Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (6 μέλη και 15 επισκέπτες)

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
581
Like
39
Πόντοι
6
Οι σταθμοι Ekamai και Mo Chit λενε μονο οταν εισαι ηδη στην Μπανγκοκ. Οταν εισαι αεροδρομιο η καλυτερη λυση ειναι το λεωφορειο της Bell Travel. Βρισκεται στο κατωτατο επιπεδο του αεροδρομιου κατω απο την πυλη 7, και σε παει στο ξενοδοχειο της Πατταγιας που θελεις προς μονο 200 μπατ. Καλυτερα δεν γινεται.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ένα απόσπασμα απ΄ την τελευταία μου μέρα στην Ταϊλάνδη……






Ταξίδι επιστροφής

Συναισθήματα έντονα μελαγχολικά, θλιμμένα, για την αποπομπή απ΄ τον παράδεισο!!!

Στο εντυπωσιακό, πραγματικά, αεροδρόμιο της Μπανγκόκ, επικρατεί πανδαιμόνιο!

Τελευταίες ματιές με τα Τίλακ και άλλη μια προσπάθεια κατάκτησης επιτυχημένη…   

Αφήνω διαβατήριο και βαλίτσα, κρατώντας το λάπτοπ κι ένα σάκο. «μακάρι να

έπαιρναν και το σάκο να μην τον κουβαλάω κι αυτόν στις χειραποσκευές….»

Η ματιά μου ακολούθησε τη δικιά της! Το χαμόγελό μου, ακολουθήθηκε απ΄  το δικό

της! «Αυτό ήταν»! είπα, «ο πορτοκαλί σάκος θα φορτωθεί μαζί με τη βαλίτσα παρά

τα 28 συνολικά κιλά υπέρβαρο». Ακουμπάω ταυτόχρονα σχεδόν με το χαμόγελό της,

το σάκο μου στην κυλιόμενη ζυγαριά. «Μπορώ….» πρόλαβα να ψελλίσω!!! «ναι, ναι

κανένα πρόβλημα», πρόλαβε να μου πει χαμογελώντας μου γλυκά!!!!

Μ΄ ένα χαμόγελο που θα με συνοδεύει σ΄ όλο το ταξίδι!! Μέχρι το επόμενο!!!!!

Μ΄ ένα χαμόγελο που μέσα του έκλεινε όλα τα προηγούμενα χαμόγελα, όλων των

προηγούμενων ημερών των κοριτσιών της Πατάγια!!!

Ένα χαμόγελο που μ΄ έκανε στιγμιαία να αναρωτηθώ «πόσο είναι άραγε το bar fine

μιας κοπέλας που κάνει το check in»!!!!! Αλλά που μ΄ έκανε ταυτόχρονα να

καταλάβω πόσο λίγο κοστίζει ένα bar fine και πόσο υπερβολικά αξίζει για την

υπόλοιπη ζωή σου!

Δεν ξέρω τι ποιητική διάθεση μ΄ έπιασε και γράφω έτσι, αλλά αυτό το ονειρικό ταξίδι

μεταμορφώνει…..

βγαίνω για ένα τσιγάρο (τελευταίο σε Ταϊλανδικό έδαφος) και θα συνεχίσω να γράφω 

μάλλον μέσα στο αεροπλάνο!!!

Το ταξίδι συνεχίζεται…

Αντε James ... καλη προσαρμογη σου ευχομαι και τo
συνδρομο στερησης Pattaya's να ειναι ανωδυνο τωρα που θα γυρισεις  :headbang:
γιατι παντα αφηνει καταθλιπτικα.. κουσουρια...

Welcome Back.... :headbang:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
PATTAYA PATTAYA ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!  :dancing: :dancing: :dancing:


Pattaya Pattaya

Took a trip to thailand,
land of million smiles
Made a stop in Bangkok, so easy so nice, It’s too far for Phuket, with my money pocket….
I’ll go to Pattayaaaaaaa

Pattaya Pattaya

Phuuying love you mak mak

Go Tony, Hollywood, Marine Bar Disco,
Get excited at X-Zite, welcome in Buffalo,
when it’s raining Phuket, it’s more fun when you ….
get the night in Pattayaaaaaaa

Pattaya Pattaya

Phuuying love you mak mak

We should too have some suntan on the site,
spend the day on the beach, the night is the night,
handsome men very chique, I like you very big,
Sexy man Pattayaaaaaaa

Pattaya Pattaya

Pattaya Pattaya

Phuuying love you mak mak

Go Tony, Hollywood, Marine Bar Disco,
Get excited at X-Zite, welcome in Buffalo,
handsome men very chique, I like you very big,
Sexy man Pattayaaaaaaa

Pattaya Pattaya
Phuuying love you mak mak

Pattaya Pattaya
Phuuying love you mak mak

Mr Sex man Pattaya
Sexy man Pattaya
Pattaya Pattaya
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Τώρα αυτό ήταν διαφήμιση για την Πατάγια;;; Οι 9 στις 10 δεν βλέπονται!!!
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Γιαννακη παλιωσες και συ :grin:
Καλα ειναι στο Πουκετ,πολυ καλα.
Στην Παταγια αυτον τον καιρο και με τετοια υγρασια δεν παμε πανω κατω στην walking streetτραβωντας βιντεο :rolleyes:αφου ουτε τα κοριτσια δεν μενουν εξω(εκτος αυτες που δεν μπορουν να μπουν στα clubs).
Ας μην ξεχναμε οτι τα κοριτσια αυτον τον καιρο εχουν "αγραναπαυση" (οσες εχουν χορηγους)καθως και να στελεχωσουν τις αγορες της Σιγκαπουρης και του Hongkong ;)
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Τώρα αυτό ήταν διαφήμιση για την Πατάγια;;; Οι 9 στις 10 δεν βλέπονται!!!

για τα τραγουδια τα εβαλα! στα βιντεακια οντως μπαζα βαλανε, αλλα αυτο δεν σημενει οτι δεν υπαρχουν και ωραιες γυναικες στη πατταγια.
και εχουμε πει τις γυναικαρες που θα τις βρουμε! BANGKOK!!!
στο επομενο ταξιδι, θα μεινω 2-3 βραδυα μπανγκοκ και μετα σκεφτομαι 1 βδομαδα πουκετ και 1 πατταγια.
 

markhsios

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξέρω, πάντως εγώ που βρέθηκα τέλη Ιουνίου στην Πατάγια, απογοητεύτηκα. Πολύ ladyboy ρε παιδιά παντού,μέτριες γκόμενες γενικά ήδη στα λίγα beer bars που έχουν απομείνει (αρκετά έχουν κλείσει όπως πρόσεξα, μάλλον υπάρχουν αναδουλειές).
Επίσης πρόσεξα ότι την Beach Road την έχουν καθαρίσει από τα κοριτσάκια ελευθέρας βοσκής που κάποτε έκαναν ουρά εκεί....
Γενικά μου αρεσε περισσότερο η BKK, τουλάχιστον στην Νανά έβρισκες μακράν πιο ποιοτικά κομμάτια....


 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
μην ξεχναμε ειναι low season τωρα και γενικα με την κριση εχει πεσει πολυ ο τουρισμος.
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Στον beach road εχει καλο παιχνιδι για οσους ξερουν απο τις 7 μεχρι τις 9,μετα κανει ντου η αστυνομια.
Τα Ladyboy  δειχνουν υγεια και προσδιδουν κυρος και ομορφια οπου συχναζουν :rolleyes:
Τα μπαρακια ειναι χιλιαδες λογικο ειναι να κλεινουν αφου highseason δεν υπηρξε και ουτε προβλεπεται και φετος.
Παρολα αυτα ανοιξε καινουριο συγροτημα με δεκαδες beerbar απεναντι απο το walking street bar πολυ ομορφα φτιαγμενο.
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
εγω τα ειπα οτι υπαρχει πολι σκαρταδουρα παταγια αλλα καποιοι δεν ακουνε...την πρωτη μερα εγω κυριολεκτικα ειδα 19/20 χαλι μαυρο!
τη δευτερη μερα παλευτηκε στο ινσομνια  και εβλεπα και μερικα
καλα. Ξαναλεω,στο Πουκετ εχει ποιο ομορφες γενικα τις οποιες
βρισκεις ευκολα αφου ειναι ποιο λιγες σε αριθμο...
το ιδιο ειναι να βρισκεις 10 ομορφες σε 1000 μεσα και το ιδιο ειναι
να βρισκεις 10 ομορφες μεσα σε 100? οχι βεβαια...
καλυτερα μια θαλασσα με λιγοτερα και μεγαλυτερα-καλυτερα ψαρια...
οσο για low season kai paparieς...και περσυ πηγα παταγια low season
αλλα ειχε τοσο κοσμο σαν high season και το κυριοτερα
ειχε τουλαχιστον διπλασιες γυναικες...φετος ηταν οι μισες...
αλλαξαν τα δεδομενα παιδια
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
αν δεν βρειτε κανα καλο μωρο στην πατταγια, υπαρχει και η εναλλακτικη λυση!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

post1991248274256.jpg


post1991248274403.jpg


post72891245242045.jpg


post72891245264077.jpg


 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
καλυτερα τη Σουλα και την Τουλα...παρα αυτες! (αυτους!!!)
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Απο προσωπικη εμπειρια ενα αλλο που μου εχει κανει επισης εντυπωση οταν συγκρινω φριλανσερς μεταξυ ΒΚΚ και Παταγιας ειναι οτι αυτες της Παταγιας εχουν χορηγους εκτος Ταυλανδης σε πολυ μεγαλυτερη συχνοτητα απο αυτες της ΒΚΚ. Για την ακριβεια ποτε δε συναντησα φριλανσερ απο ΒΚΚ που να ειχε χορηγο αν και εχω γνωρισει πολυ περισσοτερες απο οτι στην Παταγια οπου σχεδον ολες οσες ετυχε να γνωρισω ειχαν σπονσορες. Απλη συμπτωση η μηπως τελικα αυτες της Παταγιας εχουν γινει περισσοτερο προφεσιοναλ?
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Απλως  το αναφερω  για  να εχουμε  τα ματια μας ανοιχτα ..

This bargirl was with me in a shop and took some stuff and then put the goods in my bag ,i didnt realise this and then as leaving we got stopped,as per usual they believed the girls story more than mine so we both went to the station and the police decided it was down to me more or less but they didnt want to clog up the court system with such a trivial case so i was sent to bkk airport and had my passport stamped "deported" and can now not return.
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Απο προσωπικη εμπειρια ενα αλλο που μου εχει κανει επισης εντυπωση οταν συγκρινω φριλανσερς μεταξυ ΒΚΚ και Παταγιας ειναι οτι αυτες της Παταγιας εχουν χορηγους εκτος Ταυλανδης σε πολυ μεγαλυτερη συχνοτητα απο αυτες της ΒΚΚ. Για την ακριβεια ποτε δε συναντησα φριλανσερ απο ΒΚΚ που να ειχε χορηγο αν και εχω γνωρισει πολυ περισσοτερες απο οτι στην Παταγια οπου σχεδον ολες οσες ετυχε να γνωρισω ειχαν σπονσορες. Απλη συμπτωση η μηπως τελικα αυτες της Παταγιας εχουν γινει περισσοτερο προφεσιοναλ?
Δεν ξερεις τιποτα εσυ...μαλλον κανεις πως δεν ξερεις :2funny:
Ισσαν Φαντομα Ισσααααν feeling και ψεμα συννεφο περναει απο γενια σε γενια βελτιωνεται και παντα σε πιανει στον υπνο,ειναι και τα μαγια του Ισσαν, πανε τα κοριτσια της ΒΚΚ φαγανε σκονη :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
εγω τα ειπα οτι υπαρχει πολι σκαρταδουρα παταγια αλλα καποιοι δεν ακουνε...την πρωτη μερα εγω κυριολεκτικα ειδα 19/20 χαλι μαυρο!
τη δευτερη μερα παλευτηκε στο ινσομνια  και εβλεπα και μερικα
καλα. Ξαναλεω,στο Πουκετ εχει ποιο ομορφες γενικα τις οποιες
βρισκεις ευκολα αφου ειναι ποιο λιγες σε αριθμο...
το ιδιο ειναι να βρισκεις 10 ομορφες σε 1000 μεσα και το ιδιο ειναι
να βρισκεις 10 ομορφες μεσα σε 100? οχι βεβαια...
καλυτερα μια θαλασσα με λιγοτερα και μεγαλυτερα-καλυτερα ψαρια...
οσο για low season kai paparieς...και περσυ πηγα παταγια low season
αλλα ειχε τοσο κοσμο σαν high season και το κυριοτερα
ειχε τουλαχιστον διπλασιες γυναικες...φετος ηταν οι μισες...
αλλαξαν τα δεδομενα παιδια

Ρε μαγκες.. ολοι πιπινιαση εχετε παθει εδω μεσα...
Ειπαμε θα γαμισουμε μπιμπελα αλλα μπορει να πηδηξουμε και κανενα "Σαβουρακι" οπως τις photos του djzan !!!
"Δηλαδη αυτες τι θα γινουν... στην βιζιτα θα βγουνε ?"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και κατι αλλο...
Εσεις..Καθε μερα μπριζολες τρωτε... φακη ή ρεβυθι δεν τρωτε ποτε.....

Τι οργανισμοι ειναι αυτοι που εχετε.....

Θα παθετε δυσκοιλιοτητα απο τις πριζολες.......ΛΕΜΕ..

ΛΕΜΕ "Και το πουλι για να τραφει πρεπει να αλλαζει την τροφη...
      και οχι σκετο καναβουρι - καναβουρι" .....ΛΕΜΕ

Ποικιλια να υπαρχει.... :2funny:

Και ο καλος μυλος ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΕΘΕΙ.....


djzan... με την τριτη photo επαθα ψιλο-παρακρουση... :2funny:

και κατι τελευταιο..

Εχετε προσεξει στο τελος της Μπαγκλα την πινακιδα... ( For More Go Pattaya ---> ) ?  :2funny: :2funny: :2funny:

 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
ψεμα συννεφο περναει απο γενια σε γενια βελτιωνεται και παντα σε πιανει στον υπνο
Για κατσε ρε τζορτζ δηλαδη στην ΒΚΚ μου πουλανε παραμυθια και με φλομωνουν στο ψεμμα ενω Παταγια ολες μου ανοιγουν την καρδια τους με ειλικρινεια?   :rolleyes:
Τωρα που το ξανασκεφτομαι ισως να συμβαινει για ενα απλο λογο. Το παραμυθι της αιωνιας αγαπης περναει πολυ καλυτερα στην Παταγια απο οτι ΒΚΚ οπου οι κοπελλες καταλαβαινουν καλυτερα οτι προκειται περι μια απλης χρηματικης συναλλαγης και απλως κοιτταζουν να κανουν τη δουλεια τους αντι να πουλησουν "τζαμπα αισθημα". Ειναι γεγονος οτι οι φαρανγκς που ψαχνουν για "αγαπη" και "στοργη" στα λαθος μερη πεφτουν πιο ευκολα θυματα στην Παταγια. Πριν μια βδομαδα μου ετυχε μια τετοια που ορκιζοταν στο τηλεφωνο μπροστα μου αιωνια αγαπη στο bf απο καποιο κοροιδο στη Γαλλια.

πανε τα κοριτσια της ΒΚΚ φαγανε σκονη
ισως αλλα απο την αλλη οταν τα κοριτσια πιασουν σκονη τοτε καταληγουν Παταγια  :2funny:
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Για κατσε ρε τζορτζ δηλαδη στην ΒΚΚ μου πουλανε παραμυθια και με φλομωνουν στο ψεμμα ενω Παταγια ολες μου ανοιγουν την καρδια τους με ειλικρινεια?   :rolleyes:
Τωρα που το ξανασκεφτομαι ισως να συμβαινει για ενα απλο λογο. Το παραμυθι της αιωνιας αγαπης περναει πολυ καλυτερα στην Παταγια απο οτι ΒΚΚ οπου οι κοπελλες καταλαβαινουν καλυτερα οτι προκειται περι μια απλης χρηματικης συναλλαγης και απλως κοιτταζουν να κανουν τη δουλεια τους αντι να πουλησουν "τζαμπα αισθημα". Ειναι γεγονος οτι οι φαρανγκς που ψαχνουν για "αγαπη" και "στοργη" στα λαθος μερη πεφτουν πιο ευκολα θυματα στην Παταγια. Πριν μια βδομαδα μου ετυχε μια τετοια που ορκιζοταν στο τηλεφωνο μπροστα μου αιωνια αγαπη στο bf απο καποιο κοροιδο στη Γαλλια.
ισως αλλα απο την αλλη οταν τα κοριτσια πιασουν σκονη τοτε καταληγουν Παταγια  :2funny:
Αυτο ειπα και γω :sunglasses:οτι τα κοριτσια της Παταγια ειναι μακραν καλυτερες στο ψεμα,(μαλλον δεν το διαβασες καλα).
Ε καλα ,τωρα αγαπη και κερατο πανε μαζι,που ειναι το παραξενο; :grin:Οπως λενε και τα κοριτσια εσενα σε αγαπαω,με τον αλλο παω μονο για τα χρηματα :2funny:καλο και πιανει ;)
Τα κοριτσια στην Βκκ που να βρουνε τον φαλανγκ για σχεση; Επιχειρηματιες του κωλου και μη, με 3-4 μερες διαμονη πληρωνουν οσο-οσο για ασιατισσα  γκομενα ειναι οι περισσοτεροι.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ρε μαγκες.. ολοι πιπινιαση εχετε παθει εδω μεσα...
Ειπαμε θα γαμισουμε μπιμπελα αλλα μπορει να πηδηξουμε και κανενα "Σαβουρακι" οπως τις photos του djzan !!!
Το εχεις ακουσει αυτο που λενε οι γιατροι..."Ειμαστε,οτι τρωμε"?
Το ιδιο ισχυει και στο πηδημα..."Ειμαστε,οτι γαμαμε"...
Σε ολες τις απολαυσεις της ζωης,"αγγαρεια" δε χωραει...
Οπως λεει και ο Τζιμης Πανουσης υπαρχουν 4 μεγαλες απολαυσεις.."Σεξ-Φαι-Σκατα και υπνο"..
Ουτε να φας μπορεις με το ζορι,ουτε να χεσεις,ουτε να κοιμηθεις,ουτε να γαμησεις...
Οποιος τρωει ανεξελεγκτα γινεται χοντρος.
Οποιος χεζει ανεξελεγκτα τον εχει πιασει κοψιμο.
Οποιος κοιμαται ανεξελεγκτα ειναι τεμπελης η πασχει απο υπνηλια.
Οποιος γαμαει ανεξελεγκτα "οτι κατσει",ειναι η αρρωστος "μουνοδουλος",η "αγαμητος",η απλα "σαβουρογαμης"... :grin:

Φιλικα και χωρις παρεξηγηση!!! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom