Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
γιες αϊ νοου μαϊ φρεντ. λογοι ανωτερας βιας,δινω τον λογο μου οτι θα επανελθω δριμυτερος
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
... Γειά σου ρε Λάκη ...  :) ... Δώσε ψωμί λέμε ...  :2funny: ... Άντε, να παίρνουμε σειρά σιγά σιγά ...  :cheesy: ... Για να σηκώσουν χεράκια ποιοι είναι κάτω από 20 Οκτώβρη και μετά; ...  :grin:

Δηλωνω υπερηφανα οτι θα ειμαι κατω απο τις 16 εως και τις 27 οκτωβρη αντε ρε παιδια 18 και σημερα!!

παιδια περαν απο τις βραδυνες ανησυχιες που εχουμε οταν βρισκομαστε pattaya κατα το μεσημερακι μπορεις να φορτωσεις τιποτα γινεται καπου το μεσημερι κανας τζερτζελες? :grin:
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
Δηλωνω υπερηφανα οτι θα ειμαι κατω απο τις 16 εως και τις 27 οκτωβρη αντε ρε παιδια 18 και σημερα!!

παιδια περαν απο τις βραδυνες ανησυχιες που εχουμε οταν βρισκομαστε pattaya κατα το μεσημερακι μπορεις να φορτωσεις τιποτα γινεται καπου το μεσημερι κανας τζερτζελες? :grin:
παντού και πάντα...
όρεξη να έχεις και φράγκα...
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Φιλε γραψε μια στο youtube "pattaya soi 6" και θα παρεις μια αρχικη γευση!
Φυσικα και εχει πεταλουδιτσες!!!
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε γραψε μια στο youtube "pattaya soi 6" και θα παρεις μια αρχικη γευση!
Φυσικα και εχει πεταλουδιτσες!!!

Ναι φιλε μολις το πατησα πριν και ειδα πολυ τρελη φαση!!!!!!! αντε να περνανε οι μερες να σε ρωτησω κατι αλλο ειναι κοντα στην ws?
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
ειναι περιπου κανα 10 λεπτο με τα ποδια
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ντίνο όταν με το καλό και άμα πας Soi 6 πήγαινε και μια βόλτα απο το Ελληνικό GoGo (Wanthana's Dance Club) να δεις τι παίζει και να μας ενημερώσεις, αν σου είναι εύκολο βέβαια.



 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
Ντίνο όταν με το καλό και άμα πας Soi 6 πήγαινε και μια βόλτα απο το Ελληνικό GoGo (Wanthana's Dance Club) να δεις τι παίζει και να μας ενημερώσεις, αν σου είναι εύκολο βέβαια.

ειναι στο soi 6 αυτο το ελληνικο gogo jamest? ναι θα περασω σιγουρα απο εκει μια βολτιτσα και θα αφησω feedback οταν γυρισω εσυ jamest ποτε ειχες παει τελευταια φορα?
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Victoriatus άσε την Κούβα και τρέχα Παττάγια! Πρωτοχρονιά Ινσόμνια και δε συμμαζεύεται!
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ειναι στο soi 6 αυτο το ελληνικο gogo jamest? ναι θα περασω σιγουρα απο εκει μια βολτιτσα και θα αφησω feedback οταν γυρισω εσυ jamest ποτε ειχες παει τελευταια φορα?
Πρίν ένα μήνα γύρισα, αλλά δεν ήξερα την ύπαρξή του, ο DJZan το ανέφερε, βασικά δεν ξέρω και αν ήταν ανοικτό τότε.
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Victoriatus άσε την Κούβα και τρέχα Παττάγια! Πρωτοχρονιά Ινσόμνια και δε συμμαζεύεται!
Αχ φιλε ειναι αργα,ειχα κλεισει το αεροπορικο πριν παθω το σοκ,αλλα και εκει δε θα μεινω με δεμενα χερια,αφου το μιλαω το ισπανικο!Τωρα για Πασχα το ξαναβλεπω pattaya.
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αχ φιλε ειναι αργα,ειχα κλεισει το αεροπορικο πριν παθω το σοκ,αλλα και εκει δε θα μεινω με δεμενα χερια,αφου το μιλαω το ισπανικο!Τωρα για Πασχα το ξαναβλεπω pattaya.
Με το καλό ρε φίλε! Με τα καλύτερα και στην Κούβα...
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
Δηλωνω υπερηφανα οτι θα ειμαι κατω απο τις 16 εως και τις 27 οκτωβρη αντε ρε παιδια 18 και σημερα!!

παιδια περαν απο τις βραδυνες ανησυχιες που εχουμε οταν βρισκομαστε pattaya κατα το μεσημερακι μπορεις να φορτωσεις τιποτα γινεται καπου το μεσημερι κανας τζερτζελες? :grin:

... Παίζει να σε πετύχω αν όλα πάνε καλά ...  ;) ... Και γω φίλε αν πήγαινα για 10 μέρες ίσως ψαχνόμουν όλη μέρα ...  :fuck1: ... Αλλά ένα μήνα και παραπάνω δεν γίνεται να πας  :knockinb: ... Λέω να παίζω Koh Larn μέρα παραμέρα και ενδιάμεσα να κάνω βόλτες όπως ο Λάκης ...  :grin: ... Ξέρω μόνο το τετράγωνο με τα soi από south σε 2nd και soi six σε beach road, άντε και λίγο central προς carrefour ...  :P ... Ε ρε περπάτημα που έχει να γίνει ...  :2funny:
 

ntinos20

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
227
Like
0
Πόντοι
1
... Παίζει να σε πετύχω αν όλα πάνε καλά ...  ;) ... Και γω φίλε αν πήγαινα για 10 μέρες ίσως ψαχνόμουν όλη μέρα ...  :fuck1: ... Αλλά ένα μήνα και παραπάνω δεν γίνεται να πας  :knockinb: ... Λέω να παίζω Koh Larn μέρα παραμέρα και ενδιάμεσα να κάνω βόλτες όπως ο Λάκης ...  :grin: ... Ξέρω μόνο το τετράγωνο με τα soi από south σε 2nd και soi six σε beach road, άντε και λίγο central προς carrefour ...  :P ... Ε ρε περπάτημα που έχει να γίνει ...  :2funny:

δεν εχεις αναγκη μετα το περπατημα σε βλεπω συνεχως για foot massage  :dancing: :dancing:

και εγω μην νομιζεις οτι θα καθησω ολες τις μερες pattaya θα παω να δω και τιποτα σαν υποτιθεμενος φυσιολατρης και ισως κοψω και για κανενα νησακι.
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... 10 μέρες δεν φτάνουν φίλε ntino για μακρινά νησιά όπως Koh Samet και Koh Chang ...  :) ... Βλέπω να τα αφήνεις για την άλλη φορά ...  ;) ... Για Koh Larn δεν τίθεται θέμα, είναι απέναντι ...  :cheesy: ... Σε 45΄είσαι εκεί, εγώ πήγα σε όλες τις παραλίες και η επιλογή μου πλέον είναι μόνο η Samae ...  :sunglasses: ... Όσο για τα massage, τα πας ανάποδα ...  :) ... Θα κάνεις foot όταν γυρνάς από παραλία και oil  η aroma όταν ρίχνεις περπάτημα ...  :grin: ... Με περπάτημα και foot massage δεν λέει γιατί θα υποφέρεις, πάντως ένα massage την ημέρα είναι must ...  :dancing:
 

homies187

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2010
Μηνύματα
189
Like
0
Πόντοι
1
θα ηθελα να διορθωσω οτι η τιμη στο λεκ σε προηγουμενο ποστ που ανεφερα ειναι λανθασμενη. ειναι 3,5 ευρω ή 4,5 ευρω.
 

maehongson

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
134
Like
12
Πόντοι
1
παίζει ένα ελληνικό ξενοδοχείο στο Πουκέτ. Ξέρει κανείς να μου πεί ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom