Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 791K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Ρε συ αλήθεια από τις καλύτερες κριτικές που έχω διαβάσει και από τις πιο αληθινές Σε ευχαριστώ από την καρδιά μου εννοείται ότι το στοίχημα πάει Εννοείται ότι είσαι η Κλεοπάτρα μου και αυτό για να μην παρεξηγηθεί γιατί έπλενες τον πεοντα να γυαλίσει με τις ώρες και βάραγε η κοπέλα την πόρτα .... οπότε το παρατσούκλι βγήκε ο γοργόνος από την Νάγια η Κλεοπάτρα από μένα σε λάτρεψα πραγματικά και σε ευχαριστώ για αυτό που έκανες για το υλικό είναι Εξαιρετικό την επόμενη φορά γυμνή φωτογράφιση δική μου μωρό μου συν το challenge γιατί ξέρω ότι είμαι καλύτερη σε αυτό που ζήτησες
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.230
Like
16.113
Πόντοι
2.256
σε λίγο όμως η κυβέρνηση θα το επιβάλει και η καθεμία θα έχει μαζί της από ένα
Πόσο μπροστά ήμασταν ρε φίλε όταν λέγαμε ανέκδοτα τύπου "πρώτη φορά βλέπω μουνί να δίνει ρέστα"!!!
Τώρα μουνί που δέχεται πιστωτική!!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
 
Εγγρ.
15 Ιουν 2012
Μηνύματα
58
Κριτικές
13
Like
169
Πόντοι
290
Ρε συ αλήθεια από τις καλύτερες κριτικές που έχω διαβάσει και από τις πιο αληθινές Σε ευχαριστώ από την καρδιά μου εννοείται ότι το στοίχημα πάει Εννοείται ότι είσαι η Κλεοπάτρα μου και αυτό για να μην παρεξηγηθεί γιατί έπλενες τον πεοντα να γυαλίσει με τις ώρες και βάραγε η κοπέλα την πόρτα .... οπότε το παρατσούκλι βγήκε ο γοργόνος από την Νάγια η Κλεοπάτρα από μένα σε λάτρεψα πραγματικά και σε ευχαριστώ για αυτό που έκανες για το υλικό είναι Εξαιρετικό την επόμενη φορά γυμνή φωτογράφιση δική μου μωρό μου συν το challenge γιατί ξέρω ότι είμαι καλύτερη σε αυτό που ζήτησες

Σε ευχαριστώ πολύ κι εγώ για τη σημερινή εμπειρία! Τις ευχαριστίες μου και στη Νάγια! Take care και καλά να περνάτε και εννοείται τα λέμε σύντομα κι από κοντά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
23
Like
1.306
Πόντοι
1.076
Χθεσινη συναντηση με την νεα κοπελα την Ινα.Συννενοηση με το γραφειο μια χαρα,με απλα μηνυματα ενω ημουν στην δουλεια χωρις μπερδεματα.Η κοπελα ειχε φτασει κ νωριτερα κ με ενημερωσε το γραφειο αν θα ηθελα να ξεκινησει πιο νωρις το ραντεβου.Κανενα προβλημα κ τσουπ χτυπαει το κουδουνι.Πρωτη εντυπωση δυστυχως δεν ηταν εντυπωσιακη.Η κοπελα δεν σου βγαζει κανεναν ερωτισμο μολις την βλεπεις κ σκεφτηκα,ωχ δεν θα παει καλα.Μεγα λαθος!
Η Ινα 40 plus αλλα απολυτα φιλικη,ευγενικη κ καταφερνει αμεσως να ερθει κοντα σου λες κ εχετε κανει 10 ραντεβου πριν.Τα ρουχα κ το look της πρεπει να το δουλεψει για να ειναι εντυπωσιακη,αλλα μολις βγαλει ρουχα,τα ξεχνας.Ωραιο σωμα κ σφιχτο για την ηλικια της,με λιγο κοιλιτσα,βυζαρα να γεμιζει η χουφτα κ φυσιολογικος κωλος.
Θελει να σε ευχαριστησει κ να σε κανει να περασεις αξεχαστα.Μπανακι μαζι,σε πλενει να χαλαρωσεις κ μετα αρχιζει το καλο.Μασαζακι δυνατο κ σωστο,παιρνει βελτιωση,αλλα μολις αρχισει το body to body,γουσταρει πολυ κ σου βγαζει αλλο αισθησιασμο!
Αν εισαι κυριος κ ευγενικος,η Ινα θα σε αποζημιωσει κ με το παραπανω.
Απιστευτο τυπακι κ φοβερος ανθρωπος.
Οποιος ψαχνει να χαλαρωσει κ να περασει καλα με ολο τον αισθησιασμο,να δοκιμασει αφοβα!
Μπραβο Τεα για την επιλογη καλη συνεχεια
 

JpoL

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε!
Συνάντηση με την Ίνα μετά από πολύ εύκολη επικοινωνία στο viber με το γραφείο.
Στην ώρα της (και λίγο νωρίτερα μάλιστα!)από εμφάνιση όπως στις φωτό.
Είναι μια γυναίκα 42χρ. με πολύ ωραίο σώμα (λίγο κοιλίτσα) πρόσωπο φοβερό και πολύ διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά.
Πολύ όμορφη χημεία μεταξύ μας. Μασάζ χαλαρωτικό - body to body και με πιέσεις σε σημεία που ζήτησα.
θα την προτιμήσω ξανά σίγουρα. Κόστος για 1 ώρα 80ε το μασάζ +15 για χέρι Σύνολο 95ε.
Τεα για ακόμη μια φορά ευχαριστώ για την τέλεια εμπειρία!
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.883
Κριτικές
19
Like
3.127
Πόντοι
7.195
Καλημερα ΤΕΑ
Προσπαθω να επικοινωνησω με το γραφειο μεσω viber για ραντεβου με την Ναγια η την Ιριδα και παρατηρω οτι τα μηνυματα μου δεν επιδιδονται.
Υπαρχει καποιο προβλημα ???
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Τι έγινε ρε παιδιά ???? Η επιχείρισης δεν κατέβασε ρολά τελικώς ????? Τεα δεν έριξες μαύρη πέτρα δηλώνοντας " θα γίνω πάλι υπάλληλος " ?????¿???????
Κόβει η πουτάνα το γαμήσι;
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.482
Κριτικές
7
Like
3.129
Πόντοι
736
Καλημερα ΤΕΑ
Προσπαθω να επικοινωνησω με το γραφειο μεσω viber για ραντεβου με την Ναγια η την Ιριδα και παρατηρω οτι τα μηνυματα μου δεν επιδιδονται.
Υπαρχει καποιο προβλημα ???
Για την Ίριδα μάλλον άργησες
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Καλημερα ΤΕΑ
Προσπαθω να επικοινωνησω με το γραφειο μεσω viber για ραντεβου με την Ναγια η την Ιριδα και παρατηρω οτι τα μηνυματα μου δεν επιδιδονται.
Υπαρχει καποιο προβλημα ???
Καλησπέρα περίεργο γιατί απαντάμε σε χαλασμό κυρίου μηνυμάτων συνεχώς πελατών ....Οπότε κάτι έχεις κάνει λάθος... Ή Κάτι έχει γίνει στο παρελθόν ....αν δεν παραδίδοντα..ι Κάτι έχει γίνει και σίγουρα δεν φταίμε εμείς για αυτό.... Τι να σου πω ξαναπροσπάθησε μήνυμα στο Viber εμείς απαντάμε σε 3 με 5 λεπτά μέσα
Viber message
6979398952
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Θα μας τρελάνει το ψυχάκι ρε μπρο!!!

Κόβει και αποδείξεις μάλλον!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Δεν υπάρχει Μάλλον... ψυχακι...Όχι ψυχάκι... βλέπω όμως γουστάρεις πολύ όμως δεν αντέχεις... αυτό που έχω να σου πω είναι ότι αν έχεις εμπειρία γράψε κριτική Τόσο απλά αν έχεις βίωμα και μετά πες ότι γουστάρεις κ ότι καταλαβαίνεις από κει και πέρα εταιρεία είναι κόβουμε φίλε μου άμα θέλεις αποδέξουλα στείλε email τα στοιχεία σου όπως κάνουν οι άνθρωποι που πραγματικά έχουν συμπεριλάβει στη ζωή τους και στα έξοδα των εταιρειών του το μασάζ και εγώ μην ανησυχείς στο στέλνω επιτόπου δεν μπορώ να ακούω ιδιαίτερα από σένα ντροπή πραγματικά άλλες μαλακίες έλεος.
Επιπλέον Για ρίξε μία ερώτηση δημόσια Έτσι για να πάρεις και μία δημόσια απάντηση τρία χρόνια πριν Όλες οι κοπέλες Οι δικές μου έσκαγαν με μπλοκ αποδείξεων και έκοβαν επιτόπου σε κατοικίες και ξενοδοχεία ή όχι και θα σου απαντήσουν.. Άιντε μου
Αλλά να γράφεις άτοπα ρε παιδί μου και μενος πραγματικά Όχι δεν σε τιμά Απλά είναι γελοίο.
Καλό μήνα με πολλά μασάζ και τρελόκαύλες
 
Τελευταία τροποποίηση:

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.230
Like
16.113
Πόντοι
2.256
Ρεεεε είναι αλήθεια ότι το τσιμπούκι έχει χαμηλότερο ΦΠΑ γιατί περνάει στα ροφήματα;;; :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

Μη με κράξεις ρεεεε:cheesy::cheesy::cheesy:
Αλήθεια κλαίω από τα γέλια, θυμήθηκα το ανέκδοτο :grin::grin::grin:
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.522
Like
3.833
Πόντοι
456
Δεν υπάρχει Μάλλον... ψυχακι...Όχι ψυχάκι... βλέπω όμως γουστάρεις πολύ όμως δεν αντέχεις... αυτό που έχω να σου πω είναι ότι αν έχεις εμπειρία γράψε κριτική Τόσο απλά αν έχεις βίωμα και μετά πες ότι γουστάρεις κ ότι καταλαβαίνεις από κει και πέρα εταιρεία είναι κόβουμε φίλε μου άμα θέλεις αποδέξουλα στείλε email τα στοιχεία σου όπως κάνουν οι άνθρωποι που πραγματικά έχουν συμπεριλάβει στη ζωή τους και στα έξοδα των εταιρειών του το μασάζ και εγώ μην ανησυχείς στο στέλνω επιτόπου δεν μπορώ να ακούω ιδιαίτερα από σένα ντροπή πραγματικά άλλες μαλακίες έλεος.
Επιπλέον Για ρίξε μία ερώτηση δημόσια Έτσι για να πάρεις και μία δημόσια απάντηση τρία χρόνια πριν Όλες οι κοπέλες Οι δικές μου έσκαγαν με μπλοκ αποδείξεων και έκοβαν επιτόπου σε κατοικίες και ξενοδοχεία ή όχι και θα σου απαντήσουν.. Άιντε μου
Αλλά να γράφεις άτοπα ρε παιδί μου και μενος πραγματικά Όχι δεν σε τιμά Απλά είναι γελοίο.
Καλό μήνα με πολλά μασάζ και τρελόκαύλες
Σαββατο και κυριακη δουλευει καμια κοπελα?
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Σαββατο και κυριακη δουλευει καμια κοπελα?
Καλησπέρα μωρό μου.
Καλό μήνα!!!!
Κυριακή είμαστε πάντα κλειστά, να ξεκουράζονται να κάνουν ένα ρεπό να βλέπουν τις οικογένειές τους και τα λοιπά...
Σάββατο εργασία κανονικά.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Κόβει η πουτάνα το γαμήσι;
Όχι ρε αγόρι Άμα γουστάρει Δεν την κόβει άμα γουστάρει πολύ όμως δεν την κόβει ποτέ και μπράβο της για να ικανοποιεί κάτι τύπους εκεί έξω γιατί γουστάρει και τη γουστάρουν απλό είναι...
Γιατί δεν λες Και το αντίστροφο όμως?
Κόβει ο μαλάκας τη μαλακία ?
Και ιδιαίτερα όταν έχει κάψει όλα τα εγκεφαλικά κύτταρα γράφει ασυνάρτητα ο τύπος...περαστικά σου και βρες πουθενά να τον χώσεις να ηρεμήσεις
 

Brutal.Fv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
746
Like
2.131
Πόντοι
446
Όχι ρε αγόρι Άμα γουστάρει Δεν την κόβει άμα γουστάρει πολύ όμως δεν την κόβει ποτέ και μπράβο της για να ικανοποιεί κάτι τύπους εκεί έξω γιατί γουστάρει και τη γουστάρουν απλό είναι...
Γιατί δεν λες Και το αντίστροφο όμως?
Κόβει ο μαλάκας τη μαλακία ?
Και ιδιαίτερα όταν έχει κάψει όλα τα εγκεφαλικά κύτταρα γράφει ασυνάρτητα ο τύπος...περαστικά σου και βρες πουθενά να τον χώσεις να ηρεμήσεις
Σκληρη…
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.883
Κριτικές
19
Like
3.127
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα περίεργο γιατί απαντάμε σε χαλασμό κυρίου μηνυμάτων συνεχώς πελατών ....Οπότε κάτι έχεις κάνει λάθος... Ή Κάτι έχει γίνει στο παρελθόν ....αν δεν παραδίδοντα..ι Κάτι έχει γίνει και σίγουρα δεν φταίμε εμείς για αυτό.... Τι να σου πω ξαναπροσπάθησε μήνυμα στο Viber εμείς απαντάμε σε 3 με 5 λεπτά μέσα
Viber message
6979398952
Σιγουρα λαθος δεν εχω κανει το ηλεγξα επανειλημενως.
Ναι στο παρελθον υπηρξε παρεξηγηση με τις τηλεφωνητριες και πιστεψα πως το λυσαμε το θεμα οταν μιλησαμε με πμ μαζι.
Αν παραμενει η παρεξηγηση λυπαμαι πολυ διοτι θα μπορουσατε να ζητησετε περισοοτερες εξηγησεις απο μενα , βλέπω οτι προτιμησατε την οδο της απορριψης οποτε δεν θα ενοχλησω και παλι.
Ευχαριστω για την απαντηση σου ΤΕΑ .
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.533
Σιγουρα λαθος δεν εχω κανει το ηλεγξα επανειλημενως.
Ναι στο παρελθον υπηρξε παρεξηγηση με τις τηλεφωνητριες και πιστεψα πως το λυσαμε το θεμα οταν μιλησαμε με πμ μαζι.
Αν παραμενει η παρεξηγηση λυπαμαι πολυ διοτι θα μπορουσατε να ζητησετε περισοοτερες εξηγησεις απο μενα , βλέπω οτι προτιμησατε την οδο της απορριψης οποτε δεν θα ενοχλησω και παλι.
Ευχαριστω για την απαντηση σου ΤΕΑ .
Το θέμα ξέρετε ποιο είναι ....
ότι δεν ξέρω Το περιστατικό... και από τη στιγμή που έχει μπλοκαριστεί το τηλέφωνο σας αν έχει μπλοκαριστεί. .δεν ξέρω δεν το γνωρίζω αυτό δεν μπορούμε να το λύσουμε κιόλας Και σίγουρα σε καμία περίπτωση δεν γίνονται αυτά από δω όπως ξέρετε όχι για μένα φυσικά για σας.
Οπότε προτείνω Εάν το επιθυμείτε και εσείς βέβαια να μου στείλετε το τηλέφωνό σας εδώ στο pm να ξεμπλοκάρω το νούμερο σας από το τηλεφωνικό κέντρο ώστε να δούμε τι έχει γίνει στο παρελθόν ως παρεξήγηση που λέτε και πολύ ευχαρίστως πολύ καλοπροαίρετα να το δούμε μαζί . Διαφορετικά πραγματικά δεν μπορώ να κάνω κάτι δεν μπορώ να σας βοηθήσω Δεν μπορώ να σας εξυπηρετήσω Οπότε αναγκαστικά το θέμα το αφήνουμε ως έχει.
Οπότε είναι στην Ελεύθερη βούληση σας όπως επιθυμείτε να πράξετε, εγώ όπως βλέπετε Σας αφήνω το χωρο ώστε να το δούμε μαζί το τι συνέβη τότε...
Καλό βράδυ Τα φιλιά μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Likelg

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom