Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Καταλαβαίνω ότι είναι πιο φιλικές έχουν ναζί ωραίο χαμόγελο, άρα πάνω στα μπεμπεκωματα μπορεί να μην περνούν πρωτοβουλίες αλλά άμα εσύ θες να δίνεις πονώ ολόγιομο δέχονται η συνήθως λένε σιγά σιγά λες κ είναι τραυματισμένη;
Όχι τυπε, δεν δέχονται να δώσεις "πόνο". Οι Ταυλανδεζες δεν κάνουν σεξ. Κάνουν έρωτα.
 

igor1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
1. Στατιστικά τον 1 απο 4 θα τον πιάσει, δεν είναι τίποτα, λίγος ύπνος περισσότερο την 1η μέρα.
2. 15-30 μέρες
3. 3.500-6.000 μπατ (37 μπατ = 1 ευρώ)
4.Παλεύεται!
Σε ευχαριστω πολυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
10)απο την λιγο βολτα που καταφερα να κανω μονος μου στα "στενα"(soi) της Παταγιας(η κυρα με εχει πολυ "εγκλωβισμενο" και "υπο παρακολουθηση" γιατι εμαθε οτι ειμαι "μουρνταρης") τα "κοριτσια" μας δεν ειναι και πολυ καλης ποιοτητας....τι εννοω??πολυ δυσκολα θα βρεις κατι "εκλεκτο"....οι πιο πολλες μετριες και προς το χαλια....ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΠΑΤΑΓΙΑ....Μπορει ακομα τα "αστερια" να μην εχουν φανει στο "γηπεδο"...Πιστευω οτι εκει γυρω στο Songkran(οπου γινεται ο ΧΑΜΟΣ απο τουριστες και κοσμο)να εμφανιστουν οι super-stars των "γηπεδων"


ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ....Η ΜΟΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ "ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΛΑ" ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ....ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!
Λακη, η μονη λυση για "κουτσουκελα" για εμενα, μια χρονια που ειχα κανει το λαθος και πηγα με την γυναικα μου στο Πουκετ και ημουν και εγω υπο επιτηρηση, ηταν μονο τα μασσατζιδικα το πρωι, οταν της ελεγα οτι θα παω να αλλαξω συναλλαγμα, σε οσο πιο μακρυνο ανταλλακτηριο γινοταν, που υποτιθεται οτι εδινε καλυτερη ισοτιμια. Βεβαια εγω ειχα αλλαξει σχεδον ολο το συναλλαγμα απο τις πρωτες ημερες και δεν χρειαζοταν να παω σε ανταλλακτηριο, ετσι ωστε να μου περισσευει καποιο μισαωρο για την "κουτσουκελα".
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.306
Like
9.355
Πόντοι
2.306
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς από Νανα Πλαζα όπου ο Γλειφομουνιξ συνειδητοποιεί πως πρέπει να ρίξει παραπάνω χρήμα.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.306
Like
9.355
Πόντοι
2.306
Αρκετά ημιμεθυσμενα εγγλεζοπαπουδια γύρω μου. Εικόνες από το μέλλον/παρόν αρκετών από εδώ μέσα πιστεύω.

Πήρα ένα ρεντ μπουλ μιας και έχει γράψει ήδη μια μπυρα το κοντέρ. Ούτε λόγος για ρέστα.

Μπροστά μου κάτι κοριτσάκια, εικοσάχρονα μου κάνουν. Ψιλό ντρέπομαι να χωθώ.

Πέρασε ένα δυνατό μουνι με έναν καράφλα, αδύνατο σαν μακαρόνι.Γάλλοι ήταν τουρίστες . Ο σαντμαν θα έλεγε πάλι για το που πέφτουν τα ωραία μουνια.

Στο ξενοδοχείο γνώρισα βυζαρου 36αρα στην πισίνα. Αν και ήταν έτοιμη , είχα κανονίσει για μπυρα με γκομενα από τιντερ που έδειχνε καλύτερη. Πήγα μας βγήκε φόλα, μετά τη μια μικρή μπυρα πήρα πουλο.

Για αύριο έχω 4 ραντεβού από τιντερ. Θα πρέπει η να ακυρώσω κάποιο η να ξεπερασω στα λοτζιστικς τον πορθητή του Κιέβου( ΚΜΑΝ μας λείπεις)

Σκέφτομαι αν θα αφήσω τη μέρα να πάει στράφι η να εξαπολυσω ευρωπυραυλους είτε εδώ είτε στο σοι καουμποι
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Αρκετά ημιμεθυσμενα εγγλεζοπαπουδια γύρω μου. Εικόνες από το μέλλον/παρόν αρκετών από εδώ μέσα πιστεύω.

Πήρα ένα ρεντ μπουλ μιας και έχει γράψει ήδη μια μπυρα το κοντέρ. Ούτε λόγος για ρέστα.

Μπροστά μου κάτι κοριτσάκια, εικοσάχρονα μου κάνουν. Ψιλό ντρέπομαι να χωθώ.

Πέρασε ένα δυνατό μουνι με έναν καράφλα, αδύνατο σαν μακαρόνι.Γάλλοι ήταν τουρίστες . Ο σαντμαν θα έλεγε πάλι για το που πέφτουν τα ωραία μουνια.

Στο ξενοδοχείο γνώρισα βυζαρου 36αρα στην πισίνα. Αν και ήταν έτοιμη , είχα κανονίσει για μπυρα με γκομενα από τιντερ που έδειχνε καλύτερη. Πήγα μας βγήκε φόλα, μετά τη μια μικρή μπυρα πήρα πουλο.

Για αύριο έχω 4 ραντεβού από τιντερ. Θα πρέπει η να ακυρώσω κάποιο η να ξεπερασω στα λοτζιστικς τον πορθητή του Κιέβου( ΚΜΑΝ μας λείπεις)

Σκέφτομαι αν θα αφήσω τη μέρα να πάει στράφι η να εξαπολυσω ευρωπυραυλους είτε εδώ είτε στο σοι καουμποι
Κάνε και μια γύρα σόι 11.
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
βιντεακι απο χτες βραδυ στην βολτα μου γυρω απο το tree town στο soi buakhao...αν και Παρασκευη βραδυ ετσι και ετσι ο κοσμος...μαλλον πηγα νωρις....9.00 το βραδυ

part 1

part 2
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.306
Like
9.355
Πόντοι
2.306
image.jpg

Ταυλανδεζακι στα δεξιά. Κάθεται εκεί στον ίσκιο με το γερόλυκο Γλειφομουνιξ να παραμονεύει
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Πάντως φτηνά δεν είναι στην Ταϊλάνδη πλέον αν πούμε ένα χιλιάρικο το πηγενε έλα και κάνα 40 ντάρι τι μέρα το ξενοδοχείο. Τουλάχιστον εσείς π πήγατε Ταϊλάνδη αξίζει τον κόπο; Είναι καλές στο κρεβάτι η μόνο τα βασικά ;
Θα σε βάλω να κάνεις την εξής Cost Benefit Analysis.
Υπολόγισε πόσα θα χαλάσεις σε 3 βδομάδες στο Τολό, ενοικιάζοντας Δίκλινο, τρώγοντας πρωινό - δύο γεύματα - δύο μπύρες.
Στη συνέχεια πόσα θα χαλάσεις σε 3 βδομάδες στο Πούκετ, μαζί με εισιτήρια, νοικιάζοντας Δίκλινο, τρώγοντας πρωινό - δύο γεύματα - δύο μπύρες, κάθε μέρα Short Time, και δύο ταξίδια στο νησί του Τζέιμς Μποντ και στα Φι - Φι Άιλαντς.
Τον Αύγουστο, όταν πάμε εμείς συνήθως διακοπές, και εκεί δεν είναι η High Season.
Τότε, τα ξαναλέμε
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Θα σε βάλω να κάνεις την εξής Cost Benefit Analysis.
Υπολόγισε πόσα θα χαλάσεις σε 3 βδομάδες στο Τολό, ενοικιάζοντας Δίκλινο, τρώγοντας πρωινό - δύο γεύματα - δύο μπύρες.
Στη συνέχεια πόσα θα χαλάσεις σε 3 βδομάδες στο Πούκετ, μαζί με εισιτήρια, νοικιάζοντας Δίκλινο, τρώγοντας πρωινό - δύο γεύματα - δύο μπύρες, κάθε μέρα Short Time, και δύο ταξίδια στο νησί του Τζέιμς Μποντ και στα Φι - Φι Άιλαντς.
Τον Αύγουστο, όταν πάμε εμείς συνήθως διακοπές, και εκεί δεν είναι η High Season.
Τότε, τα ξαναλέμε
Υπάρχει και το άλλο όμως. Δύο εβδομάδες σε ξενοδοχείο στη Βάθης, τρία γεύματα με πιτογυρα, και μπουμ-μπουμ στο Μεταξουργείο.
Ζωαρα.:grin:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.306
Like
9.355
Πόντοι
2.306
Θα σε βάλω να κάνεις την εξής Cost Benefit Analysis.
Υπολόγισε πόσα θα χαλάσεις σε 3 βδομάδες στο Τολό, ενοικιάζοντας Δίκλινο, τρώγοντας πρωινό - δύο γεύματα - δύο μπύρες.
Στη συνέχεια πόσα θα χαλάσεις σε 3 βδομάδες στο Πούκετ, μαζί με εισιτήρια, νοικιάζοντας Δίκλινο, τρώγοντας πρωινό - δύο γεύματα - δύο μπύρες, κάθε μέρα Short Time, και δύο ταξίδια στο νησί του Τζέιμς Μποντ και στα Φι - Φι Άιλαντς.
Τον Αύγουστο, όταν πάμε εμείς συνήθως διακοπές, και εκεί δεν είναι η High Season.
Τότε, τα ξαναλέμε
Τύπε είχα πάει Αύγουστο με μουνετο στο Σουνιο,στα Λεγραινά κοντά ,για τριήμερο, για να μείνει «κρυφό»

3 μέρες ,450 ευρώ το δωμάτιο μόνο. Δε βάζω φαγια μπιτς μπαρ κλπ.

Πουκε, 10 μέρες μου βγαίνει 420. Και σε 3-4 αστέρια όχι σε εξωχικο κάποιου μπάρμπα
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
14
Like
4.466
Πόντοι
746
Μαγκες δεν συγκρίνουμε όμοια πράγματα οπότε το χρήμα μόνο δεν λέει την αλήθεια... Ελλάδα και Ταϊλάνδη είναι χώρες σε άλλο πλανητη

Αλλο φρούτο το μάνγκο... και άλλο το ξυλαγκουρο ...!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom