Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Όπως πάντα με κάλυψες και σε ευχαριστώ πραγματικά από καρδιάς για αυτό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είπαμε είμαι στα ΔΕΝ μην πάρεις..
Κλαιωωωω ρε
Τετχιος ειμαι κι εγω...απο...καλυπτικός!!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Βάζω τον κόσμο σε έξοδα σε καιρους επικίνδυνους για "κανόνια" το ξέρω...τι να κάνω...για τα ποσοστά μου δουλευω κι εγω ο μανατζαρέος!!!!Τέα κουκλί μου...στειλε κανα ψιλό εχω στόματα να θρέψω...και τρύπες να βουλώσω!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.105
Like
22.832
Πόντοι
5.506
Βάζω τον κόσμο σε έξοδα σε καιρους επικίνδυνους για "κανόνια" το ξέρω...τι να κάνω...για τα ποσοστά μου δουλευω κι εγω ο μανατζαρέος!!!!Τέα κουκλί μου...στειλε κανα ψιλό εχω στόματα να θρέψω...και τρύπες να βουλώσω!!!
Με προβληματιζουν και τα τρολ τυπε, για να πεφτουν ετσι μηπως εχουμε καλο θεμα και χανω το πανηγυρι.
Προβληματιζομαι τα μαλα
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Με προβληματιζουν και τα τρολ τυπε, για να πεφτουν ετσι μηπως εχουμε καλο θεμα και χανω το πανηγυρι.
Προβληματιζομαι τα μαλα
Τρολ-ει πάντα υπήρχαν και παντα θα υπάρχουν οταν σκαει μπροστά σου τέτεια περιπτωση,το καλύτερο που έχεις να κάνεις ειναι να μην το "ταίσεις" να το αφήσεις να ψοφήσει της πείνας...στην αφάνεια και την μη απάντηση με καταλαβαίνεις...το πραγματικό πρόβλημα ειναι οτι πολλοι δεν το παίζουν μαλάκες....αλλα είναι!!!!Τοσο οσο φαίνονται και παραπάνω....εκει το πράγμα ζορίζει...τα χώνεις οσο πιο "σπουδαγμένα" μπορεις και οποιος καταλαβε...μπαινει σε έξοδα!!!Δεν γλυτωνεις απο την μαλακία ουτως ή αλλως...απλα ακολουθεις τα δικά σου μονοπάτια....follow your senses κι έτσι...εχουμε παντα καλυτερα πραγματα να κάνουμε!!!!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Βάζω τον κόσμο σε έξοδα σε καιρους επικίνδυνους για "κανόνια" το ξέρω...τι να κάνω...για τα ποσοστά μου δουλευω κι εγω ο μανατζαρέος!!!!Τέα κουκλί μου...στειλε κανα ψιλό εχω στόματα να θρέψω...και τρύπες να βουλώσω!!!
Αν μου επιτρέπεις μία μικρή διόρθωση
Έχεις
Στόματα να μπουκώσεις
Κ τρύπες Να γεμίσεις
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Αν μου επιτρέπεις μία μικρή διόρθωση
Έχεις
Στόματα να μπουκώσεις
Κ τρύπες Να γεμίσεις
Σωστη η επισήμανση εχεις δίκιο...απο αυτο και αν έχω...με φόρα κιόλας...οποτε δώστα μου...να στα δώσω πίσω εγω μετά!!!!Με τόκο...χοντρά χοντρά κιολας!!!Θελω να γινω ο τοκογλύφος σου...!!!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Σωστη η επισήμανση εχεις δίκιο...απο αυτο και αν έχω...με φόρα κιόλας...οποτε δώστα μου...να στα δώσω πίσω εγω μετά!!!!Με τόκο...χοντρά χοντρά κιολας!!!Θελω να γινω ο τοκογλύφος σου...!!!!!
Στείλε IBAN...
Μόλις έγινες
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Φρέσκο πρωινό το θέλω για να προλάβω να κάνω κατάθεση
Θα ειναι ενα πρωινό...θρεπτικοτατο!!!!Με ολες τις βιταμίνες...κάνει και για κρέμα προσώπου να φύγει η ταλαιπωρία!!!Οκ...κανω και για μπαρίστα!!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Τεα μου όμορφη καλημερα και καλό ρεπο ❤️
Καλημέρα κουκλάρα μου.
Πώς με ξύπνησαν ρε φίλε Σήμερα το πρωί;
Με μηνύματα να μου γράφουν το άλλο σου μισό μας λέει καλημέρα με την κωλαρα της.
Κλαιωωωω ρε
Και τους απαντώ Το καλύτερο ξύπνημα θα κάνετε ρε φίλε τιμή σας και όρμηξε τε.
Όχι ακριβώς ρεπό αλλά okay.
Και εσύ καλή δουλίτσα αν δεν δουλέψεις σήμερα να ξεκουραστείς Το έχουμε ανάγκη.
Σε κλείτωροφιλωωωωω
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
2.994
Like
29.094
Καλημέρα κουκλάρα μου.
Πώς με ξύπνησαν ρε φίλε Σήμερα το πρωί;
Με μηνύματα να μου γράφουν το άλλο σου μισό μας λέει καλημέρα με την κωλαρα της.
Κλαιωωωω ρε
Και τους απαντώ Το καλύτερο ξύπνημα θα κάνετε ρε φίλε τιμή σας και όρμηξε τε.
Όχι ακριβώς ρεπό αλλά okay.
Και εσύ καλή δουλίτσα αν δεν δουλέψεις σήμερα να ξεκουραστείς Το έχουμε ανάγκη.
Σε κλείτωροφιλωωωωω
Καλα εμένα να δεις τι μου λένε για σένα...οι μισοί μου πελάτες θέλουν παρτουζα μαζί σου...❤️
Ελπίζω να ξεκουραστείς
Σε φιλώ γλυκά γλυκά
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Καλα εμένα να δεις τι μου λένε για σένα...οι μισοί μου πελάτες θέλουν παρτουζα μαζί σου...❤️
Ελπίζω να ξεκουραστείς
Σε φιλώ γλυκά γλυκά
Όλα γίνονται υπομονή να υπάρχει κόψε εισιτήρια κ σειρά προτεραιότητας Γιατί δύο είμαστε Θα τα παίξουμε..
Και εγώ σε φιλώ αγάπη μου Καλή Κυριακή
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Καλημέρα κουκλάρα μου.
Πώς με ξύπνησαν ρε φίλε Σήμερα το πρωί;
Με μηνύματα να μου γράφουν το άλλο σου μισό μας λέει καλημέρα με την κωλαρα της.
Κλαιωωωω ρε
Και τους απαντώ Το καλύτερο ξύπνημα θα κάνετε ρε φίλε τιμή σας και όρμηξε τε.
Όχι ακριβώς ρεπό αλλά okay.
Και εσύ καλή δουλίτσα αν δεν δουλέψεις σήμερα να ξεκουραστείς Το έχουμε ανάγκη.
Σε κλείτωροφιλωωωωω
Που να ήξεραν οτι την στιγμή την οποια κάποιοι κάνουν χάζι την ΚΩΛΑΡΑ της Γιο ,η κάτοχος του thread έχει χώσει την μούρη της σε αυτήν για ένα (διχως αύριο) κλειτωριδοκωλομασαζ...θα έχυναν...καυτα δάκρυα συγκίνησης...οπως η αφεντιά μου!!!!Σνιφ....!!!!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.105
Like
22.832
Πόντοι
5.506
Που να ήξεραν οτι την στιγμή την οποια κάποιοι κάνουν χάζι την ΚΩΛΑΡΑ της Γιο ,η κάτοχος του thread έχει χώσει την μούρη της σε αυτήν για ένα (διχως αύριο) κλειτωριδοκωλομασαζ...θα έχυναν...καυτα δάκρυα συγκίνησης...οπως η αφεντιά μου!!!!Σνιφ....!!!!!!

images
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Δεν αντεξε τις συγκινησεις
Κι ομως...με Τέα και Γιο να κάθονται πανω στην τελευταια κατοικία του...υπάρχει μεγαλος κίνδυνος Ανάστασης!!!!Ποτε δεν ξέρεις...με τα πήγαινε-ελα της ζωής!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom