Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 775K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
736
Δε θα ήθελα να επεκταθώ. Μαζί σου ήταν από τις καλές εμπειρίες πάντως. Πολύ πληθωρική θα λεγα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Έχεις γίνει αστικός μύθος πλέον..
Φοβούμαι....
Βάλε βαθμολογία παιδί μου τι έγινε τι παίχτηκε συμμετοχή αν υπήρχε βλεμματική επαφή το ζούσα?
Δάκρυσα?
συγκινήθηκα?
Με χέρια χωρίς χέρια?
Κάνω τρομερή προσπάθεια έχω κάνει τους πελάτες πειραματόζωα τους βασανίζω προσπαθώ να βάλω και τις μπάλες και το πέος μέσα deepthroat το έχω καταφέρει μια-δυο φορές γιατί υπήρχε αυτό που λέμε κρεμαστά α****** ρε παιδί μου . Δεν ξέρω αν υπάρχουν εθελοντές για κάτι τέτοιο θα το ήθελα.. αυτό το πράγμα ρε συ πωρώνομαι τρελαίνομαι χύνω πάνω μου σου λέω δεν μπορώ δεν αντέχω
κλαίω
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Θες να τους καυλωσουμε λίγο; :2funny:
Αυτή τη στιγμή ψάχνω να βρω εθελοντή να έχει κρεμαστά α****** με στόχο να μπορέσουμε να βάλουμε εντός της στοματικής μου κοιλότητας πέος και μπάλες deepthroat έχεις κάποιον υπόψη σου κανένα φιλαράκι τίποτα εδώ γύρω κανένα γνωστό?
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.346
Κριτικές
21
Like
11.169
Πόντοι
9.195
Αυτή τη στιγμή ψάχνω να βρω εθελοντή να έχει κρεμαστά α****** με στόχο να μπορέσουμε να βάλουμε εντός της στοματικής μου κοιλότητας πέος και μπάλες deepthroat έχεις κάποιον υπόψη σου κανένα φιλαράκι τίποτα εδώ γύρω κανένα γνωστό?
Ξέρω έναν αλλά είναι λίγο μακρυά!!
Μόνο στο στόμα σου τα βάζεις αυτά ή παίζει να μπουν κ άλλου κοπελιά; :buck2:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Ξέρω έναν αλλά είναι λίγο μακρυά!!
Μόνο στο στόμα σου τα βάζεις αυτά ή παίζει να μπουν κ άλλου κοπελιά; :buck2:
Έχω προσπαθήσει στα ρουθούνια μου και στα αυτιά αλλά δεν μπαίνει ρε φίλε
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.346
Κριτικές
21
Like
11.169
Πόντοι
9.195
87 άνθρωποι παρακολουθούν την υπέροχη συνομιλία μας Και σίγουρα όχι λόγω του διαλόγου με τα κρασιά
Ποτέ δώσε και άλλες περιγραφές για το πως παίρνεις εντός της στοματικής σου κοιλότητας μεγάλα αρχίδια ταυτόχρονα με (μεγάλες;) πουτσες;;;;; :think:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
736
Φοβούμαι....
Βάλε βαθμολογία παιδί μου τι έγινε τι παίχτηκε συμμετοχή αν υπήρχε βλεμματική επαφή το ζούσα?
Δάκρυσα?
συγκινήθηκα?
Με χέρια χωρίς χέρια?
Κάνω τρομερή προσπάθεια έχω κάνει τους πελάτες πειραματόζωα τους βασανίζω προσπαθώ να βάλω και τις μπάλες και το πέος μέσα deepthroat το έχω καταφέρει μια-δυο φορές γιατί υπήρχε αυτό που λέμε κρεμαστά α****** ρε παιδί μου . Δεν ξέρω αν υπάρχουν εθελοντές για κάτι τέτοιο θα το ήθελα.. αυτό το πράγμα ρε συ πωρώνομαι τρελαίνομαι χύνω πάνω μου σου λέω δεν μπορώ δεν αντέχω
κλαίω
Αν θυμάμαι καλά άνευ. Τον είχες εξαφανίσει εις τριπλούν, για τα παιδάκια δε, ούτε λόγος, ακόμα αγνοούνται, όχι στο νιπτήρα βέβαια..
 

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
1.332
Πόντοι
206
Εγώ δέχομαι ότι θες Τεα...Σκλάβος σου
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Δε θα ήθελα να επεκταθώ. Μαζί σου ήταν από τις καλές εμπειρίες πάντως. Πολύ πληθωρική θα λεγα
Σε ευχαριστώ καλό μου και χαίρομαι που πέρασες ωραία αλήθεια Σε ευχαριστώ
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Αν θυμάμαι καλά άνευ. Τον είχες εξαφανίσει εις τριπλούν, για τα παιδάκια δε, ούτε λόγος, ακόμα αγνοούνται, όχι στο νιπτήρα βέβαια..
Συνήθως είναι 3 και πάω για το σκορ 4 αλλιώς δεν τους άφηνω να φύγουν....
Όχι νιπτήρα ρε πας καλά...
Δεν κάνω τέτοια εγώ είμαι πολύ εντάξει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποτέ δώσε και άλλες περιγραφές για το πως παίρνεις εντός της στοματικής σου κοιλότητας μεγάλα αρχίδια ταυτόχρονα με (μεγάλες;) πουτσες;;;;; :think:
Ρε συ είσαι μεγάλο βλαμμένο τελικά
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.346
Κριτικές
21
Like
11.169
Πόντοι
9.195
Έχω προσπαθήσει στα ρουθούνια μου και στα αυτιά αλλά δεν μπαίνει ρε φίλε
Ρε φίλε … εγώ μιλούσα για άλλα μερη του σώματος σου! Αν έχει πολύ κρεμαστους και μεγάλους όρχεις κάποιος, θα μπορούσε όσο σου Γ@μ@ει τη μουν@ρ@, να σου γεμίσει το κ@λ@ρ@κι με αυτά!!

(Σορυ για το μουνάρα αλλά κάπως έτσι την φαντάζομαι! Τριμαρισμενη (και όχι ξυρισμένη γουλί), με μεγάλα μουνοχειλα, πολύ υγρή κ ευρύχωρη !!). Μην μου το χαλάσεις όπως κ αν είναι!!!!
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.320
Κριτικές
13
Like
10.979
Πόντοι
5.784
87 άνθρωποι παρακολουθούν την υπέροχη συνομιλία μας Και σίγουρα όχι λόγω του διαλόγου με τα κρασιά
87 άνθρωποι κοιτούν στον καθρεφτη αν έχουν κρεμαστά αρχειδια εννοείς...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
736
Συνήθως είναι 3 και πάω για το σκορ 4 αλλιώς δεν τους άφηνω να φύγουν....
Όχι νιπτήρα ρε πας καλά...
Δεν κάνω τέτοια εγώ είμαι πολύ εντάξει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε συ είσαι μεγάλο βλαμμένο τελικά
Επίσης εκτιμώ ίσως πιο πολύ που είχαμε μιλήσει κάποιες ώρες στο τηλέφωνο τύπου ψυχοθεραπεία / να περάσει η ώρα και έτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom