Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Yπάρχουν στην  Ταιλάνδη αυτές οι ονομασίες?Dogs town? magic city? :huh:
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
aki 30 βαλε υλικο να τσιτωθουμε λιγο
:rockon:
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
Ο Doctor θα βγει αυριο στην Τατιανα τελικα;
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ο Doctor θα βγει αυριο στην Τατιανα τελικα;
ναι θα ειναι εκει, 16.15. σημερα στον ΑΝΤ1 στην Σκατιανα.
προβλεπω να γινομαστε ψιλορομπα, θα νομιζουν οτι ολοι οι "μεγαλοι ελληνες", μεσοκοποι, πανε κατω για πιπινια, ωχ ωχ !!
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
ναι θα ειναι εκει, 16.15. σημερα στον ΑΝΤ1
προβλεπω να γινομαστε ψιλορομπα, θα νομιζουν οτι ολοι οι "μεγαλοι ελληνες", μεσοκοποι, πανε κατω για πιπινια, ωχ ωχ !!

:think: :think: :think:
τι παιζει?
θα βγει δικος μας στη Τατιανα?
ωραιος ο μαγκας :thumbsup:
μαυρο στις Ελεηνιδες :rockon:
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
ναι θα ειναι εκει, 16.15. σημερα στον ΑΝΤ1 στην Σκατιανα.
προβλεπω να γινομαστε ψιλορομπα, θα νομιζουν οτι ολοι οι "μεγαλοι ελληνες", μεσοκοποι, πανε κατω για πιπινια, ωχ ωχ !!




Και για μας βρε παιδιά που δεν θα είμαστε μπροστά σε μια τηλεόραση, ας φροντίσει κάποιος να το γράψει και να το ανεβάσει για να το δούμε και να το απολαύσουμε!!!
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
΄΄δε θα παντρευομουν ποτε Ελληνιδα΄΄

τα σπαει τωρα στη Τατιανα :rockon:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Mετά απο αυτό που είδα έχω πάθει ένα σοκ...Τον τυπά τον ήξερα...έιχε βγεί ξανά στην τηλεόραση.Τι να λέμε τώρα?Κάθε μήνα πήγαινε το αλάνι!!

Πάντως πήρα και μια δόση το πόσο κλαρίνο κάθονται οι γυναίκες δίπλα στον άντρα απο την κύτρινη φυλή.Και έχουμε το κάθε χωριατακη να σου βγάζει γλώσσα και να στο πάιζει κάποια γιατί φοράει Burberrys και Louis Vuitton.Αντε γεια.... ρε παλιοτσόλια που γυρνάνε και σου λένε αν δεν έχει ακριβο ρολοι ακριβό αυτοκίνητο κ ακριβα παπουτσια εγω δεν τον κοιτάω!!Ποία είσαι ρε κοντέσα?Ξεβράκωτη!Που δέυτερο βρακί δεν έιχες να βάλεις!!Καλά έλεγε ο Καρατζαφερης(δημοσιογραφος)ότι οι άντρες πρέπει να παντρέυονται τις Γκεισες..


Ανατολή και πάλι ανατολή!!! :rockon:

Αρε Κώστα16 να σαι καλά που μου άνοιξες τα μάτια...
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
310
Like
318
Πόντοι
21
Καντε κατι και για μας που δεν μπορεσαμε να την δουμε...
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
ποσταρε τε το στο rapidshare για να μπορεσουμε να το δουμε ΟΛΟΙ
 

live

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
78
Like
1
Πόντοι
0
παιδια οποιος μπορει ας το ανεβασει για εμας που το χασαμε, περιμενουμε με πολυ ενδιαφερον .....
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Αξιοπρεπής και σοβαρή παρουσία και των δύο.
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
να ετοιμαζεται ο επομενος για τη τατιανα
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μπραβο ρε Δοκτορα...Αψογος..
Και η γυναικα σου ενα πανεμορφο Ταυλανδεζικο μπιμπελο...Μια αληθινη κουκλα..
Εχεις πραγματικο γουστο και ξερεις να επιλεγεις..οχι σα μερικους-μερικους εδω μεσα του τυπου "ολα τα σφαζω-ολα τα μαχαιρωνω"...
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Επειδη ειναι πολλες οι σελιδες και εχω διαβασει πολλες διαφορετικες γνωμες αν καποιος μπορει ας μου λυσει μερικες αποριες.
1)Σκεπτομαι τελη Αυγουστου να παω Ταυλανδη με 2-3 φιλαρακια παρεα.Ειναι καλη εποχη?Βασικα ειναι πολυ δυσκολο να λειψω αλλο διαστημα γιατι την αδεια απ τον εαυτο μου την παιρνω.
2)Τα εισητηρια πηγαινε-ελα ποσο κοστιζουν το ατομο?Ο ποιο συμφερον τροπος να παω πως ειναι και με ποια αεροπορικη?
3)Σε ενα καλο ξενοδοχειο στη Παταγια ποσο ερχεται το κοστος την ημερα?Περιλαμβανει και φαγητο?
4)Ξενοδοχειο να κλεισω απο εκει η απο εδω?Αν δεν κλεισω εδω πως θα βγαλω ακρη εκει ως ασχετος που ειμαι με τη περιοχη?
5)Αγγλικα μιλανε για να συνενοησε για τα βασικα?
6)Σε γενικες γραμμες πιο πολυ για ξεκουραση θελω να παω και για να δω τη χωρα.Θα δοκιμασω ομως και τις γκομενες.Ποσο περιπου κοστιζει μια μερα μαζι τους?
7)Οσον αφορα το θεμα AIDS δεν υπαρχει σοβαρος κινδυνος?Υπαρχουν μηπως μερη οπου ψαρευεις πιο καθαρες κοπελες?Το που θα τσιμπησεις τη γκομενα παιζει ρολο οσον αφορα το κοστος της και την υγιεινη της?
8)Κατα βαση συνολικα πανω απο 10 μερες δεν γινεται να λειψω απο Ελλαδα.Ποσο υπολογιζετε οτι θα μου κοστισουν περιπου 7 διανυκτερευσεις εκει?Εννοω ολη τη μερα μεσα τα εξοδα για γκομενες-βολτες-φαγητο και ξενοδοχειο.
9)Σε γενικες γραμμες οι κοπελες ειναι καθαρες??Πλακωνουν οποιον να ναι σε γλωσσοφιλα-ακαποτα και τετοια?
Σορρυ παιδια για το κατεβατο!
Ευχαριστω
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Και η γυναικα σου ενα πανεμορφο Ταυλανδεζικο μπιμπελο...Μια αληθινη κουκλα..
η αληθεια ειναι οτι ο ντοκτορ την εχει παχυνει αρκετα, του τα λεω απο καιρο, οταν ειχαμε φαει ολοι παρεα στο ναμ σιγκ τον νοεμβρη του 2007 ηταν πιο κουκλα. ντοκτορ θυμασαι?
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Επειδη ειναι πολλες οι σελιδες και εχω διαβασει πολλες διαφορετικες γνωμες αν καποιος μπορει ας μου λυσει μερικες αποριες.
1)Σκεπτομαι τελη Αυγουστου να παω Ταυλανδη με 2-3 φιλαρακια παρεα.Ειναι καλη εποχη?Βασικα ειναι πολυ δυσκολο να λειψω αλλο διαστημα γιατι την αδεια απ τον εαυτο μου την παιρνω.
2)Τα εισητηρια πηγαινε-ελα ποσο κοστιζουν το ατομο?Ο ποιο συμφερον τροπος να παω πως ειναι και με ποια αεροπορικη?
3)Σε ενα καλο ξενοδοχειο στη Παταγια ποσο ερχεται το κοστος την ημερα?Περιλαμβανει και φαγητο?
4)Ξενοδοχειο να κλεισω απο εκει η απο εδω?Αν δεν κλεισω εδω πως θα βγαλω ακρη εκει ως ασχετος που ειμαι με τη περιοχη?
5)Αγγλικα μιλανε για να συνενοησε για τα βασικα?
6)Σε γενικες γραμμες πιο πολυ για ξεκουραση θελω να παω και για να δω τη χωρα.Θα δοκιμασω ομως και τις γκομενες.Ποσο περιπου κοστιζει μια μερα μαζι τους?
7)Οσον αφορα το θεμα AIDS δεν υπαρχει σοβαρος κινδυνος?Υπαρχουν μηπως μερη οπου ψαρευεις πιο καθαρες κοπελες?Το που θα τσιμπησεις τη γκομενα παιζει ρολο οσον αφορα το κοστος της και την υγιεινη της?
8)Κατα βαση συνολικα πανω απο 10 μερες δεν γινεται να λειψω απο Ελλαδα.Ποσο υπολογιζετε οτι θα μου κοστισουν περιπου 7 διανυκτερευσεις εκει?Εννοω ολη τη μερα μεσα τα εξοδα για γκομενες-βολτες-φαγητο και ξενοδοχειο.
9)Σε γενικες γραμμες οι κοπελες ειναι καθαρες??Πλακωνουν οποιον να ναι σε γλωσσοφιλα-ακαποτα και τετοια?
Σορρυ παιδια για το κατεβατο!
Ευχαριστω

Όλες οι πληροφορίες είναι μέσα στις 942 σελίδες του συγκεκριμένου θέματος.Εγώ είμαι στην 183.

 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
λειτουργησε το πρωτο α γκογκο με ρουμανες στην βκκ, θα ακολουθησουν και αλλα με ελεεινιδες ρωσιδες κτλ. οι ταιλανδοι ειναι γατοι, ριχνουν νεο αιμα στην αγορα τους, μαλλον οι ασιατες τουριστες γουσταρουν το τραγικο τριπτυχο, ψηλες χοντρες ξανθιες.
πηγη,
bkkdailynews, 04fantomas05.
ενα εχω να πω, ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Προς gatoulis0025
1)Τον Αυγουστο ειναι low season για τη Ταυλανδη και εγω προσωπικα τη θεωρω τη καλυτερη περιοδο γιατι δεν γινεται χαμος απο κοσμο και εχεις μεγαλυτερη ευχερια να χτυπησεις καλα γκομενακια..Αλλα ο καιρος ειναι ψιλοχαλια γιατι βρεχει...
2)Οι τιμες των εισιτηριων για economy class,παιζουν απο 600-1100 ευρω το ατομο πηγαινε-ελα...Εξαρταται απο τις συγκεκριμενες μερες που πας,την εταιρια,ποτε θα το κλεισεις και αν θα πας απευθειας η με ενδιαμεσο σταθμο.Η ΤΗΑΙ ειναι η μονη που παει απευθειας και συνηθως ειναι απο τις ακριβες..
3)Αν δεν θελεις το ξενοδοχειο να εχει SPA,γυμναστηριο,5 πισινες,10 εστιατοριο,3 ντισκο και κηπο με εξωτικα φυτα,με 20-30 ευρω τη μερα καθαρισες...χωρις φαγητο βεβαια..
4)Ξενοδοχειο κλεινεις εκει,αλλα δε χανεις τιποτα να μπεις στο ιντερνετ και να βρεις 2-3 που σου αρεσουν καλυτερα και οταν πας,τα βλεπεις και κλεινεις επι τοπου..
5)Βεβαιως..Μιλανε βεβαια τα λεγομενα Thainglish,αλλα θα συνεννοηθεις..
6)Η πλειοψηφια ζηταει 20-40 ευρω την ημερα...Υπαρχουν και καποιες που ζητανε περισσοτερα...Ειναι σα το χρηματιστηριο...Μια γκομενα που της τη πεφτουν 100 καθε βραδυ και υπαρχει ουρα,θα ζητησει περισσοτερα...Και 50 και 60..και 80..
7)Σοβαρος κινδυνος υπαρχει παντου,αν εισαι "ξεσκουφωτος"...Γι αυτο ΠΑΝΤΑ καποτα...Οι Ταυλανδεζες εχουν μανια με τη καθαριοτητα και δε θα βρεις βρωμιαρες...Καθαροτερες κοπελες ψωνιζεις απο καμακι σε κανενα εμπορικο κεντρο (πχ πωλητριες),απο οτι στις πουτανοπιατσες...Αλλα ποτε βεβαια δεν εισαι σιγουρος..Ειπαμε..ΠΑΝΤΑ σκουφακι..
8)Εχω δει ανθρωπους να τη βγαζουν και με 50 ευρω την ημερα...Αλλους που δεν τους εφταναν τα 200..Εγω υπολογιζω 100 τη μερα για να ειμαι μεσα...
9)Μπαααα..Μη το ξαναπεις αυτο...Το πολυ-πολυ,εκτος απο εσενα,να το εχουν κανει και σε αλλες 1-2 εως 1000 περιπτωσεις...
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.578
Like
2
Πόντοι
16
λειτουργησε το πρωτο α γκογκο με ρουμανες στην βκκ, θα ακολουθησουν και αλλα με ελεεινιδες ρωσιδες κτλ. οι ταιλανδοι ειναι γατοι, ριχνουν νεο αιμα στην αγορα τους, μαλλον οι ασιατες τουριστες γουσταρουν το τραγικο τριπτυχο, ψηλες χοντρες ξανθιες.
πηγη,
bkkdailynews, 04fantomas05.
ενα εχω να πω, ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ
καλο για μας,αστους να την πεφτουν ολοι εκει και να αφηνουν σε μας τα ασιατακια :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom