιο ωραίο διάλογο μαζί σου. Κι αν έχεις τα κότσια κανόνισε να βρεθείς μαζί μου έστω για καφέ και θα σου πω εγώ ποιος κάνει διάλογο όμορφο και ποιος δεν κάνει. Νόμιζα επειδή έχεις κάνει πράγματα ψαγμένα ότι είσαι πιο ψαγμένος άνθρωπος αλλά τελικά απ΄ότι φαίνεται δεν. Δεν εκτίμησες τίποτα τίποτα απολύτως. Από τότε που μπήκες μέσα ήμουν από τους πιο ψαγμένους ανθρώπους και κάναμε ωραία συζήτηση. Απ ότι φαίνεται όμως ακόμα και άνθρωποι που θεωρητικά ασχολούνται με την πνευματικότητα και τα εναλλακτικά και οι δήθεν γενικότερα είναι πολύ χειρότεροι από κάποιους άλλους. Μάλλον θα πρέπει να είσαι και εσύ μία από αυτές. Πολύ κρίμα. Καλά να είσαι και σε παρακαλώ μην ξαναασχοληθείς μαζί μου. Ούτε εγώ πρόκειται να ασχοληθώ μαζί σου. Δεν με πειράζει η διαφωνία με πειράζει η ειρωνεία. Και αυτό μου την δίνει στα νεύρα. Καλό βράδυ να έχεις και όνειρα γλυκά.

Να βρεθώ εγώ μαζί σου για καφέ ??
Δώσε πόνο Δώσε τρελαίνομαι!!
Είμαι μία από αυτές είμαι Ναι Συνέχισε έχει ενδιαφέρον έχω πεθάνει στο γέλιο
[/QUOTE]
Για καλαμπόκι?????
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Να βρεθώ εγώ μαζί σου για καφέ ??
Δώσε πόνο Δώσε τρελαίνομαι!!
Είμαι μία από αυτές είμαι Ναι Συνέχισε έχει ενδιαφέρον έχω πεθάνει στο γέλιο
[/QUOTE]

@nick77r
Από μένα εσύ είσαι ναι γιατί είσαι σκληρός καργιόλης με το καλαμπόκι....χύνω ρε φίλε Παπί με έκανες πάλι
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Να βρεθώ εγώ μαζί σου για καφέ ??
Δώσε πόνο Δώσε τρελαίνομαι!!
Είμαι μία από αυτές είμαι Ναι Συνέχισε έχει ενδιαφέρον έχω πεθάνει στο γέλιο

@nick77r
Από μένα εσύ είσαι ναι γιατί είσαι σκληρός καργιόλης με το καλαμπόκι....χύνω ρε φίλε Παπί με έκανες πάλι
[/QUOTE]
Έχω τρελλα ρε με καλαμπόκι!!!! Κανόνισε για μασάζ και μετά βάζω αμάξι και βρες εσύ μέρος να τσακίσουμε καλαμπόκι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
@nick77r
Από μένα εσύ είσαι ναι γιατί είσαι σκληρός καργιόλης με το καλαμπόκι....χύνω ρε φίλε Παπί με έκανες πάλι
Έχω τρελλα ρε με καλαμπόκι!!!! Κανόνισε για μασάζ και μετά βάζω αμάξι και βρες εσύ μέρος να τσακίσουμε καλαμπόκι
[/QUOTE]

Κάτσε Ώπα Γιατί έχει γίνει μαλάκια έχει σκάσει ένας τύπος πολύ ευγενικός Κατά τα άλλα και μου είπε ότι θα έρθει σε συνεδρία Αυτός με κεράσια
βερίκοκα
γερμάδες
Και μετά με ρώτησε και τι νούμερο παπούτσι φοράω....

Τι κάνω τώρα ρε συ μου λες?
Θα μου φέρουν όλη τη λαϊκή στις συνεδρίες με αυτά που γράφουμε....κλαίωωω
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.652
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Έχω τρελλα ρε με καλαμπόκι!!!! Κανόνισε για μασάζ και μετά βάζω αμάξι και βρες εσύ μέρος να τσακίσουμε καλαμπόκι

Κάτσε Ώπα Γιατί έχει γίνει μαλάκια έχει σκάσει ένας τύπος πολύ ευγενικός Κατά τα άλλα και μου είπε ότι θα έρθει σε συνεδρία Αυτός με κεράσια
βερίκοκα
γερμάδες
Και μετά με ρώτησε και τι νούμερο παπούτσι φοράω....

Τι κάνω τώρα ρε συ μου λες?
Θα μου φέρουν όλη τη λαϊκή στις συνεδρίες με αυτά που γράφουμε τώρα
[/QUOTE]
Μια χαρά θα ξεκινήσεις λαϊκή με πάγκο
 

rofos

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
109
Like
210
Πόντοι
1
Eγω δυστηχως λαχανικα δεν εχω...
Εαν θες καμια σφυριδα,στηρα,συναγριδα αντε καμια κωλοχτυπα...το συζηταμε..
:cheesy::cheesy::cheesy:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Κάτσε Ώπα Γιατί έχει γίνει μαλάκια έχει σκάσει ένας τύπος πολύ ευγενικός Κατά τα άλλα και μου είπε ότι θα έρθει σε συνεδρία Αυτός με κεράσια
βερίκοκα
γερμάδες
Και μετά με ρώτησε και τι νούμερο παπούτσι φοράω....

Τι κάνω τώρα ρε συ μου λες?
Θα μου φέρουν όλη τη λαϊκή στις συνεδρίες με αυτά που γράφουμε τώρα
Μια χαρά θα ξεκινήσεις λαϊκή με πάγκο
[/QUOTE]

Να μια ωραία ιδέα για απασχόληση καλοκαιρινούς μήνες … πάγκο στην λαϊκή με όλα τα φρούτα εποχής που είναι πολλά , ποικίλα και νόστιμα !
Με προσοχή βέβαια γιατί ο πάγκος έχει πολύ σκύψιμο και τέντωμα για τα ρέστα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Υγεία – Κ@ύλα – Επανάσταση
Ας καυλώσουμε με την ιδέα του να μάθουμε ποιοί είμαστε. Μια διαδικασία δύσκολη, επίπονη, κάποιες φορές αυτομαστιγωτική. Κρύβει όμως και συγχώρεση, αγάπη, αποδοχή.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα κ καλό υπόλοιπο καλοκαιριού παίδες.
 

Συνημμένα

  • PSX_20230815_204923.jpg
    PSX_20230815_204923.jpg
    163,1 KB · Εμφανίσεις: 183

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.883
Κριτικές
19
Like
3.127
Πόντοι
7.195
Υγεία – Κ@ύλα – Επανάσταση
Ας καυλώσουμε με την ιδέα του να μάθουμε ποιοί είμαστε. Μια διαδικασία δύσκολη, επίπονη, κάποιες φορές αυτομαστιγωτική. Κρύβει όμως και συγχώρεση, αγάπη, αποδοχή.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα κ καλό υπόλοιπο καλοκαιριού παίδες.
Χρονια Πολλα ομορφη.
Μας λειπεις
 

Chris 7

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2022
Μηνύματα
34
Like
149
Πόντοι
0
Υγεία – Κ@ύλα – Επανάσταση
Ας καυλώσουμε με την ιδέα του να μάθουμε ποιοί είμαστε. Μια διαδικασία δύσκολη, επίπονη, κάποιες φορές αυτομαστιγωτική. Κρύβει όμως και συγχώρεση, αγάπη, αποδοχή.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα κ καλό υπόλοιπο καλοκαιριού παίδες.
Γεια σου Τέα μας..
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
2
Like
798
Πόντοι
96
Ξερουμε ποιοι ειμεθα, ξερουμε και τι θελουμε, τροπο να τα χωρεσουμε ολα σε μια ζωη ψαχνουμε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

yannis_40

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
Υγεία – Κ@ύλα – Επανάσταση
Ας καυλώσουμε με την ιδέα του να μάθουμε ποιοί είμαστε. Μια διαδικασία δύσκολη, επίπονη, κάποιες φορές αυτομαστιγωτική. Κρύβει όμως και συγχώρεση, αγάπη, αποδοχή.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα κ καλό υπόλοιπο καλοκαιριού παίδες.
Υπέροχη ΓΥΝΑΙΚΑ
Μας λείπεις...
 

Jimmy.D

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
22
Like
32
Πόντοι
0
Υγεία – Κ@ύλα – Επανάσταση
Ας καυλώσουμε με την ιδέα του να μάθουμε ποιοί είμαστε. Μια διαδικασία δύσκολη, επίπονη, κάποιες φορές αυτομαστιγωτική. Κρύβει όμως και συγχώρεση, αγάπη, αποδοχή.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα κ καλό υπόλοιπο καλοκαιριού παίδες.
Τέα σε ευχαριστούμε για όλα και ελπίζουμε να γυρίσεις σύντομα!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Λοιπόν...Λοιπόν..
Δεν έχω επιστρέψει ακόμα αλλά ....έχω ωραία νέα!!
θα το μάθω βέβαια από σας τους ίδιους αν είναι τόσο ωραία όσο νομίζω... καινούργια Παρουσία..
Ελληνίδα
25 ετών
και τούμπανο στήθος
Εννοείται φυσικό.
άνετη στο γυμνό κάνει μασάζ σώμα με σώμα γυμνό συζητήθηκε αυτό Οπότε το χουμε μπανάκι με τον πελάτη πριν και μετά το χουμε και χεράκι σίγουρα συμφώνησε στη χαμηλή τιμή του extra 15 ευρώ χεράκι...(Handjob +15€)
Είναι συμφωνημένα τα έξτρα το έχουμε ξαναπεί δεν χρειάζεται να δώσετε περισσότερα χρήματα είναι υπεραρκετά.
Ζήτησα φωτογραφίες της χωρίς Photoshop και τα λοιπά πραγματικά είναι πολύ όμορφο κοριτσάκι.
Από κει και πέρα περιμένω τα δοκιμαστικά σας να ξεκινήσετε να μάθουμε περισσότερα.. μην την κάψετε μην την τρομάξετε Σας έφαγα.
Φωτογραφίες στα social μου είπε όχι μόνο μέσω Viber.
Viber message
6979398952
Diamonds massage therapy
 
Τελευταία τροποποίηση:

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.230
Like
16.113
Πόντοι
2.256
Λοιπόν...Λοιπόν..
Δεν έχω επιστρέψει ακόμα αλλά ....έχω ωραία νέα!!
θα το μάθω βέβαια από σας τους ίδιους αν είναι τόσο ωραία όσο νομίζω... καινούργια Παρουσία..
Ελληνίδα
25 ετών
και τούμπανο στήθος
Εννοείται φυσικό.
άνετη στο γυμνό κάνει μασάζ σώμα με σώμα γυμνό συζητήθηκε αυτό Οπότε το χουμε μπανάκι με τον πελάτη πριν και μετά το χουμε και χεράκι σίγουρα συμφώνησε στη χαμηλή τιμή του extra 15 ευρώ χεράκι...(Handjob +15€)
Είναι συμφωνημένα τα έξτρα το έχουμε ξαναπεί δεν χρειάζεται να δώσετε περισσότερα χρήματα είναι υπεραρκετά.
Ζήτησα φωτογραφίες της χωρίς Photoshop και τα λοιπά πραγματικά είναι πολύ όμορφο κοριτσάκι.
Από κει και πέρα περιμένω τα δοκιμαστικά σας να ξεκινήσετε να μάθουμε περισσότερα.. μην την κάψετε μην την τρομάξετε Σας έφαγα.
Φωτογραφίες στα social μου είπε όχι μόνο μέσω Viber.
Viber message
6979398952
Diamonds massage therapy
Καμία ελπίδα να επιστρέψεις εσύ στη δουλειά για το ευρύ κοινό υπάρχει;;;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom