Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
prwteimw pantws kati tetoia
 

Συνημμένα

  • DSC_0024.jpg
    DSC_0024.jpg
    389,9 KB · Εμφανίσεις: 39

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ligo kalyteri sorry
 

Συνημμένα

  • DSC_0052.jpg
    DSC_0052.jpg
    393,1 KB · Εμφανίσεις: 40
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
τυπε τις κιτρινιαρες ειναι δυσκολο να τις χρονολογησεις :-
Μην το λες απολυτε, ειναι θεμα εμπειριας, το εμπειρο ματι απο λογικη αποσταση και με καταλληλο φωτισμο σκαναρει την ασιατισα, υπολογιζει δηλαδη υψος βαρος ηλικια με την πρωτη ματια.
Ισως ξεφυγουν καποιοι μηνες αλλα no problem, ποντοι αποκλειεται!!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Γι αυτο υπαρχουν και οι κρυφες καμερες... :grin:
xaxa piga sta isia na apothanatisw kai omologw oti me ekseplikse to oti pozarise xwris na kanei kix alla xwris fatsa.....tin exw allou ti fatsa , kolono na tin mostrarw
gamo ta greeklish mou , sorry otan gyrisw home tha ta ftiaksw
 

fonsde

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
To xw vrei. Gia fortoma nearas wres apogevmatos pu paw??

Freelancers exw dei mono to vradi
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Φορεσε ενα χαμογελο και βγες στα εμπορικα  για ελευθερας και στα μασατζιδικα για σοπινγκ,  και μην ξεχνας να ειναι κοντες, δηλαδη μπιμπελο πανω σε τιβι CRT και πανω σε σεμεδακι.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Φορεσε ενα χαμογελο και βγες στα εμπορικα  για ελευθερας και στα μασατζιδικα για σοπινγκ,  και μην ξεχνας να ειναι κοντες, δηλαδη μπιμπελο πανω σε τιβι CRT και πανω σε σεμεδακι.
aa kalooo xaxaxa
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.270
Πόντοι
446
Κατά την γνώμη μου όπως έχω ξαναπεί το ξενοδοχείο ειδικά στην Παταγια είναι ένας από τους σημαντικότερους παράγοντες για να περάσεις καλά. Η πισινούλα είναι απαραίτητη λόγω  της αφόρητης ζέστης και υγρασίας αλλά και λόγω ότι η θάλασσα είναι βόθρος.
Αν το μπάτζετ σου το επιτρέπει είναι χίλιες φορές καλύτερο να πιεις δύο ποτά λιγότερο το βράδυ και να απολαμβάνεις ένα πολύ καλύτερο δωμάτιο με όλες τις ανέσεις.
Μιας και τα διαθέσιμα χρήματα σου είναι αρκετά καλά εγώ σου προτείνω κάποιο από τα εξής guest friendly hotels:

1. ARECA LOUDGE

Προτίμησε με λίγα χρήματα παραπάνω το deluxe στο νέο κτίριο. Τα δωμάτια φυσάνε.

2.TIM BOUTIQUE HOTEL


3. APRIL SUITES


4. AUGUST SUITES

5. LK RENAISSANCE


6. SEA ME SPRING HOTEL


7.LK METROPOLE HOTEL


8. KTK ROYAL


Aυτό είναι σε δύσκολο δρόμο αλλά τα δωμάτια δείχνουν χλίδα.
Τσεκαρέ τα και από agoda.com και booking.com

Σε μερικά sites πρόσεχε τις τιμές γιατί δεν βάζουν τους φόρους 17% παρά μόνο όταν πας να κάνεις booking.
1. ARECA LODGE κι όχι ARECA LOUDGE....(έχει θέμα με τις ταυτότητες των κοριτσιών....δηλ. θα πρέπει να είναι τουλάχιστον 20...Αν είναι 19 , δεν μπαίνει με τίποτα...επίσης αν κάνεις παρτούζες , θα πληρώνεις έξτρα την κάθε επιπλέον κοπέλα 500 baht)
2.Το Tim Boutique Hotel , λέγεται πλέον Intimate Hotel....Καλό , αλλά ακριβό για το μέγεθος των δωματίων...Κατά τα άλλα θαυμάσιο με πεντακάθαρη (μικρή) πισίνα και ένα απ'τα καλύτερα πρωινά στην Pattaya.
3. To LK Metropole , είναι καλή και σχετικά οικονομική λύση , αλλά μερικά δωμάτια μυρίζουν μούχλα . Κατά τα άλλα διαθέτει εξαιρετικό γυμναστήριο και σχετικά αξιοπρεπή πισίνα . Βρίσκεται στο Soi Diana , και σαν τοποθεσία , είναι μέσα σ'όλα ...
4.To KTK είναι ένα παροχημένο hotel που δεν θα το επέλεγα με τίποτα...Θυμίζει λίγο τα καμμένα βούρλα της Pattaya ...Εσωτερική πισίνα , κλειστοφοβικά δωμάτια (αν και κομπλέ από κάθε άποψη ...) κι ένα μικρό θεματάκι με την ευγένεια στη reception και το γενικότερο service το έχει...Κατά τα άλλα , value for money είναι.
Τί ξενοδοχείο θα πρότεινα εγώ ?
Εγώ είμαι νέος στο forum....
Αφήνω τις συμβουλές στους παλιούς και τους ειδήμονες που τα ξέρουν όλα ....
Mακράν , το χειρότερο forum για Ταϋλάνδη στο διαδίκτυο είναι το δικό μας....
Γι'αυτό είμαι σίγουρος .
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Αν λαβουμε υποψιν το μεγεθος της Ελλαδας,το forum της Ταυλανδης (που βρισκεται σε ΕΛΛΗΝΙΚΟ site,το bourdela.com),οχι μονο δεν ειναι το χειροτερο,αλλα τηρουμενων των αναλογιων,θα ελεγα το καλυτερο.
Οσον αφορα τα παραπανω ξενοδοχεια που προταθηκαν,προσωπικα ουτε ενα απο αυτα δε θα αποτελουσε δικη μου προταση,ποσο μαλλον επιλογη μου.
Εκτος του οτι σχεδον ολα ανηκουν σε μια ανωτερη κατηγορια τιμης,ακομα και γι αυτους που θελουν να πληρωσουν τοσα λεφτα για ενα δωματιο,τα συγκεκριμενα ξενοδοχεια δεν ειναι "value for money" για αυτα που προσφερουν.
Σε αυτη τη κατηγορια τιμης,θα επελεγα με κλειστα ματια το "page 10".
Αυτη βεβαια αποτελει καθαρα δικη μου αποψη και σε καμμια περιπτωση δε θα ηθελα να κανω κριτικη στις επιλογες η προτασεις αλλων.

ΑΝ επισης η παραθεση των συγκεκριμενων ξενοδοχειων αποτελει "αποδειξη" πως το δικο μας forum για τη Ταυλανδη ειναι το χειροτερο,απλα να πληροφορησω οσους δεν ξερουν ΠΩΣ 6 ΑΠΟ ΤΑ 8 ΑΥΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ,βρισκονται στη προτεινομενη "top 10" λιστα ξενοδοχειων ΤΟΥ PATTAYA ADDICTS...Αρα κι αυτο ΧΑΛΙΑ forum ειναι... :headbang:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Εγώ είμαι νέος στο forum....
Αφήνω τις συμβουλές στους παλιούς και τους ειδήμονες που τα ξέρουν όλα ....
Mακράν , το χειρότερο forum για Ταϋλάνδη στο διαδίκτυο είναι το δικό μας....
Γι'αυτό είμαι σίγουρος .

Τό φόρουμ μεγάλε πάσχει από ανθρώπους που θα πούνε την γνώμη τους και όχι από πονηρούς που θα κριτικάρουν την γνώμη των άλλων. Από αυτούς να φάνε και οι κότες....
Εντελώς φιλικά και χωρίς καμιά διάθεση αντιπαράθεσης το πρώτο πράγμα που θα πρεπει να μάθεις είναι να μοιράζεσαι αυτό που και εσύ γνωρίζεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom