Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
Καλησπερα γυρισα πριν μια βδομαδα απο πουκετ και δεν νπορω να πω οτι περασα καλα !!εχουνε αλλαξει πολυ τα πραγματα με τις γυναικες ,δεν κοιτανε τοσο εχουνε ανεβασει τις τιμες παρα πολυ και δεν παρακαλανε κιολας και σκεφτομαι να παω παταγια για 10 μερες ξερετε τι παιζει παταγια με τις γκομενες;;στο πουκετ μου ζητουσανε εξωπραγνατικες τιμες σχεση με το παρελθον και ειχανε και τουπε ,προς το παρον χαλασε αυτο το κομματι του πουκετ και εχει γεμισει ολο coffee shop οπου πινουνε μαυρο με στον δρομο!!
Καλησπέρα ειμουν pattaya από 04 Ιουνίου μέχρι 18 λοιπόν οι τιμές είναι σχετικά καλές αλλά ακριβα σε σχέση με τα παλιά ναι έχουν ανέβει και εκεί αλλά και πάλι θα περάσεις πολύ καλά παρά πολλές επιλογές στην lucifer disco δουλεύει ένα Έλληνας manager καραπαγιανιδης ξέρει τα περισσότερα κορίτσια εκεί να πας να πεις ένα γεια ...τώρα εγώ ειμουν. Περισσότερο στα gentlemeb club πήγα πάνω από 10 3 strip και κάποια beer bar πολύ ποικιλία κορίτσια για όλα τα γούστα στα strip οι καλύτερες αλλά τιμές φωτιά 3000 baht sort time 5000 baht long για νύχτα συν 1500 bar fine...στα gentlemen στα δικά τους δωμΤια στα μαγαζιά ήταν καλητερα 0 batfine 400 bht το δωμάτιο 1 ώρα + 1500 έως 2000 πλέον τα κορίτσια με προσφορά σε μερικά dueto 2 κοπέλες που τίμησα πολύ 3000 baht και οι 2.....τώρα στα bars lk metro freelancers μπορούσες να βρεις ακόμα και με 2000 όλο το βράδυ στο μέσο όρο εμφάνισης όμως....όπως και να έχεις άμα κάνεις ένα παιχνίδι κάθε μέρα διαφορετικό πρόγραμμα εναλλάξ θα περάσεις καλά λίγο από όλες σε λίγα gent βρήκα κοπέλες ακόμα και με 1200 και σε μια περίπτωση ένα έμπειρο καλό milf ακόμα και με 1000 για μια ώρα συν δωμάτιο 350 και μου άρεσε αρκετά γιατί όντως με έκανε και πέρασα πολύ καλά...τώρα το must είναι freelancers από εφαρμογή tf στο ξενοδοχείο σου και μπορείς να βρεις τα πάντα και από τιμές και ποιότητα για sort time στα 1500 2 ώρες και 3000 για νύχτα ...σίγουρα μην ξεχάσεις ανάλογα τι ψάχνεις να τα δοκιμάσεις έστω μια φορά όλα από λίγο για θα έχεις διαφορετικές εμπειρίες και απόψεις στα gogo προτείνω no 1 kink ,playgirls,windmill,gents club heaven above dens high rollers fate ,babylon ,pirates,sin, και sos την μεγαλύτερη ποσότητα και καλητερες τιμές soi 6 όλα τα μαγαζιά αξίζουν θα βρεις σίγουρα ότι και να ψάχνεις....
 

zorlak13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
30
Κριτικές
24
Like
934
Πόντοι
990
Καλησπέρα ειμουν pattaya από 04 Ιουνίου μέχρι 18 λοιπόν οι τιμές είναι σχετικά καλές αλλά ακριβα σε σχέση με τα παλιά ναι έχουν ανέβει και εκεί αλλά και πάλι θα περάσεις πολύ καλά παρά πολλές επιλογές στην lucifer disco δουλεύει ένα Έλληνας manager καραπαγιανιδης ξέρει τα περισσότερα κορίτσια εκεί να πας να πεις ένα γεια ...τώρα εγώ ειμουν. Περισσότερο στα gentlemeb club πήγα πάνω από 10 3 strip και κάποια beer bar πολύ ποικιλία κορίτσια για όλα τα γούστα στα strip οι καλύτερες αλλά τιμές φωτιά 3000 baht sort time 5000 baht long για νύχτα συν 1500 bar fine...στα gentlemen στα δικά τους δωμΤια στα μαγαζιά ήταν καλητερα 0 batfine 400 bht το δωμάτιο 1 ώρα + 1500 έως 2000 πλέον τα κορίτσια με προσφορά σε μερικά dueto 2 κοπέλες που τίμησα πολύ 3000 baht και οι 2.....τώρα στα bars lk metro freelancers μπορούσες να βρεις ακόμα και με 2000 όλο το βράδυ στο μέσο όρο εμφάνισης όμως....όπως και να έχεις άμα κάνεις ένα παιχνίδι κάθε μέρα διαφορετικό πρόγραμμα εναλλάξ θα περάσεις καλά λίγο από όλες σε λίγα gent βρήκα κοπέλες ακόμα και με 1200 και σε μια περίπτωση ένα έμπειρο καλό milf ακόμα και με 1000 για μια ώρα συν δωμάτιο 350 και μου άρεσε αρκετά γιατί όντως με έκανε και πέρασα πολύ καλά...τώρα το must είναι freelancers από εφαρμογή tf στο ξενοδοχείο σου και μπορείς να βρεις τα πάντα και από τιμές και ποιότητα για sort time στα 1500 2 ώρες και 3000 για νύχτα ...σίγουρα μην ξεχάσεις ανάλογα τι ψάχνεις να τα δοκιμάσεις έστω μια φορά όλα από λίγο για θα έχεις διαφορετικές εμπειρίες και απόψεις στα gogo προτείνω no 1 kink ,playgirls,windmill,gents club heaven above dens high rollers fate ,babylon ,pirates,sin, και sos την μεγαλύτερη ποσότητα και καλητερες τιμές soi 6 όλα τα μαγαζιά αξίζουν θα βρεις σίγουρα ότι και να ψάχνεις....
ΣευχαρΙστω πολυ παλια ειμασταν βασιλιαδες μου φαινετε οτι θα χρειαστει να αλλαξω προορισμο μετα την παταγια ομως
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Νοέμβριο θα ξαναπάω Ταϋλάνδη.
Δεύτερο ταξίδι στην Ασία μετά το Μπαλί φέτος.

Όμως θέλω να δω αν κανείς έχει ψαχτει με πόλεις εκτός των κλασικών.
Στο Chiang Mai έχει μπαράκια για ψωνισμα;
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Νοέμβριο θα ξαναπάω Ταϋλάνδη.
Δεύτερο ταξίδι στην Ασία μετά το Μπαλί φέτος.

Όμως θέλω να δω αν κανείς έχει ψαχτει με πόλεις εκτός των κλασικών.
Στο Chiang Mai έχει μπαράκια για ψωνισμα;
εχει και εκει ναι αλλα οχι τις επιλογεσ που εχεις πουκετ μπανγκοκ παταγια αλλα αξιζει να πας ειναι μια διαφορετικη ταυλανδη εκει πανω και εχει διαφορα πραγματα να πας να δεις εκει γυρω
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
Τύποι το έχω γράψει ξανά και το ξαναγράφω ,δεν πας στην άκρη του κόσμου μόνο για να γαμησεις Ταιλανδεζες που δεν είναι και τίποτα ιδιαίτερο στο σεξ ,πας ένα ταξίδι για να δεις κάποια πράγματα από την χώρα να φας καινούργια πράγματα να περάσεις καλά κτλπ , αυτό είναι ο σκοπός τώρα το να πάρεις και κάνα 1-2 κορίτσι υπάρχουν πιάτσες και τα μασατζιδικο που για μένα είναι η καλύτερη επιλογή και μετά τα bar ,πολύ εδώ μέσα γράφεται ότι πάτε Ταϊλάνδη μόνο για γαμηση αν είναι δυνατόν.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
εχει και εκει ναι αλλα οχι τις επιλογεσ που εχεις πουκετ μπανγκοκ παταγια αλλα αξιζει να πας ειναι μια διαφορετικη ταυλανδη εκει πανω και εχει διαφορα πραγματα να πας να δεις εκει γυρω
Είναι η δεύτερη φορά που πάω στην πόλη αλλά παλιά είχα κάτσει 2-3 μέρες.
Τώρα θα κάτσω 5-6 μέρες εκεί.

Εχεις κάποιες συγκεκριμένες γειτονιές ή μαγαζιά να προτείνεις;
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Είναι η δεύτερη φορά που πάω στην πόλη αλλά παλιά είχα κάτσει 2-3 μέρες.
Τώρα θα κάτσω 5-6 μέρες εκεί.

Εχεις κάποιες συγκεκριμένες γειτονιές ή μαγαζιά να προτείνεις;
στην παλια πολη κοντα ειχα βρει δωματιο κεντρο ειναι νομιζω ειναι το καλυτερο μερος να μενεις εκει εστιατορια και μαγαζια για μπυρα ποτα ειναι εκει γυρω το μαγαζι που σιγουρα θα σου ελεγα να πας για ποτα γνωριμιες ειναι το zoe in yellow
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
163
Like
103
Πόντοι
1
Επειδή δεν έχω εμπερεία στα ταξίδια, με την ανταπόκριση τι συμβαίνει; Πρέπει να παραλάβουμε τη βαλίτσα και να την πάμε εμείς στην επόμενη πύλη για την πτήση;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Επειδή δεν έχω εμπερεία στα ταξίδια, με την ανταπόκριση τι συμβαίνει; Πρέπει να παραλάβουμε τη βαλίτσα και να την πάμε εμείς στην επόμενη πύλη για την πτήση;
Όχι εκτός αν είναι κλεισμένα τα εισιτήρια με διαφορετικές εντελώς εταιρείες.
Αν η συνολική πτήση έγινε με μια εταιρεία αυτοί σου μεταφέρουν τη βαλίτσα από αεροπλάνο σε αεροπλάνο.
Εσύ θα την παραλάβεις στον τελικό προορισμό.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
163
Like
103
Πόντοι
1
Όχι εκτός αν είναι κλεισμένα τα εισιτήρια με διαφορετικές εντελώς εταιρείες.
Αν η συνολική πτήση έγινε με μια εταιρεία αυτοί σου μεταφέρουν τη βαλίτσα από αεροπλάνο σε αεροπλάνο.
Εσύ θα την παραλάβεις στον τελικό προορισμό.
Ευχαριστώ πολύ, επιπλέον δεν κοιτάω όσες πτήσεις έχουν αναμονή λιγότερο από 2 ώρες, μήπως και χάσω την πτήση αν γίνει καθυστέρηση και μέχρι να πάω στην πύλη, πχ βρήκα μια καλή με Austrian, αλλά έχει μόνο 50 λεπτά αναμονή
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Ευχαριστώ πολύ, επιπλέον δεν κοιτάω όσες πτήσεις έχουν αναμονή λιγότερο από 2 ώρες, μήπως και χάσω την πτήση αν γίνει καθυστέρηση και μέχρι να πάω στην πύλη, πχ βρήκα μια καλή με Austrian, αλλά έχει μόνο 50 λεπτά αναμονή
Πάει Austrian από Ελλάδα στην Bangkok;
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
εγω που βλεπω για αυγουστο απογοητευτικα απο τις τιμες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.874
Πόντοι
3.846
Επίσης να παραθέσω μια συμβουλή προς ναυτιλωμενους σχετικά με την ασφάλεια των πραγμάτων μας στα ξένα.

Βλέπω ότι ρωτάνε τα ίδια πράγματα πολλοί εδώ μέσα:
"Τι γίνεται από θέμα ασφάλειας αν έρθει και περάσει κάποιες ώρες μια κοπέλα που ψωνισαμε απέξω;"

Η απάντηση είναι απλή: φροντίζουμε να μην είμαστε τσιπηδες και να έχουμε μια βαλίτσα που κλείνει με κωδικό. Πριν φέρουμε την κορασιδα στο σπίτι βάζουμε μέσα στη βαλίτσα όλα τα ακριβά πράγματα, όπως τάμπλετ, λάπτοπ, κοσμήματα, πορτοφόλια, διαβατήρια κλπ και κλείνουμε τη βαλίτσα με τον κωδικό.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.422
Πόντοι
19.795
Επίσης να παραθέσω μια συμβουλή προς ναυτιλωμενους σχετικά με την ασφάλεια των πραγμάτων μας στα ξένα.

Βλέπω ότι ρωτάνε τα ίδια πράγματα πολλοί εδώ μέσα:
"Τι γίνεται από θέμα ασφάλειας αν έρθει και περάσει κάποιες ώρες μια κοπέλα που ψωνισαμε απέξω;"

Η απάντηση είναι απλή: φροντίζουμε να μην είμαστε τσιπηδες και να έχουμε μια βαλίτσα που κλείνει με κωδικό. Πριν φέρουμε την κορασιδα στο σπίτι βάζουμε μέσα στη βαλίτσα όλα τα ακριβά πράγματα, όπως τάμπλετ, λάπτοπ, κοσμήματα, πορτοφόλια, διαβατήρια κλπ και κλείνουμε τη βαλίτσα με τον κωδικό.
Και αν ειμαστε πιο ανασφαλεις, δενουμε την βαλιτσα με λουκετο και αλυσιδα πιανοντας την απο καποιο σταθερο επιπλο.
Βεβαια μην ξεχναμε οτι αυτη η ανασφαλεια ισχυει μονο για τα αιρμπιενμπι, τα ξενοδοχεια εχουν safeboxes αφενος, αφετερου οποια κοπελα βαλουμε στο δωματιο πριν αφηνει την ταυτοτητα της στην ρεσεψιον και οταν φευγει ο ρεσεψιονιστας επιβεβαιωνει οτι ειμαστε καλα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Να ρωτήσω, έχει πετάξει κανείς με Gulf air? Εντυπώσεις?
 

thesskris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
46
Κριτικές
12
Like
475
Πόντοι
290
Να συμπληρώσω....αποφεύγουμε μεθυσμένες, μαγκάκια, φουλ τατού, ladyboys, τιμή ευκαιρίας, και κυρίως μαστουρωμένες!!!!!
xaxax εκτος απο τα ladyboys , με ολες τις αλλες κατηγοριες που εγραψες εχω περασει πολυ ωραια , εκτος απο αυτο με gulf πεταξα πριν χρονια ομως αρκετα μετρια τοτε αλλα αμα ειναι καλη η τιμη και εγω θα ξανα εκλεινα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom