Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Πάντως φτηνά δεν είναι στην Ταϊλάνδη πλέον αν πούμε ένα χιλιάρικο το πηγενε έλα και κάνα 40 ντάρι τι μέρα το ξενοδοχείο. Τουλάχιστον εσείς π πήγατε Ταϊλάνδη αξίζει τον κόπο; Είναι καλές στο κρεβάτι η μόνο τα βασικά ;
Όχι φίλε, στο κρεβάτι δεν είναι καλές. Δεν παίρνουν πρωτοβουλίες, τις κάνεις εσύ ότι θες. Είναι όμως καλές σε όλα τα άλλα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Έχω τη γυναίκα μου.:confused::confused:.

εχει τους κωδικούς μου στο μπου και τής στέλνω ταχυδρομικό γράμμα τι θα γράψει στο μπου
Και εμένα η γυναίκα μου, αν της δώσω κωδικούς θα μου ανοίξει (μ)νήμα.:confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.680
Κριτικές
183
Like
43.759
Πόντοι
21.896
Και εμένα η γυναίκα μου, αν της δώσω κωδικούς θα μου ανοίξει (μ)νήμα.:confused:
Εμένα τα γράφει πολλές φορές στο μπου με πολύ σάλτσα ....όλο ψεμματα ενώ πάω με τρεις αυτή σάς γράφει εδώ με καμιά δεκαριά


Όλο με παινεύει :confused:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.306
Like
9.357
Πόντοι
2.306
Σχεδον3 βδομαδες κάθομαι ,μόλις έκανα τσεκ ιν από ξενοδοχείο.

Σκέτο πλυντήριο η πτήση δε μου έχει ξανατύχει τέτοιο πράγμα. Λες και έσπαγε τον καρπό ο πιλότος.

Για τα του πηδηματος ,από τη μια φορά που έχω έρθει ,σχεδόν όλες παθητικές/υποτακτικες εκτός αν βρεις καμία σαραντάρα ζωντοχήρα. Η σαραντάρα ασιατισα βέβαια καμία σχέση με ευρωπαία που είναι για μουσείο
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Εμένα τα γράφει πολλές φορές στο μπου με πολύ σάλτσα ....όλο ψεμματα ενώ πάω με τρεις αυτή σάς γράφει εδώ με καμιά δεκαριά


Όλο με παινεύει :confused:
Κάι εμένα με παινεύει. Από παλιά έλεγε στους γνωστούς μας "καλό μαλακας παιδί το κωλο-παιδο". (Όταν ήμουν νέος ήμουν κωλο-παιδο).
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Σχεδον3 βδομαδες κάθομαι ,μόλις έκανα τσεκ ιν από ξενοδοχείο.

Σκέτο πλυντήριο η πτήση δε μου έχει ξανατύχει τέτοιο πράγμα. Λες και έσπαγε τον καρπό ο πιλότος.

Για τα του πηδηματος ,από τη μια φορά που έχω έρθει ,σχεδόν όλες παθητικές/υποτακτικες εκτός αν βρεις καμία σαραντάρα ζωντοχήρα. Η σαραντάρα ασιατισα βέβαια καμία σχέση με ευρωπαία που είναι για μουσείο
Αν θες μου λες, η, στέλνεις πμ. σε ποιο ξενοδοχείο μένεις. Μπορεί να έχω κάποια τιπ τουλάχιστον για οικονομικό φαγητό.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.048
Κριτικές
5
Like
9.119
Πόντοι
2.586

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
μη στεναχωριεσαι ρε
Θα σου φερνω λουλουδια και θα σου αναβω εγω το καντηλι ...
2 λεπτά από τα νεκροταφεία είναι η γειτονιά μας. Για αυτό τα γαμαμε όλα σε αυτή την ζωή, γιατί βλέπουμε που θα καταλήξουμε.
Για αυτό και εγώ το πρωί πήγα και κατέθεσα τον οβολό μου Καλλιρόης.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.048
Κριτικές
5
Like
9.119
Πόντοι
2.586
2 λεπτά από τα νεκροταφεία είναι η γειτονιά μας. Για αυτό τα γαμαμε όλα σε αυτή την ζωή, γιατί βλέπουμε που θα καταλήξουμε.
Για αυτό και εγώ το πρωί πήγα και κατέθεσα τον οβολό μου Καλλιρόης.
Καλα εκανες καλε μου γειτονα
Βοηθησες το φιλοπτωχο ταμειο της κας Ρουλας ?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Καλα εκανες καλε μου γειτονα
Βοηθησες το φιλοπτωχο ταμειο της κας Ρουλας ?
Της κυρίας Ρούλας το βοήθησα την περασμένη εβδομάδα μόλις γύρισα από Ταυλανδη. Σήμερα έριξα τον οβολό μου στο ταμείο της δεσποινίδος Τάνιας.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.048
Κριτικές
5
Like
9.119
Πόντοι
2.586
Της κυρίας Ρούλας το βοήθησα την περασμένη εβδομάδα μόλις γύρισα από Ταυλανδη. Σήμερα έριξα τον οβολό μου στο ταμείο της δεσποινίδος Τάνιας.
Για αυτο στο μνημα σου θα γραψουν
Οι λαδοκορες ευγνωμονουσες ...
antegamisou kologere
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Επικίνδυνες οι της Ταϋλάνδης
Πας για μία νύχτα και μπορεί να φύγεις με οικογένεια από κει πέρα.
Τι έχουν, που είναι τόσο φαντασμαγορικες ;
Όλο για γούτσου γούτσου ακούω.
Έτσι να πάρουμε μια ιδέα από των εσω, κ τους πιο έμπειρους
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Επικίνδυνες οι της Ταϋλάνδης
Πας για μία νύχτα και μπορεί να φύγεις με οικογένεια από κει πέρα.
Τι έχουν, που είναι τόσο φαντασμαγορικες ;
Όλο για γούτσου γούτσου ακούω.
Έτσι να πάρουμε μια ιδέα από των εσω, κ τους πιο έμπειρους
Μάγισσες τυπε, είναι μάγισσες. Τα έχουμε πει πολλές φορές. Την εμπειρία μου από το φετινό ταξίδι την έγραψα λίγες σελίδες πιο πριν. Όπως και την εμπειρία μου με την κοπέλα που συναντούσα εκεί τα 4 προηγούμενα χρόνια.
Ακόμα και οι πιο έμπειροι κάποια φορά μπορεί να την πατήσουν.
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Μάγισσες τυπε, είναι μάγισσες. Τα έχουμε πει πολλές φορές. Την εμπειρία μου από το φετινό ταξίδι την έγραψα λίγες σελίδες πιο πριν. Όπως και την εμπειρία μου με την κοπέλα που συναντούσα εκεί τα 4 προηγούμενα χρόνια.
Ακόμα και οι πιο έμπειροι κάποια φορά μπορεί να την πατήσουν.
Αν είναι έτσι όχι μπορεί αλλά πρέπει να την πατήσουμε....
Τι δηλαδή, για ένα μπουτσο ζούμε.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.144
Κριτικές
1
Like
2.391
Πόντοι
456
Σχεδον3 βδομαδες κάθομαι ,μόλις έκανα τσεκ ιν από ξενοδοχείο.

Σκέτο πλυντήριο η πτήση δε μου έχει ξανατύχει τέτοιο πράγμα. Λες και έσπαγε τον καρπό ο πιλότος.

Για τα του πηδηματος ,από τη μια φορά που έχω έρθει ,σχεδόν όλες παθητικές/υποτακτικες εκτός αν βρεις καμία σαραντάρα ζωντοχήρα. Η σαραντάρα ασιατισα βέβαια καμία σχέση με ευρωπαία που είναι για μουσείο
500 ευρω, μιλαμε καθαρα για να περασεις, τα ξενοδοχεια η ειναι ηδη πληρωμενα η με τη καρτα εξτρα.. Με αυτα γινεται αλλα θελει πολυ ψαξιμο , παρε οσες πληροφοριες μπορεις αποε δω η και απο αλλα σαιτ , εγω δυστυχως μονο για Πουκετ εχω γνωσεις πως κανεις οικονομια.. βεβαια με τοσους πειρασμους να κυκλοφορουν εκει εξω , ειναι καπως δυσκολο επιχειρημα η οικονομια ...
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
413
Like
161
Πόντοι
1
Τρώγε μόνο από 7 / 11 εκείνα εκεί τα τοστάκια τα μικρά (να τους λες να σου τα φουρνίζουν στην τοστιέρα κιόλας μπας και καταλάβεις κάτι από φαγητό στο φινάλε). Έτσι μονάχα την βγάζεις το πολύ κανά 15ήμερο στην συγκεκριμένη χώρα (στο κομμάτι του φαγητού τουλάχιστον) με τα 500 ευρώ που έβαλες στην τσέπη φεύγοντας από το Ελλάντα. Την επόμενη φορά (εάν υπάρξει επόμενη κι αν καταφέρεις να γυρίσεις αυτή τη φορά πίσω), ξεκίνα από εδώ με 100 ευρώ, να γίνει ακόμα πιο δύσκολη η πρόκληση. Αληθινό survivor μιλάμε.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Καλησπερα και απο μενα.
Λεμε με 3 φιλους να παμε μπανγκοκ μεσα Μαιου. Εχω χαζες ερωτησεις για καποιους αλλα χρησιμες σε εμενα.
1) σε πιανει τζετλαγκ?
2) Για να πω οτι θα δω αξιοθεατα και θα εξερευνησω ΤΑΙ γυναικες χωρις πολυ βιασυνη ποσες μερες χρειαζομαι?
3) ποσα χρηματα περιπου να υπολογιζω την μερα αν πηγαινω για μασαζ, σεξ, αξιοθεατα, φαγητο, μετακινηση?
4) Ο καιρος μεσα Μαιου παλευεται ?
1. Στατιστικά τον 1 απο 4 θα τον πιάσει, δεν είναι τίποτα, λίγος ύπνος περισσότερο την 1η μέρα.
2. 15-30 μέρες
3. 3.500-6.000 μπατ (37 μπατ = 1 ευρώ)
4.Παλεύεται!
 

asdff

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
11
Like
413
Πόντοι
290
Όχι φίλε, στο κρεβάτι δεν είναι καλές. Δεν παίρνουν πρωτοβουλίες, τις κάνεις εσύ ότι θες. Είναι όμως καλές σε όλα τα άλλα.
Καταλαβαίνω ότι είναι πιο φιλικές έχουν ναζί ωραίο χαμόγελο, άρα πάνω στα μπεμπεκωματα μπορεί να μην περνούν πρωτοβουλίες αλλά άμα εσύ θες να δίνεις πονώ ολόγιομο δέχονται η συνήθως λένε σιγά σιγά λες κ είναι τραυματισμένη;
 

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Γεια σας,αγαπητοι συναγωνιστες(και παλιοι και νεοι).....ιδιαιτερα χαιρετισματα στους "παλιους" της παρεας (sex volcano,κωλο-γερος,κλπ,κλπ)
Μετα απο 3 χρονια ξανα στην 2η πατριδα μου,στην Ταυλανδη...μετα της συζυγου φυσικα(η οποια ειναι Ταυλανδεζα)...και ξανα πισω στην αγαπημενη μου Βρωμο-Παταγια!!!εχω δηλωσει "Παταγιανος" εδω και πολυ καιρο(αν και εχω παει και Πουκετ,Μπανγκοκ και σε αλλα μερη στην Ταυλανδη)...Σαν την Πατταγια δεν εχει!!!
Θα ηθελα να αναφερω καποιες πληροφοριες που μπορει να ειναι χρησιμες σε καποιους(σε αλλους οχι)

1)το ταξιδι ηταν απο Θεσ/νικη-Κων/πολη-Μπανγκοκ(και πισω οταν ερθει η ωρα του)...η πτηση απο Θεσ/νικη κρατησε γυρω στην 1 ωρα και 10 λεπτα....Αποβιβαση στην Κων.πολη....αναμονη 1.45 λεπτα...ειχαμε καθηστερηση στην θεσσαλονικη γυρω στα 30 λεπτα οποτε η αναμονη αυτοματως πηγε 1 ωρα και 15 λεπτα....το αεροπλανο απο θεσσαλονικη σχεδον γεματο...απο Κων/πολη για Μπανγκοκ καναμε γυρω στις 9.30 ωρες....το αεροπλανο ΓΕΜΑΤΟ(Βασικως ηταν 2,μπορει και 3 πτησεις μαζεμενες)..τι εννοω??η πτηση εγινε σε συνεργασια με την Gulf air KAI Thai airways(και φυσικα Turkish airlines)...........αυτο ειναι της "μοδας" τελευταια δηλ.να "συμπτυσονται" πτησεις απο αερ.εταιρειες φανταζομαι για οικ.λογους...το ταξιδι αρκετα καλο...μονο πριν φτασουμε στην Μπανγκοκ(κανα 20λεπτο) "κουνουσε" το αεροπλανο

2)στο suvarnabhumi airport(Bangkok) o κοσμος σχετικα πολυς(εχω δει και καλυτερες μερες με πιο πολυ κοσμο)...η ΒΙΖΑ ειναι για 45 μερες(και οχι για 30 οπως παλια).....και επισης(οι παλιοι θα θυμουνται) δεν σε δινουν στο αεροπλανο εκεινο το χαρτακι της βιζας να συμπληρωσεις τα στοιχεια σου(εχει καταργηθει).....δεν χρειαζεται να κανεις ΚΑΤΙ...στην σφραγιζουν στον ελεγχο διαβατηριων(λιγο πριν βγεις και παραλαβεις τις βαλιτσες σου)....αυτο θα ισχυει για οσους ταξιδευψουν μεχρι 31-3-2023....υπαρχει εντονη φημολογια οτι αυτο θα παραταθει για ολο το 2023(εννοω η 45 μερες βιζα

3)εκανα λιγα Μπατ στο αεροδρομιο(για το ταξι και για καποια αλλα μικροεξοδα)....36.70 το Μπατ στο αεροδρομιο(κατω στο b floor,εκει που παιρνεις το τρενο(airport link)για να πας Μπανγκοκ.....το ταξι που ειχα κλεισει μερες πριν μας πηρε 1200 μπατ(μαζι μεσα και τα διοδια)..το ταξι μας πηγε απο αεροδρομιο suvarnabhumi στην Παταγια

4)Στην Παταγια το Μπατ εκεινη την μερα που ηρθαμε 36.77......ειμαι ηδη 4 μερες στην Παταγια και το Μπατ παιζει απο 36.75 ως 36.25....ανεβοκατεβαινει..την 1 μερα πανω την αλλη κατω

5)Απο τουρισμο η Παταγια προς το παρον σχετικα καλα!!!δεν ειναι πηχτρα αλλα ουτε και αδεια!!!ειναι σε αυξημενα επιπεδα και αυξανεται μερα με την μερα....η πλειοψηφια ειναι ΚΙΝΕΖΟΙ,Μετα Ρωσοι και μετα ΙΝΔΟΙ....οι Ευρωπαιοι οχι και τοσο πολλοι(προς το παρον)

6)Πολλα ινδικα μαγαζια εχουν ανοιξει.....Κυριως εστιατορια....αυτο μου εχει κανει εντυπωση

7)οι τιμες γενικα πιο αυξημενες σε ολα πριν 3 χρονια που ηρθα(παλι με την συζυγο)....αλλα βλεπω γενικως μια ανακαινιση στην πολη....Φτιαχνιονται δρομοι,καινουγια mall,καινουργια ξενοδοχεια....γενικως φτιαχνουν

8)Βλεπω αρκετες οικογενειες με παιδια φετος.....πιο πολυ απο την τελευταια φορα που ηρθα!!!Αρχιζει η Παταγια να γινεται Οικογενειακοσ προορισμος??

9)ο καιρος πολυ καλος(πολυ καλη εποχη αυτη για να ερθεις).....γυρω στους 30-32 βαθμους αλλα η υγρασια στο 75%!!1μοιαζει σαν 38-39!!!

10)απο την λιγο βολτα που καταφερα να κανω μονος μου στα "στενα"(soi) της Παταγιας(η κυρα με εχει πολυ "εγκλωβισμενο" και "υπο παρακολουθηση" γιατι εμαθε οτι ειμαι "μουρνταρης") τα "κοριτσια" μας δεν ειναι και πολυ καλης ποιοτητας....τι εννοω??πολυ δυσκολα θα βρεις κατι "εκλεκτο"....οι πιο πολλες μετριες και προς το χαλια....ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΠΑΤΑΓΙΑ....Μπορει ακομα τα "αστερια" να μην εχουν φανει στο "γηπεδο"...Πιστευω οτι εκει γυρω στο Songkran(οπου γινεται ο ΧΑΜΟΣ απο τουριστες και κοσμο)να εμφανιστουν οι super-stars των "γηπεδων"


ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ....Η ΜΟΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ "ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΛΑ" ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ....ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom