Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 775K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
1) Κρασί είναι μόνο το κόκκινο αλλά με τα λουκάνικα πάει η μπύρα κατά προτίμηση φρέσκια και αφιλτράριστη.
2) πρόταση για εξόρμηση ορεινή Αρκαδία
Συμφωνώ Για πρώτη επιλογή είναι η μπύρα αλλά έχω θέμα θέλω παγωμένο ποτήρι και υποτίθεται τώρα ότι ήμασταν στην αμμουδιά και έφερε αυτός ένα κρασί ρε παιδί μου είναι ένα Story τώρα που φτιάχνουμε.... Λες να του πω να φέρει μπύρες δεν είναι ρομαντικό και φοβάμαι μη μας φύγει το κορμί κλαίω
 

foxtrot

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
336
Like
491
Πόντοι
21
Το «περί ορέξεως κολοκυθόπιτα» είναι μια βασική αρχή που πρέπει να σεβόμαστε όλοι όταν ερχόμαστε αντιμέτωποι με τα διάφορα γούστα των ατόμων γύρω μας. Δεν γίνεται να αρέσουν σε όλους μας τα ίδια πράγματα, ούτε, από την άλλη, είναι όλα για όλους.

Τώρα που το ξεκαθαρίσαμε αυτό, ας δούμε μερικά από τα πιο περίεργα, ακραία, ελαφρώς διεστραμμένα και σίγουρα κάπως αποκρουστικά σεξουαλικά φετίχ που έχουν κάποιοι ανάμεσά μας, τα οποία όχι μόνο αποδεικνύουν πως ο άνθρωπος μπορεί να διεγερθεί σχεδόν από το οτιδήποτε, αλλά και το ότι είμαστε πολύ, πολύ, πολύ περίεργα πλάσματα.


Σημ.: Αυτά είναι μόνο μερικά παραδείγματα, η λίστα είναι ατελείωτη.

Αγαλματοφιλία (Agalmatophilia)

Η ερωτική έλξη προς άψυχα αντικείμενα, όπως αγάλματα, μανεκέν και κούκλες.

Μακροφιλία (Makrofilia)

Η ερωτική διέγερση από οτιδήποτε έχει τεράστιο μέγεθος -ανθρώπινο και μη. Από τις περιπτώσεις που μόνο το μέγεθος μετράει.

Φετίχ με φαντάσματα (Spectrophilia)

Οι άνθρωποι αυτοί διεγείρονται από την ιδέα των φαντασμάτων...

Αυτοζωοφιλία (Autozoophilia)

Ηδονή μέσω της προπόνησης ότι είσαι κάποιο ζωάκι


Εφαψιμανία (Frotteurism)

Η ανάγκη για σωματική επαφή/τριβή με ένα άτομο, παρά τη θέλησή του. Μας το ζητούν συνεχώς

Κοπροφιλία (Coprophilia)
ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΟΙΑ

Αποτεμνοφιλία / Αβασιοφιλία (Apotemnophilia / Aptemnophilia)

Η Αβασιοφιλία είναι η σεξουαλική διέγερση με ανάπηρα άτομα. Ωστόσο, η Αποτεμνοφιλία είναι το σεξουαλικό φετίχ όπου η διέγερση προκύπτει από τη φαντασίωση πως το ίδιο το άτομο είναι ανάπηρο. Ναι, αυτό που διαβάσατε.

Γεροντοφιλία (Gerontophilia)

Οι γεροντόφιλοι επιλέγουν αποκλειστικά ηλικιωμένους παρτενέρ καθώς μόνο έτσι φτάνουν σε σεξουαλική κλιμάκωση. Προσοχή: όχι απλά μεγαλύτερους από αυτούς. Ηλικιωμένους.

Φετίχ με το ξερίζωμα των γεννητικών οργάνων (Ederacinism)

Το συγκεκριμένο φετίχ προκαλεί σεξουαλική διέγερση μέσω της φαντασίωσης πως το άτομο ξεριζώνει τα γεννητικά του όργανα από τη ρίζα. Ένα φετίχ που, αν το σκεφτείς, θα ταίριαζε γάντι στους παιδόφιλους.

Μυρμηγκοφιλία (Formicohpilia)

Η ερωτική διέγερση εδώ, προκαλείται από μικρά έντομα που περπατούν πάνω στο σώμα του ατόμου -και ιδιαίτερα στα γεννητικά όργανα- δαγκώνοντάς το. Μάλιστα.

Φετίχ με άστεγους (Hobophilia)

Οι σεξουαλικές φαντασιώσεις με άστεγους ανθρώπους. Επειδή οι άστεγοι δεν είχαν ήδη αρκετά προβλήματα.

Φετίχ με το λούσιμο (Tripsolagnia)

Τα συγκεκριμένα άτομα διεγείρονται σεξουαλικά όταν κάποιος τους λούζει τα μαλλιά. Φανταστείτε πόσο συχνά πηγαίνουν στο κομμωτήριο.

Παραφιλικός παλιμπαιδισμός (Paraphilic infantilism)

Το φετίχ του να φοράς πάνα και να προσποιείσαι πως είσαι μωρό. Εκείνο το νεράκι, μήπως το θέλετε τώρα;

Φετίχ με χελώνες (Chelonaphilia)

Οι άνθρωποι που διεγείρονται σεξουαλικά με τις χελώνες -σε οποιοδήποτε συνδυασμό. Όχι με τα Χελωνονιτζάκια (που ίσως, ίσως και να το καταλαβαίναμε). Με τις απλές, καθημερινές χελώνες.

Φετίχ με λούτρινα αρκουδάκια (Ursusagalmatophilia)

Η σεξουαλική διέγερση που προκύπτει από την ερωτικής φύσης επαφή με ένα λούτρινο αρκουδάκι.
Και όμως μας φέρνουνε αρκουδάκια στις συνεδρίες και μας εκπαιδεύουν οι ίδιοι οι πελάτες πώς να το χρησιμοποιήσουμε.

Φετίχ με το ψωμί (Yeasteality)

Το εν λόγω σεξουαλικό φετίχ περιλαμβάνει σεξ με ζύμη, φρατζόλες ψωμιού και άλλες παρόμοιες λιχουδιές...γιαμι γιαμι . Είναι πάρα πολύ συχνό Συνήθως με προφιτερόλ τάρτες παγωτά περνάμε υπέροχα.
Μendonifilia
Σεξουαλική διέγερση βλέποντας την Μενδώνη...!!!
 

adventure1290

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
949
Πόντοι
81
Συμφωνώ Για πρώτη επιλογή είναι η μπύρα αλλά έχω θέμα θέλω παγωμένο ποτήρι και υποτίθεται τώρα ότι ήμασταν στην αμμουδιά και έφερε αυτός ένα κρασί ρε παιδί μου είναι ένα Story τώρα που φτιάχνουμε.... Λες να του πω να φέρει μπύρες δεν είναι ρομαντικό και φοβάμαι μη μας φύγει το κορμί κλαίω
Ποιος είμαι εγώ να σου χαλάσω την φαντασίωση;;
Γενικά τοποθετήθηκα, εσύ στο σκηνικό σου βάζεις ότι θέλεις.
Για την Αρκαδία αν θέλεις έχω προτάσεις και όχι δεν συμπεριλαμβάνουν και εμένα μέσα...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.350
Κριτικές
21
Like
11.173
Πόντοι
9.195
Τα κρασιά είναι φετίχ είναι αυτό που λέμε περί ορέξεως όλα υπάρχει και ένας κανόνας τι ταιριάζει με τι αλλά και γιατί αναδεικνύονται οι γεύσεις αρώματα γίνονται ταιριάσματα σαν το μ****** και το καυλάκι....
Πάντως Ένα από τα αρχαία κρασιά όπως έγραφε και ο Αριστοτέλης είναι το λημνιό, το οποίο Πες στο φίλο σου ότι το χρώμα ήταν Ρουμπίνη Τι χρώμα έχει το ρουμπίνι γ*** το κέρατο??
Ένα άλλο που λένε τα Μαυρουδή Θράκης..
Και πρόσεξε το καλύτερο κορυφαία λευκή ποικιλία της Ελλάδας αλλά και καλύτερη στην Ευρώπη είναι το ασύρτικο λόγω της ηφαιστειογενής φάσεις της Σαντορίνης Τέλος πάντων.
Είναι η πιο πολύτιμη ποικιλία στην αρχαιότητα και η εξαγωγή του αποτελούσε την κυριότερη Πηγή Εσόδων.
Μία άλλη ποικιλία που θεωρείται ότι είναι πολύτιμη είναι ο αριουσιος οίνος κατά την αρχαιότητα με το όνομα χιώτικο κρασερό
Το ονόμαζαν νέκταρ των θεών.
Και πάμε τώρα στην Τοσκάνη ενώ είναι πιο γνωστή για τα κόκκινα κρασιά της το πρώτο κρασί που παραχώρησε το καθεστώς DOC
Στην Ιταλία ήταν το Vernaccia San gimignano το οποίο είναι γνωστό λευκό κρασί της Τοσκάνης... και ενημέρωσε το φίλο σου ότι 20 χρόνια πριν το σκεπτικό ήταν ότι όσο πιο σκούρο και πυκνό και έντονα συμπυκνωμένο ήταν το κρασί τόσο καλύτερο ήταν... Έλα που συνεχίστηκαν οι έρευνες και Συνεπώς τα ροζέ όλων των αποχρώσεων από μόνα τους είναι καταπληκτικά γιατί έχουν συνδυασμό ποικιλιών Συνεπώς το χρώμα δεν είναι ποτέ το πρωταρχικό ζητούμενο σε ένα κρασί
Ρε Ασε τις μαλακίες!!!
Και στο μουνι σου να ρίξεις άσπρο κ να μου πεις να στο γλείψω…ΔΕΝ!!

Τίποτα καλύτερο δεν έχεις να μου πεις; Για το εντζινγκ ας πούμε;!
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Ποιος είμαι εγώ να σου χαλάσω την φαντασίωση;;
Γενικά τοποθετήθηκα, εσύ στο σκηνικό σου βάζεις ότι θέλεις.
Για την Αρκαδία αν θέλεις έχω προτάσεις και όχι δεν συμπεριλαμβάνουν και εμένα μέσα...
Πολύ μου αρέσεις εσύ άντρας μου... άντρας δικός μου να ρε ένας άντρας που δεν περιλαμβάνει τον εαυτό του μέσα στις διακοπές μου απλά θέλει να βοηθήσει σε θέλω εδώ τώρα δημόσια.
Αν θέλεις στείλε μου Viber να μου πεις πού να μείνω πού να φάω θέλω ησυχία και φύση Βυτίνα?
Έχει ένα πολύ ωραίο Λέει για περπάτημα δέντρο φυτά Ο δρόμος της αγάπης λέει γεμάτο Πλατανιά και είναι σούπερ για πεζοπορία.
Και καρύταινα μου έχουν πει για τον αλφειό για ράφτινγκ και γενικότερα είναι μεσαιωνική φάση
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Ρε Ασε τις μαλακίες!!!
Και στο μουνι σου να ρίξεις άσπρο κ να μου πεις να στο γλείψω…ΔΕΝ!!

Τίποτα καλύτερο δεν έχεις να μιυ πεις; Για το εντζινγκ ας πούμε;!
Δεν μπορώ άλλο ρε μην το κάνεις αυτό απόψε έχω πέσει έπεσα από τα γέλια..
Ναι γιατί εσύ πιστεύεις ότι θα σου βγάλω ανακοίνωση Εγώ πριν ρίξω στο μ**** μου λευκό κρασί... δεν θα σου πω τίποτα απλά θα το κάνω
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.350
Κριτικές
21
Like
11.173
Πόντοι
9.195
Πολύ μου αρέσεις εσύ άντρας μου... άντρας δικός μου να ρε ένας άντρας που δεν περιλαμβάνει τον εαυτό του μέσα στις διακοπές μου απλά θέλει να βοηθήσει σε θέλω εδώ τώρα δημόσια.
Αν θέλεις στείλε μου Viber να μου πεις πού να μείνω πού να φάω θέλω ησυχία και φύση Βυτίνα?
Έχει ένα πολύ ωραίο Λέει για περπάτημα δέντρο φυτά Ο δρόμος της αγάπης λέει γεμάτο Πλατανιά και είναι σούπερ για πεζοπορία.
Και καρύταινα μου έχουν πει για τον αλφειό για ράφτινγκ και γενικότερα είναι μεσαιωνική φάση
Να το παρεις τότε…με παπά κ με κουμπάρο! :rockon:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
736
Λουσιο μάλλον θες να πεις
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Ποιος είμαι εγώ να σου χαλάσω την φαντασίωση;;
Γενικά τοποθετήθηκα, εσύ στο σκηνικό σου βάζεις ότι θέλεις.
Για την Αρκαδία αν θέλεις έχω προτάσεις και όχι δεν συμπεριλαμβάνουν και εμένα μέσα...
Καλέ μου φίλε πρόσεχε τον από πάνω τώρα Μάλλον έχει πάει από κάτω ζηλεύει οικτρά όμως σε φάση που έγραψε δημόσια ότι δεν θα με γλύψει ας πούμε...
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.350
Κριτικές
21
Like
11.173
Πόντοι
9.195
Δεν μπορώ άλλο ρε μην το κάνεις αυτό απόψε έχω πέσει έπεσα από τα γέλια..
Ναι γιατί εσύ πιστεύεις ότι θα σου βγάλω ανακοίνωση Εγώ πριν ρίξω στο μ**** μου λευκό κρασί... δεν θα σου πω τίποτα απλά θα το κάνω
Ρε όχι σου λέω… ρίξε τπτ άλλο!
Αμα δεν θες κόκκινο…ρίξε ρούμι ·(σπέσιαλ), ρίξε φαγητό, γλυκό, μερεντα σαντιγί…αλλά όχι λευκό ρε φίλε! Δεν θες να στο γλείψω λίγο…;;; Να χώσω και τα δάχτυλα μου μέσα του και να στο μουσκέψω (ξέρω να στο κάνω ποτάμι να ξέρεις!)…να παίξω με της τρυπούλες σου…και τις 2; Δεν θες;;;
Άστο το γαμημενο το λευκό! Αμάν…

ΥΓ: δεν μιλάω για σεξ! Μόνο γλείψιμο μωρή καυλα!! ❤️
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
736
Επίσης είσαι καλή και στις παρλα-πιπες
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Επίσης είσαι καλή και στις παρλα-πιπες
Καλά Δεν χρειάζεται να το λες κωδικοποιημένα Μίλα ελεύθερα παιδί μου μίλα ελεύθερα ο άλλος από κάτω έχουμε ρίξει ρούμι ρακί τσίπουρο έχουμε φτιάξει κάτι κοκτέιλ και τα έριξε όλα μέσα στο μ**** μου δεν ξέρω τι φάση...
Όχι να το παινευτώ αλλά είμαι πολύ δυνατή ρε συ σύμφωνα με ομολογίες διότι κρίνομαι καθημερινά να ξέρεις για την απόδοση....
Με έχει πιάσει η βλακεία όσο δεν πάει απόψε
 

adventure1290

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
949
Πόντοι
81
Πολύ μου αρέσεις εσύ άντρας μου... άντρας δικός μου να ρε ένας άντρας που δεν περιλαμβάνει τον εαυτό του μέσα στις διακοπές μου απλά θέλει να βοηθήσει σε θέλω εδώ τώρα δημόσια.
Αν θέλεις στείλε μου Viber να μου πεις πού να μείνω πού να φάω θέλω ησυχία και φύση Βυτίνα?
Έχει ένα πολύ ωραίο Λέει για περπάτημα δέντρο φυτά Ο δρόμος της αγάπης λέει γεμάτο Πλατανιά και είναι σούπερ για πεζοπορία.
Και καρύταινα μου έχουν πει για τον αλφειό για ράφτινγκ και γενικότερα είναι μεσαιωνική φάση
Σου έστειλα κάποιες γενικές πληροφορίες στο Viber, και αν τελικά πας θα σου δώσω περισσότερες.
Όταν λες "σε θέλω εδώ και τώρα δημόσια" τι εννοείς; Να έρθω να σε βρω τώρα και ότι κάνουμε να το ανεβάσουμε live εδώ;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Σου έστειλα κάποιες γενικές πληροφορίες στο Viber, και αν τελικά πας θα σου δώσω περισσότερες.
Όταν λες "σε θέλω εδώ και τώρα δημόσια" τι εννοείς; Να έρθω να σε βρω τώρα και ότι κάνουμε να το ανεβάσουμε live εδώ;
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ adventure 2023
θα μπω τώρα Viber σε λίγο
Έχω κλάψει πολύ σήμερα δεν μπορώ άλλο Σε ευχαριστώ Μιλάμε σε λίγο
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
736
Καλά Δεν χρειάζεται να το λες κωδικοποιημένα Μίλα ελεύθερα παιδί μου μίλα ελεύθερα ο άλλος από κάτω έχουμε ρίξει ρούμι ρακί τσίπουρο έχουμε φτιάξει κάτι κοκτέιλ και τα έριξε όλα μέσα στο μ**** μου δεν ξέρω τι φάση...
Όχι να το παινευτώ αλλά είμαι πολύ δυνατή ρε συ σύμφωνα με ομολογίες διότι κρίνομαι καθημερινά να ξέρεις για την απόδοση....
Με έχει πιάσει η βλακεία όσο δεν πάει απόψε
Όσο γι αυτό έχω ιδι'α άποψη βρε.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.952
Like
7.441
Ρε όχι σου λέω… ρίξε τπτ άλλο!
Αμα δεν θες κόκκινο…ρίξε ρούμι ·(σπέσιαλ), ρίξε φαγητό, γλυκό, μερεντα σαντιγί…αλλά όχι λευκό ρε φίλε! Δεν θες να στο γλείψω λίγο…;;; Να χώσω και τα δάχτυλα μου μέσα του και να στο μουσκέψω (ξέρω να στο κάνω ποτάμι να ξέρεις!)…να παίξω με της τρυπούλες σου…και τις 2; Δεν θες;;;
Άστο το γαμημενο το λευκό! Αμάν…

ΥΓ: δεν μιλάω για σεξ! Μόνο γλείψιμο μωρή καυλα!! ❤️
Έχω ρακί πολύ καλή τσιπουράκι πολύ δυνατό αλλά σε πρώτη φάση τώρα πάω λίγο στον adventure 2023 γιατί θέλω να πάρω πληροφορίες για να φύγω ρε
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.350
Κριτικές
21
Like
11.173
Πόντοι
9.195
Καλά Δεν χρειάζεται να το λες κωδικοποιημένα Μίλα ελεύθερα παιδί μου μίλα ελεύθερα ο άλλος από κάτω έχουμε ρίξει ρούμι ρακί τσίπουρο έχουμε φτιάξει κάτι κοκτέιλ και τα έριξε όλα μέσα στο μ**** μου δεν ξέρω τι φάση...
Όχι να το παινευτώ αλλά είμαι πολύ δυνατή ρε συ σύμφωνα με ομολογίες διότι κρίνομαι καθημερινά να ξέρεις για την απόδοση....
Με έχει πιάσει η βλακεία όσο δεν πάει απόψε
Ο “άλλος”???

:birdman:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom