Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ευχαριστω τον συντροφο pipinomaniac για τα καλα λογια και διαβεβαιω τους υπολοιπους οτι ειναι μια υπεροχη 100%100 γυναικαρα εκει γυρω στα 26 (οπως ειχε δηλωσει)..ειναι απλο ρε παιδια το πως να αποφυγει κανεις τα ladyboys..που οντως ξεγελουν πολλες φορες: ενα απλο tip των100-150 baht στον φυλακα του ξεν. που εντωμεταξυ θα εχεται πιασει φιλιες(χρησημο και κοινωνικο) και δεν παιρναει ουτε αρσενικο κουνουπι στο δωματιο σας
 

george31

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Κυριοι επειδη το φορουμ ειναι σοβαρο να μην γραφουμε ανακριβειες ;)

Στην Ταυλανδη γινεται χειρουργικη επεμβαση με 10000 μπατ πολυ επιπονη ομως μετεγχειριτικα, αποκρυψης του μηλου του αδαμ στα κατόι( αν θελουν να το κρυψουν) και να φαινοντε περισσοτερο γυναικες (που πολλες δεν το θελουν τοσο πολυ)...να μην συνεχισω γιατι θα εχουμε "κρουση" της ηθικης πλειοψηφιας του Ιραν της Ευρωπης.


-Πιπι  να σου θυμησω οτι τα κατοι ειναι τριτο φυλο και οχι ανδρες :huh:εδω βεβαια αλλα μαθαμε και δεν ειναι ευκολο ν΄αλλαξουμε ;)
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ειναι στιγμες που πραγματικα καταλαβαινω καποιους απο τους παλιους εδω μεσα,για ποιο λογο εχουν αραιωσει τις επισκεψεις και τα μηνυματα στο συγκεκριμενο φορουμ.
Εγω βεβαια δεν λογιζομαι ως παλιος,μιας και τα δικα μου ταξιδια ειναι ελαχιστα σε σχεση με μερικους εδω μεσα,που εχουν συμπληρωσει πολλα διαβατηρια με σφραγιδες,οχι μονο απο τη Ταυλανδη και την ευρυτερη περιοχη της Ασιας,αλλα απο ολοκληρο το κοσμο.
Και δεν παιζει τοσο μεγαλο ρολο σε ποια χωρα πας,αλλα οσο πιο πολυ ταξιδευεις ανα τον κοσμο,αποκτας μια διαφορετικη νοοτροπια,"εξημερωνεσαι" και προσεγγιζεις τη κουλτουρα και τους ανθρωπους της καθε χωρας με περισσοτερο σεβασμο.
Ειναι διαφορετικο να προσγειωνεσαι στο Σουβαρναμπουμι,με τη νοοτροπια του Ελληναρα "Ωραια,φτασαμε στο γιγαντιο μπουρδελο που λεγεται Ταυλανδη-Φερτε μας τωρα τις πουτανες να τις περασουμε πεντε-πεντε..Και που'σαι..Πιασε και ενα φραπογαλο γιατι διψασα" και αλλο με το που πατας το ποδι σου,να σε συνεπαιρνει η μαγεια ενος διαφορετικου κοσμου...Οι ανθρωποι της χωρας,το χαμογελο τους,οι μυρωδιες,η υγρη και ζεστη ατμοσφαιρα,τα διαφορετικα τοπια και εικονες,η ηχοι και η γλωσσα τους...
Ειναι διαφορετικο να βλεπεις μια ομορφη γυναικα και αφου τη παιξεις με τα ματια,να τη πλησιασεις,να τη κερασεις ενα ποτο και να της κανεις ενα κομπλιμεντο,απο το να τη δεις και το πρωτο πραγμα που θα κανεις ειναι να της χουφτωσεις το κωλο και να της πεις σε "απταιστα" Αγγλικα "Baby..eisai sketi kavla...Let's go hotel to through your eyes out..How much for long time?"...
Με μεγαλη μου λυπη,βλεπω πως υπαρχουν πολλα ατομα εδω μεσα,που εχουν αυτη τη νοοτροπια του Ελληναρα "Παμε Ταυλανδη επειδη εχει πολλες πουτανες και φτηνο γαμησι.Και να κανουμε και κανενα παζαρι,μηπως στα 2 γαμησια μας ερθει το τριτο τζαμπα.Το πολυ-πολυ βρισκουμε και πιο μετριες σε εμφανιση που ειναι φτηνοτερες.Αλλωστε την ομορφια θα κοιταξουμε??Το θεμα ειναι να παιρνουν λιγα και να τα κανουν ολα".
Και η πλακα ξερετε ποια ειναι??Πως μπορει ολοι αυτοι μολις γυρισουν πισω να λενε τα καλυτερα για τη Ταυλανδη,πως περασαν τελεια,γαμησανε,ξεσκισανε,αλλα στη πραγματικοτητα ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΥΡΩΔΙΑ,τι εστι Ταυλανδη και ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ...
Και η πραγματικη καλοπεραση δεν γινεται ουτε με καβουρια στις τσεπες,ουτε με την επαρση του στυλ "εχω παει μια φορα και τα ξερω ολα",ουτε αντιμετωπιζωντας αυτον το λαο απαξιωτικα "ολοι οι Ταυλανδοι ειναι κατωτεροι απο μενα,φτωχομπινεδες και δουλοι του χρηματος μου και οι γυναικες ολες πουτανες"...
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
ειναι απλο ρε παιδια το πως να αποφυγει κανεις τα ladyboys..που οντως ξεγελουν πολλες φορες: ενα απλο tip των100-150 baht στον φυλακα του ξεν. που εντωμεταξυ θα εχεται πιασει φιλιες(χρησημο και κοινωνικο) και δεν παιρναει ουτε αρσενικο κουνουπι στο δωματιο σας
χχχμμμ υπαρχει ενα μικρο ενδεχομενο να την πατησει και Ταυλανδος αν η "μεταμορφωση" ειναι τοσο επιτυχημενη. Εχω δει Ταυλανδους με κατοεις που μαλλον δεν ειχαν παρει μυρωδια, εγω το εμαθα πλαγιως ρωτωντας υπαλληλο μαγαζιου. Αν ενας εμπειρος φαρανγκ την πατησει μαλλον θα την πατησει και ενας μεσος Ταυλανδος. Συμβουλη μου ειναι οπουδηποτε εχετε την παραμικρη αμφιβολια και σε περιπτωση που δε θελετε να συνευρεθειτε σεξουαλικα με το "τριτο φυλο" οπως λεει ο Τζορτζ να κανετε μεταβολη επιτοπου. Εγω καμια φορα αν δεν ειμαι σιγουρος τις ρωταω απευθειας με πολυ διακριτικο και ευγενικο ομως τροπο. Δεν ειδα καμια να θυμωσει αντιθετως ολες απαντουν με τον ιδιο ευγενικο τροπο και με χαμογελο. Επισης ποτε δεν ειχα προβλημα οταν τους ειπα επισης απευθειας "Εισαι πολυ ομορφη, σκετη κουκλα αλλα μου αρεσουν μονο οι κοπελλες". Ετσι και εσεις βγαινετε απο τη δυσκολη θεση αλλα και "αυτες" χωρις να αισθανονται καμια απορριψη (πολυ σημαντικο για τους ασιατες αυτο). Βεβαια για να μην παρω κανεναν στο λαιμο μου δεν καθομαι να κανω τετοιες συζητησεις με τα αγριεμενα κατοεις της σουκουμβιτ που ψαχνουν να μαδησουν ασχετους τουριστες. Υπαρχει χρονος, τοπος και το σημαντικοτερο τροπος για ολα. Αν παλι πεσετε πανω σε πραγματικη κοπελλα ισως παραξενευτει με την ερωτηση αλλα και εκει καπακι το δικαιολογειτε ως εξης που τις αφοπλιζει συνηθως ολες "Εισαι τοσο ομορφη που δεν ημουν σιγουρος".

ρε σολφεζ υπερβαλλεις ρε φιλε λιγο καλα σου λεει ο λορδος. Μηπως φταιει το πολυ σοι 6?  :grin:
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε μου
Σε διαβαζω απο την αρχη και κρατηθηκα μεχρι τωρα αλλα αμαν πια να την λες σε ολους επειδη πηγες μια φορα στη ζωη σου ΚΑΤΩ χωρις να ξερεις εαν θα ξαναπας.
Την ειπες στον F16 την λες στον πιπιν
εεε χαλαρωσε επιτελους και φχαριστησου την ζωουλα σου με τις χοντρες/αδυνατες ψηλες/κοντες που γουσταρεις, γουστο σου και καλα κανεις.
Μη μας πρηζεις τωρα και μην θελεις να μας βαλεις στο τριπακι του ποιος την εχει πιο μεγαλη να τη βγαλουμε να τη μετρησουμε.
Κοντολογης για να το πω απλα ΧΕΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ.

ποιος την ειπε σε ποιον???
εγω ξεκινησα μια καλη αρχη μιλωντας για τα clubs και ποσταροντας καποιες γκομενες που πηγα και αρχισαν τα διαφορα σχολια απο φ16 και πιπιν. η ρενα παγκρατη των 80ς, τον ψαλτη τον μαμησες, χοντρη αυτη κτλ.... σιγουρα εχετε παει 100φορες κατω και μπορει να ξερετε κατι παραπανω αλλα δεν σημαινει οτι θα μας την λετε και απο πανω για το τι γκομενες γουσταρουμε να μαμησουμε! εγω τουλαχιστον ποσταρα καποιες φωτο... μαλακια μου βεβαια. ειπα να μοιραστω τις εμπειριες που ειχα στο πρωτο μου ταξιδι για μονο 10μερες. και αρχισαν τα ειρωνικα σχολια. και κατι αλλο. δεν ξυπνησα μια μερα και ειπα ας παω στην ταυλανδη διακοπες. εδω και 4χρονια ξερω τι παιζει εκει. απο εμπειριες γνωστων, απο ιντερνετ, απο ντοκυματερ, απο ταινιες, απο τσοντες κτλ... και σιγουρα θα ξαναπαω και πολυ συντομα. τεσπα δεν ξανασχολουμε και δεν ξαναποσταρω τπτ. και τις θεες της ταυλανδη χαρισμα σας!!!
 

doctortilac

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
688
Like
2
Πόντοι
6
φίλοι μου δεν πήγα την πέμπτη στην Τατιάνα γιατί δεν είχε διερμηνέα στα ταϊλανδέζικα βρήκε τώρα και θα πάμε την τρίτη. Το θέμα θα είναι για τους 14 γάμους μου και που παντρεύομαι μόνο πιπίνια. Ραντεβού την ΤΡΙΤΗ στης 4 και 15 ΑΝΤΕΝΑ. ΤΑΤΙΑΝΑ εναντίον DOCTOTILAC.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
χχχμμμ υπαρχει ενα μικρο ενδεχομενο να την πατησει και Ταυλανδος αν η "μεταμορφωση" ειναι τοσο επιτυχημενη. Εχω δει Ταυλανδους με κατοεις που μαλλον δεν ειχαν παρει μυρωδια, εγω το εμαθα πλαγιως ρωτωντας υπαλληλο μαγαζιου. Αν ενας εμπειρος φαρανγκ την πατησει μαλλον θα την πατησει και ενας μεσος Ταυλανδος. Συμβουλη μου ειναι οπουδηποτε εχετε την παραμικρη αμφιβολια και σε περιπτωση που δε θελετε να συνευρεθειτε σεξουαλικα με το "τριτο φυλο" οπως λεει ο Τζορτζ να κανετε μεταβολη επιτοπου. Εγω καμια φορα αν δεν ειμαι σιγουρος τις ρωταω απευθειας με πολυ διακριτικο και ευγενικο ομως τροπο. Δεν ειδα καμια να θυμωσει αντιθετως ολες απαντουν με τον ιδιο ευγενικο τροπο και με χαμογελο. Επισης ποτε δεν ειχα προβλημα οταν τους ειπα επισης απευθειας "Εισαι πολυ ομορφη, σκετη κουκλα αλλα μου αρεσουν μονο οι κοπελλες". Ετσι και εσεις βγαινετε απο τη δυσκολη θεση αλλα και "αυτες" χωρις να αισθανονται καμια απορριψη (πολυ σημαντικο για τους ασιατες αυτο). Βεβαια για να μην παρω κανεναν στο λαιμο μου δεν καθομαι να κανω τετοιες συζητησεις με τα αγριεμενα κατοεις της σουκουμβιτ που ψαχνουν να μαδησουν ασχετους τουριστες. Υπαρχει χρονος, τοπος και το σημαντικοτερο τροπος για ολα. Αν παλι πεσετε πανω σε πραγματικη κοπελλα ισως παραξενευτει με την ερωτηση αλλα και εκει καπακι το δικαιολογειτε ως εξης που τις αφοπλιζει συνηθως ολες "Εισαι τοσο ομορφη που δεν ημουν σιγουρος".

ρε σολφεζ υπερβαλλεις ρε φιλε λιγο καλα σου λεει ο λορδος. Μηπως φταιει το πολυ σοι 6?   :grin:
πολυ σωστα τα λες φιλε fantoma αλλα υποτιθεται οτι αυτες αφηνουν ταυτοτητα κατω..θα μου πης οτι μπορει να ειναι αλλαγμενη η οτι ο φυλακας τον-την γνωριζει και κανει οτι δεν καταλαβε αλλα ειναι παντως ενα μετρο που σε μενα απεδωσε στα ταξιδια βεβαια απευθυνθικα σε εμπειρους παλιους επικεφαλεις ασ το πω σεκιουριτι του ξενοδ.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
φίλοι μου δεν πήγα την πέμπτη στην Τατιάνα γιατί δεν είχε διερμηνέα στα ταϊλανδέζικα βρήκε τώρα και θα πάμε την τρίτη. Το θέμα θα είναι για τους 14 γάμους μου και που παντρεύομαι μόνο πιπίνια. Ραντεβού την ΤΡΙΤΗ στης 4 και 15 ΑΝΤΕΝΑ. ΤΑΤΙΑΝΑ εναντίον DOCTOTILAC.

αξιος....αξιος......αξιος!!!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
φίλοι μου δεν πήγα την πέμπτη στην Τατιάνα γιατί δεν είχε διερμηνέα στα ταϊλανδέζικα βρήκε τώρα και θα πάμε την τρίτη. Το θέμα θα είναι για τους 14 γάμους μου και που παντρεύομαι μόνο πιπίνια. Ραντεβού την ΤΡΙΤΗ στης 4 και 15 ΑΝΤΕΝΑ. ΤΑΤΙΑΝΑ εναντίον DOCTOTILAC.
Αντε να σε δουμε βρε Νικο,την πεμπτη ακυρωσα πραγματα για να σε δω.....
Γιατρεtilac δωσε μαχη και δωσε να καταλαβουν για ποιο λογο αποφευγουμε τις Ελεεινιδες.

Ερωτηση ασχετη. (Η τατιανα μηπως ειναι Ελληνιδα εκ Ρωσιας η Ουκρανιας? Το ονομα της,η φωνη της και τα χαρακτηριστηκα της τεριαζουν απολυτα η μηπως δεν ειναι καν πραγματικη Ελληνιδα???)
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Eγώ ως βλάξ θα ρωτήσω και τι έγινε αν δεν καταλάβεις ότι δεν είναι ladyboy?Με το που πας στο δωμάτιο και καταλάβεις τι παίζει του λες μαζεψέτα και αντε γεία
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Eγώ ως βλάξ θα ρωτήσω και τι έγινε αν δεν καταλάβεις ότι δεν είναι ladyboy?Με το που πας στο δωμάτιο και καταλάβεις τι παίζει του λες μαζεψέτα και αντε γεία
κιαυτο ο.κ ειναι και εχει συμβει στο κολλητο μου αλλα το θεμα ειναι να μην χασεις χρονο με το καμακι στο συγκεκριμενο ατομο και τετοια και αν το χοτελ ειναι και μακρια απο το παιδιο δρασης και πρεπει μετα να ξαναψαχνεις...γαμησε τα
 

thailand

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Χωρις πλάκα τώρα λόρδε,θα κανονισεις κανένα δίκανο???
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Απο διάφορα βίντεο και φωτο έχω δει κάτι jet ski.Χρείαζεται δίπλωμα όπως στην Ελλάδα ή ειναι χειμαρίο
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Εντάξει ρε παιδία μην βαράτε.Η ερώτηση αποσκοπεί στο ότι αν αποφασίσω να μείνω πάνω απο 10-15 μέρες να ξέρω κ τι άλλο μπορω να κάνω..Καθε μέρα μπριζόλα δεν γίνεται...Πάντως αν κάποιος έχει την γνώση ας το παραθέσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom