Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Πάει Austrian από Ελλάδα στην Bangkok;

Ευχαριστώ πολύ, επιπλέον δεν κοιτάω όσες πτήσεις έχουν αναμονή λιγότερο από 2 ώρες, μήπως και χάσω την πτήση αν γίνει καθυστέρηση και μέχρι να πάω στην πύλη, πχ βρήκα μια καλή με Austrian, αλλά έχει μόνο 50 λεπτά αναμονή
Η Austrian βγάζει πότε πότε κάποιες καλές πτήσεις απο Θεσσαλονίκη, είναι όμως χωρίς βαλίτσα οι προσφορές, δηλαδή με χειραποσκευή έως 8 κιλά.
 

Partalis22

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2022
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
0
Νοέμβριο θα ξαναπάω Ταϋλάνδη.
Δεύτερο ταξίδι στην Ασία μετά το Μπαλί φέτος.

Όμως θέλω να δω αν κανείς έχει ψαχτει με πόλεις εκτός των κλασικών.
Στο Chiang Mai έχει μπαράκια για ψωνισμα;
Πηγαινε στο The Curve Bar στην Loi Kroh Rd,κατσε στο μπροστα μπαρ με το που μπεις.2Κ χρεωνουν αλλα ζαλιζουνε να παρουνε 2-3 ποτα πρωτα
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
163
Like
103
Πόντοι
1
Κοιτάω για εισιτηρία και όταν βάζω απλή μετάβαση μου βγάζει πολύ λγότερες επιλογές και είναι αρκετά ακριβά, ενώ όταν βάζω με επιστροφή μου δείχνει πολύ περισσότερες πτήσεις. Ξέρει κάποιος τι μπορώ να κάνω γι αυτο και εσείς σε ποιες σελίδες ψάχνετε;
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Κοιτάω για εισιτηρία και όταν βάζω απλή μετάβαση μου βγάζει πολύ λγότερες επιλογές και είναι αρκετά ακριβά, ενώ όταν βάζω με επιστροφή μου δείχνει πολύ περισσότερες πτήσεις. Ξέρει κάποιος τι μπορώ να κάνω γι αυτο και εσείς σε ποιες σελίδες ψάχνετε;
εγω στη skyscaner βλεπω για εισιτηριο και καποιεσ φορες εχω βρειι και καλα εισιτηρια απο πρακτορειο ,και σχεδον παντα με επιστροφη ειναι πιο ακριβα
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
εγω στη skyscaner βλεπω για εισιτηριο και καποιεσ φορες εχω βρειι και καλα εισιτηρια απο πρακτορειο ,και σχεδον παντα με επιστροφη ειναι πιο ακριβα
σορι ηθελα να πω οτι η απλη μεταβαση ειναι πιο ακριβα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.929
Like
4.269
Πόντοι
506
Κοιτάω για εισιτηρία και όταν βάζω απλή μετάβαση μου βγάζει πολύ λγότερες επιλογές και είναι αρκετά ακριβά, ενώ όταν βάζω με επιστροφή μου δείχνει πολύ περισσότερες πτήσεις. Ξέρει κάποιος τι μπορώ να κάνω γι αυτο και εσείς σε ποιες σελίδες ψάχνετε;
Eκτος απο τη Scoot οι εταιρίες δεν σπάνε το εισιτήριο.
Αποφυγε να κανεις κράτηση απο πρακτορείο, προτιμησε απευθείας με την εταιρεία γιατί μπορει να μπλεξεις
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
163
Like
103
Πόντοι
1
Το πρόβλημα είναι ότι ακόμα δεν ξέρω πόσες ημέρες μπορώ να κάτσω εκεί και είναι ρίσκο να κλείσω από τώρα την επιστροφή γιατί ίσως μπορέσω να κάτσω παραπάνω ημέρες
Έτσι πως το έχουν δεν συμφέρει, βρίσκω πήγαινε έλα με 650 και όταν ψάχνω απλή μετάβαση το ελάχιστο είναι 400 και με πολλές ώρες αναμονή
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.929
Like
4.269
Πόντοι
506
Το πρόβλημα είναι ότι ακόμα δεν ξέρω πόσες ημέρες μπορώ να κάτσω εκεί και είναι ρίσκο να κλείσω από τώρα την επιστροφή γιατί ίσως μπορέσω να κάτσω παραπάνω ημέρες
Έτσι πως το έχουν δεν συμφέρει, βρίσκω πήγαινε έλα με 650 και όταν ψάχνω απλή μετάβαση το ελάχιστο είναι 400 και με πολλές ώρες αναμονή
Αναλόγως εταιρεία και κλαση εισιτηριου υπαρχουν ευελικτα εισιτήρια, λιγο πιο ακριβα
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
163
Like
103
Πόντοι
1
Eκτος απο τη Scoot οι εταιρίες δεν σπάνε το εισιτήριο.
Αποφυγε να κανεις κράτηση απο πρακτορείο, προτιμησε απευθείας με την εταιρεία γιατί μπορει να μπλεξεις
Δεν κοιτάω από πρακτορείο, μόνο από ιστοσελίδες
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.929
Like
4.269
Πόντοι
506
Επίσης να παραθέσω μια συμβουλή προς ναυτιλωμενους σχετικά με την ασφάλεια των πραγμάτων μας στα ξένα.

Βλέπω ότι ρωτάνε τα ίδια πράγματα πολλοί εδώ μέσα:
"Τι γίνεται από θέμα ασφάλειας αν έρθει και περάσει κάποιες ώρες μια κοπέλα που ψωνισαμε απέξω;"

Η απάντηση είναι απλή: φροντίζουμε να μην είμαστε τσιπηδες και να έχουμε μια βαλίτσα που κλείνει με κωδικό. Πριν φέρουμε την κορασιδα στο σπίτι βάζουμε μέσα στη βαλίτσα όλα τα ακριβά πράγματα, όπως τάμπλετ, λάπτοπ, κοσμήματα, πορτοφόλια, διαβατήρια κλπ και κλείνουμε τη βαλίτσα με τον κωδικό.
Kι αν ειμαστε σε 4στερο η 5στερο εξαφανιζουμε σοκολατες και αναψυκτικά απο το ψυγειο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.045
Κριτικές
184
Like
44.681
Πόντοι
22.266
Επίσης να παραθέσω μια συμβουλή προς ναυτιλωμενους σχετικά με την ασφάλεια των πραγμάτων μας στα ξένα.

Βλέπω ότι ρωτάνε τα ίδια πράγματα πολλοί εδώ μέσα:
"Τι γίνεται από θέμα ασφάλειας αν έρθει και περάσει κάποιες ώρες μια κοπέλα που ψωνισαμε απέξω;"

Η απάντηση είναι απλή: φροντίζουμε να μην είμαστε τσιπηδες και να έχουμε μια βαλίτσα που κλείνει με κωδικό. Πριν φέρουμε την κορασιδα στο σπίτι βάζουμε μέσα στη βαλίτσα όλα τα ακριβά πράγματα, όπως τάμπλετ, λάπτοπ, κοσμήματα, πορτοφόλια, διαβατήρια κλπ και κλείνουμε τη βαλίτσα με τον κωδικό.
Και αν ειμαστε πιο ανασφαλεις, δενουμε την βαλιτσα με λουκετο και αλυσιδα πιανοντας την απο καποιο σταθερο επιπλο.
Βεβαια μην ξεχναμε οτι αυτη η ανασφαλεια ισχυει μονο για τα αιρμπιενμπι, τα ξενοδοχεια εχουν safeboxes αφενος, αφετερου οποια κοπελα βαλουμε στο δωματιο πριν αφηνει την ταυτοτητα της στην ρεσεψιον και οταν φευγει ο ρεσεψιονιστας επιβεβαιωνει οτι ειμαστε καλα.
Και κοιτάμε να είμαστε κουβαρνταδες με τις κορασίδες ώστε να μην μάς κλέβουν
Δίνουμε πχ για short 6-7000 BAHT και για long κανένα δεκαχικοαρο εικοσαχιλιαρο baht
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Eκτος απο τη Scoot οι εταιρίες δεν σπάνε το εισιτήριο.
Αποφυγε να κανεις κράτηση απο πρακτορείο, προτιμησε απευθείας με την εταιρεία γιατί μπορει να μπλεξεις
απο παμε διακοπες και τετοια γραφεια ουτε εγω κανω εισιτηρια αλλα υπαρχουν γραφεια που μπορεισ να πας απο κοντα και πχ και τωρα που ψαχνω για κοντινεσ ημερομηνιεσ να παω ταξιδι ,στο σαιτ τισ εταιρειας που θα πεταξω το εισητηριο ειναι αρκετα πιο ακριβο απο την τιμη που μου εδωσε η κοπελα απο το γραφειο που πηγα για ακριβως το ιδιο εισιτηριο ,και εχει ξανα συμβει αυτο και σε μενα και σε φιλους αυτα και καλα ταξιδια σε ολους εδω
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.929
Like
4.269
Πόντοι
506
απο παμε διακοπες και τετοια γραφεια ουτε εγω κανω εισιτηρια αλλα υπαρχουν γραφεια που μπορεισ να πας απο κοντα και πχ και τωρα που ψαχνω για κοντινεσ ημερομηνιεσ να παω ταξιδι ,στο σαιτ τισ εταιρειας που θα πεταξω το εισητηριο ειναι αρκετα πιο ακριβο απο την τιμη που μου εδωσε η κοπελα απο το γραφειο που πηγα για ακριβως το ιδιο εισιτηριο ,και εχει ξανα συμβει αυτο και σε μενα και σε φιλους αυτα και καλα ταξιδια σε ολους εδω
Κι αν χρειαστεις ν αλλαξεις κατι στο εξωτερικό που θα το βρεις το πρακτορείο? Γιατί εκει θα σε στειλει η εταιρία
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
163
Like
103
Πόντοι
1
Και δε σου δίνουν επιλογή για ευέλικτο εισιτήριο;
Κοιτάω στο airtickets, νομίζω οι τιμές είναι μόνο για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες με επιστροφή, στην απλή μετάβαση πολύ ακριβά και μεγάλη αναμονή
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.929
Like
4.269
Πόντοι
506
Κοιτάω στο airtickets, νομίζω οι τιμές είναι μόνο για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες με επιστροφή, στην απλή μετάβαση πολύ ακριβά και μεγάλη αναμονή
Αν κλείσεις με επιστροφή καποια εισιτήρια εχουν δυνατότητα μιας δωρεάν αλλαγής
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Κι αν χρειαστεις ν αλλαξεις κατι στο εξωτερικό που θα το βρεις το πρακτορείο? Γιατί εκει θα σε στειλει η εταιρία
κρατας το τηλεφωνω απο το γραφειο τους παιρνεις στελνεις τα λεφτα και αλλαζεις το εισιτηριο ,εχω ακουσει αρκετους να εχουν προβληματα με διαφορα γραφεια αλλα σε μενα δεν εχει τυχη κατι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom