Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.387
Κριτικές
1
Like
35.461
Πόντοι
6.256
Τα κερασματα ποτε δεν τα καταλαβα,
Δηλαδη μαζευουμε  ολα τα βλαχακια του μπαρ γυρω μας ( που απο μεσα τους μας κοροιδευουν κιολας ) και νιωθουμε πασαδες?
Κερνας κατι αυτη που εχεις παρεα και τελος,
Τη φιλοσοφια την ελληνικη την αφηνουμε ελλαδα.
Ααα, και πινουμε ελαχιστα. Αν χρειαστει να παμε σε δυο τρια μαγαζια πινουμε απο δυο γουλιες σε καθε ενα. Μυαλο καθαρο, κραταμε δυναμεις.
ΠΟΤΕ  λιωμα στο μεθυσι γιατι πολλα μπορουν να συμβουν.
Mindreader,
Εξω απο τα 7/11 υπαρχουν ζυγαριες και μετρητες υψους με ενα μπατ. ( τα ξερεις)
Εγω δε χρειαστηκε να δωσω ουτε ενα μπατ, χε χε
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
3500 για ταυλανδη....κ για καποιον που εχει ηδη παει....κ χωρις τιπορα ρωμαικα οργια
απλα αξιοθεατα κ ανα δευτερη μερα κανα ξαμπουκωμα......
που ειναι το βαλιου ρε παιδες?στο θεμα και σεξ κ τουρισμου???
ωραια θαναι δεν διαφωνω,αλλα ποοολυ ακριβα... :helpplea:
θα μου πεις αλλου που να παει να συνδιασει σεξ κ τουρισμο???
εγω πχ,αν ειχα ξαναπαει ασια,θα πηγαινα εκει που ειχε παει ο μιντ..μαδαγασκαρη....να δω κ κατι αλλο,κ γυναικες πιο καλες εχει....
σας χαλαω το θρεντακι αλλα ετσι να λεμε κ κατι αλλο
imop πολυ υπερτιμηση εχει πεσει στο μερος.... :offtopic:
κ μην ξεχνατε
Ελλαδα ζειτε,αυτα τα χρηματα αντιπροσψπευουν το 4/12 απο εναν ετησιο βασικο μισθο... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Τα κερασματα ποτε δεν τα καταλαβα,
Δηλαδη μαζευουμε  ολα τα βλαχακια του μπαρ γυρω μας ( που απο μεσα τους μας κοροιδευουν κιολας ) και νιωθουμε πασαδες?
Κερνας κατι αυτη που εχεις παρεα και τελος,
Τη φιλοσοφια την ελληνικη την αφηνουμε ελλαδα.
Ααα, και πινουμε ελαχιστα. Αν χρειαστει να παμε σε δυο τρια μαγαζια πινουμε απο δυο γουλιες σε καθε ενα. Μυαλο καθαρο, κραταμε δυναμεις.
ΠΟΤΕ  λιωμα στο μεθυσι γιατι πολλα μπορουν να συμβουν.
Mindreader,
Εξω απο τα 7/11 υπαρχουν ζυγαριες και μετρητες υψους με ενα μπατ. ( τα ξερεις)
Εγω δε χρειαστηκε να δωσω ουτε ενα μπατ, χε χε

Ποια φιλοσοφια ρε λαγνε μου?Εδω στην ελλαδα δηλαδη θες να πεις εβγαινα στα κλαμπακια και κερνουσα την καθε ασχετη οπως κανει ο καθε τσομπανος να γαμησει? Ακομη και αυτο να καναν δε θα γαμουσαν...Ταιλανδη εισαι διακοπες και κανεις χαβαλε με τα γκομενακια που μπορεις να μαμησεις και να τα χαμουρεψεις ανα πασα στιγμη και ας με κοριδευουν...δηλαδη τι? θα ειμαι στην ταιλανδη στην tiger στο ibar και σε αλλα κλαμπακια με τους δυο φιλους μας και θα κοιταμε σα τα χαζα ενω θα μπορουμε να εχουμε γκομενακια για χαβαλε στην παρεα μας?
Αν δεις ποσα βιντεο εχω με γκομενακια μεσα που διασκεδαζουμε θα πεις και μπραβο αλλα εχουμε φατσες μεσα και δεν θελω να βαλω...Οσο για το ποτο δεν γινομαι σταφιδα σας τους ρωσσους αρκει να κνω κεφαλακι με 5 ποτακια αλλα καλα ποτα να μου βγουν πιο καλα τα feeling...
Σε παρακαλω πασακα μου τι ειναι αυτα που λες....
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
3500 για ταυλανδη....κ για καποιον που εχει ηδη παει....κ χωρις τιπορα ρωμαικα οργια
απλα αξιοθεατα κ ανα δευτερη μερα κανα ξαμπουκωμα......
που ειναι το βαλιου ρε παιδες?στο θεμα και σεξ κ τουρισμου???
ωραια θαναι δεν διαφωνω,αλλα ποοολυ ακριβα... :helpplea:
θα μου πεις αλλου που να παει να συνδιασει σεξ κ τουρισμο???
εγω πχ,αν ειχα ξαναπαει ασια,θα πηγαινα εκει που ειχε παει ο μιντ..μαδαγασκαρη....να δω κ κατι αλλο,κ γυναικες πιο καλες εχει....
σας χαλαω το θρεντακι αλλα ετσι να λεμε κ κατι αλλο
imop πολυ υπερτιμηση εχει πεσει στο μερος.... :offtopic:
κ μην ξεχνατε
Ελλαδα ζειτε,αυτα τα χρηματα αντιπροσψπευουν το 4/12 απο εναν ετησιο βασικο μισθο... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Πανε Μυκονο 30 μερες κανε αυτα που θα κανεις ταιλανδη μαζι με χοτελ και ελα μιλα μου για value for money...και θα γαμας μονο την χουφτα σου...εκτος αν εισαι ο ρουβας...
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
μαδαγασκαρη θα πηγαινα και εγω και σε αλλες χωρες εφοσον ηξερα οτι μπορω να κανω ενα με δυο ταξιδια το χρονο...
Απο την στιγμη που δεν ξερω τι με ξημερωνει και εχω να παω 3 χρονια ταιλανδη και δεν ειμαι χορτασμενος δεν με περνει να κανω κατι αλλο,εκτος καποιο συνδιασμο με βιετναμ,καμποτζη που αναφερα παραπανω.δηλαδη καπου στην Ασια παλι να δω και κατι αλλο...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
Πανε Μυκονο 30 μερες κανε αυτα που θα κανεις ταιλανδη μαζι με χοτελ και ελα μιλα μου για value for money...και θα γαμας μονο την χουφτα σου...εκτος αν εισαι ο ρουβας...
γιατι να παω μυκονο
κ δεν μιλαω για μενα..εγω οταν καβλωνω παω 10 -15 μερες παραλια ουκρανιας κ εχω αλλου επιπεδου διακοπες με πολυ λιγοτερα χρηματα απ αυτα που λες,οσον αφορα το  :zfuck:
αλλα γενικα μιλησα...η συγκριση δεν ειναι μαγιορκα ιμπιζα μυκονος με  ταυλανδη  :grin:
//ειναι πχ ταυλανδη με μαδαγασκαρη οπως εγραψα η με κουβα,η με βενεζουελα η με ινδονησια κ βιετναμ η φιλιπινες αν θες.... :rolleyes:
δηλ με τετοιο χοντρο μπατζετ γιατι δεν πας καπου αλλου για νεες εμπειριες κι αλλο τυπο γυναικας..δεν παω να σε μεταπεισω ,συζητηση της τσαπου κανουμε.. ;)
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
μαδαγασκαρη θα πηγαινα και εγω και σε αλλες χωρες εφοσον ηξερα οτι μπορω να κανω ενα με δυο ταξιδια το χρονο...
Απο την στιγμη που δεν ξερω τι με ξημερωνει και εχω να παω 3 χρονια ταιλανδη και δεν ειμαι χορτασμενος δεν με περνει να κανω κατι αλλο,εκτος καποιο συνδιασμο με βιετναμ,καμποτζη που αναφερα παραπανω.δηλαδη καπου στην Ασια παλι να δω και κατι αλλο...
εν μερη απαντησες στην απορια μου...
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
γιατι να παω μυκονο
κ δεν μιλαω για μενα..εγω οταν καβλωνω παω 10 -15 μερες παραλια ουκρανιας κ εχω αλλου επιπεδου διακοπες με πολυ λιγοτερα χρηματα απ αυτα που λες,οσον αφορα το  :zfuck:
αλλα γενικα μιλησα...η συγκριση δεν ειναι μαγιορκα ιμπιζα μυκονος με  ταυλανδη  :grin:
//ειναι πχ ταυλανδη με μαδαγασκαρη οπως εγραψα η με κουβα,η με βενεζουελα η με ινδονησια κ βιετναμ η φιλιπινες αν θες.... :rolleyes:
δηλ με τετοιο χοντρο μπατζετ γιατι δεν πας καπου αλλου για νεες εμπειριες κι αλλο τυπο γυναικας..δεν παω να σε μεταπεισω ,συζητηση της τσαπου κανουμε.. ;)

Γιατι ρε φιλε δεν πηγα 25 φορες οπως ο list οπως ο stefan οπως πολλοι αλλοι φιλοι εδω μεσα για να ειμαι χορτασμενος και να τα δω ολα σε αυτην την χωρα..Αυτο το λεω και εγω σε αυτα τα παιδια γιατι δεν αλλαζουν λιγο παραστασεις..Αφου ειπα αν παω συνδιασω με βιετναμ η καμποτζη και σε ενα επομενο ταξιδι θα συνδιασω πχ με σιγκαπουρη..
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.387
Κριτικές
1
Like
35.461
Πόντοι
6.256
Αυτοι που εχουν παει πολλες φορες ειναι χορτασμενοι?
Αμ δε, οσες φορες και να πας δεν χορταινεις,
Τα πολλα κερασματα ποτε δεν τα καταλαβα.
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Αυτοι που εχουν παει πολλες φορες ειναι χορτασμενοι?
Αμ δε, οσες φορες και να πας δεν χορταινεις,
Τα πολλα κερασματα ποτε δεν τα καταλαβα.
Ρε μαν δε ειπαμε να κερναμε καθε μερα 30 ευρω σε ποτα.Αντε και πας και σε κανα γκογκο για λιγο ματι λιγο χαμουρεμα να μην κερασεις κανα ποτακι να χαμουρεψεις λιγο να πιασεις κανα μπουτακι λιγο να ζεσταθεις και μετα να πας για κυνηγι στο κλαμπ?
Οκ ο καθενας πως την βρισκει..ο ενας ο φιλος μου ουτε τον ευατο του δεν κερνουσε να σε πω...καλα ο αλλος τα γαμουσε την μανα...αλλα δεν ειχε αναγκη
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36

Αντε σας βαζω και ενα βιντεακι μου οσοι δεν εχουν δει...εδω φενεται ενας απο τους φιλους μου...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
ευχαριστο φαινεται το μερος  :dancing:
η μουσικη σπαει αρχιδια ομως..ουτε σε ουκρανικο κλαμπ ετσι... :helpplea:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.387
Κριτικές
1
Like
35.461
Πόντοι
6.256
Ρε μαν δε ειπαμε να κερναμε καθε μερα 30 ευρω σε ποτα.Αντε και πας και σε κανα γκογκο για λιγο ματι λιγο χαμουρεμα να μην κερασεις κανα ποτακι να χαμουρεψεις λιγο να πιασεις κανα μπουτακι λιγο να ζεσταθεις και μετα να πας για κυνηγι στο κλαμπ?
Οκ ο καθενας πως την βρισκει..ο ενας ο φιλος μου ουτε τον ευατο του δεν κερνουσε να σε πω...καλα ο αλλος τα γαμουσε την μανα...αλλα δεν ειχε αναγκη
Δεν αναφερομαι σε σενα, κερνα οσες θες,
Εγω τα πολλα κερασματα ποτε δεν τα καταλαβα.
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
Παιδες γνωριζουμε ποια ιναι η κατασταση στο πουκετ σχετικα με το πενθος του βασιλια?? Ολα λειτουργουν κανονικα η εχει νεκρα?
Αντε αλλες 3 εβδομαδες για το ταξιδι
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045

Αντε σας βαζω και ενα βιντεακι μου οσοι δεν εχουν δει...εδω φενεται ενας απο τους φιλους μου...

Ομορφη η κορασιδα. Ευγε!!
φιλε καθησα και ειδα τα υπολοιπα βιντεο της λιστας απο παταγια. Εκει στο μηχανακι με την οδηγηση επανω μου θυμισες τον Σαλονικιο που ταξιδευει σε ολη την ευρωπη και τους κραζει. Ωραιος!!
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
Ασχετο. Εκτος απο κατα και καμαλα, εχει κανεις να μου προτινει καποια πολυ καλη παραλια κοντα στην πατονγκ? 
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Ασχετο. Εκτος απο κατα και καμαλα, εχει κανεις να μου προτινει καποια πολυ καλη παραλια κοντα στην πατονγκ? 

Beaches In Phuket:

01.Bang Tao Beach
02.Chalong Bay
03.Freedom Beach
04.Ka Cape
05.Kalim Beach
06.Kamala Beach
07.Karon Beach
08.Kata Beach
09.Kata Noi Beach
10.Nai Yang Beach
11.Relax Bay
12.Nakalay Beach
13.Nai Thon Beach
14.Rawai Beach
15.Yanui Beach
16.Sehn Bay
17.Pansea Beach
18.Layan Beach
19.Patong Beach
20.Sai Kaew Beach
21.Mai Khao Beach
22.Sehn Beach
23.Nai Harn Beach
24.Surin Beach
25.Panwa Cape
26.Sing Cape
27.Phrom Thep Cape   
 
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Ομορφη η κορασιδα. Ευγε!!
φιλε καθησα και ειδα τα υπολοιπα βιντεο της λιστας απο παταγια. Εκει στο μηχανακι με την οδηγηση επανω μου θυμισες τον Σαλονικιο που ταξιδευει σε ολη την ευρωπη και τους κραζει. Ωραιος!!

Να σε καλα man!!!
Eχω βιντεακια που βγαζουν γελιο αλλα θελουν μονταρισμα καποια.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Ασχετο. Εκτος απο κατα και καμαλα, εχει κανεις να μου προτινει καποια πολυ καλη παραλια κοντα στην πατονγκ? 

Εγω θα σου πρότεινα Laem Singh beach και Surin. Πραγματικά εξωτικές παραλίες. Γκούγκλαρε και θα βρεις πολλές φώτο.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Σήμερα τσέκαρα την καινούργια αεροπορική που θα κάνει το Αθήνα - Bangkok.  Είναι θυγατρική της Singapure ονομάζεται  Scoot air  και διαφημίζεται για  low cost  εταιρεία με ότι αυτό συνεπάγεται. Νομίζω ότι ξεκινάει δρομολόγια από Αθήνα αρχές καλοκαιριού. Δίνει βασικό εισιτήριο με χειραποσκευή  γύρω στα 430 ευρώ από το site της.Χρεώνει 100 ευρώ επιπλέον για 20 κιλά αποσκευών και άλλο ενα κατοστάρικο για φαγητό και ποτό στο αεροπλάνο.Επιπλέον είδα κάπου ότι  λέει για το στριμόκωλο των θέσεων και ότι πρέπει να να τους ενημερωσεις εάν είσαι large τύπος. Τέλος το μίνιμουμ των διαδρομών που βρήκα είναι 16 ώρες στο πήγαινε και 20 στο έλα. Πηγαίνει μέσω Σιγκαπούρης και τρως χαλαρά ένα επιπλέον τριωράκι στο αεροπλάνο. Για το σύνολο λοιπόν αρχίδια πατέρα.......  Χιλιες φορές καλύτερα οι προσφορές από τις νορμάλ εταιρείες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom