Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ηταν πρωταπριλιατικο σπυρο, για μαλακες τους εχεις τους ταιλανδους να εισαγουν νιαμου?
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
την πατησα ρε Κωστα,κριμα τη χαρα. . .  :'(
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι καλησπέρα.Ζητάω την βοήθειά σας.
Με την κρίση να σφίγγει όλο και πιο πολύ τη δουλειά μου, λέω να τα παρατήσω όλα και να φύγω για κανα μήνα.
Ξεφύλισα λιγάκι το θέμα της Ταϊλάνδης και έχω πειστεί.
Παρακαλώ δώστε μου καμια διεύθυνση να βρώ εισιτήρια και ξενοδοχεία. Δεν είμαι και καλός στο ψάξιμο στο internet.
Έχω ανάγκη να πάω κάπου που ο κόσμος χαμογελάει. Τα έχω παίξει στην χώρα της γκρίνας και της απατεωνιάς...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Mετά απο αυτό που είδα έχω πάθει ένα σοκ...Τον τυπά τον ήξερα...έιχε βγεί ξανά στην τηλεόραση.Τι να λέμε τώρα?Κάθε μήνα πήγαινε το αλάνι!!

Πάντως πήρα και μια δόση το πόσο κλαρίνο κάθονται οι γυναίκες δίπλα στον άντρα απο την κύτρινη φυλή.Και έχουμε το κάθε χωριατακη να σου βγάζει γλώσσα και να στο πάιζει κάποια γιατί φοράει Burberrys και Louis Vuitton.Αντε γεια.... ρε παλιοτσόλια που γυρνάνε και σου λένε αν δεν έχει ακριβο ρολοι ακριβό αυτοκίνητο κ ακριβα παπουτσια εγω δεν τον κοιτάω!!Ποία είσαι ρε κοντέσα?Ξεβράκωτη!Που δέυτερο βρακί δεν έιχες να βάλεις!!Καλά έλεγε ο Καρατζαφερης(δημοσιογραφος)ότι οι άντρες πρέπει να παντρέυονται τις Γκεισες..


Ανατολή και πάλι ανατολή!!! :rockon:

Αρε Κώστα16 να σαι καλά που μου άνοιξες τα μάτια...
aristarxe σωστα τα λες
ειμαστε τελματωμενοι εδωπερα
ασχετα αν εγω ειμαι του ΚΟΥΒΑ ΣΕΞ ΤΡΙΠ
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
aristarxe σωστα τα λες
ειμαστε τελματωμενοι εδωπερα
ασχετα αν εγω ειμαι του [size=10pt]ΚΟΥΒΑ ΣΕΞ ΤΡΙΠ[/size]

Ντάξει ρε φίλε κανείς δεν είναι τέλειος!! ;)
 

King ed

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα. Ερωτηση για τους εχοντες τιλακ για αρκετο διαστημα. Σας εκδηλωσε ποτε <ελληνικες> τασεις ζηλιας?? Του στυλ που κοιτας? τι κοιτας? γιατι δε με χορευεις? γιατι μιλας συνεχεια με τον φιλο σου γιατι το ενα γιατι το αλλο!! Και το θεικο αναφερεται στο μοριο μου ως εξης my dick!! Γιατι καλη μου your dick? Γιατι μου λεει ειναι δικο μου! Με τα ματια να γυαλιζουν!!! Ειχατε τετοια φαινομενα??
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
ηταν πρωταπριλιατικο σπυρο, για μαλακες τους εχεις τους ταιλανδους να εισαγουν νιαμου?
ok Κωστα ευτυχως που ηταν πρωταπριλιατικο, ψιλοανησυχησα λιγο ασε που αν ειχε γινει κατι τετοιο θα το ειχα μαθει πιστευω. Παντως πολυ κακογουστο το αστειο σου, ακου εκει ρουμανες πφ πφ πφ ας ελεγες τουλαχιστον γκο-γκο με γιαπωνεζες    :2funny:
Παντως απο ουζμπεκισταν παμε καλα εδω περα...βρε ουστττττττ

King ed ειναι λιγο ανησυχητικα αυτα που αναφερεις, φυσικα και συμβαινουν ομως. Προσεξε μονο μη σου παρει τον αερα απο την αρχη...
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Γυρισα απο Pattaya City χθες ημουν απο 13-31 μαρτιου, γυρισα και εχω παθει καταθλιψη.
θα κανω Post μολις συνελθω γιατι ειμαι σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση.

παντος ενα εχω να πω, οσοι δεν εχετε παει, μην καθεστε ουτε λεπτο

FLY to the DREAM

θα επανέλθω !!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ναι θα ειναι εκει, 16.15. σημερα στον ΑΝΤ1 στην Σκατιανα.
προβλεπω να γινομαστε ψιλορομπα, θα νομιζουν οτι ολοι οι "μεγαλοι ελληνες", μεσοκοποι, πανε κατω για πιπινια, ωχ ωχ !!
PE ΠΑΙΔΙΑ θα ανεβασετε την εκμπομπη τη τατιανας για να την δουμε και μεις?
 

Επισκέπτης
Ρε καριοληδες ποσο σας ζηλευω. Ξεφορτωθηκα τη γκομενα, αν μπορουσα να ξεφορτωθω και τις οικονομικες υποχρεωσεις θα πηγαινα και θα αραζα εκει κατω για παντα. Μεχρι να τα καταφερω θα περιοριστω να σας διαβαζω.
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
Τον ειδα το Ντοκτορα απο ενα σημειο και περα βεβαια γιατι αργησε λιγο να βγει και νομιζα δε θα το δειξει! Καλα το πηγε,ηταν Δυνατος...
η τατιανα προσπαθουσε αρκετα να το φερει εκει που ηθελε,οτι τον κοιταξε
δηλαδη για λεφτα και λαλακιες...αλλα βρηκε τοιχο...πολυ σοβαρη η Ταυλανδη του Ντοκτορ...πολυ καλα τα ελεγε. Νομιζω πηγε πολυ καλα και εκανε τουσ γερους εκει να τραβανε τα βυζια τους που καθονται ακομα ελλαδα!
Αμα ειχε και νεολαια η εκπομπη θα γινοτανε της Πινελοπης...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια ειδα ντοκτορλιλακ
κοσταφ16 και υπολοιποι
φευγω για ται
τι κουκλι ειναι αυτο?
 

kreon

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά...
όσο διαβάζω το θέμα, τόσο βάζω φραγκάκια στην άκρη για να την κάνω.
Σέβομαι ιδιαίτερα την άποψη των συναδέλφων που ψάχνουν να ανακαλύψουν την διαφορά της κουλτούρας ενός άλλου λαού και σίγουρα έχω πειστεί ότι δεν πάω απλά σε ένα τεράστιο μπουρδέλο όπου πηδάς με 3+60.
Κρατάω τις όμορφες εικόνες που περιγράφουν οι πιό έμπειροι και είμαι πολύ θετικά προδιαθετιμένος.
Αλλά αν θυμάμαι πριν κανα μήνα είχαν κάτι πολιτικές φασαρίες και είχαν κλείσει το αεροδρόμιο. Τελείωσαν αυτά ή υπάρχει ενδεχόμενο πρόβλημα? Παρακολουθεί κανείς και τις πολιτικές εξελίξεις εκεί κάτω? Μην πέσουμε και σε τίποτα ανταρτοπολέμους. Αναγνωρίζω και ντρέπομαι που το λέω, αλλά είμαι άσχετος με τα κοινωνικά δρώμενα της χώρας.
Κατα τα άλλα είδα ότι το ταξίδι συμπεριλαμβάνει κανα 10ωρο αναμονή στο Dubai η στο Amman...Πως την παλεύετε ρε παιδιά?
Υπάρχει κάποια προτεινόμενη καλύτερη διαδρομή ή το βαλιτσάκι μας και στρωματσάδα στο αεροδρόμιο για 10 ώρες?
Και από λεφτά αλλάζουμε εκεί ή χρησιμοποιούμε κάρτες από ΑΤΜ? 
Ευχαριστώ ήδη όσους συναδέλφους με κατατόπισαν, αλλά ζητώ λίγη βοήθεια ακόμη...

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
μια χαρα η μεταφραστρια του ντοκτορα ε?
δεν ακουσα σχολια...
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
το μονο που δεν καταλαβα ειναι ποτε τη χωριζει ο Νικολας μας
για να εχει και χρονο να μας μαθαινει μυστικα εκει κατω!
Ε Νικολι τι λες? :)))))))

* Νικολι ακομα θυμαμαι εκεινο το θαυμασιο χαμπουργκερ...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
τη γνωρισα λεει ο doctoras σ'ενα ιντερνετ καφε, ειχα παει να γραψω σ'ενα φορουμ και να ενημερωσω τον κοσμογια τα τεκταινομενα εκει κατω.. μηπως εννοει το bourdela?  :grin:

α, αστερι η ni, ωραιος doctora..  :rockon:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
τη γνωρισα λεει ο doctoras σ'ενα ιντερνετ καφε, ειχα παει να γραψω σ'ενα φορουμ και να ενημερωσω τον κοσμογια τα τεκταινομενα εκει κατω.. μηπως εννοει το bourdela?  :grin:

α, αστερι η ni, ωραιος doctora..  :rockon:
E για τι άλλο?Πάντως η Σκατίανα όπως λέει κ ο Κωστής προσπάθούσε να τον υποβαθμίσει συνεχώς τον τυπά...αλλά Νίκος εκέι βράχος..Τάχα την ένοιαζε να μάθει αν είναι απο καλή οικονομική κατάσταση η οικογένεια της για να δει αν τον πήρε για τα λεφτά..Α ....ρε Ευαγγελάτο δώστης 3 μπάτσες την μια στα  :bottom:...μπας κ στρώσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom