Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 787K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Απόψε τελειώνω 01:20 θα αντέξεις την αναμονή.... έχω ακόμα δύο πίπες κ έρχομαι.... κλαιωωωω ρεεε
το λιστεριν μη ξεχασεις πριν ερθεις, γιατι θα σε απολυμανω με wd-40:cum: για μετααααααα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
οχι ρε...η θεραπευτρια
Εγώ είμαι αυτή μάλλον....
Κλαιωωωω..
Καλώς ήρθατε στο ταπεινό μας νημα του κώλου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

το λιστεριν μη ξεχασεις πριν ερθεις, γιατι θα σε απολυμανω με wd-40:cum: για μετααααααα
Ναι ρε ...τα πάντα όλα παντααααααα
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
ρωτα τον να σου σου πει τι φ. διαμετρο εχει η κωλοσουφριδα του, για να ξερεις ποσο σταφ να παρεις να τον πασαληψεις. μη ξεμεινεις και σε πει και ξεφτιλοαματουρι.
θα γινεις και ρομπα στα ματια του μετα :confused:
εγω πιστευω πρεπει να ειναι σα φινιστρινι κρουαζιεροπλοιου παντως με τοσα χρονια πειρας :undecided:
Σε θέλω πολύ σκληρό καργιόλη απόψε....
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Από εσένα τίποτα.

Ότι θέλω το παίρνω μόνη μου

Ευχαριστώ πολύ για την προσφορά σας .

Καλό βράδυ

Δεν υπάρχει πιο αστείο πράγμα από γυναίκα που προσπαθεί να σε πείσει ότι τα κατάφερε ολα μόνη της.

Επειδή πολλά λες, σκάσε και άκου. Στη ζωη, κανένας δε τα καταφέρνει μόνος του. Όλοι έχουμε βοήθεια, τύχη, συνοδοιπόρους και καλό είναι να αφήσεις την ψευτομαγκιά (που περνάει μόνο σε κάτι αυτιστικά στο νήμα) και να αποδεχτείς ότι δεν είσαι μια ιδιαίτερη δροσοσταλιδα εξυπνότερη από τις υπόλοιπες αλλά ακόμα μια γυναίκα που τρεχει μπιζνα (που δεν τρέχεις μόνη σου) η οποία σίγουρα πήρε περισσότερα από δυο χέρια και ένα μυαλό για να γίνει.

Πολλά είπες, λάρωσε. Ούτε η πρώτη βίζιτα είσαι που τρεχει κοριτσάκια για φράγκα ούτε η τελευταία. Το γεγονός παραμένει ότι με βάση τα πολλά παραδείγματα που έχουμε, είστε κατά κανόνα εντελώς άχρηστες στην δημιουργία και ομαλό τρέξιμο επιχείρησης.

Μη πας να γίνεις άντρας στη θέση του άντρα. Αποφάσεις για σοβαρά θέματα και δημιουργία επιχείρησης παιρνουμε εμείς. Εσάς και έτοιμο νυχαδικο να σας δώσουμε θα το φαλιρησετε σε ένα μήνα.

Καλή συνέχεια μπέμπα.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.016
Πόντοι
4.546
Αδυνατώ να καταλάβω τι ακριβώς κουβεντιάζετε...μάλλον το νήμα δε με χωρά...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
το λιστεριν μη ξεχασεις πριν ερθεις, γιατι θα σε απολυμανω με wd-40:cum: για μετααααααα
Εμένα μπορείς να μου πεις τι κάνουν 110 άτομα μέσα στο νήμα μας;
Αφού για μελιτζάνες μιλάμε...
Τελικά έχει πέσει πείνα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχω θολώσει από τις πολλές που πήρα σήμερα και κάνουν πουλάκια τα μάτια μου...
Λατρεμένη ρεεεε
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.016
Πόντοι
4.546
Επειδή πολλά λες, σκάσε και άκου. Στη ζωη, κανένας δε τα καταφέρνει μόνος του. Όλοι έχουμε βοήθεια, τύχη, συνοδοιπόρους
Εκτός και αν είσαι τράππερ και είσαι self made :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.092
Like
22.822
Πόντοι
5.506
Δεν υπάρχει πιο αστείο πράγμα από γυναίκα που προσπαθεί να σε πείσει ότι τα κατάφερε ολα μόνη της.

Επειδή πολλά λες, σκάσε και άκου. Στη ζωη, κανένας δε τα καταφέρνει μόνος του. Όλοι έχουμε βοήθεια, τύχη, συνοδοιπόρους και καλό είναι να αφήσεις την ψευτομαγκιά (που περνάει μόνο σε κάτι αυτιστικά στο νήμα) και να αποδεχτείς ότι δεν είσαι μια ιδιαίτερη δροσοσταλιδα εξυπνότερη από τις υπόλοιπες αλλά ακόμα μια γυναίκα που τρεχει μπιζνα (που δεν τρέχεις μόνη σου) η οποία σίγουρα πήρε περισσότερα από δυο χέρια και ένα μυαλό για να γίνει.

Πολλά είπες, λάρωσε. Ούτε η πρώτη βίζιτα είσαι που τρεχει κοριτσάκια για φράγκα ούτε η τελευταία. Το γεγονός παραμένει ότι με βάση τα πολλά παραδείγματα που έχουμε, είστε κατά κανόνα εντελώς άχρηστες στην δημιουργία και ομαλό τρέξιμο επιχείρησης.

Μη πας να γίνεις άντρας στη θέση του άντρα. Αποφάσεις για σοβαρά θέματα και δημιουργία επιχείρησης παιρνουμε εμείς. Εσάς και έτοιμο νυχαδικο να σας δώσουμε θα το φαλιρησετε σε ένα μήνα.

Καλή συνέχεια μπέμπα.
Ρε γυναικωτο κλωναρι, αφου σε δυο-τρια μηνυματα θα ζητας συγνωμμες και ανακωχη, τι στο ξεσκισμενο κωλοσουφριδι σου προσπαθεις να το παιξεις σκληρο γιαρμαδακι;

Ρε γαμω τα ψυχολογικα σας μεσα.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Δεν υπάρχει πιο αστείο πράγμα από γυναίκα που προσπαθεί να σε πείσει ότι τα κατάφερε ολα μόνη της.

Επειδή πολλά λες, σκάσε και άκου. Στη ζωη, κανένας δε τα καταφέρνει μόνος του. Όλοι έχουμε βοήθεια, τύχη, συνοδοιπόρους και καλό είναι να αφήσεις την ψευτομαγκιά (που περνάει μόνο σε κάτι αυτιστικά στο νήμα) και να αποδεχτείς ότι δεν είσαι μια ιδιαίτερη δροσοσταλιδα εξυπνότερη από τις υπόλοιπες αλλά ακόμα μια γυναίκα που τρεχει μπιζνα (που δεν τρέχεις μόνη σου) η οποία σίγουρα πήρε περισσότερα από δυο χέρια και ένα μυαλό για να γίνει.

Πολλά είπες, λάρωσε. Ούτε η πρώτη βίζιτα είσαι που τρεχει κοριτσάκια για φράγκα ούτε η τελευταία. Το γεγονός παραμένει ότι με βάση τα πολλά παραδείγματα που έχουμε, είστε κατά κανόνα εντελώς άχρηστες στην δημιουργία και ομαλό τρέξιμο επιχείρησης.

Μη πας να γίνεις άντρας στη θέση του άντρα. Αποφάσεις για σοβαρά θέματα και δημιουργία επιχείρησης παιρνουμε εμείς. Εσάς και έτοιμο νυχαδικο να σας δώσουμε θα το φαλιρησετε σε ένα μήνα.

Καλή συνέχεια μπέμπα.
Κλαιωωωω ρε
Σε ευχαριστώ που μπήκες στο κόπο να γράψεις για έπρεπε.
Χαίρομαι που δεν σε πείθω δεν ήταν στις προθέσεις μου.
Λυπάμαι που σας έχω κάνει τέτοια ζημιά τελικά.... προσπαθήστε για το καλύτερο υπάρχει Πίττα για όλους τους καλούς μην ανησυχείς.
Απλά πάντα υπάρχει το καλό και το καλύτερο κ το πολύυυυ καλό.
Καλές δουλειές βρε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.092
Like
22.822
Πόντοι
5.506
Κλαιωωωω ρε
Σε ευχαριστώ που μπήκες στο κόπο να γράψεις για έπρεπε.
Χαίρομαι που δεν σε πείθω δεν ήταν στις προθέσεις μου.
Λυπάμαι που σας έχω κάνει τέτοια ζημιά τελικά.... προσπαθήστε για το καλύτερο υπάρχει Πίττα για όλους τους καλούς μην ανησυχείς.
Απλά πάντα υπάρχει το καλό και το καλύτερο κ το πολύυυυ καλό.
Καλές δουλειές βρε
Ρε λες να ειναι βιζιτονι το γιαρμαδακι τελικα;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.961
Like
7.529
Ρε γυναικωτο κλωναρι, αφου σε δυο-τρια μηνυματα θα ζητας συγνωμμες και ανακωχη, τι στο ξεσκισμενο κωλοσουφριδι σου προσπαθεις να το παιξεις σκληρο γιαρμαδακι;

Ρε γαμω τα ψυχολογικα σας μεσα.
Μην ασχολείσαι έπρεπε να γράψει ρε...
Αφού έχει γίνει ζημιά τα ξέρεις...
Απλά γελάμε κ καταλαβαίνουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom