Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    188,2 KB · Εμφανίσεις: 74

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.270
Πόντοι
446
Τό φόρουμ μεγάλε πάσχει από ανθρώπους που θα πούνε την γνώμη τους και όχι από πονηρούς που θα κριτικάρουν την γνώμη των άλλων. Από αυτούς να φάνε και οι κότες....
Εντελώς φιλικά και χωρίς καμιά διάθεση αντιπαράθεσης το πρώτο πράγμα που θα πρεπει να μάθεις είναι να μοιράζεσαι αυτό που και εσύ γνωρίζεις.
Aν θεωρείς το γεγονός ότι είπα την άποψή μου για κάποια ξενοδοχεία που παρέθεσες κι ότι διορθώνοντας κάποια ανόματα που έχουν αλλάξει , το παίζω εξυπνάκιας και πονηρός, sorry , δεν θα το ξανακάνω....
Δεν είμαι ούτε εξυπνάκιας ούτε πονηρός.
Μαλάκας είμαι που ασχολήθηκα...
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.270
Πόντοι
446
Αν λαβουμε υποψιν το μεγεθος της Ελλαδας,το forum της Ταυλανδης (που βρισκεται σε ΕΛΛΗΝΙΚΟ site,το bourdela.com),οχι μονο δεν ειναι το χειροτερο,αλλα τηρουμενων των αναλογιων,θα ελεγα το καλυτερο.
Οσον αφορα τα παραπανω ξενοδοχεια που προταθηκαν,προσωπικα ουτε ενα απο αυτα δε θα αποτελουσε δικη μου προταση,ποσο μαλλον επιλογη μου.
Εκτος του οτι σχεδον ολα ανηκουν σε μια ανωτερη κατηγορια τιμης,ακομα και γι αυτους που θελουν να πληρωσουν τοσα λεφτα για ενα δωματιο,τα συγκεκριμενα ξενοδοχεια δεν ειναι "value for money" για αυτα που προσφερουν.
Σε αυτη τη κατηγορια τιμης,θα επελεγα με κλειστα ματια το "page 10".
Αυτη βεβαια αποτελει καθαρα δικη μου αποψη και σε καμμια περιπτωση δε θα ηθελα να κανω κριτικη στις επιλογες η προτασεις αλλων.

ΑΝ επισης η παραθεση των συγκεκριμενων ξενοδοχειων αποτελει "αποδειξη" πως το δικο μας forum για τη Ταυλανδη ειναι το χειροτερο,απλα να πληροφορησω οσους δεν ξερουν ΠΩΣ 6 ΑΠΟ ΤΑ 8 ΑΥΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ,βρισκονται στη προτεινομενη "top 10" λιστα ξενοδοχειων ΤΟΥ PATTAYA ADDICTS...Αρα κι αυτο ΧΑΛΙΑ forum ειναι... :headbang:
1.Το Page 10 , είναι αρκετά τσιμπημένο σε τιμή γι'αυτά που προσφέρει(χωρίς να υπονοώ ότι δεν είναι καλό)....Το wi-fi σε κάποια δωμάτια είναι ανύπαρκτο και η φασαρία στο δωμάτια του πρώτου και δεύτερου ορόφου απ'τα γύρω μπαρ , είναι κάτι αρκετά ενοχλητικό σε συνδιασμό με την χαμηλής ποιότητας ηχομόνωσης των δωματίων.
Κατά τα άλλα , όλα είναι παραπάνω από o.k...
2."Αποδείξεις" για το ότι το δικό μας forum είναι μακράν το χειρότερο , πραγματικά δεν χρειάζονται γιατί κανείς δεν έχει ανάγκη να αποδείξει σε κανέναν ΤΙΠΟΤΑ.
Σε forum είμαστε κι όχι σε δικαστήριο ταξιδιωτικών πρακτορείων.
Η γνώμη μου είναι αυτή και έχω τους δικούς μου λόγους που δεν χρειάζονται ανάλυση στην παρούσα φάση.
Το ελληνικό forum , ποτέ δεν ξέφυγε ουσιαστικά απ'τον newbie χαρακτήρα του , και είναι κάτι που μάλλον δεν θα γίνει ποτέ , πάλι για συγκεκριμένους λόγους.
Κάποιος που έχει επισκεφτεί 1-2 φορές την Ταϋλάνδη , δεν νομίζω ότι μέσα απο'δω , μπορεί να μάθει κάτι που θα του φανεί όντως χρήσιμο στο επόμενό του ταξίδι.
Τουλάχιστον , εμένα το forum δεν με βοήθησε ποτέ και σε τίποτα , σε αντίθεση π.χ με το thread για τις ανεξάρτητες call girls που πάντα ήταν χρηστικό και πολύ κατατοπιστικό.
Αυτά τα ολίγα.
Δεν έχω πραγματικά καμία όρεξη να έρθω σε κόντρα ή οποιαδήποτε αντιπαράθεση με κανέναν από'δώ μέσα κάτι που ελπίζω να έχει ήδη γίνει κατανοητό.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
kostas kolobos ti epathes ?? den sou ti leei kaneis re file
kouventoula kanoume edw
pw pw.......
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
mi to kanoume san tin moldavia kai tin oukrania kai ti roumania edw......ekei exei katantisei komodeia
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
1.Το Page 10 , είναι αρκετά τσιμπημένο σε τιμή γι'αυτά που προσφέρει(χωρίς να υπονοώ ότι δεν είναι καλό)....Το wi-fi σε κάποια δωμάτια είναι ανύπαρκτο και η φασαρία στο δωμάτια του πρώτου και δεύτερου ορόφου απ'τα γύρω μπαρ , είναι κάτι αρκετά ενοχλητικό σε συνδιασμό με την χαμηλής ποιότητας ηχομόνωσης των δωματίων.
Κατά τα άλλα , όλα είναι παραπάνω από o.k...
2."Αποδείξεις" για το ότι το δικό μας forum είναι μακράν το χειρότερο , πραγματικά δεν χρειάζονται γιατί κανείς δεν έχει ανάγκη να αποδείξει σε κανέναν ΤΙΠΟΤΑ.
Σε forum είμαστε κι όχι σε δικαστήριο ταξιδιωτικών πρακτορείων.
Η γνώμη μου είναι αυτή και έχω τους δικούς μου λόγους που δεν χρειάζονται ανάλυση στην παρούσα φάση.
Το ελληνικό forum , ποτέ δεν ξέφυγε ουσιαστικά απ'τον newbie χαρακτήρα του , και είναι κάτι που μάλλον δεν θα γίνει ποτέ , πάλι για συγκεκριμένους λόγους.
Κάποιος που έχει επισκεφτεί 1-2 φορές την Ταϋλάνδη , δεν νομίζω ότι μέσα απο'δω , μπορεί να μάθει κάτι που θα του φανεί όντως χρήσιμο στο επόμενό του ταξίδι.
Τουλάχιστον , εμένα το forum δεν με βοήθησε ποτέ και σε τίποτα , σε αντίθεση π.χ με το thread για τις ανεξάρτητες call girls που πάντα ήταν χρηστικό και πολύ κατατοπιστικό.
Αυτά τα ολίγα.
Δεν έχω πραγματικά καμία όρεξη να έρθω σε κόντρα ή οποιαδήποτε αντιπαράθεση με κανέναν από'δώ μέσα κάτι που ελπίζω να έχει ήδη γίνει κατανοητό.

Για το Page 10 συμφωνω οτι ειναι υπερεκτιμημενο αλλα το wifi μου δουλεψε καλα εκει ....και ειμαι απαιτητικος χρηστης ...επισης το περισσοτερο stuff ειναι Ladyboys ...προηγουμενη φορα εμεινα εκει αλλα φετος θα γυρισω στο sea me spring που ειναι ακριβως απεναντι και ειναι περιπου ισαξιο και πιο φτηνο
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
καλημέρα,
  ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανείς καμία πληροφορία το νησί για διαμονή γύρω στο εξάμηνο ή μόνιμη, όπως για παράδειγμα κόστος ενοικίασης σπιτιου  ή ακόμα και μιας καλύβας διπλα στη θάλασσα με τα βασικά.
με τις τουριστικές ββίζες είδα ότι δεν γίνεται το κόλπο που σε περνάγανε στα σύνορα μία φορά στους δύο μήνες με λεωφορείο και κάτι διάβασα ότι μπορείς να μείνεις εύκολα μόνιμα όταν είσαι συνταξιούχος.
είναι επαρκή τα ~600 € το μήνα για μόνιμη διαμονή;
ευχαριστώ για τις πληροφορίες,
μήπως έχετε καμία εναλλακτική περιοχή με εξίσου όμορφες περιοχές/παραλίες ως πιο οικονομικό προορισμό.
φυσικά δεν είναι για μένα, εγώ είμαι 40 χρόνια μακρυά από την σύνταξη, απλά κάποιος ζωγράφος συνταξιούχος με τρέλλα στα μασάζ θέλει μία όμορφη περιοχή στην ταιλάνδη με αρκετές μασατζούδες να κάνει και τη ζωγραφική του αλλά και το χόμπι του.

κάνω ένα ρεπόστ από το άλλο θρεντ.
όποιος μπορεί να βοηθήσει θα είμαι υπόχρεος.
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ειναι πολυ δυσκολο ενας  ´νορμαλ´ φαραγκ να μεινει μονιμα η για μεγαλο διαστημα στην ταιλανδη.-
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Για το Page 10 συμφωνω οτι ειναι υπερεκτιμημενο αλλα το wifi μου δουλεψε καλα εκει ....και ειμαι απαιτητικος χρηστης ...επισης το περισσοτερο stuff ειναι Ladyboys ...προηγουμενη φορα εμεινα εκει αλλα φετος θα γυρισω στο sea me spring που ειναι ακριβως απεναντι και ειναι περιπου ισαξιο και πιο φτηνο


Mandipl, φέτος μην αφήσεις αυτό εδώ ξανά αγάμητο...!!!

www.facebook.com/photo.php?fbid=551553444886010&set=a.551553381552683.1073741857.257206857654005&type=3&theater]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=551553444886010&set=a.551553381552683.1073741857.257206857654005&type=3&theater[/url[/video]]

Δεν είναι ladyboy όπως φανταζόσουν!  ;)
Είναι μάνα και αρκετά καβλιάρα. Ακόμα δουλεύει στο Champagne αλλά σίγουρα θα την πετύχεις και στο Insomia.
Χόρτωσα να χουφτώνω μουνί με αυτήν αν και δεν την πήδηξα ακόμα και όταν μου είπε να της δώσω ότι θέλω.
Μου φάνηκε μεθυσμένη εκείνο το βράδυ και ενώ πηγαίναμε να πάρουμε μηχανάκι για το ξενοδοχείο,
την παράτησα και ξαναγύρισα Insomnia.  :2funny:
Πάντως ήταν καλό μωρό και ιδιαίτερα σωματικά διότι πρόσωπο οκ τίποτα το τρομερό.
Φέτος θέλω πάλι φώτο από Meena και να πας Sensations και να βρεις την Yem και την Tuk, λίγο ακριβές αλλά μουνάρες!
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6


δεν το αφησα αγαμητο φιλε ....το ειχα πηδηξει στο πρωτο μου ταξιδι ....αλλα δεν το ευχαριστηθηκα πολυ γιατι ειχα την αμφιβολια στο μυαλο ...την ειχα πετυχει και στο τελευταιο μου ταξιδι με ενα θεομουνο φιλη της και ηθελα οπωσδηποτε την φιλη αλλα τις προφτασαν 2 μαλακες γιαπωνεζοι ...στο champagne εχω απωθημενη μια με απιστευτα φυσικα βυζομπαλα ..θα ξερεις ποια λεω αν εχεις παει ..σκυλοφατσα αλλα απιστευτο βυζι

sensations θα δοκιμασω ..δεν εχω παει ποτε ..βεβαια ειμαι φανατικος insomnias (ασε που με την καρτα τα ποτα βγενουν πιο φτηνα εκει απο οπουδηποτε αλλου) ....Tην meena δεν ξερω αν θελω να την ξαναπαρω ...ειναι σιγουρα η καλυτερη γκομενα για να πας μαζι της σε club (ολο το μαγαζι κοιταει τον χορο της αποχαυνωμενο...μιλαμε η κοπελα ξερει να το κουναει) αλλα το κακο ειναι οτι κολαει σαν στρειδι ..και δεν σηκωνει και κουβεντα για τριο (damn)

τι εστι Yem και Tuk ??

22 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΕΕΕΕΕΣΣΣ ?????????
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Στην ταιλανδη ποτε καποιος δεν ειναι μονος, εκτος των κοριτσιων της δουλειας , υπαρχουν χιλιαδες αλλες νορμαλ που δουλευουν και μπορεις να κανεις παρεα, επισης τουριστριες , τουριστες, καμια στενοχωρια  λοιπον αν απο δω φυγεις εντελως μονος, προσωπικα  προτιμω τετοιου ειδους μοναξιες.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Στην ταιλανδη ποτε καποιος δεν ειναι μονος, εκτος των κοριτσιων της δουλειας , υπαρχουν χιλιαδες αλλες νορμαλ που δουλευουν και μπορεις να κανεις παρεα, επισης τουριστριες , τουριστες, καμια στενοχωρια  λοιπον αν απο δω φυγεις εντελως μονος, προσωπικα  προτιμω τετοιου ειδους μοναξιες.
Σε τετοιες χωρες θα συμφωνησω μαζι σου και εγω προτιμω μονος.Προσωπικα παντα εκανα γνωριμιες και δεν μιλαω για κοριτσια του επαγγελματος.Εκτος των αλλων πας με τους δικου σου ρυθμους και τα δικα σου σχεδια και χρονοδιαγραματα οταν εισαι μονος.Μια φορα μονο ειχα μετανιωσει που ειμουν μονος και με ειχε πιασει μελαγχολία κανα 2μερο ειναι οταν ειμουν φιλιπινες boracay.Τωρα γιατι  :dunno: Ισως επρεπε να ειχα φορτωσει κανα μωρο απο πρωτευουσα...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Σε τετοιες χωρες θα συμφωνησω μαζι σου και εγω προτιμω μονος.
Και οχι μονο, πχ το Λονδινο η το Αμστερνταμ δεν ειναι υπεροχα μερη να πας μονος?, υπαρχει περιπτωση να πληξεις..
Χριστοφοριση τυχερακια, θα σε φαει η μοναξια εκει κατω στις κιτρινιαρες.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
16
Και οχι μονο, πχ το Λονδινο η το Αμστερνταμ δεν ειναι υπεροχα μερη να πας μονος?, υπαρχει περιπτωση να πληξεις..
Χριστοφοριση τυχερακια, θα σε φαει η μοναξια εκει κατω στις κιτρινιαρες.
Δεν υπαρχει πιθανοτητα γιατι εχεις πολλες επιλογες.Επισης αν ξερεις που θα πας αν εισαι κοινωνικος για να γνωριζεις νεο κοσμο και αν τα εχεις βρει με τον εαυτο σου...τοτε ολα καλα.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Τό φόρουμ μεγάλε πάσχει από ανθρώπους που θα πούνε την γνώμη τους και όχι από πονηρούς που θα κριτικάρουν την γνώμη των άλλων. Από αυτούς να φάνε και οι κότες....
Εντελώς φιλικά και χωρίς καμιά διάθεση αντιπαράθεσης το πρώτο πράγμα που θα πρεπει να μάθεις είναι να μοιράζεσαι αυτό που και εσύ γνωρίζεις.

Η βασική αρχή της συμμετοχής οποιουδήποτε σ`ενα forum ....και σας το λέει κάποιος που τη πρώτη φορά που μπήκε σε ιντερνετικό forum χρησιμοποιούσαμε MS Windows 3.0 !!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.404
Κριτικές
36
Like
37.910
Πόντοι
18.565
Χθες βραδυ κοιταγα για να παρω πληροφοριες για το ξενοδοχειο Νανα.
Επεσα και σε κατι βιντεακια του youtube με καποιες πληροφοριες για
τα δωματια. Ποιανου ηταν; Του Λακησκορπιο. Νασαι καλα ρε Λακη, παρολο
που δεν σε γνωρισα προσωπικα σου ευχομαι οτι καλλιτερο οπου και αν
εισαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom