Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
212
Κριτικές
9
Like
738
Πόντοι
361

Συνημμένα

  • Screenshot_20230721_084501_Chrome.jpg
    Screenshot_20230721_084501_Chrome.jpg
    365,1 KB · Εμφανίσεις: 104

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.580
Like
10.057
Πόντοι
3.506
Καλή τιμή. ωραίος.

Εγώ από Αθήνα κοίταζα ,τέτοια τιμή δε βρήκα ποτέ . Θα κοιτάξω και από εκεί
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Είσαι κομπλέ τώρα??τώρα ζητά και κια συγνώμη
Αγοράκι μου μικρό, μιλάγαμε για βαλίτσες. Δεν πας Ταϋλάνδη με χειραποσκευή.
Και το φτηνότερο είναι 620€ για τις μέρες που έβαλες.

Στην πουτανα πουτανιες δεν κάνετε.
Άντε σαΐνια, νομίζετε ότι οι άλλοι είναι χαζοί και δεν ξέρουν να ψάχνουν.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230721-121427.png
    Screenshot_20230721-121427.png
    116,5 KB · Εμφανίσεις: 82

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
212
Κριτικές
9
Like
738
Πόντοι
361
Αγοράκι μου μικρό, μιλάγαμε για βαλίτσες. Δεν πας Ταϋλάνδη με χειραποσκευή.
Και το φτηνότερο είναι 620€ για τις μέρες που έβαλες.

Στην πουτανα πουτανιες δεν κάνετε.
Άντε σαΐνια, νομίζετε ότι οι άλλοι είναι χαζοί και δεν ξέρουν να ψάχνουν.
Καλα μιλάμε είσαι ντιπ για ντιπ με χειραποσκευη και με βαλίτσα όταν περνάει η ώρα και το ψάχνεις ανεβαίνει η τιμή,βάλε το μυαλό σου να δουλέψει δεν είναι κακό..
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
212
Κριτικές
9
Like
738
Πόντοι
361
Καλημέρα πιο πιθανό να πιάσεις το Τζόκερ πάρα να πάρεις συγνώμη
Μα τι παλικάρι έβαλε ημερομηνία εγώ μπήκα της είδα και τσέκαρα ότι είδη είχαν ανέβει οπότε εάν το ψάξεις αύριο θα εικαι ποιο ακριβά δεν είναι κακό να πεις συγνώμη είμαι χαζος που το παίζω εξυπνος
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Μα τι παλικάρι έβαλε ημερομηνία εγώ μπήκα της είδα και τσέκαρα ότι είδη είχαν ανέβει οπότε εάν το ψάξεις αύριο θα εικαι ποιο ακριβά δεν είναι κακό να πεις συγνώμη είμαι χαζος που το παίζω
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Φίλε υπάρχουν άτομα που νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα άστους στην δυστυχία τους και εσύ προχώρα η ζωή είναι ωραία
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
1
Like
2.556
Πόντοι
456
οι τιμες ανεβοκατεβαινουν συνεχως..απο 480 που ειχε η scoot για Πουκετ για περιοδο 12 δεκεμβρ.με 12 ιανουαρ. τωρα πανω απο 670 και μιλαμε μονο για χειραποσκευη 10 κιλα χωρις ουτε νερο τιποτα ολα τα πληρωνεις ,πανε οι καλες εποχες που πηγα με τturkish με 534 ευρω με ολα και 20 κιλα βαλιτσα συν 8 χειραποσκευη
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Καλα μιλάμε είσαι ντιπ για ντιπ με χειραποσκευη και με βαλίτσα όταν περνάει η ώρα και το ψάχνεις ανεβαίνει η τιμή,βάλε το μυαλό σου να δουλέψει δεν είναι κακό..
Βρε μπετοβλακα, τι πας να βγεις και από πάνω;
Έβαλες ή όχι το economy light;
Αυτό δεν έχει βαλίτσες.
Ποιες τιμές ανεβαίνουν;
Για αυτό ζητάω screenshots από κάτι μαγκακους που πάνε να βγουν από πάνω.
Έβαλες το τελείως απλό πακέτο για να βγει πιο φτηνό,αλλά δεν είναι ρεαλιστικό γιατι κανείς δεν πάει Ταϋλάνδη χωρίς βαλίτσες.

Ενώ εγώ έβαλα το κανονικό και για αυτό βγαίνει στα 600+.
Άρα τι μας λες τώρα;
Πού είναι τιμή με βαλίτσες στα 500€;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φίλε υπάρχουν άτομα που νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα άστους στην δυστυχία τους και εσύ προχώρα η ζωή είναι ωραία
Εσύ μωρή κλανια, πήρες απάντηση ήδη.
Τι συνεχίζεις και πετάγεται;
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
212
Κριτικές
9
Like
738
Πόντοι
361
Βρε μπετοβλακα, τι πας να βγεις και από πάνω;
Έβαλες ή όχι το economy light;
Αυτό δεν έχει βαλίτσες.
Ποιες τιμές ανεβαίνουν;
Για αυτό ζητάω screenshots από κάτι μαγκακους που πάνε να βγουν από πάνω.
Έβαλες το τελείως απλό πακέτο για να βγει πιο φτηνό,αλλά δεν είναι ρεαλιστικό γιατι κανείς δεν πάει Ταϋλάνδη χωρίς βαλίτσες.

Ενώ εγώ έβαλα το κανονικό και για αυτό βγαίνει στα 600+.
Άρα τι μας λες τώρα;
Πού είναι τιμή με βαλίτσες στα 500€;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσύ μωρή κλανια, πήρες απάντηση ήδη.
Τι συνεχίζεις και πετάγεται;
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
212
Κριτικές
9
Like
738
Πόντοι
361
Είσαι μεγάλος βλακας ρε ηλιθιο ον που ζεις ανάμεσα μας την ημέρα που έβαλε το παλικάρι για την τιμή που βρήκε με βαλίτσα τόσο είχε όσο είπε, όσο περνάνε η μέρες η τιμή ανεβενει αυτό μπορείς να το καταλάβεις η είσαι τόσο βλακας όσο φαίνεται, τώρα αν μπεις θα λέει 700 αύριο 800 δεν θέλει μυαλό να το καταλάβεις, εγώ μπορεί να θέλω να πάω με 2 μπλούζες 2 βερμούδες 10 βρακια και 50 προφυλακτικά θέλω χειραποσκευη άρα 500 μια χαρά είναι,λοιπόν επειδή κουρασες τόσες μέρες αντε σαλτα
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Βρε μπετοβλακα, τι πας να βγεις και από πάνω;
Έβαλες ή όχι το economy light;
Αυτό δεν έχει βαλίτσες.
Ποιες τιμές ανεβαίνουν;
Για αυτό ζητάω screenshots από κάτι μαγκακους που πάνε να βγουν από πάνω.
Έβαλες το τελείως απλό πακέτο για να βγει πιο φτηνό,αλλά δεν είναι ρεαλιστικό γιατι κανείς δεν πάει Ταϋλάνδη χωρίς βαλίτσες.

Ενώ εγώ έβαλα το κανονικό και για αυτό βγαίνει στα 600+.
Άρα τι μας λες τώρα;
Πού είναι τιμή με βαλίτσες στα 500€;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσύ μωρή κλανια, πήρες απάντηση ήδη.
Τι συνεχίζεις και πετρε

Βρε μπετοβλακα, τι πας να βγεις και από πάνω;
Έβαλες ή όχι το economy light;
Αυτό δεν έχει βαλίτσες.
Ποιες τιμές ανεβαίνουν;
Για αυτό ζητάω screenshots από κάτι μαγκακους που πάνε να βγουν από πάνω.
Έβαλες το τελείως απλό πακέτο για να βγει πιο φτηνό,αλλά δεν είναι ρεαλιστικό γιατι κανείς δεν πάει Ταϋλάνδη χωρίς βαλίτσες.

Ενώ εγώ έβαλα το κανονικό και για αυτό βγαίνει στα 600+.
Άρα τι μας λες τώρα;
Πού είναι τιμή με βαλίτσες στα 500€;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσύ μωρή κλανια, πήρες απάντηση ήδη.
Τι συνεχίζεις και πετάγεται;
ρε γιαλαντζι μαγκα γραφικε η μονη απαντηση που πηρα ειναι οτι εισσαι πιο βλακασ τελικα με ανιατη ασθενεια την βλακεια και την ηλιθιοτητα
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
1
Like
2.556
Πόντοι
456
βρε π[αιδια στυαματηστε να τσακωνεστε , χωρις να το θελετε ειναι σαν να τρολαρετε το νημα..καθε ενας που εχει κατι καλο βρει ας το βαζει και εδω να βοηθησει τα αλλα ειναι κριμα να γινονται
 
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω πόσο κοστίζει ένα ταξίδι αναψυχής στην Ταϊλάνδη για 10-14 ημέρες. Υπάρχει κάποιος ή κάποια που να έχει πάει; Ποια μέρη αξίζουν; Θα ήθελα ένα decent μέρος για διαμονή (όχι πολύ υποβαθμισμένο-παρακμιακό) αλλά κοντά να έχει μέρη διασκέδασης και νυχτερινής ζωής. Παράλληλα, θα με ενδιέφερε και η ιστορία του τόπου και τα μνημεία, ήθη, έθιμα και ου το καθεξίς. Θέλω να πω να παρέχεται η δυνατότητα να επισκεφτείς τέτοιου είδους μνημεία και να γνωρίσεις τον πολιτισμό εις βάθος. Το κίνητρο είναι δυνατό!!
 

zorlak13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
30
Κριτικές
24
Like
934
Πόντοι
990
Τύποι το έχω γράψει ξανά και το ξαναγράφω ,δεν πας στην άκρη του κόσμου μόνο για να γαμησεις Ταιλανδεζες που δεν είναι και τίποτα ιδιαίτερο στο σεξ ,πας ένα ταξίδι για να δεις κάποια πράγματα από την χώρα να φας καινούργια πράγματα να περάσεις καλά κτλπ , αυτό είναι ο σκοπός τώρα το να πάρεις και κάνα 1-2 κορίτσι υπάρχουν πιάτσες και τα μασατζιδικο που για μένα είναι η καλύτερη επιλογή και μετά τα bar ,πολύ εδώ μέσα γράφεται ότι πάτε Ταϊλάνδη μόνο για γαμηση αν είναι δυνατόν.
Καλα εσυ σε ποιο site νομιζεις πτι εισαι σε κανα τουριστικο;;
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.580
Like
10.057
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω πόσο κοστίζει ένα ταξίδι αναψυχής στην Ταϊλάνδη για 10-14 ημέρες. Υπάρχει κάποιος ή κάποια που να έχει πάει; Ποια μέρη αξίζουν; Θα ήθελα ένα decent μέρος για διαμονή (όχι πολύ υποβαθμισμένο-παρακμιακό) αλλά κοντά να έχει μέρη διασκέδασης και νυχτερινής ζωής. Παράλληλα, θα με ενδιέφερε και η ιστορία του τόπου και τα μνημεία, ήθη, έθιμα και ου το καθεξίς. Θέλω να πω να παρέχεται η δυνατότητα να επισκεφτείς τέτοιου είδους μνημεία και να γνωρίσεις τον πολιτισμό εις βάθος. Το κίνητρο είναι δυνατό!!
Ψάξε γκουγκλ η διάβασε το νήμα τυπισσα .

Εδώ είμαστε σκληροί χυστες όχι πυρφόροι
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
1
Like
2.556
Πόντοι
456
Ψάξε γκουγκλ η διάβασε το νήμα τυπισσα .

Εδώ είμαστε σκληροί χυστες όχι πυρφόροι

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω πόσο κοστίζει ένα ταξίδι αναψυχής στην Ταϊλάνδη για 10-14 ημέρες. Υπάρχει κάποιος ή κάποια που να έχει πάει; Ποια μέρη αξίζουν; Θα ήθελα ένα decent μέρος για διαμονή (όχι πολύ υποβαθμισμένο-παρακμιακό) αλλά κοντά να έχει μέρη διασκέδασης και νυχτερινής ζωής. Παράλληλα, θα με ενδιέφερε και η ιστορία του τόπου και τα μνημεία, ήθη, έθιμα και ου το καθεξίς. Θέλω να πω να παρέχεται η δυνατότητα να επισκεφτείς τέτοιου είδους μνημεία και να γνωρίσεις τον πολιτισμό εις βάθος. Το κίνητρο είναι δυνατό!!
ενταξει παιδια μποιρει να ειμαστε οντως αλλα ε ας πουμε και κατι ,σιγουρα θα ψαξεις καιε συ πιστευω .Λοιπον για ολη τη Ταιλανδη 14 ημερες ειναι πολυ μα πολυ λιγες.Εγω πηγαινω στομ Πουκετ απο το 2003.Σκοπος μου ξεκαθαρα να κανω το χειμβμα καλοκαιρι , λατρης της θαλασσας κολυμπω 2 ωρες τουλαχιστον 2 φορες την ημερς.πηγαινω απο 15 δΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΩς 15 ιΑΝΟΥΑΡΊΟΥ .νΥΚΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΕΧΕΙ ΦΟΥΛ ΣΤΗ πΑΤΟΓΚ , λιγο εξω απο εκει μενω για να εχω ησυχια το βραδυ σε διαμερισμα με το μηνα.Ειναι ομως 2χλμ απο το κεντρο ,μπαγκλα , και θελει να οδηγας μηχανακι.Παραλιες πολλες ολη η δυτικη πλευρα μεχρι το νοτο η μια καλυτερη απο την αλλη .Προσοχη στην εποχη για το θεμα των οποιων τελος παντων μουσωνων η δυνατων αερηδων ,και βροχων .Οταν παω εγω ειναι περιοδος χωρις βροχες σκετικα και χωρις μεγαλα κυμματα και αλλα τετοια.Πολυ ωραια εμπειρι ειναι το street foof, και to thai barbeque.ekei παω σχεδον καθε βράδυ και βγαζω το αποθημενο μου σε ψαρια και γαρίδες.Εχει και mall gia bolta xzema kai cvnia alla kai masaz , ekei που εχει κατι ποκυθρονες και γενικα βλεπ[εις μεσα γιατι πολλα απο αυτα δεν ειναι σοβαρα ειναι περισοτερο για σεξ.Εκδρομες ημερησιες πολλες, phi phi islands crabi οπου μπορεις να πας και κανα δυο ημερες δεν λεει για περισοτερες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom