Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Και σαν να μην έφτανε αυτό, εχθές το βράδυ έφαγα την απόλυτη ξεπετα από μια Βιετναμεζα. Δεύτερη φορά που την πατάω με Βιετναμεζα. Στο δρόμο ήταν όλο υποσχέσεις, πρώτο φάουλ που δεν πλύθηκε στο μπάνιο αλλά έκανε το μουνι της με το κωλοβρυσακι της τουαλέτας. Μετά μου φόρεσε προφυλακτικό και μου στήθηκε ανάσκελα να την πηδήξω χωρίς προκαταρκτικά. Της τον έβαλα με το ζόρι στο στόμα και της έκανα φακινγκ μαουθ. Έκανε δήθεν ότι πνιγόταν και την γύρισα στα τέσσερα και τελείωσα άρον άρον.
Μαύρο στις Βιετναμεζες, χειρότερες και από τις Κινέζες.
Αν θες ένα τιπ για τις Ασιάτισσες...
PHILLIPINES γέρο..ωραίες γυναίκες περισσότερο λατίνες,θερμές και πιο εντάξει στις σχέσεις τους από τις thai...
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Καλησπέρα σε όλους. Έχω διαβάσει αρκετά πράγματα στο νήμα πιο παλιά που ήταν χρήσιμα, και μπράβο που βοηθάτε όλοι με τις εμπειρίες σας. Αλλά δεν είχα σημειώσει και τώρα δυσκολεύομαι να τα βρω.

Θα πάω Ταϊλάνδη αυτό τον μήνα. Σε μια εβδομάδα.
Θα κάτσω 1 εβδομάδα, πόσο λέτε να κάτσω Μπανγκόκ? Αξίζει να κάτσω μόνο Μπανγκόκ ή να το σπάσω με κάνα νησί τύπου koh Samui?

Θέλω να μείνω λίγες μέρες στην Μπανγκόκ. Σε ποια περιοχή προτείνεται να μείνω? Με ενδιαφέρει διασκέδαση κατά κύριο λόγο και περιήγηση στη πόλη.
Επίσης να είναι όσο το δυνατό πιο καλή περιοχή από την άποψη ασφαλείας.

Επίσης εάν μπορείτε να παραθέσετε τα γνωστά μέρη ενδιαφέροντος θα ήμουν υπόχρεος.

Οποίος έχει διάθεση να απαντήσει. Ευχαριστώ!
Παιχτη εξαρτάται τι θέλεις να κάνεις εκεί. Αν θες να πας για να γαμησεις μονο άραξε μια βδομάδα Bkk ή σπάστο 4 Bkk και 3 Pattaya ή Phuket. Αν είσαι φυσιολάτρης και θες να το συνδυάσεις με γαμήσι σε παρθένο μέρος και όχι βόθρο, κάτσε 3 μέρες Bkk, ψώνισε ενα καλό γκομενάκι καντης ξήγα και φύγε για Phuket και από εκεί Κoh Yao Yai ή Koh Yao Noi. Το Koh Samui είναι για πιο έντονη νυχτερινή ζωή.
Επίσης απίστευτο μέρος όπου θα πρότεινα χωρίς δεύτερη κουβέντα είναι το Krabi. Για Bkk εισαι καλά από Sukhumvit 2-22
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Παιχτη εξαρτάται τι θέλεις να κάνεις εκεί. Αν θες να πας για να γαμησεις μονο άραξε μια βδομάδα Bkk ή σπάστο 4 Bkk και 3 Pattaya ή Phuket. Αν είσαι φυσιολάτρης και θες να το συνδυάσεις με γαμήσι σε παρθένο μέρος και όχι βόθρο, κάτσε 3 μέρες Bkk, ψώνισε ενα καλό γκομενάκι καντης ξήγα και φύγε για Phuket και από εκεί Κoh Yao Yai ή Koh Yao Noi. Το Koh Samui είναι για πιο έντονη νυχτερινή ζωή.
Επίσης απίστευτο μέρος όπου θα πρότεινα χωρίς δεύτερη κουβέντα είναι το Krabi. Για Bkk εισαι καλά από Sukhumvit 2-22
Δεν έχεις αναφέρει Chiang Mai, Chiang Rai, Kophan Gan, Koh Tao και βγάζεις το Krabi ως απίστευτο μέρος;
Με τι κριτήρια;
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Δεν έχεις αναφέρει Chiang Mai, Chiang Rai, Kophan Gan, Koh Tao και βγάζεις το Krabi ως απίστευτο μέρος;
Με τι κριτήρια;
Η Chiang Mai παραμένει πόλη, για Chiang Rai δεν γνωρίζω δεν έχω πάει. Koh Pha Ngan περισσότερο για παρτάρισμα. Για Koh Tao θα συμφωνήσω. Έχεις πάει Krabi ή απλώς κάνουμε κουβέντα για να μανουριασουμε;
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Η Chiang Mai παραμένει πόλη, για Chiang Rai δεν γνωρίζω δεν έχω πάει. Koh Pha Ngan περισσότερο για παρτάρισμα. Για Koh Tao θα συμφωνήσω. Έχεις πάει Krabi ή απλώς κάνουμε κουβέντα για να μανουριασουμε;
Έχω πάει σε όλα αυτά τα μέρη προφανώς, αλλιώς δεν θα ασχολιομουν.
Κάτι χαρακτηρισμοί "το καλύτερο" κλπ όταν αφήνεις έξω σημαντικά μέρη για τουρισμό, απλά δεν κολλάει.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
IMG_20230209_225509.jpg

Νανά Πλάζα. Η απόλυτη παιδική χαρά του άνδρα.
 

Pipis1541

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
234
Like
886
Πόντοι
81
Και μήνα μη σου πω και βγάζεις καλά γούστα!
Αν έχεις όρεξη να δεις πράγματα και τρομερά μέρη σημείωσε οπωσδήποτε να επισκεφτείς:
- Bangkok
- Chiang Mai
- Chiang Rai
- Phi Phi islands
- Phuket
- Ko Phangan
- Khao Ping Kan (James bond island)
Ko Phangan απίστευτο νησί με απίστευτες παραλίες
 

sickman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
4
Like
10
Πόντοι
0
Παιχτη εξαρτάται τι θέλεις να κάνεις εκεί. Αν θες να πας για να γαμησεις μονο άραξε μια βδομάδα Bkk ή σπάστο 4 Bkk και 3 Pattaya ή Phuket. Αν είσαι φυσιολάτρης και θες να το συνδυάσεις με γαμήσι σε παρθένο μέρος και όχι βόθρο, κάτσε 3 μέρες Bkk, ψώνισε ενα καλό γκομενάκι καντης ξήγα και φύγε για Phuket και από εκεί Κoh Yao Yai ή Koh Yao Noi. Το Koh Samui είναι για πιο έντονη νυχτερινή ζωή.
Επίσης απίστευτο μέρος όπου θα πρότεινα χωρίς δεύτερη κουβέντα είναι το Krabi. Για Bkk εισαι καλά από Sukhumvit 2-22
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Φεύγω σε 2 μέρες και δεν έχω κλείσει ακόμα σπίτι. Θα κλείσω 3 μέρες BKK και βλέπουμε.

Πάντως θελω και την νυχτερινή μου ζωή και να βρω κάνα καλό γκομενακι. Στην BKK που αξίζει να βγω για clubaki και γυναίκες?
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
14
Like
646
Πόντοι
4.255
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Φεύγω σε 2 μέρες και δεν έχω κλείσει ακόμα σπίτι. Θα κλείσω 3 μέρες BKK και βλέπουμε.

Πάντως θελω και την νυχτερινή μου ζωή και να βρω κάνα καλό γκομενακι. Στην BKK που αξίζει να βγω για clubaki και γυναίκες?
Φιλε σικμαν...οταν πας με το καλο σε παρακαλω γραψε εδω αν οντως ισχύουν οι 45 μερες τουριστικη βιζα( αντι για 30)...η Μπανγκοκ ειναι μια μεγαλούπολη...εκει θα βρεις οτι θέλεις στο θεμα ΣΕΞ....ωραια παρκα.... ωραίοι ναοι...πολυ καλα Μalls....αυτη ειναι η Μπνγκοκ...για φυση και ομορφες παραλιες ειναι το Krabi,koh tao,phi phi,koh chang και γενικως τα νησια....Pattaya εχει παραλια αλλα δεν λεει πολλα αλλα εχει καλη σεξ σκηνη.... Phuket συνδυάζει και καλες παραλιες και καλη σκηνη σεξ...διαλεγεις και παιρνεις τι θελεις
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Φιλε σικμαν...οταν πας με το καλο σε παρακαλω γραψε εδω αν οντως ισχύουν οι 45 μερες τουριστικη βιζα( αντι για 30)...η Μπανγκοκ ειναι μια μεγαλούπολη...εκει θα βρεις οτι θέλεις στο θεμα ΣΕΞ....ωραια παρκα.... ωραίοι ναοι...πολυ καλα Μalls....αυτη ειναι η Μπνγκοκ...για φυση και ομορφες παραλιες ειναι το Krabi,koh tao,phi phi,koh chang και γενικως τα νησια....Pattaya εχει παραλια αλλα δεν λεει πολλα αλλα εχει καλη σεξ σκηνη.... Phuket συνδυάζει και καλες παραλιες και καλη σκηνη σεξ...διαλεγεις και παιρνεις τι θελεις
Λακη, εγώ ήρθα εδώ και μια εβδομάδα, 45 μέρες είναι ελεύθερες και για τους Έλληνες. Εν τω μεταξύ έχει καταργηθεί και το έντυπο που συμπληρώνεις μέσα στο αεροπλάνο. Εδώ και 3-4 ημέρες στη Σουκχουμβιτ τα βράδυα γίνεται χαμός από κόσμο. Τόσα χρόνια έρχομαι, τόσο κόσμο δεν έχω ξαναδεί. Και παρά πολλά κορίτσια.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.895
Πόντοι
18.565
Το μόνο καινούργιο φέτος είναι ότι στον έλεγχο διαβατηρίων έχουν μηχάνημα που παίρνει δακτυλικά αποτυπώματα.
 

JONA

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Το μόνο καινούργιο φέτος είναι ότι στον έλεγχο διαβατηρίων έχουν μηχάνημα που παίρνει δακτυλικά αποτυπώματα.
Για πιστοποιητικο πληρους εμβολιασμενου που λεγανε,τσεκαρουν στο αεροδρομιο?
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Έχω πάει σε όλα αυτά τα μέρη προφανώς, αλλιώς δεν θα ασχολιομουν.
Κάτι χαρακτηρισμοί "το καλύτερο" κλπ όταν αφήνεις έξω σημαντικά μέρη για τουρισμό, απλά δεν κολλάει.
Τους χαρακτηρισμους που τους είδες να τους δω κι εγω;
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.435
Like
787
Πόντοι
96
Επειδή έχουμε πήξει πολύ από τον ανθρωπισμό τελευταία και μπορεί να πνιγούμε αλλά και για να επανέλθουμε στο πνεύμα της ιστοσελίδας , θα παραθέσω ένα ωραίο βίντεο που θα πρέπει να το δείτε κανονικά και με υπομονή για τις απίθανες οπτικές γωνίες. Εξηγεί γιατί προτιμούμε την Άπω Ανατολή για εκδρομές και κατασκήνωση. Για περισσότερες λεπτομέρειες στα ..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom