Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Σήμερα τσέκαρα την καινούργια αεροπορική που θα κάνει το Αθήνα - Bangkok.  Είναι θυγατρική της Singapure ονομάζεται  Scoot air  και διαφημίζεται για  low cost  εταιρεία με ότι αυτό συνεπάγεται. Νομίζω ότι ξεκινάει δρομολόγια από Αθήνα αρχές καλοκαιριού. Δίνει βασικό εισιτήριο με χειραποσκευή  γύρω στα 430 ευρώ από το site της.Χρεώνει 100 ευρώ επιπλέον για 20 κιλά αποσκευών και άλλο ενα κατοστάρικο για φαγητό και ποτό στο αεροπλάνο.Επιπλέον είδα κάπου ότι  λέει για το στριμόκωλο των θέσεων και ότι πρέπει να να τους ενημερωσεις εάν είσαι large τύπος. Τέλος το μίνιμουμ των διαδρομών που βρήκα είναι 16 ώρες στο πήγαινε και 20 στο έλα. Πηγαίνει μέσω Σιγκαπούρης και τρως χαλαρά ένα επιπλέον τριωράκι στο αεροπλάνο. Για το σύνολο λοιπόν αρχίδια πατέρα.......  Χιλιες φορές καλύτερα οι προσφορές από τις νορμάλ εταιρείες.

100 ευρω γιΑ 20Κιλη βαλιτσα την ιδια ωρα που νομιζω στις αλλες το οριο ειναι 30? Εγω παντα στα 30 κιλα ειμαι πανε-ελα και δε με φτανουν.
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
415
Like
179
Πόντοι
1
Δηλαδη τι? θα ειμαι στην ταιλανδη στην tiger στο ibar και σε αλλα κλαμπακια με τους δυο φιλους μας και θα κοιταμε σα τα χαζα ενω θα μπορουμε να εχουμε γκομενακια για χαβαλε στην παρεα μας?

Εννοείς πως και οι φίλοι σου κερνάνε; Ας πούμε, πάει το κέρασμα εις τριπλούν, όποτε βγαίνετε;

Φυσικά και δεν μου πέφτει λόγος, απλώς ρωτάω από περιέργεια.

η συγκριση δεν ειναι μαγιορκα ιμπιζα μυκονος με  ταυλανδη  :grin:
//ειναι πχ ταυλανδη με μαδαγασκαρη οπως εγραψα η με κουβα,η με βενεζουελα η με ινδονησια κ βιετναμ η φιλιπινες αν θες.... :rolleyes:

Η Ταϋλάνδη είναι καλύτερη κι από την Μαγιόρκα, κι από την Ίμπιζα, κι από την Μύκονο, κι από την Μαδαγασκάρη, κι από την Κούβα, κι από την Βενεζουέλα, κι από την Ινδονησία, κι από το Βιετνάμ, κι από τις Φιλιππίνες.
Σαν σύνολο διακοπών είναι καλύτερη από όλα αυτά τα μέρη.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ποια φιλοσοφια ρε λαγνε μου?Εδω στην ελλαδα δηλαδη θες να πεις εβγαινα στα κλαμπακια και κερνουσα την καθε ασχετη οπως κανει ο καθε τσομπανος να γαμησει? Ακομη και αυτο να καναν δε θα γαμουσαν...Ταιλανδη εισαι διακοπες και κανεις χαβαλε με τα γκομενακια που μπορεις να μαμησεις και να τα χαμουρεψεις ανα πασα στιγμη και ας με κοριδευουν...δηλαδη τι? θα ειμαι στην ταιλανδη στην tiger στο ibar και σε αλλα κλαμπακια με τους δυο φιλους μας και θα κοιταμε σα τα χαζα ενω θα μπορουμε να εχουμε γκομενακια για χαβαλε στην παρεα μας?
Αν δεις ποσα βιντεο εχω με γκομενακια μεσα που διασκεδαζουμε θα πεις και μπραβο αλλα εχουμε φατσες μεσα και δεν θελω να βαλω...Οσο για το ποτο δεν γινομαι σταφιδα σας τους ρωσσους αρκει να κνω κεφαλακι με 5 ποτακια αλλα καλα ποτα να μου βγουν πιο καλα τα feeling...
Σε παρακαλω πασακα μου τι ειναι αυτα που λες....
εγω γουσταρω να πηγαινουμε στα μπαρακια και να πεταμε σαν σερπαντινες 20μπατα και στα γκογκο τα μπαλακια του πινγκπονγκ να τρεχουν να τσεπωσουν το 20μπατα τα...αντε μη πω παλι ο ρατσιστης
οπως κανουν οι γυφτοαραβες και τα ινδοπακα , γουσταρης? ε?...μαλακα θα εχει τρελη φαση δε τη δοκιμασα , θα σε ψησω να το κανουμε
καλα τη μερα θα σαφηνω με το θηβαιο να κανεις τουρισμο
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ποια φιλοσοφια ρε λαγνε μου?Εδω στην ελλαδα δηλαδη θες να πεις εβγαινα στα κλαμπακια και κερνουσα την καθε ασχετη οπως κανει ο καθε τσομπανος να γαμησει? Ακομη και αυτο να καναν δε θα γαμουσαν...Ταιλανδη εισαι διακοπες και κανεις χαβαλε με τα γκομενακια που μπορεις να μαμησεις και να τα χαμουρεψεις ανα πασα στιγμη και ας με κοριδευουν...δηλαδη τι? θα ειμαι στην ταιλανδη στην tiger στο ibar και σε αλλα κλαμπακια με τους δυο φιλους μας και θα κοιταμε σα τα χαζα ενω θα μπορουμε να εχουμε γκομενακια για χαβαλε στην παρεα μας?
Αν δεις ποσα βιντεο εχω με γκομενακια μεσα που διασκεδαζουμε θα πεις και μπραβο αλλα εχουμε φατσες μεσα και δεν θελω να βαλω...Οσο για το ποτο δεν γινομαι σταφιδα σας τους ρωσσους αρκει να κνω κεφαλακι με 5 ποτακια αλλα καλα ποτα να μου βγουν πιο καλα τα feeling...
Σε παρακαλω πασακα μου τι ειναι αυτα που λες....
καλα ποτε λιωμα ναι , αλλα καποιοι αλλοι δεν ηταν ΠΟΤΕ νηφαλιοι
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ρε μαν δε ειπαμε να κερναμε καθε μερα 30 ευρω σε ποτα.Αντε και πας και σε κανα γκογκο για λιγο ματι λιγο χαμουρεμα να μην κερασεις κανα ποτακι να χαμουρεψεις λιγο να πιασεις κανα μπουτακι λιγο να ζεσταθεις και μετα να πας για κυνηγι στο κλαμπ?
Οκ ο καθενας πως την βρισκει..ο ενας ο φιλος μου ουτε τον ευατο του δεν κερνουσε να σε πω...καλα ο αλλος τα γαμουσε την μανα...αλλα δεν ειχε αναγκη
χαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα ρε το πουστη τον κραισις καλα ο αλλος σαμπως ενοιωθε τι εκανε
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Σήμερα τσέκαρα την καινούργια αεροπορική που θα κάνει το Αθήνα - Bangkok.  Είναι θυγατρική της Singapure ονομάζεται  Scoot air  και διαφημίζεται για  low cost  εταιρεία με ότι αυτό συνεπάγεται. Νομίζω ότι ξεκινάει δρομολόγια από Αθήνα αρχές καλοκαιριού. Δίνει βασικό εισιτήριο με χειραποσκευή  γύρω στα 430 ευρώ από το site της.Χρεώνει 100 ευρώ επιπλέον για 20 κιλά αποσκευών και άλλο ενα κατοστάρικο για φαγητό και ποτό στο αεροπλάνο.Επιπλέον είδα κάπου ότι  λέει για το στριμόκωλο των θέσεων και ότι πρέπει να να τους ενημερωσεις εάν είσαι large τύπος. Τέλος το μίνιμουμ των διαδρομών που βρήκα είναι 16 ώρες στο πήγαινε και 20 στο έλα. Πηγαίνει μέσω Σιγκαπούρης και τρως χαλαρά ένα επιπλέον τριωράκι στο αεροπλάνο. Για το σύνολο λοιπόν αρχίδια πατέρα.......  Χιλιες φορές καλύτερα οι προσφορές από τις νορμάλ εταιρείες.
αυτη αποκλειστικα bkk λυστ? η παει και σε αλλα παρακειμενα στεκια οπως φιλλιπινες κλπ?
και μονο απο αθηνα? γαμ...ολα εκει
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.385
Κριτικές
1
Like
35.461
Πόντοι
6.256
αυτη αποκλειστικα bkk λυστ? η παει και σε αλλα παρακειμενα στεκια οπως φιλλιπινες κλπ?
και μονο απο αθηνα? γαμ...ολα εκει
Αφου εσεις εχετε τους τουρκαλαδες, σε ενα μισαωρο ειστε στην πολη και μετα πετατε σε ολο τον πλανητη.
Τουρκ χαβα γιολαρι
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Αφου εσεις εχετε τους τουρκαλαδες, σε ενα μισαωρο ειστε στην πολη και μετα πετατε σε ολο τον πλανητη.
Τουρκ χαβα γιολαρι
να πα να γαμηθουν οι τουρκαλαδες που τα ανεβασαν σαν να ειναι thai airways  , οι φιλοι μας γερμανοαυστριακοι εχουν τις καλητερες τιμες πλεον με μικρη αναμονη
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.385
Κριτικές
1
Like
35.461
Πόντοι
6.256
Ωραιοςο lyst
Ξεκαθαρισε το τοπιο με τις low cost.
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
το μουνοκυλο στο επιστρεφω
το ποιος ειμαι στειλε πμ να μαθεις αφυ ερωτας
το μαιμουδης δεν εχει μιωτικο χαρακτηρα περα απο εμφανησης και οχι σε  χαρακτηρα εξαλοου ημουν σαφεστατος οτι μιλουσα για ομοφια κ εγραψα οτι κ εμεις για τους ινδιανουςειμαστε χλωα προσωπα
εγραψα οτι ειχα σχεση με μαυρη -κανονικη σχεση και προσφατα γινομαι κουμπαρος(μαρτυρας) σε φιλο μου που παιρνει ταυλανδη οποτε νομιζω καταλαβαινεις

τι στο διαολο? ου γραφω αυτα φδιτοι εισαι χαμηλουβεπιπεδου κ ερειστικος πολυ -πολυ ευκολα βριζεις αλλα αυτοθι που βριζουν σημαινει οτι εχυν θεματ υπαρξιακο
επαναλαμβανω οτι απο την αρχη το τονισα για θεμα ομορφιας κ υπαρχουν τα ποσταρισματα κ οποιος δεν καταλαβαινει ελληνικα τοτε  να παει στη βουλγαρια ή στην ταυλανδη ;) ;) ;)
τι μπουρδες ειναι αυτες ρε καραγκιοζη, τι θα πει οτι αποκαλεις ενα λαο "ζωα" μονο ως προς την εμφανιση και οχι για το χαρακτηρα  :jerking:   αντι να ζητησεις ενα συγνωμη απο το θρεντ  επιμενεις στις βλακειες σου σαν 13χρονο   :jerking:
εχεις σκοτωσει την ορθογραφια της χωρας σου ρε ασχετε  :uglystupid: (με το ζορι σε καταλαβαινουμε)
κοιτα τα χαλια σου και
ασε τους ταυλανδους ησυχους
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.878
Κριτικές
184
Like
44.166
Πόντοι
21.896
τι μπουρδες ειναι αυτες ρε καραγκιοζη, τι θα πει οτι αποκαλεις ενα λαο "ζωα" μονο ως προς την εμφανιση και οχι για το χαρακτηρα  :jerking:   αντι να ζητησεις ενα συγνωμη απο το θρεντ  επιμενεις στις βλακειες σου σαν 13χρονο   :jerking:
εχεις σκοτωσει την ορθογραφια της χωρας σου ρε ασχετε  :uglystupid: (με το ζορι σε καταλαβαινουμε)
κοιτα τα χαλια σου και
ασε τους ταυλανδους ησυχους
παλι  :offtopic: eisai file  κ το καραγκιοζης στο επιστρεφω
ο νοων νοειτω στο τι εγραψα παραπανω και αν χρειαζεται να ζητησω συγγνωμη απο καποιους....
και αν εχεις προβλημα μαζι μου ημουν σαφεστατος τι πρεπει να κανεις--το εγραψα στη δευτερη σειρα
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
παλι  :offtopic: eisai file  κ το καραγκιοζης στο επιστρεφω
ο νοων νοειτω στο τι εγραψα παραπανω και αν χρειαζεται να ζητησω συγγνωμη απο καποιους....
και αν εχεις προβλημα μαζι μου ημουν σαφεστατος τι πρεπει να κανεις--το εγραψα στη δευτερη σειρα
βλαμμενε δεν αξιζει να ασχολειτε καποιος μαζι σου, οσο επιμενεις να μην περνεις πισω (αλλα την επαναλαμβανεις κιολας) την χυδαια αυτη προσβολη  :idiot:  για εναν
ολοκληρο λαο  :uglystupid:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.878
Κριτικές
184
Like
44.166
Πόντοι
21.896
βλαμμενε δεν αξιζει να ασχολειτε καποιος μαζι σου, οσο επιμενεις να μην περνεις πισω (αλλα την επαναλαμβανεις κιολας) την χυδαια αυτη προσβολη  :idiot:  για εναν
ολοκληρο λαο  :uglystupid:
tο βλαμμενε στο επιστρεφω
το αν για μενα ειναι ασχημες το 80% των γυναικων ειναι δικαιωμα μου κ το πιστευω μου ακομα και αν μου μοιαζουν για πιθηκια(δειχνει οτι εσυ εισαι φασιστες και δεν δεχεσε την προσωπικη γνωμη του αλλου)
το να εισαι off topic για πολλοστη φορα δεν ειναι δικαιωμα σου διοτι κουραζεις τα παιδια που θελουν να μαθουν κ κατι απ αυτο το θρεντ
και το να βριζεις ασυστολα τριτους ουτε κ αυτο ειναι δικαιωμα σου φιλε κ να κρυβεσαι πισω απο την ανωνυμια του pc σου
δει
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Ωνειρο ζωής μάγκες ,,, ελπίζω να γίνει πραγματικότητα
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
tο βλαμμενε στο επιστρεφω
το αν για μενα ειναι ασχημες το 80% των γυναικων ειναι δικαιωμα μου κ το πιστευω μου ακομα και αν μου μοιαζουν για πιθηκια(δειχνει οτι εσυ εισαι φασιστες και δεν δεχεσε την προσωπικη γνωμη του αλλου)
το να εισαι off topic για πολλοστη φορα δεν ειναι δικαιωμα σου διοτι κουραζεις τα παιδια που θελουν να μαθουν κ κατι απ αυτο το θρεντ
και το να βριζεις ασυστολα τριτους ουτε κ αυτο ειναι δικαιωμα σου φιλε κ να κρυβεσαι πισω απο την ανωνυμια του pc σου
δει


Αυτό το κάτι θα τους  το μάθεις εσύ;
Με ένα ταξίδι στα καταγώγια της  Παττάγια και  της Μπανγκόκ;
Άστο ρε  φίλε, αν σε ενδιαφέρει  η χώρα κάτσε να μάθεις και άσε την στείρα κριτική.
Τώρα αν δεν σου αρέσουν οι γυναίκες εδώ.
Δεν σε έφερε κάνεις με το ζόρι.
Βίντεο και φωτογραφίες δόξα το θεό γεμάτο το ίντερνετ.
Αν  δεν σε ενδιαφέρει η χώρα και οι κάτοικοι της,  δεν βρίσκω για ποιον λόγο συμμετέχεις σε  αυτό το  τόπικ .
Έχει ένα σωρό το σάιτ τόπικ   με σλαβικές  χώρες που  είναι ποιο κοντά στα γούστα σου.
Άλλωστε ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ δεν μένεις  και επιχειρείς;
Η όπως έχεις αφήσει εσύ  στο παρελθόν αιχμές για κάποιους,   εκτελείς εντεταλμένη υπηρεσία να στρέψεις αυτό το είδος του τουρισμού προς τα εκεί.
Τι έγινε κεσάτια;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
Αυτό το κάτι θα τους  το μάθεις εσύ;
Με ένα ταξίδι στα καταγώγια της  Παττάγια και  της Μπανγκόκ;
Άστο ρε  φίλε, αν σε ενδιαφέρει  η χώρα κάτσε να μάθεις και άσε την στείρα κριτική.
Τώρα αν δεν σου αρέσουν οι γυναίκες εδώ.
Δεν σε έφερε κάνεις με το ζόρι.
Βίντεο και φωτογραφίες δόξα το θεό γεμάτο το ίντερνετ.
Αν  δεν σε ενδιαφέρει η χώρα και οι κάτοικοι της,  δεν βρίσκω για ποιον λόγο συμμετέχεις σε  αυτό το  τόπικ .
Έχει ένα σωρό το σάιτ τόπικ   με σλαβικές  χώρες που  είναι ποιο κοντά στα γούστα σου.
Άλλωστε ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ δεν μένεις  και επιχειρείς;
Η όπως έχεις αφήσει εσύ  στο παρελθόν αιχμές για κάποιους,   εκτελείς εντεταλμένη υπηρεσία να στρέψεις αυτό το είδος του τουρισμού προς τα εκεί.
Τι έγινε κεσάτια;
:orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom