Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Μάγκες εσείς που συζητάτε για διαμονή 3+ μηνών στην Ταϋλάνδη, πώς τα βγάζετε πέρα οικονομικά;
Εισοδηματίες ή συνταξιούχοι φάση;
Γιατί μόνο με παθητικό εισόδημα κόβω άτομα του μπου να μπορούν να τα βγάλουν έξω
Τα περισσότερα μέλη του bou είναι φτασμένοι εφοπλιστές οπότε δεν υπάρχει οικονομικό θέμα. Τώρα πέρα από την πλάκα υπάρχει και η κατηγορία όσων εργάζονται εξ αποστάσεως οπότε έτσι βγαίνουν τα έξοδα για μακροχρόνια παραμονή στην Thai.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Τα περισσότερα μέλη του bou είναι φτασμένοι εφοπλιστές οπότε δεν υπάρχει οικονομικό θέμα. Τώρα πέρα από την πλάκα υπάρχει και η κατηγορία όσων εργάζονται εξ αποστάσεως οπότε έτσι βγαίνουν τα έξοδα για μακροχρόνια παραμονή στην Thai.
Αυτό το κάλυψα παραπάνω.
Δεν νομίζω τα παραπάνω άτομα να ανήκουν στην κατηγορία digital nomad που με ένα λάπτοπ δουλεύουν ως προγραμματιστές ή marketing experts από εξωτερικό.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Αυτό το κάλυψα παραπάνω.
Δεν νομίζω τα παραπάνω άτομα να ανήκουν στην κατηγορία digital nomad που με ένα λάπτοπ δουλεύουν ως προγραμματιστές ή marketing experts από εξωτερικό.
Γιατί δεν το νομίζεις? Το bou έχει περίπου 200Κ μέλη, όλα παίζουν.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Η ποίο πολλοί που πάνε 3-4 μήνες η και μόνιμα είναι συνταξιούχοι , εισοδήματιες που έχουν κάποια σπίτια και νοικιάζουν η υπόλοιπη πάνε 1 μήνα το πολύ!
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Έχω και έναν γνωστό που πήγε μόνιμα Ταϊλάνδη , από επαρχία που έμενε άνοιξε ένα κατάστημα που νοιάζονται μοτοποδήλατα και ζει μόνιμα .
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Έχω γνωρίσει προσωπικά 3 παιδιά που γράφανε παλιότερα στο σάιτ και δουλεύουν εκεί. Και άλλους 2 του σάιτ, παντρεμένους εκεί. Και ο Λάκηςσκορπιο νομίζω είναι παντρεμένος εκεί , αλλά δεν τον αχω γνωρίσει προσωπικά.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Αυτό το κάλυψα παραπάνω.
Δεν νομίζω τα παραπάνω άτομα να ανήκουν στην κατηγορία digital nomad που με ένα λάπτοπ δουλεύουν ως προγραμματιστές ή marketing experts από εξωτερικό.
υπάλληλος να εισαι και να φυγεις για ενα μηνα λίγο δυσκολο,τωρα απο οικονομικης αποψης δε θελει και πολλα με 3 χιλ εισαι αρχοντας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αποτι μ εχουν πει δηλ
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.153
Κριτικές
1
Like
2.417
Πόντοι
456
υπάλληλος να εισαι και να φυγεις για ενα μηνα λίγο δυσκολο,τωρα απο οικονομικης αποψης δε θελει και πολλα με 3 χιλ εισαι αρχοντας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αποτι μ εχουν πει δηλ
εξαρταται απο το τι θελεις να κανεις ..Πουκετ πχ αν εισαι παλιος γνωστης ,λεω οταν σε 4 περιπου χρονια ,σταματησω να δουλευω , αν αποταμιευσω ολο το χρονο 4.000 ευρω, 250 διαμερισμα με το μηνα, συν 100 το ενοικιαση μηχανακι 350 , και αν οπωε εγω μαγειρευω σχεδον επαγγελματικα , μονο βραδυ φαγητο , κανα ποτο ,αντε και στη θαλασσα καμια καρυδα με καμια 600 ευρω χαλαρα το μηνα ,αρα κατω απο 1.000 ευρω ,και μεμει το εξοδο του εισιτηριου , αλλα αν θες και πολλα εξτρα , τοτε λεφτα να εχεις να ξοδευεις , ετσι θα μπορω να πηγαινω 4 μηνες το χειμωνα ,ειναι κατι που το εχω δει να γινεται οικονομκια ,αλλα βεβαια εχει πολους πειρασμους και οποιος αντεξει
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.153
Κριτικές
1
Like
2.417
Πόντοι
456
α ξεχασα και συντροφια ,μορει καποιος να βρει με 20.000 μπατ το μηνα ,για ολη μερα ,θελει ομως ψαξιμο πολυ , εγω εχω ηδη κανα δυο καταστασεις κατω η μια ηδη εχει αρχισει την επιθεση φιλιας ,΄για το Δεκεμβριο , αυτη τη φορα τα λεφτα ειναι καπως πιο λιγα , παρολα αυτα με αγαπαει πολυ χαχα χα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
εξαρταται απο το τι θελεις να κανεις ..Πουκετ πχ αν εισαι παλιος γνωστης ,λεω οταν σε 4 περιπου χρονια ,σταματησω να δουλευω , αν αποταμιευσω ολο το χρονο 4.000 ευρω, 250 διαμερισμα με το μηνα, συν 100 το ενοικιαση μηχανακι 350 , και αν οπωε εγω μαγειρευω σχεδον επαγγελματικα , μονο βραδυ φαγητο , κανα ποτο ,αντε και στη θαλασσα καμια καρυδα με καμια 600 ευρω χαλαρα το μηνα ,αρα κατω απο 1.000 ευρω ,και μεμει το εξοδο του εισιτηριου , αλλα αν θες και πολλα εξτρα , τοτε λεφτα να εχεις να ξοδευεις , ετσι θα μπορω να πηγαινω 4 μηνες το χειμωνα ,ειναι κατι που το εχω δει να γινεται οικονομκια ,αλλα βεβαια εχει πολους πειρασμους και οποιος αντεξει
Δε ξέρω...θέλει ψάξιμο όμως θέλω να κάνω ένα εξωτικό ταξίδι.Τωρα για ένα μήνα που σκέφτομαι για αρχή...με προβληματίζει αν είναι πολύ επειδή θα είμαι μόνος μη με πιάσει καμία βαρεμάρα.Αλλα εδώ ακούω όποιος φεύγει για Ταϊλάνδη δε θέλει να γυρίσει πίσω.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Έχω γνωρίσει προσωπικά 3 παιδιά που γράφανε παλιότερα στο σάιτ και δουλεύουν εκεί. Και άλλους 2 του σάιτ, παντρεμένους εκεί. Και ο Λάκηςσκορπιο νομίζω είναι παντρεμένος εκεί , αλλά δεν τον αχω γνωρίσει προσωπικά.
Φαντάζομαι όχι υπάλληλοι , αλλά έχουν ανοίξει κάτι δικό τους?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Φαντάζομαι όχι υπάλληλοι , αλλά έχουν ανοίξει κάτι δικό τους?
Ο ενας ο πιο παλιος που εγραφε εδω ο Φαντομας, εκανε διαδυκτιακο εμποριο. Ενα αλλο παιδι ο Μανος ο Χαρντ, που ειχε μπει αρχικα στο σαιτ για τα μασσατζιδικα και τον καταστρεψαμε:grin: εδω στο νημα της Ταυλανδης, διδασκε αγγλικα. Ο 3ος ο Δημητλακης29 δεν ξερω τι κανει.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Ο ενας ο πιο παλιος που εγραφε εδω ο Φαντομας, εκανε διαδυκτιακο εμποριο. Ενα αλλο παιδι ο Μανος ο Χαρντ, που ειχε μπει αρχικα στο σαιτ για τα μασσατζιδικα και τον καταστρεψαμε:grin: εδω στο νημα της Ταυλανδης, διδασκε αγγλικα. Ο 3ος ο Δημητλακης29 δεν ξερω τι κανει.
Δηλαδή δάσκαλος Αγγλικών ο δεύτερος
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Γιατί δεν το νομίζεις? Το bou έχει περίπου 200Κ μέλη, όλα παίζουν.
Γιατί η πλειοψηφία των ατόμων που πάνε εκεί είναι άνω των 50-60 ετών.
Ξέρεις πολλούς Έλληνες 25ρηδες που μπορούν να πάνε για ένα μήνα και παραπάνω στην Ταϋλάνδη;
Ή έστω 2 βδομάδες;
Εγώ κανέναν, και ξέρω κόσμο από πολλές χώρες 9 χρόνια που ζω εκτός Ελλάδος, αλλά πάω Αθήνα κάθε 2 μήνες.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Έχω γνωρίσει προσωπικά 3 παιδιά που γράφανε παλιότερα στο σάιτ και δουλεύουν εκεί. Και άλλους 2 του σάιτ, παντρεμένους εκεί. Και ο Λάκηςσκορπιο νομίζω είναι παντρεμένος εκεί , αλλά δεν τον αχω γνωρίσει προσωπικά.
Ο Λάκης ζει Θεσ/νίκη με τη γυναίκα του, υπάρχει πολύ περισσότερος κόσμος απο Ελλάδα που ζει Ταυλάνδη, είτε παντρεμένοι είτε επιχειρηματίες είτε πορνομετανάστες....δεν γράφουν εδω για τους λόγους τους....Όπως παιδιά που βρήκαν τον έρωτα της ζωής τους εκει και τον έφεραν στην Ελλάδα....όπως ο Λάκης
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Βρέθηκα με έναν φίλο μου σ`ενα μπαράκι στο soi6, εκεί που τα πίναμε με τα κορίτσια μας έρχονται σφηνάκια απο την αφεντικίνα, μας λέει έχω σύζυγο Έλληνα και πιάνω κάποιες λέξεις (πχ ρε μαλάκα!" τελικά ο σύζυγος ήταν Ελληνοαυστραλός μόνιμος κάτοικος στην Πατάγια...
 
Εγγρ.
3 Απρ 2019
Μηνύματα
142
Like
261
Πόντοι
21
Βρέθηκα με έναν φίλο μου σ`ενα μπαράκι στο soi6, εκεί που τα πίναμε με τα κορίτσια μας έρχονται σφηνάκια απο την αφεντικίνα, μας λέει έχω σύζυγο Έλληνα και πιάνω κάποιες λέξεις (πχ ρε μαλάκα!" τελικά ο σύζυγος ήταν Ελληνοαυστραλός μόνιμος κάτοικος στην Πατάγια..
Τα περισσότερα μπαρ στο σοι 6 είναι υπο ελληνική διεύθυνση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Crixus

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom