Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.878
Κριτικές
184
Like
44.166
Πόντοι
21.896
Αυτό το κάτι θα τους  το μάθεις εσύ;
Με ένα ταξίδι στα καταγώγια της  Παττάγια και  της Μπανγκόκ;
Άστο ρε  φίλε, αν σε ενδιαφέρει  η χώρα κάτσε να μάθεις και άσε την στείρα κριτική.
Τώρα αν δεν σου αρέσουν οι γυναίκες εδώ.
Δεν σε έφερε κάνεις με το ζόρι.
Βίντεο και φωτογραφίες δόξα το θεό γεμάτο το ίντερνετ.
Αν  δεν σε ενδιαφέρει η χώρα και οι κάτοικοι της,  δεν βρίσκω για ποιον λόγο συμμετέχεις σε  αυτό το  τόπικ .
Έχει ένα σωρό το σάιτ τόπικ   με σλαβικές  χώρες που  είναι ποιο κοντά στα γούστα σου.
Άλλωστε ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ δεν μένεις  και επιχειρείς;
Η όπως έχεις αφήσει εσύ  στο παρελθόν αιχμές για κάποιους,   εκτελείς εντεταλμένη υπηρεσία να στρέψεις αυτό το είδος του τουρισμού προς τα εκεί.
Τι έγινε κεσάτια;
προσπαθω να κυνηγω τουλαχιστον το 20%
ειμαι σαφης και η γνωμη Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ  ειναι η εξης -πιστευω οτι το 80 τοις εκατο εινιαι ασχημες και ενα 20 τοις εκατο ειναι ωραιες ...
για τη ρατσα δεν εχω γραψει πουθενα οτι ειναι κακια ισα ισα που πιστευω οτι ειναι ασφαλως ποιο αθωα απο εμας τους δυτικους
δεν μπορει ομως κανεις να αποκαλει κανενα εδω με βρισιες πισω απο την ανωνυμια του pc κ δεν μπορω να καταλαβω να απαγορευει και υπαγορευει με δικτατορικο τροπο στον αλλον τη γνωμη του για το αν ειναι ωραιες ή οχι
και για τον να μου απαγορευει αν θα ξαναπαω ταυλανη ή οχι--εξαλλου με δικα μου λεφτα πηγα κ οχι με κανενος αλλου οπως κ το αν θα ξαναπαω ,θα παω για να κυνηγαω το αλλο 20 τοις εκατο

οπως και για το αν θελει να κανει μπιζνες με μια χωρα δεν σημαινει οτι μπορει να πιστευει τα καλυτερα γι τη χωρα που θελει να δραστηροποιηθει αλλα το χρημα ειναι αυτο που οριζει το μερος του επιχειρειν
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
νταξει ταχουμε ξαναπει
γουστα ειναι αυτα
περα απο την εμφανιση που φυσικα οι ασιατισες υστερουν σωματομετρικα, ειναι κι αλλα πραγματα που πολλοι τις προτιμουν...
δεν χρειαζετε να σφαχτειτε κιολας!!! :hi:
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
προσπαθω να κυνηγω τουλαχιστον το 20%
ειμαι σαφης και η γνωμη Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ  ειναι η εξης -πιστευω οτι το 80 τοις εκατο εινιαι ασχημες και ενα 20 τοις εκατο ειναι ωραιες ...
για τη ρατσα δεν εχω γραψει πουθενα οτι ειναι κακια ισα ισα που πιστευω οτι ειναι ασφαλως ποιο αθωα απο εμας τους δυτικους
δεν μπορει ομως κανεις να αποκαλει κανενα εδω με βρισιες πισω απο την ανωνυμια του pc κ δεν μπορω να καταλαβω να απαγορευει και υπαγορευει με δικτατορικο τροπο στον αλλον τη γνωμη του για το αν ειναι ωραιες ή οχι
και για τον να μου απαγορευει αν θα ξαναπαω ταυλανη ή οχι--εξαλλου με δικα μου λεφτα πηγα κ οχι με κανενος αλλου οπως κ το αν θα ξαναπαω ,θα παω για να κυνηγαω το αλλο 20 τοις εκατο

οπως και για το αν θελει να κανει μπιζνες με μια χωρα δεν σημαινει οτι μπορει να πιστευει τα καλυτερα γι τη χωρα που θελει να δραστηροποιηθει αλλα το χρημα ειναι αυτο που οριζει το μερος του επιχειρειν



Ελπίζω μόνο  να μην επιχειρείς όπως γράφεις.

Όσο για τους  υβριστικούς και  ρατσιστικούς χαρακτηρισμούς εσύ τους άρχισες.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αν και δεν ειναι του γουστου μου οι ταυλανδες διοτι προσωπιka μου φαινεται το 80% σε μαιμουδες--  κ στοχος μου ειναι το 20%--- σχετικα ομως με ta ladyboy οφειλω να πω αν κ δεν ειναι του γουστου μου οτι ειναι οι πιο ομορφες-οι trans k σε συναγωνιζονται τα τρανς στην περιοχη yeni kozly istanbul :grin: :grin:

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.878
Κριτικές
184
Like
44.166
Πόντοι
21.896
Ελπίζω μόνο  να μην επιχειρείς όπως γράφεις.

Όσο για τους  υβριστικούς και  ρατσιστικούς χαρακτηρισμούς εσύ τους άρχισες.
θα σε παρω για ορθογραφο τοτε
επισης το τι κανω κ τ πως δουλευω ασε να το ξερω εγω κ μονο
κ δευτερον την επομενη φορα που ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΦΤΑ κ μονο θα ερθω ταυλανδη τοτε θα παρω την αδεια απο εδω ;)
οταν κανενα τιλακ 'η ο βασιλεας 'η το κοινοβουλιο μου στειελει κονδυλιο το ιδιο για να ερχομαι τοτε οφειλω να  λεω τη γνωμη αυτων οσο ομως ερχομαι κ ταξιδευω με δικα μου λεφτα θα πιστευω πως οι ταυλανδες ειναι κατα 80 ασχημες στην εξωτερικη εμφανιση σα μαιμουδες

τελος για τον χαρακτηρισμο μαιμουδες  ΕΜΦΑΝΗΣΙΑΚΑ Κ μονον ειναι οπως το βλεπω εγω καποιον απο εξωτερικη εμφανισης ---οπως οι λιθουανοι ειναι σα γυπες λογω μυτης ετσι κ οι ταυλανδες μου μοιαζουν σα μαιμουδες οι περισσοτερες ....κ ισως εγω για αυτες μοιαζω σα λευκο κοκκινο ροδοπο προσωπο

 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
θα σε παρω για ορθογραφο τοτε
επισης το τι κανω κ τ πως δουλευω ασε να το ξερω εγω κ μονο
κ δευτερον την επομενη φορα που ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΦΤΑ κ μονο θα ερθω ταυλανδη τοτε θα παρω την αδεια απο εδω ;)
οταν κανενα τιλακ 'η ο βασιλεας 'η το κοινοβουλιο μου στειελει κονδυλιο το ιδιο για να ερχομαι τοτε οφειλω να  λεω τη γνωμη αυτων οσο ομως ερχομαι κ ταξιδευω με δικα μου λεφτα θα πιστευω πως οι ταυλανδες ειναι κατα 80 ασχημες στην εξωτερικη εμφανιση σα μαιμουδες

τελος για τον χαρακτηρισμο μαιμουδες  ΕΜΦΑΝΗΣΙΑΚΑ Κ μονον ειναι οπως το βλεπω εγω καποιον απο εξωτερικη εμφανισης ---οπως οι λιθουανοι ειναι σα γυπες λογω μυτης ετσι κ οι ταυλανδες μου μοιαζουν σα μαιμουδες οι περισσοτερες ....κ ισως εγω για αυτες μοιαζω σα λευκο κοκκινο ροδοπο προσωπο

Όπως σε κόβω,  μάλλον σαν ΑΤΜ  όπως και πολλοί άλλοι  τους θυμίζεις
Ειδικά των κυριών εκείνων που ασχολούνται με την αγαστή λειτουργία των συγκεκριμένων ευαγών ιδρυμάτων.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.878
Κριτικές
184
Like
44.166
Πόντοι
21.896
Όπως σε κόβω,  μάλλον σαν ΑΤΜ  όπως και πολλοί άλλοι  τους θυμίζεις
Ειδικά των κυριών εκείνων που ασχολούνται με την αγαστή λειτουργία των συγκεκριμένων ευαγών ιδρυμάτων.
ισως ναι ισως οχι--εσυ ξερεις καλυτερα απο ΜΕΝΑ τον ευατο μου :sunglasses: :sunglasses:
εξαλλου ολες οι γυναικες ειτε ευρωπαιες ειτε ταυλανδες ,αυτο δεν θελουν απο εμας?
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Οκ ισως να σε μοιαζουν σαν μαιμουδες...Σκεψου ομως και εμεις καλα παμε απο ζωικο βασιλειο..
Για αναρωτησου και πεσμου η πλειοψηφια ελληνιδων γυναικων αν πατησουν τα 30 για να μην μιλησω πιο νεαρες γινονται Αρκουδες,τοφαλοι και ασχημαινουν...Στα 40 δυσκολα βλεπεις ωραιες γυναικες,τουλαχιστον η ταυλανδεζα ακομη και στα 30-40 θα εχει το σωματακι 20χρονης.
Και εγω μπορει να προτιμω ελληνιδες αλλα ειναι εως μια ορισμενη ηλικια,μετα ειναι για αποσυρση..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.878
Κριτικές
184
Like
44.166
Πόντοι
21.896
Οκ ισως να σε μοιαζουν σαν μαιμουδες...Σκεψου ομως και εμεις καλα παμε απο ζωικο βασιλειο..
Για αναρωτησου και πεσμου η πλειοψηφια ελληνιδων γυναικων αν πατησουν τα 30 για να μην μιλησω πιο νεαρες γινονται Αρκουδες,τοφαλοι και ασχημαινουν...Στα 40 δυσκολα βλεπεις ωραιες γυναικες,τουλαχιστον η ταυλανδεζα ακομη και στα 30-40 θα εχει το σωματακι 20χρονης.
Και εγω μπορει να προτιμω ελληνιδες αλλα ειναι εως μια ορισμενη ηλικια,μετα ειναι για αποσυρση..
ααφαλως κ ισχυει αυτο που λες και οτι οι ασιατισσες εχουν πιο μπεμπε επιδερμιαδα κ δεν γινονται τοσο φακλανες στο σωμα οταν γερασουν οπως οι δυτικες γυναικες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.948
Πόντοι
2.356
νταξει ταχουμε ξαναπει
γουστα ειναι αυτα
περα απο την εμφανιση που φυσικα οι ασιατισες υστερουν σωματομετρικα, ειναι κι αλλα πραγματα που πολλοι τις προτιμουν...
δεν χρειαζετε να σφαχτειτε κιολας!!! :hi:
που να τις δεις και απο κοντα...στο youtube καλουτσικες φαινονται  :grin:
φυσικα υπαρχουν και αλλα πραγματα απλα μιλαμε για εμφανιση και αυτο παντα για το μεσο ορο,σιγουρα υπαρχουν ωραιες ειδα και εγω μερικες οπως και για καθε αλλη χωρα ισχυει (αυτο το εχει αποδειξει με φωτο και οχι μονο με μπλα μπλα ο φιλος mind που ειναι κοσμογυρισμενος)  :thumbsup:
αλλα το να λες οτι το isomnia στην παταγια ειναι παραδεισος (γραφτηκε εδω μεσα αρκετες φορες) τοτε απορω τι μπορει να πει κανεις για παραδειγμα για το ibiza στην οδησσο :grin: ναι γουστα ειναι αλλα υπαρχει και η αντικειμενικοτητα καπου στη μεση.
θα ηθελα πραγματικα να ακουσω την γνωμη καποιου που εχει παει και στις δυο αυτες χωρες(ταυλανδη - ουκρανια) μιας και ανεφερα αυτα τα δυο μερη σαν παραδειγματα, προσφατα ομως την τελευταια διετια ας πουμε και οχι φυσικα τι ισχυε πριν δεκα χρονια...
οσο για το επιχειρημα οτι δεν μπορεις να βγαλεις ασφαλη συμπερασματα απο μια μονο πολη για μια μεγαλη χωρα μιας και το επικαλουνται συνεχως αυτο οι ταυλανδοπληκτοι φιλοι μας συμφωνω  :grin: το ιδιο ομως γινεται και για αλλου,αλλωστε πολυ μεγαλη ειναι και η ουκρανια με πληθυσμο κοντα στα πενηντα εκατομμυρια.
κουβεντα κανουμε,απλα μου κανει εντυπωση η εμπαθεια καποιων εδω μεσα...αυτα  :hi:

 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
κουβεντα κανουμε,απλα μου κανει εντυπωση η εμπαθεια καποιων εδω μεσα...αυτα  :hi:


Έχεις  τεράστιο δίκιο ρε φίλε πραγματικά εμπάθεια.
Ενώ έχεις κάνει ένα δυο ταξίδια και τα ξέρεις όλα  ( δεν μιλάω προσωπικά για σένα).
Αφού δεν σου γουστάρει το μέρος  και οι γυναίκες.
Αφού έχει ποιο κοντά καλύτερες.
Τι διάολο αναλώνεσαι με τους υπόλοιπους μονόφθαλμους η σχεδόν τυφλούς.
Αυτούς που βλέπουν κάτι καλό και ωραίο σε μια ράτσα που κατά  κάποιους μόλις κατέβηκε  από το δένδρο κρατώντας ακόμα την μπανάνα .
Εκτός λέω, εκτός και πάλι αν την πάτησε κάποιος την μπανανόφλουδα, τον τρύγησαν και βγάζει απωθημένα.

Ακόμη  και για το insomnia  έχεις  δίκιο  τεράστιο.
Αφού εκεί   τελειώνει την τσάρκα του  ο κατιμάς   από όλα τα μαγαζιά που δεν έχει   στρατολογηθεί.
Είναι σαν τις γριές που είδα στην Αθήνα σε τελευταία επίσκεψη, που πηγαίναν στην λαϊκή κατά τις 12 +  το μεσημέρι.
Φυσικά εκείνη την ώρα  δεν ψώνιζαν τον αφρό  αλλά το κατακάθι.

Για να βρεις αφρό  θέλει πορτοφόλι και γνωριμίες.

Δεν θα σου πω την γνώμη μου  για την Ουκρανία   μιας και η τελευταία επίσκεψη εκεί είναι χρόνια πίσω.
Βλέπεις δεν τα ξέρω  όλα  αλλά όσα ξέρω  τα ξέρω καλά.


Σίγουρα αυτά δεν θα τα βρείς σε μαγαζιά στύλ insomnia

7RDnUo.jpg


cn0n64.jpg
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
που να τις δεις και απο κοντα...στο youtube καλουτσικες φαινονται  :grin:
φυσικα υπαρχουν και αλλα πραγματα απλα μιλαμε για εμφανιση και αυτο παντα για το μεσο ορο,σιγουρα υπαρχουν ωραιες ειδα και εγω μερικες οπως και για καθε αλλη χωρα ισχυει (αυτο το εχει αποδειξει με φωτο και οχι μονο με μπλα μπλα ο φιλος mind που ειναι κοσμογυρισμενος)  :thumbsup:
αλλα το να λες οτι το isomnia στην παταγια ειναι παραδεισος (γραφτηκε εδω μεσα αρκετες φορες) τοτε απορω τι μπορει να πει κανεις για παραδειγμα για το ibiza στην οδησσο :grin: ναι γουστα ειναι αλλα υπαρχει και η αντικειμενικοτητα καπου στη μεση.
θα ηθελα πραγματικα να ακουσω την γνωμη καποιου που εχει παει και στις δυο αυτες χωρες(ταυλανδη - ουκρανια) μιας και ανεφερα αυτα τα δυο μερη σαν παραδειγματα, προσφατα ομως την τελευταια διετια ας πουμε και οχι φυσικα τι ισχυε πριν δεκα χρονια...
οσο για το επιχειρημα οτι δεν μπορεις να βγαλεις ασφαλη συμπερασματα απο μια μονο πολη για μια μεγαλη χωρα μιας και το επικαλουνται συνεχως αυτο οι ταυλανδοπληκτοι φιλοι μας συμφωνω  :grin: το ιδιο ομως γινεται και για αλλου,αλλωστε πολυ μεγαλη ειναι και η ουκρανια με πληθυσμο κοντα στα πενηντα εκατομμυρια.
κουβεντα κανουμε,απλα μου κανει εντυπωση η εμπαθεια καποιων εδω μεσα...αυτα  :hi:
Έχεις  τεράστιο δίκιο ρε φίλε πραγματικά εμπάθεια.
Ενώ έχεις κάνει ένα δυο ταξίδια και τα ξέρεις όλα  ( δεν μιλάω προσωπικά για σένα).
Αφού δεν σου γουστάρει το μέρος  και οι γυναίκες.
Αφού έχει ποιο κοντά καλύτερες.
Τι διάολο αναλώνεσαι με τους υπόλοιπους μονόφθαλμους η σχεδόν τυφλούς.
Αυτούς που βλέπουν κάτι καλό και ωραίο σε μια ράτσα που κατά  κάποιους μόλις κατέβηκε  από το δένδρο κρατώντας ακόμα την μπανάνα .
Εκτός λέω, εκτός και πάλι αν την πάτησε κάποιος την μπανανόφλουδα, τον τρύγησαν και βγάζει απωθημένα.

Ακόμη  και για το isomnia έχεις  δίκιο  τεράστιο.
Αφού εκεί   τελειώνει την τσάρκα του  ο κατιμάς   από όλα τα μαγαζιά που δεν έχει   στρατολογηθεί.
Είναι σαν τις γριές που είδα στην Αθήνα σε τελευταία επίσκεψη, που πηγαίναν στην λαϊκή κατά τις 12 +  το μεσημέρι.
Φυσικά εκείνη την ώρα  δεν ψώνιζαν τον αφρό  αλλά το κατακάθι.

Για να βρεις αφρό  θέλει πορτοφόλι και γνωριμίες.

Δεν θα σου πω την γνώμη μου  για την Ουκρανία   μιας και η τελευταία επίσκεψη εκεί είναι χρόνια πίσω.
Βλέπεις δεν τα ξέρω  όλα  αλλά όσα ξέρω  τα ξέρω καλά.


:hi: :hi: :hi:

Καλό θα ηταν να ''πέσουν οι τόνοι '' !!! :grin:

Κάποιοι πρέπει να καταλάβουν ότι θα πρέπει να σεβόμαστε τις χώρες που μας φιλοξενούν και άρα καλό είναι να μην χρησιμοποιούμε ( ακόμη και άθελά μας ) επίθετα η εκφράσεις που μπορούν να παρεξηθούν !!!

Κάποιοι άλλοι επίσης θα πρέπει να καταλάβουν ότι δεν γράφουμε κείμενα politically correct για το δελτίο των 8. Σε site ενηλίκων γράφουμε με αντικείμενο το σεξ αρα και κάποιες ''υπερβολές'' στις εκφράσεις μας καλό θα ήταν να μην παρεξηγούνται.

Πέραν του ότι η χώρα μας δεν διαθέτει και ΕΣΡ οπότε δεν υπαρχει και ''ρυθμιστική αρχή'' !!! :2funny: :2funny:

Αντε και δυο φωτογραφίες για να εστιάσουμε στην ''ουσία'' του thread !!! :grin: :grin:







 

Συνημμένα

  • 20150425_214031.jpg
    20150425_214031.jpg
    62,6 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 20150502_114010.jpg
    20150502_114010.jpg
    342,3 KB · Εμφανίσεις: 33
  • Like
Αντιδράσεις: 968

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.878
Κριτικές
184
Like
44.166
Πόντοι
21.896
που να τις δεις και απο κοντα...στο youtube καλουτσικες φαινονται  :grin:
φυσικα υπαρχουν και αλλα πραγματα απλα μιλαμε για εμφανιση και αυτο παντα για το μεσο ορο,σιγουρα υπαρχουν ωραιες ειδα και εγω μερικες οπως και για καθε αλλη χωρα ισχυει (αυτο το εχει αποδειξει με φωτο και οχι μονο με μπλα μπλα ο φιλος mind που ειναι κοσμογυρισμενος)  :thumbsup:
αλλα το να λες οτι το isomnia στην παταγια ειναι παραδεισος (γραφτηκε εδω μεσα αρκετες φορες) τοτε απορω τι μπορει να πει κανεις για παραδειγμα για το ibiza στην οδησσο :grin: ναι γουστα ειναι αλλα υπαρχει και η αντικειμενικοτητα καπου στη μεση.
θα ηθελα πραγματικα να ακουσω την γνωμη καποιου που εχει παει και στις δυο αυτες χωρες(ταυλανδη - ουκρανια) μιας και ανεφερα αυτα τα δυο μερη σαν παραδειγματα, προσφατα ομως την τελευταια διετια ας πουμε και οχι φυσικα τι ισχυε πριν δεκα χρονια...
οσο για το επιχειρημα οτι δεν μπορεις να βγαλεις ασφαλη συμπερασματα απο μια μονο πολη για μια μεγαλη χωρα μιας και το επικαλουνται συνεχως αυτο οι ταυλανδοπληκτοι φιλοι μας συμφωνω  :grin: το ιδιο ομως γινεται και για αλλου,αλλωστε πολυ μεγαλη ειναι και η ουκρανια με πληθυσμο κοντα στα πενηντα εκατομμυρια.
κουβεντα κανουμε,απλα μου κανει εντυπωση η εμπαθεια καποιων εδω μεσα...αυτα  :hi:
file οσο και να ρωτησεις κανεις απο τους εμπαθεις για την χωρα αυτη δεν θα σου πει την αληθεια διοτι ειναι εμπαθεις και εθελοτυφλουνε λεγοντας μονο για τα καλα της χωρας αυτης, που πολυ πιθανον να πατησαν  αυτοι την μπανανοφλουδα οπως εγραψε ο παραπανω φιλος και το βλεπουν μονοπλευρα το θεμα ταυλανδης και δεν θα παρεις μεστες απαντησεις

οδησσο ημουν πριν 2 χρονια κ λεοπολης παλαιοτερα οποτε
προσωπικα
1.οι γυναικες τις ουκρανιας ρωσιας ασφαλως κ ειναι ανωτερες εμφανισιακα απο τις ταυλανδες και ασφαλως και η σωματοδομη της ουκρανιδας ειναι πιο καλη απο της ταυλανδης,πιο ψηλες με πιο μεγαλα στηθια πιο μοντελε σωματα
2 σε θεμα συμπεριφορας ασφαλως και οι ταυλανδες ειναι πιο ελεγχομενες αφου ειναι πιο ηρεμη φυλη
3 ο καιρος ασφαλως και ειναι καλυτερος της ταυλανδης απο της ουκρανιας περισσοτερη ζεστη
4 στα οικονομικα βρισκονται κ οι δυο στο θεμα ακριβιας στο ιδιο περιπου επιπεδο απλως στην ταυλανδη εχεις ενα αεροποικο ακριβοτερο
5 στο θεμα διασκεδασης ειναι στο ιδιο επιπεδο αφου πλεον ΣΤΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΜΕΡΗ ολοι ακουν αμερικανικα τραγουδια
6 στο θεμα κρεβατι......αυτο ειναι προσωπικο του καθενος και χημεια
7 στο θεμα συννενοησης ασφαλως και η ελληνικη κουλτουρα ειναι πιο κοντα με την ουκρανικη οποτε πιο πολλα κοινα θεματα μπορεις να εχεις με μια ουκρανη απο οτι με μια ταυλανδη
8 στο θεμα ασφαλειας ασφαλως και πιο ασφαλης νιωθεις στην μακρινη ταυλανδη διοτι δεν μπορω να πω οτι υπαρχουν προβληματα--πολυ σπανια
9 σε θεμα ξενοδοχειων διατροφης προτιμω ταυ κουζινα πιο νοστιμη απο τις ουκρανικες αηδειες οσο για ξενοδοχεια με 25 ευρω -στην ταυ μενεις σε καλο ξενοδοχειο ακομα κ με πισινα σε αντιθεση με οδησσο που πολυ δυσκολα βρισκεεις σε αυτα τα λεφτα καλο ξενοδοχειο
10 για διακοπες μαζι με σεξοτουρισμο και διαφορετικη κουλτουρα θα πας ταυλανδη
11 αν θες για γυναικες ασφαλως θα ειναι καλυτερα στην ουκρανια με περισσοτερα υπερσοβιετικα οπλα :hi:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Φίλε sex volcano σε ότι έχεις γράψει δεν νομίζω να διαφωνεί κανείς από εμας τους ταιλανδόπληκτους.
Είσαι απολυτως σωστός κατά την γνώμη μου. :thumbsup:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
η μεγαλη διαφορα ιναι στο κοστος κ στον χρονο επισκεψης
ενας περπατημενςο μπορει να πεταχτει ΕΥΚΟΛΑ κ γρηγορα ουκρανια,2-3-4 μερες να καβλαντισει να χαλασει οσο λιγα η πολλα γουσταρει κ να την κοπανησει πισω απ οπου ηρθε
επισης αν του τυχει κ κατι,πχ χτυπα ξυλο αρωστεια η τραυματισμος πιο σοβαρος,σε 2,5 ωρες ειναι αν χρειαστει πισω στην χωρα του,ΟΠΟΥ κ ναναι στην ευρωπη..
ταυλανδη απ οτι εχω διαβασει ενω η καθημερινοτητα δεν ειναι πιο ακριβη απο ουκρανια που κι εκι ιεναι φτηνη ,σκας πολλα λεφτα για να πας κ ΠΟΛΛΕς ΩΡΕς... :helpplea:
κ φυσικα δεν ενδυκνειτασι για φτεροουγισματα 4--6-8 ημερων οπως πολακις εγω κανω στις ανατ χωρες ειδικα παλιοτερα πουμουν κ πιο νεος κ με πιο πολλες αναγκες απ οτι τωρα!! :erection:
αν καποιος παει για πολλες μερες παλι αυτα τα 600-900 των εισητηριων παλι ειναι τα σεξουαλικα διοδια  του 15νθημερου ισως
ακομα κατι για μενα βασικο,εαν εχω καταλαβει σωστα δεν παιζει ταυλανδη κι αγαπητηλικι ,πραγμα που  στην ουκρανικη επαρχια με καλη εμφανιση κ καποια ρωσσικα περναει ακομα
οχι οτι δεν ξοδευεις ,απλα δεν υπαρχει ταξιμετρο,πανε πιο χαλαρα τα πραγματα
απο την αλλη αν ημουν ο κμαν,διασημος αγοιραστης ουκρανικου προιοντος στο κιεβο ,(διασημος περιηγητης συγγραφεας και ακτιβιστης στα ανατολικα θρεντ οπως πχ ο λυστ εδω..)
αν ημουν ο κμαν λοιπον,απο το να χαλαω τοσα λεφτα σε ξεπετες στο κιεβο,θα πηγαινα με τα ιδια να χαλαρωσω στην ταυλανδη σε βιπ φαση κι οχι να κυνηγαω πουτανες μες στα χιονια κ τα κρυα   :hi:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Αλλά μπορείς να βρεις και Ταιλανδεζικα δυνατά όπλα
Το ντουετάκι σε οποιοδήποτε συνδιασμό στην φωτογραφία κοστίζει 150 ευρώ για όλο το βράδυ.
Το ερώτημα είναι τι κόστος έχει κάτι ανάλογο πχ στην Ουκρανία?
 

Συνημμένα

  • 1461168794002.jpg
    1461168794002.jpg
    348,1 KB · Εμφανίσεις: 51

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.435
Like
7.948
Πόντοι
2.356
file οσο και να ρωτησεις κανεις απο τους εμπαθεις για την χωρα αυτη δεν θα σου πει την αληθεια διοτι ειναι εμπαθεις και εθελοτυφλουνε λεγοντας μονο για τα καλα της χωρας αυτης, που πολυ πιθανον να πατησαν  αυτοι την μπανανοφλουδα οπως εγραψε ο παραπανω φιλος και το βλεπουν μονοπλευρα το θεμα ταυλανδης και δεν θα παρεις μεστες απαντησεις

οδησσο ημουν πριν 2 χρονια κ λεοπολης παλαιοτερα οποτε
προσωπικα
1.οι γυναικες τις ουκρανιας ρωσιας ασφαλως κ ειναι ανωτερες εμφανισιακα απο τις ταυλανδες και ασφαλως και η σωματοδομη της ουκρανιδας ειναι πιο καλη απο της ταυλανδης,πιο ψηλες με πιο μεγαλα στηθια πιο μοντελε σωματα
2 σε θεμα συμπεριφορας ασφαλως και οι ταυλανδες ειναι πιο ελεγχομενες αφου ειναι πιο ηρεμη φυλη
3 ο καιρος ασφαλως και ειναι καλυτερος της ταυλανδης απο της ουκρανιας περισσοτερη ζεστη
4 στα οικονομικα βρισκονται κ οι δυο στο θεμα ακριβιας στο ιδιο περιπου επιπεδο απλως στην ταυλανδη εχεις ενα αεροποικο ακριβοτερο
5 στο θεμα διασκεδασης ειναι στο ιδιο επιπεδο αφου πλεον ΣΤΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΜΕΡΗ ολοι ακουν αμερικανικα τραγουδια
6 στο θεμα κρεβατι......αυτο ειναι προσωπικο του καθενος και χημεια
7 στο θεμα συννενοησης ασφαλως και η ελληνικη κουλτουρα ειναι πιο κοντα με την ουκρανικη οποτε πιο πολλα κοινα θεματα μπορεις να εχεις με μια ουκρανη απο οτι με μια ταυλανδη
8 στο θεμα ασφαλειας ασφαλως και πιο ασφαλης νιωθεις στην μακρινη ταυλανδη διοτι δεν μπορω να πω οτι υπαρχουν προβληματα--πολυ σπανια
9 σε θεμα ξενοδοχειων διατροφης προτιμω ταυ κουζινα πιο νοστιμη απο τις ουκρανικες αηδειες οσο για ξενοδοχεια με 25 ευρω -στην ταυ μενεις σε καλο ξενοδοχειο ακομα κ με πισινα σε αντιθεση με οδησσο που πολυ δυσκολα βρισκεεις σε αυτα τα λεφτα καλο ξενοδοχειο
10 για διακοπες μαζι με σεξοτουρισμο και διαφορετικη κουλτουρα θα πας ταυλανδη
11 αν θες για γυναικες ασφαλως θα ειναι καλυτερα στην ουκρανια με περισσοτερα υπερσοβιετικα οπλα :hi:
ωραιος,ετσι να γινεται συζητηση με επιχειρηματα.
τα καλα της ταυλανδης ως χωρας τα ανεφερα και εγω αρκετες φορες,η ενσταση μου ηταν και ειναι αποκλειστικα και μονο για τις γυναικες...εννοειται αυτες που ειδα-(με) με φιλους στην παταγια για μια βδομαδα.Ευγενικες και ηρεμες ναι αλλα και στο κρεββατι ακομα υποτονικες οι περισσοτερες που πηραμε, μπορει επειδη γενικα ειναι στενες και πονανε πολυ ευκολα  :grin:...δεν ξερω.
για το φαγητο και την ασφαλεια ουτε συζητηση,οσο για την οργανωση περι του σεξοτουρισμου ειναι πραγματι πολυ μπροστα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
Αλλά μπορείς να βρεις και Ταιλανδεζικα δυνατά όπλα
Το ντουετάκι σε οποιοδήποτε συνδιασμό στην φωτογραφία κοστίζει 150 ευρώ για όλο το βράδυ.
Το ερώτημα είναι τι κόστος έχει κάτι ανάλογο πχ στην Ουκρανία?
θα στο πω απλα,αν εισαι πχ στο κριβοι ροχ,750 χιλ πολη διπλα στο ντνπροπετροσφκ κ εχεις μια ξεκολω γνωστη φοιτητρια  ,οπως ειχα εγω,αν ενδιαφερεσαι σου φερνει για διανυκτερευση με 1000 κ 1000 χριβνα δηλ τοτε απο 50ε οσες φιλες ειχε..απο 20-30 φοιτητριες  δηλ στα 19 με 20 ολες απο 6αρια κ ανω περιπου,δηλ 9-10αρια σαν ασιατισες,απλα δεν ηταν ολες διαθεσιμες οποτε σου καβλονε
αν εισαι ασχετος στο Κιεβο κ ψαξεις τρεις αντιστοιχες με αυτες για διανυκτερευση σιγουρα στα 2000 χριβνα εκαστη δηλ πανω απο 250 συνολο....μπορει κ 100 εκαστη,μπορει κ τα διπλα  αν ψαξεις σε μονο τουριστικα μερη
η ουκρανια ειναι πιο ακριβη για αματερ κυνηγους κ θες κ ποσοτητες μεγαλες
ισχυει αν αυτο ειναι το ποιντ σου

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.878
Κριτικές
184
Like
44.166
Πόντοι
21.896
to ntoyetaki για λονγκ ταιμ απιθανο στην ανατ ευρωπη μονο με 150 ευρω παντως ωραια βυζια κ σπανιο για ταυ
k ασφαλως ειναι πιο φτηνες στο λονγκ ταιμ οι τυλανδες

για σορτ ταιμ αυτες στην φωτο παιρνουν 2000 μπατ? κ μπορει σε αμςρικανουσ στο ιbar  να ζητησουν κ 3000 μπατ για σορτ ταιμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom