Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Αυτό μου έστειλαν αυτό σου έστειλα what?
Ανθρωπα τότε έγινε άνοιγμα του thread.... Τι θέλεις να γράφει?
κοίτα, δε θα ακολουθήσω σε αντιπαράθεση, στο είπα και χτες... δε θα συμμετάσχω δλδ στη διαφήμιση σου (να είναι ψηλά το νήμα). Ότι είχα να πω, το είπα: υπεροψία, υπηρεσίες μία από τα ίδια, φωτό που παραπλανούν κλπ... και θα ξαναπώ: η Ίριδα, μια χαρά άτομο είναι και φιλικό κλπ αλλά ΚΑΜΙΑ σχέση με αυτά που διαβάζουμε εδώ μέσα.... Πάντως σου βγάζω το καπέλα (δε φοράω) το έχεις με τα social... το καλοκαίρι πχ έλεγες ότι μόλις ανοίξετε δε θα μπαίνεις εδώ... χαχαχαχαχααχ
Σιγά μη το παράταγες, πιστεύω οι "πωλήσεις" εκτοξεύθηκαν...

Λοιπόν, θα παρακαλέσω να μη με θυμηθείς αύριο πχ με ένα αντίστοιχο ποστ εντυπώσεων αλλά παραπλανητικό και ψευδές καθώς αναφερόσουν στο χτεσινό βράδυ ότι μας βλέπουν 100 άτομα και μου σκάς από τον Αύγουστο!

Να έχεις υγεία και ότι εσύ θες, εγώ δε θα πάρω το εμπόρευμα ξανά πάντως... φιλιά
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
πχ με ένα αντίστοιχο ποστ εντυπώσεων αλλά παραπλανητικό και ψευδές καθώς αναφερόσουν στο χτεσινό βράδυ ότι μας βλέπουν 100 άτομα και μου σκάς από τον Αύγουστο!
Είσαι λάθος ρε φίλε, έχουν και ώρα πάνω τα σκρινσοτς... 5/8 ανοιχθηκε το θρεντ, κάνε σκρολ πανω και θα καταλαβεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
κοίτα, δε θα ακολουθήσω σε αντιπαράθεση, στο είπα και χτες... δε θα συμμετάσχω δλδ στη διαφήμιση σου (να είναι ψηλά το νήμα). Ότι είχα να πω, το είπα: υπεροψία, υπηρεσίες μία από τα ίδια, φωτό που παραπλανούν κλπ... και θα ξαναπώ: η Ίριδα, μια χαρά άτομο είναι και φιλικό κλπ αλλά ΚΑΜΙΑ σχέση με αυτά που διαβάζουμε εδώ μέσα.... Πάντως σου βγάζω το καπέλα (δε φοράω) το έχεις με τα social... το καλοκαίρι πχ έλεγες ότι μόλις ανοίξετε δε θα μπαίνεις εδώ... χαχαχαχαχααχ
Σιγά μη το παράταγες, πιστεύω οι "πωλήσεις" εκτοξεύθηκαν...

Λοιπόν, θα παρακαλέσω να μη με θυμηθείς αύριο πχ με ένα αντίστοιχο ποστ εντυπώσεων αλλά παραπλανητικό και ψευδές καθώς αναφερόσουν στο χτεσινό βράδυ ότι μας βλέπουν 100 άτομα και μου σκάς από τον Αύγουστο!

Να έχεις υγεία και ότι εσύ θες, εγώ δε θα πάρω το εμπόρευμα ξανά πάντως... φιλιά
Ότι να ναι...
Τραβάς μεγάλο ζόρι ρε συ..
Ξανά διάβασε παραπάνω να τα βάλεις σε σειρά..
Επιπλέον μπαίνω όταν κάνω brake εσύ τι θέμα έχεις ρε συ;
Οι πωλήσεις ήταν κ θα είναι στο τέρμα κ πίστεψέ με δεν έχει να κάνει με το social αλλά με το ποιά είμαι κ τι προσφέρω...
Γελάω όταν λες δεν μπαίνεις σε αντιπαράθεση κλαιωωωω αλήθεια.. όσο για τις φωτογραφίες μας είναι από γνωστό φωτογράφο χωρίς Photoshop.... τώρα αν εσύ την θεραπευτρια την ήθελες να σου έρθει όπως υπερπαραγωγή σόρρυ κιόλας αλλά με τόσα ραντεβου την ημέρα δεν υπάρχει περίπτωση να δείς κάτι τέτοιο.
Είπαμε θεραπεύτριες από κοπέλες με total black look που γνωρίζουν πραγματικά μασάζ και προσφέρουν κ έξτρα περιποίηση αν κ εφόσον ζητηθεί.
Δεν σου αρέσει το μασάζ ? σεβαστό.
Αλλά το θέμα σου ποίο είναι δεν πήρες γαμωωωωω τα μασάζ?
Δεν σε φρόντισε στο έξτρα περιποίηση Φούλ?
Κάτι άλλο θέλεις κ σε πονάει κ δεν μας το λες...
Πάντως τον λόγο σου δεν κράτησες στάζεις μόνο πίκρα και θυμό...σου έφαγα το πεϊνιρλί ?
Δεν σου αρέσει το μασάζ πήγαινε αλλού τι ασχολείσαι Αλλά μη λες μαλακίες.
Ευχαριστώ
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Είσαι λάθος ρε φίλε, έχουν και ώρα πάνω τα σκρινσοτς... 5/8 ανοιχθηκε το θρεντ, κάνε σκρολ πανω και θα καταλαβεις
ναι, ακριβώς! έστειλε αυτό για να αποδείξει ότι χτες μας βλέπανε 100... (δε θα ξανά απαντήσω, καλό σας βράδυ)
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Είσαι λάθος ρε φίλε, έχουν και ώρα πάνω τα σκρινσοτς... 5/8 ανοιχθηκε το θρεντ, κάνε σκρολ πανω και θα καταλαβεις
Ναι ρε αγάπη του το έχουμε πει όλοι δεν καταλαβαίνει είναι κοσμάρα εντελώς ο άνθρωπος.. μπαίνει Βάλτος να κάνει ζημιά και γράφει μαλακίες μην το ψάχνεις....
Δεν θέλω λέει αντιπαραθέσεις δεν κάνει κάτι άλλο εν τω μεταξύ φαντασία και αντιπαράθεση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι, ακριβώς! έστειλε αυτό για να αποδείξει ότι χτες μας βλέπανε 100... (δε θα ξανά απαντήσω, καλό σας βράδυ)
Τι να αποδείξω βρε καημένε;;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
ναι, ακριβώς! έστειλε αυτό για να αποδείξει ότι χτες μας βλέπανε 100... (δε θα ξανά απαντήσω, καλό σας βράδυ)
Δεν θα πάθεις τίποτα αν παραδεχτείς το ατόπημα σου Πες Ναι κορίτσι λάθος δεν θα πάθεις τίποτα..
Δεν θα χαθεί ο ανδρισμός σου και το καυλί σου θα μείνει στη θέση του.
μη φοβού
 

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
1
Like
1.388
Πόντοι
206
Ρε παιδιά,η Τέα συμπεριφέρεται τόσο ωραία γράφει άψογα κ σωστά συντακτικά.
Το αν κάνει σωστά τη δουλειάς θ έχει φανεί στο χρόνο,στο φινάλε δεν είναι εσκορτ,ας κρατήσουμε λίγο κάτι σε αγωνια για το ραντεβού
Μην το πρηζουμε το κοριτσι.προσφερει αυτό κ τέλος δεν σου αρέσει πάμε αλλου
 

hany

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
168
Like
193
Πόντοι
1
Επαναλήψεις πολλαπλές για το γεγονός ότι στο γραφείο της Τεας ΔΕΝ υπάρχει " γαμησακι " οπως το γραφεις με μαλλί ή δίχως μαλλί .
αρα ειναι αφεντρα στυλ με μασαζακι η φαση ;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Μας έχεις καρακατακαυλώσει!!!
Εκτός από τις φωτογραφίες στο site που δείχνουν εσένα και τη Ναόμι νομίζω, υπάρχουν κι άλλες που δε βρήκα;;;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Ρε παιδιά,η Τέα συμπεριφέρεται τόσο ωραία γράφει άψογα κ σωστά συντακτικά.
Το αν κάνει σωστά τη δουλειάς θ έχει φανεί στο χρόνο,στο φινάλε δεν είναι εσκορτ,ας κρατήσουμε λίγο κάτι σε αγωνια για το ραντεβού
Μην το πρηζουμε το κοριτσι.προσφερει αυτό κ τέλος δεν σου αρέσει πάμε αλλου
Σε ευχαριστώ πολύ βρε Mike.... Αγάπη μου εσύ, μωρό μου δεν θα βγάλεις άκρη είναι χρόνια αυτή η ιστορία... Έχουν γίνει πολύ χειρότερα
Έτσι λειτουργεί το σύστημα με πεσίματα και πολλούς κακοπροαίρετους και βάλτους δυστυχώς εδώ μέσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μας έχεις καρακατακαυλώσει!!!
Εκτός από τις φωτογραφίες στο site που δείχνουν εσένα και τη Ναόμι νομίζω, υπάρχουν κι άλλες που δε βρήκα;;;
Μωρό μου ναι υπάρχουν ένα σωρό φωτογραφίες με μήνυμά σου στο Viber.
Λυδία
Ίριδα
Τέα
Αγάπη
 

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
1
Like
1.388
Πόντοι
206
Κάτι για την ιστορία,τα πράγματα δυσκολεύουν για κάποιους είναι ευκαιρία να γίνουν πλουσιότεροι κ για άλλους μια τραγωδία στη ζωή τους,
Όταν κάποιος πεσει,είναι αστείο γι'αυτό που το βλέπει κ γελά,γι'αυτό όμως που του συμβαίνει μόνο πονο
Λίγο ενσυναίσθηση δεν βλαπτει,αφήστε κάτι να πέσει κάτω...
 

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
1
Like
1.388
Πόντοι
206
Αν κάνουμε μαζί Θα σκάσω μύτη με κιμονό, γυμνή από μέσα, καρέ περούκα geisha, θα σε γδύσω αργά θα πάρω το χέρι σου και θα πάμε στο μπάνιο Να σε περιποιηθώ .....κ μετααααα....ςςςς
Το υποσχέθηκες έτσι...γκέισα μου εσύ..θα με φτιάξεις;εγώ θα στείλω Δευτέρα τα υπόλοιπα δικά σου
 
Τελευταία τροποποίηση:

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Τέα μου γλυκιά σου εύχομαι ένα υπέροχο σαββατοκύριακο και να περάσεις υπέροχα. θελω να μσου εξομολογηθώ πως πάντα σε σκέφτομαι και προχτες είχα ένα περιστατικό στον ύπνο μου. Σε είδα και σε φαντασιώθηκα ότι κάναμε τάντρα και με απογείωσες πραγματικά και έπαθα πολλούς οργασμούς και ονειρώξεις. Όταν βρεθούμε από κοντά θέλω να ανταλλάξουμε πολλές αγκαλιές φιλιά και έντονο μασάζ. Έχεις τον τρόπο σου. Το μήνυμα απευθύνεται σε εσένα οπότε θα παρακαλέσω τους υπόλοιπους να μην μπουν στην διαδικασία να γράψουν κάποια ειρωνεία παρακαλώ.
Και γιατι δεν της εγραφες το ραβασακι σε π μ;
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Μην είσαι σίγουρος για την αναγκαιότητα να υπάρχει κοντά στουντιακι γιατί μπορεί να μην το χρειαστείς μετά τα 2-3 τελειώματα που μπορεις να έχεις με τις υπηρεσίες της Τεας και Σια … αν θα μπορέσεις να περπατήσεις μετά είναι το θέμα και χωρίς διείσδυση
Οι μασαζιαρηδες θελου να γαμησουν μετα η πριν!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
αρα ειναι αφεντρα στυλ με μασαζακι η φαση ;
Και μετά όπως θυμάσαι έρχεται ο νιαγάρας ο καταρράκτης ο ίδιος... Και όποιος είναι απέναντι αν θυμάσαι.... Όποιον πάρει ο χάρος εκείνη την ώρα δεν καταλαβαίνω τίποτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αφού δεν είμαι ρε μπάζο είμαι είπαμε μην πάρεις...
Εσένα σου αρέσουν οι μουνάρες σε δίμετρη έκδοση
Εμείς είμαστε απλά κορίτσια στο μασάζ κορίτσια της διπλανής πόρτας... Δεν πουλάμε εμφάνιση...
Μασαζάκι , αλλά τι μασαζάκι !!! Με τα όλα της όπως γράφει κσι η ίδια η Τεα ( πάνω , κάτω , ανάποδα , γωνιές , καρέκλες , πάτωμα κλπ κλπ ) χιλιόμετρα στο δωμάτιο … χαχα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom