Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Ζαν.......εχει σβηστει το ποστ.......αυτες οι φωτος που εμειναν ειναι σε ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΣΤ...εσυ πρεπει να ζητησεις να Σβηστουν!!!Αν θελεις
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
απο τις υπολοιπες φωτογραφιες μονο αυτες αξιζουν...
την τριτη την εχω δει και σε φωτογραφιες στο pattaya addicts.

παρακαλω να σβηστει και το συγκεκριμενο ποστ γιατι ειναι φωτογραφιες του Λακη.
ευχαριστω.
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... whoooooooo is the boooooooooooooss ... iiiii am the booooooooooooooooss ...  :2funny:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ειναι ευκαιρια να παει ο Λακης, μιας και δεν εχει παει ποτε στην soi 6!  :grin:
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Ενας συναγωνιστης μου χε πει οτι στο soi6 εχει κοριτσια για μεσημεριανες και απογευματινες καβλες!
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Ενας συναγωνιστης μου χε πει οτι στο soi6 εχει κοριτσια για μεσημεριανες και απογευματινες καβλες!

η soi 6 ειναι για hardcore καταστασεις απο τις 3 το μεσημερι και μετα.
αν ειστε καρδιακοι μην πατε.  :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Εχουμε μια καινουργια καρτα Κινητης Τηλεφωνιας...την Τrue International..Μαλλον οχι ακριβως καινουργια(το ειχε ποσταρει πριν κατι μερες ενα αλλος συναγωνιστης{σορρυ φιλε μου αλλα δεν θυμαμαι το ονομα σου!!!}}
Ειναι η παρακατω φωτο

dscn0172p.jpg



Τι καλο εχει αυτη???

1)Οπως γραφει και το φυλαδιο(δειτε φωτο)
dscn0177y.jpg


Αν βαλεις τον Κωδικο 00600,μπροστα απ'το 30(Κωδ.Ελλαδος) σε σταθερα....δηλ. 00600-30-2101234567(για σταθ.Αθηνας),Χρεωνει 1 Μπατ το Λεπτο!!!!
Ομως εδω εχει μια "παγιδα"....μπορει η "συνδεση" να μην ειναι καλη(να μην ακουγεται καλα,να κοβεται,να αργεις να ακουσεις τον αλλο,να μην μπορεις να παρεις καποιες φορες κ.α. και να πω την αληθεια εχει αρκετα συχνα τετοια προβληματα)...αν ομως το πετυχεις ειναι παρα πολυ καλη τιμη!!!!

Αν δεις οτι δεν βγαζεις ακρη με το 00600,υπαρχει ο First class quality code o 006 με τον οποιο χρεωνεσαι 3 Μπατ το λεπτο(για σταθερα μιλαμε παντα) δηλ. για σταθ.Αθηνας 006-30-2101234567
Κακα τα ψεμματα στο 006 ειναι πιο καλη η "συνδεση"!!!

Σε κινητα ο 00600 ειναι 7 μπατ/λεπτο,ο 006(λογικα) θα ειναι πιο πανω(δεν ξερω.δεν εχω παρει κινητο απ'την true,μονο σταθερα)....Mιλαμε για κινητα εκτος Ταυλανδης


2)Οταν ενεργοποιηθει η συνδεση κραταει για 1 χρονο!!!!!χωρις να χρειαζεται να "γεμιζεις" την καρτα με μοναδες(οπως η 1,2 call{οπου γεμιζοντας 100 μπατ.σου δινει 1 μηνα παραταση για την συνδεση σου)



το νουμερο που παιρνεις τηλεφωνο για να ενεργοποιηθει η true International ειναι το 9300
(βλεπε φωτο)

dscn0176t.jpg

dscn0178k.jpg


Μολις βαλεις την sim card,παιρνεις τηλ. στο 9300.......Αλλαζεις την γλωσσα(Αγγλικα) με το 2(πρεπει να περιμενεις να στο πει πρωτα)και ακολουθεις τις οδηγιες

μετα απο 5 λεπτα εισαι ετοιμος να κανεις κληση

Την βρισκεις συα 7-11(τα family markt που πηγα σε 3 ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ!!!)και επισης "γεμιζεις" στα 7.11
Αφου σου δωσει τον χαρτι με τον κωδικο(με τα credits που εχεις πληρωσει για να τα βαλεις μεσα στην true international...........μην το ξεχνατε αυτο,γιατι εχει και αλλη true που δεν ειναι International!!!),τηλεφωνεις 9301 και βαζεις τον κωδικο και "γεμιζεις" την καρτα με μοναδες......Για να δεις τι ποσο εχεις μεσα ,πατας #123#ΚΛΗΣΗ(και σε βγαζει σε μυνημα ποσα Μπατ εχεις ακομα...

Αυτα
Αυτην ειχα και εγω περσυ τον Φλεβαρη. Τη μοιραζαν δωρεαν στο αεροδρομιο. Μου ειχαν δωσει και δωρεαν χρονο ομιλιας.Πηγα στα φαμιλυ-μαρκτ και μου την εφτιαξαν οι κοπελες.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
να πω οτι και με την 12call παλι εχεις προβλημα με την επικοινωνια απο Ελλαδα, ειδικα αν σε παιρνουν απο κινητο.
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
τι εγινε;τι παθατε;γιατι τοση ησυχια;μαλλον το πετσινο πεναλτι του δαλουκα θα φταιει.η πρασινη παραγκα καλα κρατει.
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
που ειναι ο ντοκτορας ο θεος;σε ποιο κρατος ειναι τωρα;
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
Mykonos,σέυχαριστω.......δεν το ειχα δει αυτο!!! ;) ;) ;) ;)

εστειλα μηνυμα στον admin.........

Ζαν,φιλε...εχω παει 3 φορες στο siren club(ετσι λεγεται το μπαρακι με τα ladyboys διπλα απ'το Beer Garden)και δεν την βρηκα!!!!εισαι σιγουρος οτι ειναι εκει???μηπως βρισκεται καπου αλλου???παντως εχω το νου μηπως το πετυχω πουθενα και να του μιλησω....

Ελληνικο μπαρ στο soi 6???Eυκαιρια να παω να δω.......μαλλον απο εβδομαδα γιατι την Δευτερα πεταω για Angeles!!!
 

makmak7

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
wanthana s λεγεται.μακαρι να παιζει και τπτ ελληνικο να γουσταρουμε..... :fuck2:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Mykonos,σέυχαριστω.......δεν το ειχα δει αυτο!!! ;) ;) ;) ;)

εστειλα μηνυμα στον admin.........

Ζαν,φιλε...εχω παει 3 φορες στο siren club(ετσι λεγεται το μπαρακι με τα ladyboys διπλα απ'το Beer Garden)και δεν την βρηκα!!!!εισαι σιγουρος οτι ειναι εκει???μηπως βρισκεται καπου αλλου???παντως εχω το νου μηπως το πετυχω πουθενα και να του μιλησω....

Ελληνικο μπαρ στο soi 6???Eυκαιρια να παω να δω.......μαλλον απο εβδομαδα γιατι την Δευτερα πεταω για Angeles!!!



Lakis Το ΜΠΑΤ πόσο πήγε σήμερα στα exchange;;
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Τι να κάνουμε antonio, μετά την κόκκινη, έχει δυστυχώς σειρά η πράσινη παράγκα ...  :huh: ... Σε 13 χρόνια θα έρθει και η σειρά της κίτρινης για ένα προσωρινό διάλειμμα και πάει λέγοντας ...  :tickedoff: ... raf και γω dtac ξηγιέμαι, σταθερή αξία, δεν ξέρω αν είναι φθηνή η ακριβή αλλά δεν είχα ποτέ πρόβλημα στην επικοινωνία, ούτε στην Ταΐλάνδη ούτε στην Ελλάδα και δεν την αλλάζω ...  ;) ... lakisscorpio ελπίζω να είναι όλα καλά πλέον και να λύθηκαν οι όποιες παρεξηγήσεις ...  :sunglasses: ... Μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις για το συνολικό κόστος της διαμονής σου στο PBR γιατί ενδιαφέρει πολλούς ...  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom