Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 774K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nibis

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
122
Πόντοι
0
Καλώς ήρθατε στην ομάδα του
Diamonds Massage
Therapy Athens .

Υπηρεσίες μασάζ κατ οίκον.

Σε ξενοδοχεία
Σκάφος
Εργασιακούς χώρους
Events
Κατοικίες/ airbnb
Parties/ Events/Bachelors.
__________
❣️
69
Blowjob
Handjob
Footjob
Fingers

+30€
---------


επιδειξιομανία κ ηδονοβλεψία+10€
Impact play ΒDSM μπορεί να κυμαίνεται από ένα ελαφρύ χαστούκι μέχρι δυνατά χτυπήματα ραπίσματα με μαστίγιο, ξύλο κοπής παντόφλες ζώνες βούρτσες+20€- +50€
Πνιγμός με τα χέρια+20€
Πνιγμός στο νερό+20€
Λεσβιακό +20€
Golden shower +20€
Anal Rimming +10€
Prostate massage +30€
Bdsm & Domination +30
Ράπισμα κωλομέρια
Hard +20€
Sguirting experience +20€
Mouth kiss +10€
Mouth finish+10€
Face finish +10#
Lesbian play+20€
Dildo play +20€
Fisting+20€
Slave +20€
Υποταγή/+20€
Αυταρχική+20€
Foot Fetishist ποδολαγνεία / ποδοφιλια
+10€
Σε ντύνω γυναίκα σε βάφω θέματα για ωραίο σου Βάφω τα νύχια σε κάνω μία κούκλα.. φοράς τα ρούχα μου και τα ρούχα μου τα παπούτσια μου σου μαθαίνω να χορεύεις να κάνεις στριπτίζ να με ικανοποιείς (απευθύνεται σε άντρες )μην ντρέπεσαι ένα παιχνίδι είναι +20€
School girl (free)
Bondage ζώνες μαντήλια καλσόν χειροπέδες Σχοινιά δέσιμο +10€
Ωραια Κοιμωμένη(necrophilia)
Attraction to our dead bodies χωρίς καμία αντίδραση +20€
Γαργαλητό θανάτου
+20€
γυμνή πάλη με λάδια/σοκολάτα/λάσπη/+30€
Το ζευγάρι σεξ μπροστά μας ελεύθερα χωρίς καμία χρέωση
( αφορά μασάζ σε ζευγάρια)
Καλημέρα Τέα!
Να προτείνω να τα εκτυπώσεις σε χαρτί και όταν μπαίνεις σε χώρο του πελάτη να το δίνεις να στο συμπληρώνει!
Ούτε για διπλωμα οδηγήσης τόσες επιλογές!
(με όλη την καλή διάθεση)
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.364
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα τεα. Ελπίζω όλα καλά με όλα τα κορίτσια και την Λυδία που ήταν αδιαθετη. Πάνω απ' όλα υγεία μετά και από αυτά που συμβαίνουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
824
Κριτικές
4
Like
1.251
Πόντοι
206
Καλημέρα.
Ναι αντέχω πολύ, και μου αρέσει πολύ, Είμαι ιδιαίτερη περίπτωση από ότι λένε οι πελάτες τουλάχιστον Είμαι σε πολύ ακραίο βαθμό σε σύγκριση με ότι έχουνε δει τριγύρω.
τα δικά μου κορίτσια στο ραπίσμα
Λυδία
ίριδα
Διώνη
Επίπεδο είναι χαλαρά γλυκά τόσο όσο όταν πρέπει έως medium
Δεν ξέρω αν εσύ αντέχεις γιατί όσες φορες προσπάθησα να κλείσω ραντεβού μαζί σου δεν ήσουν διαθέσιμη. Για την Ίριδα πάντως έχω άποψη και πριν προλάβεις να την ακουμπήσεις σου λέει ...μη ...πονάω
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Αν το handjob χρεώνεται επιπλέον, το edging πώς γίνεται, με τα μάτια;;;;;
Έχεις μπερδευτεί πολύ....
Άλλο το happy ending τελείωμα με χεράκι δηλαδή handjob +10€.

Και άλλο το edging slowly progress συμπεριλαμβάνεται μέσα στη συνεδρία αλλά δεν είναι αυτό που καταλαβαίνετε.... δεν περιλαμβάνει ολοκλήρωση τελείωμα σε καμία περίπτωση.....
Όλα έχουν βλεμματική επαφή Μην αγχώνεσαι
 
Τελευταία τροποποίηση:

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Δεν ξέρω αν εσύ αντέχεις γιατί όσες φορες προσπάθησα να κλείσω ραντεβού μαζί σου δεν ήσουν διαθέσιμη. Για την Ίριδα πάντως έχω άποψη και πριν προλάβεις να την ακουμπήσεις σου λέει ...μη ...πονάω
Για να μην υπάρχει παρερμηνεία Αν δεν έχει υπάρξει συνεννόηση και δεν έχετε ενημερώσει για τα extra που θέλετε και συνεννόηση μεταξύ σας είτε ιδιωτικά κατά τη διάρκεια της συνεδρίας είτε να το έχετε δηλώσει στο γραφείο για να ενημερώσουμε και την θεραπεύτρια ώστε να ξέρει τι επιθυμεί ο πελάτης.... δεν κάθεται να κάνει κάτι έξτρα καμία θεραπεύτρια όπως π.χ. τώρα ραπίσματα ή τα δάχτυλα αν δεν έχει γίνει συμφωνία..... για τον απλούστατο λόγο ότι αρκετοί είναι αυτοί που το παίζουν λίγο πονηροι.. και αφού η κοπέλα τα έχει δώσει όλα αρχίζετε το έργο δεν με ενημέρωσες για το έξτρα κόστος νόμιζα ότι ήτανε μέσα στην τιμή και συμπεριλαμβάνεται κάτι κουλα τύπου νόμιζα ότι γουστάρεις και σου βγήκε αυθόρμητα, οπότε δεν πληρώνεσαι κοριτσάκι μου Εσύ φταις...
Από την άλλη καλό είναι να το αφήνετε στη ροή και να βγαίνει από μόνο του οτιδήποτε είναι να βγει ομαλά για να μην υπάρχουν μα μου.... αν ένας άντρας δεν καυλώσει, δεν γλείψει και δεν ασχοληθεί με τη θεραπεύτρια να της τρελάνει Το μυαλό... κ να κάνει το παιχνίδι που πρέπει... είναι ελάχιστες οι πιθανότητες να αρχίζει το ξυλίκι με το Καλησπέρα σας... όποτε θέλει μία άλλη διαχείριση γιατί όπου ακούτε πονάω δεν θέλω και τραβήγματα πάει να πει ότι πρέπει να αλλαχτεί ο τρόπος αντιμετώπισης Όλα θέλουν τον τρόπο τους.
Αυτά από μένα Γνωρίζοντας πως λειτουργεί τουλάχιστον το γυναικείο φύλο
 
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
123
Πόντοι
0
Έχεις μπερδευτεί πολύ....
Άλλο το happy ending τελείωμα με χεράκι δηλαδή handjob +10€.

Και άλλο το edging slowly progress συμπεριλαμβάνεται μέσα στη συνεδρία αλλά δεν είναι αυτό που καταλαβαίνετε.... δεν περιλαμβάνει ολοκλήρωση τελείωμα σε καμία περίπτωση.....
Όλα έχουν βλεμματική επαφή Μην αγχώνεσαι
Στο edging είναι αυτό που λέμε δηλαδή... "έμεινα με το πουλί στο χέρι" !!!!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Στο edging είναι αυτό που λέμε δηλαδή... "έμεινα με το πουλί στο χέρι" !!!!
Κακο χιούμορ η ασχετοσύνη σας για μένα δεν έχει καμία σημασία... αλλά όχι επιτρέψτε μου να γνωρίζουν περισσότερα και οι θεραπεύτριες που ξέρουμε να το δίνουμε και οι ευνοούμενοι που το έλαβαν και το λαμβάνουν στις συνεδρίες .
Οταν θα το βιώσετε με τον κατάλληλο άνθρωπο θα καταλάβετε πόσο και σε πόσα μπορεί να σας βοηθήσει ως προς την εξέλιξη της σεξουαλικής σας κ ερωτικής σας ζωής καθώς και στο κράτημα χωρίς να υπάρχει διακοπή της σεξουαλικής επαφής, και καλύτερη ποιότητα στύσης, στη διάρκεια, την εκγύμναση του προστάτη, πώς να συνεχιστεί η στύση ώστε να ικανοποιηθεί η γυναίκα και σε δεύτερη φάση να έρθει ο άντρας.... που σημαίνει ότι αυτό μπορεί να διαρκέσει αρκετά και ξανά και ξανά και ξανά και αυτό είναι κάτι που ο άντρας το μαθαίνει.... το μόνο σίγουρο είναι ότι αν δεν το μάθει και δεν κάνει χιλιόμετρα και δεν εκπαιδευτεί....σίγουρα θα μένει μόνο με το πουλί στο χέρι έτσι κι αλλιώς
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Και πνιγμό;;; Δεν πάνε καλά...
Δεν χρειάζεται να είναι κάποιος ιδιαίτερα τολμηρός για να παίξει με την περιοχή του λαιμού είναι μία ζώνη ιδιαίτερη προκαλεί τρομερά έντονη διέγερση και κάποιες φορές Είτε αυτό αφορά τη σεξουαλική πράξη ή απλά το παιχνίδι μας εξιτάρει και μας αρέσει γιατί προσφέρει πολύ δυνατούς οργασμούς...
Είμαι της φιλοσοφίας ότι δεν κρίνουμε τα γούστα και το παιχνίδι οπότε δεν χρειάζεται να το δοκιμάσετε εφόσον δεν σας κάνει
Music Video Love GIF by Lauren Jenkins
miley cyrus bondage GIF
Black And White Love GIF
couple love GIF
orgasm GIF
orgasm love GIF
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Καλημέρα Τέα!
Να προτείνω να τα εκτυπώσεις σε χαρτί και όταν μπαίνεις σε χώρο του πελάτη να το δίνεις να στο συμπληρώνει!
Ούτε για διπλωμα οδηγήσης τόσες επιλογές!
(με όλη την καλή διάθεση)
Πέθανα στο γέλιο.... αλλά μας τα δηλώνουν τα έξτρα από το κλείσιμο της συνεδρίας. Ενήλικες είμαστε και τα λέμε τα πράγματα ξεκάθαρα και ξέρουν πλέον οι πελάτες να λένε όλα ελεύθερα ότι κ αν θέλουν ώστε να μην μπουν σε διαδικασία κατά τη διάρκεια της συνεδρίας να συζητήσουν το οτιδήποτε απλά να απολαύσουν... αλλά πάνω από όλα τον αισθάνεσαι τον άνθρωπο εκείνη τη στιγμή Τι θέλει και του αρέσει τι ψάχνει να βρει μέσα στη συνεδρία τα κορμιά μιλάνε
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δεν ξέρω αν εσύ αντέχεις γιατί όσες φορες προσπάθησα να κλείσω ραντεβού μαζί σου δεν ήσουν διαθέσιμη. Για την Ίριδα πάντως έχω άποψη και πριν προλάβεις να την ακουμπήσεις σου λέει ...μη ...πονάω
Μερικές φορές συμβαίνουν και στα καλύτερα τα σπίτια … μπορεί να είχε προηγηθεί άλλος που την πόνεσε και ερέθισε ή και στιγμή διάθεσης . Αυτό είναι το πρόβλημα όταν και εμείς δεν αντιμετωπίζουμε σωστά τα κορίτσια
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
824
Κριτικές
4
Like
1.251
Πόντοι
206
Για να μην υπάρχει παρερμηνεία Αν δεν έχει υπάρξει συνεννόηση και δεν έχετε ενημερώσει για τα extra που θέλετε και συνεννόηση μεταξύ σας είτε ιδιωτικά κατά τη διάρκεια της συνεδρίας είτε να το έχετε δηλώσει στο γραφείο για να ενημερώσουμε και την θεραπεύτρια ώστε να ξέρει τι επιθυμεί ο πελάτης.... δεν κάθεται να κάνει κάτι έξτρα καμία θεραπεύτρια όπως π.χ. τώρα ραπίσματα ή τα δάχτυλα αν δεν έχει γίνει συμφωνία..... για τον απλούστατο λόγο ότι αρκετοί είναι αυτοί που το παίζουν λίγο πονηροι.. και αφού η κοπέλα τα έχει δώσει όλα αρχίζετε το έργο δεν με ενημέρωσες για το έξτρα κόστος νόμιζα ότι ήτανε μέσα στην τιμή και συμπεριλαμβάνεται κάτι κουλα τύπου νόμιζα ότι γουστάρεις και σου βγήκε αυθόρμητα, οπότε δεν πληρώνεσαι κοριτσάκι μου Εσύ φταις...
Από την άλλη καλό είναι να το αφήνετε στη ροή και να βγαίνει από μόνο του οτιδήποτε είναι να βγει ομαλά για να μην υπάρχουν μα μου.... αν ένας άντρας δεν καυλώσει, δεν γλείψει και δεν ασχοληθεί με τη θεραπεύτρια να της τρελάνει Το μυαλό... κ να κάνει το παιχνίδι που πρέπει... είναι ελάχιστες οι πιθανότητες να αρχίζει το ξυλίκι με το Καλησπέρα σας... όποτε θέλει μία άλλη διαχείριση γιατί όπου ακούτε πονάω δεν θέλω και τραβήγματα πάει να πει ότι πρέπει να αλλαχτεί ο τρόπος αντιμετώπισης Όλα θέλουν τον τρόπο τους.
Αυτά από μένα Γνωρίζοντας πως λειτουργεί τουλάχιστον το γυναικείο φύλο
Προσυνεννοηση υπήρχε για τα έξτρα. Το θέμα όμως είναι ότι στο πρώτο ελαφρύ χαστουκακι στο κωλαράκι άρχισαν τα μη και πονάω. Στο υπόλοιπο πρόγραμμα ήταν οκ χωρίς όμως να είναι κάτι το εξαιρετικό. Πιθανόν η κοπέλα να ήταν κουρασμένη
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Προσυνεννοηση υπήρχε για τα έξτρα. Το θέμα όμως είναι ότι στο πρώτο ελαφρύ χαστουκακι στο κωλαράκι άρχισαν τα μη και πονάω. Στο υπόλοιπο πρόγραμμα ήταν οκ χωρίς όμως να είναι κάτι το εξαιρετικό. Πιθανόν η κοπέλα να ήταν κουρασμένη
Εγώ αυτό που έχω να απαντήσω στο παραπάνω είναι ότι με τη συγκεκριμένη θεραπεύτρια δουλεύουμε τα τελευταία δύο χρόνια μαζι,την γνωρίζω κ ως άνθρωπο κ ως μασέζ, γιατί δουλεύουμε μαζί με ζευγάρια, μεμονωμένους πελάτες ,με τρεις και τέσσερις πελάτες μαζί, τέσσερα χέρια ξέρω πολύ καλά Πίστεψέ με και ποιο είναι το όριο της και πώς λειτουργεί ως υποτακτική και μάλιστα έχουν γραφτεί πολλές κριτικές, και αν κάνει το καλύτερο μασάζ ever σύγκριση πάντα με τα δεδομένα της Ελλάδας σε γραφεία αλλά και στους φυσικούς χώρους.
Αν τώρα εσείς κρίνετε ότι δεν ήταν και κάτι το ιδιαίτερο το πρόγραμμα μασάζ και τα έξτρα που σας πρόσφερε ... ενώ πραγματικά έχουμε ξεχωρίσει στο χώρο Γιατί δεν υπάρχει άλλο γραφείο να προσφέρει όλο αυτό το πρόγραμμα που δεν είμαι εμείς ...και το ξαναλέω επειδή ξέρω τι προσφέρουμε, γιατί εγώ το δημιούργησα όλα αυτά τα χρόνια και ξέρω και τι δίνουνε τα υπόλοιπα τα τριγύρω ....επιτρέψτε μου να έχω εικόνα δηλαδή...
Αν έχετε πάρει Πιο σπουδαία πράγματα ως υπηρεσίες μασάζ γκουντ.....συνεχίστε να παίρνετε από τα πιο σπουδαία κ ιδιαίτερα εφόσον έχετε προτίμηση.
Τώρα πώς το εννοεί ο καθένας τα Απλά χαστούκια... επειδή σας λέω Την έχω δει και ξέρω την αντοχή, και αν είναι δεκτική ή όχι κάτι λοιπόν Προφανώς έχει γίνει λάθος στον τρόπο προσέγγισης σας και στο timing από την πλευρά σας.
Και ιδιαίτερα για θεραπεύτριες όπως η Ίριδα οι οποίες είναι τσεκαρισμένες όσο δεν πάει Δεν παίζει αυτό που λέτε ούτε καν.
Όσο αφορά την κούραση Δεν έχει να κάνει με το ράπισμα στα κωλομερια ... είμαι ένας άνθρωπος που δεν Φορτώνω υπερβολικά πολύ τα κορίτσια Μόλις νιώσουν κούραση ή οτιδήποτε Απλά σχολάμε... οπότε η κοπέλα το απέφυγε γιατί κάτι θα ήξερε
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
824
Κριτικές
4
Like
1.251
Πόντοι
206
Εγώ αυτό που έχω να απαντήσω στο παραπάνω είναι ότι με τη συγκεκριμένη θεραπεύτρια δουλεύουμε τα τελευταία δύο χρόνια μαζι,την γνωρίζω κ ως άνθρωπο κ ως μασέζ, γιατί δουλεύουμε μαζί με ζευγάρια, μεμονωμένους πελάτες ,με τρεις και τέσσερις πελάτες μαζί, τέσσερα χέρια ξέρω πολύ καλά Πίστεψέ με και ποιο είναι το όριο της και πώς λειτουργεί ως υποτακτική και μάλιστα έχουν γραφτεί πολλές κριτικές, και αν κάνει το καλύτερο μασάζ ever σύγκριση πάντα με τα δεδομένα της Ελλάδας σε γραφεία αλλά και στους φυσικούς χώρους.
Αν τώρα εσείς κρίνετε ότι δεν ήταν και κάτι το ιδιαίτερο το πρόγραμμα μασάζ και τα έξτρα που σας πρόσφερε ... ενώ πραγματικά έχουμε ξεχωρίσει στο χώρο Γιατί δεν υπάρχει άλλο γραφείο να προσφέρει όλο αυτό το πρόγραμμα που δεν είμαι εμείς ...και το ξαναλέω επειδή ξέρω τι προσφέρουμε, γιατί εγώ το δημιούργησα όλα αυτά τα χρόνια και ξέρω και τι δίνουνε τα υπόλοιπα τα τριγύρω ....επιτρέψτε μου να έχω εικόνα δηλαδή...
Αν έχετε πάρει Πιο σπουδαία πράγματα ως υπηρεσίες μασάζ γκουντ.....συνεχίστε να παίρνετε από τα πιο σπουδαία κ ιδιαίτερα εφόσον έχετε προτίμηση.
Τώρα πώς το εννοεί ο καθένας τα Απλά χαστούκια... επειδή σας λέω Την έχω δει και ξέρω την αντοχή, και αν είναι δεκτική ή όχι κάτι λοιπόν Προφανώς έχει γίνει λάθος στον τρόπο προσέγγισης σας και στο timing από την πλευρά σας.
Και ιδιαίτερα για θεραπεύτριες όπως η Ίριδα οι οποίες είναι τσεκαρισμένες όσο δεν πάει Δεν παίζει αυτό που λέτε ούτε καν.
Όσο αφορά την κούραση Δεν έχει να κάνει με το ράπισμα στα κωλομερια ... είμαι ένας άνθρωπος που δεν Φορτώνω υπερβολικά πολύ τα κορίτσια Μόλις νιώσουν κούραση ή οτιδήποτε Απλά σχολάμε... οπότε η κοπέλα το απέφυγε γιατί κάτι θα ήξερε
Σέβομαι τα λεγόμενα σου και δεν τα αμφισβητώ ούτε σε τρολάρω. Πίστεψε όμως και εσύ εμένα, δεν υπερβάλω και απλά είπα τι ένιωσα στο συγκεκριμένο ραντεβού. Δεν ήμουν υπερβολικός ούτε βίαιος και πάντα έχω σαν αρχή να περνάμε και οι δύο καλά. Άλλωστε δεν είπα ότι δεν ήταν καλή στο υπόλοιπο πρόγραμμα, ίσα ίσα το αντίθετο, είπα ότι μπορεί να μη τη βρήκα σε καλή φάση. Παραταύτα θα ρισκάρω να τη δοκιμάσω πάλι και επίζω κάποια στιγμή να καταφέρω να κλείσω και με εσένα αν σε βρω διαθέσιμη
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Κακο χιούμορ η ασχετοσύνη σας για μένα δεν έχει καμία σημασία... αλλά όχι επιτρέψτε μου να γνωρίζουν περισσότερα και οι θεραπεύτριες που ξέρουμε να το δίνουμε και οι ευνοούμενοι που το έλαβαν και το λαμβάνουν στις συνεδρίες .
Οταν θα το βιώσετε με τον κατάλληλο άνθρωπο θα καταλάβετε πόσο και σε πόσα μπορεί να σας βοηθήσει ως προς την εξέλιξη της σεξουαλικής σας κ ερωτικής σας ζωής καθώς και στο κράτημα χωρίς να υπάρχει διακοπή της σεξουαλικής επαφής, και καλύτερη ποιότητα στύσης, στη διάρκεια, την εκγύμναση του προστάτη, πώς να συνεχιστεί η στύση ώστε να ικανοποιηθεί η γυναίκα και σε δεύτερη φάση να έρθει ο άντρας.... που σημαίνει ότι αυτό μπορεί να διαρκέσει αρκετά και ξανά και ξανά και ξανά και αυτό είναι κάτι που ο άντρας το μαθαίνει.... το μόνο σίγουρο είναι ότι αν δεν το μάθει και δεν κάνει χιλιόμετρα και δεν εκπαιδευτεί....σίγουρα θα μένει μόνο με το πουλί στο χέρι έτσι κι αλλιώς
Μετά τα παραπάνω θα πρέπει να εξηγήσεις και τι συμβαίνει και με το tantra!! :uglystupid::uglystupid:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

NoBrain

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
37
Πόντοι
0
Δεν χρειάζεται να είναι κάποιος ιδιαίτερα τολμηρός για να παίξει με την περιοχή του λαιμού είναι μία ζώνη ιδιαίτερη προκαλεί τρομερά έντονη διέγερση και κάποιες φορές Είτε αυτό αφορά τη σεξουαλική πράξη ή απλά το παιχνίδι μας εξιτάρει και μας αρέσει γιατί προσφέρει πολύ δυνατούς οργασμούς...
Είμαι της φιλοσοφίας ότι δεν κρίνουμε τα γούστα και το παιχνίδι οπότε δεν χρειάζεται να το δοκιμάσετε εφόσον δεν σας κάνει
Music Video Love GIF by Lauren Jenkins
miley cyrus bondage GIF
Black And White Love GIF
couple love GIF
orgasm GIF
orgasm love GIF
Εννοώ ότι φαίνεται αρκετά επικίνδυνο... Πάντως σε ευχαριστώ για την ενημερωση
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
123
Like
252
Πόντοι
21
Άπλωσε σεντόνια με θεωρειες κ αν είναι να κλείσουμε ραντεβού δεν μπορείς κ μας σπρωχνεις την Λυδία .
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Άπλωσε σεντόνια με θεωρειες κ αν είναι να κλείσουμε ραντεβού δεν μπορείς κ μας σπρωχνεις την Λυδία .
Γιατί να σας προωθήσουμε/ σπρώξουμε την οποιαδήποτε θεραπεύτρια εμείς?
Όταν ζητάτε ονομαστικά σας δίνουμε διαθεσιμότητα ονομαστικά.
Όταν ζητάτε... πείτε μου ποια είναι η διαθεσιμότητα για την τάδε μέρα τάδε ώρα ?
σας δίνουμε όλες τις διαθέσιμες θεραπεύτριες και ώρες ...
Που είδες το σπρώξιμο ?
και τι είσαι κανένας μπέμπης ανίδεος να σε εξαπατήσουν με προώθηση?
Η σου είπε κανένας πάρε με το ζόρι την τάδε?
Επιπλέον Έτσι για να χαμε να λέγαμε ....
Σου είπε κανείς να διαβάζεις όλα όσα γράφονται εδώ? εφόσον δεν γουστάρεις bro.. διάβασε εκεί Πού σε βολεύει και γουστάρεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom