Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (6 μέλη και 19 επισκέπτες)

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.235
Πόντοι
206
Και λίγα μέτρα παρακάτω: Thermae Cafe.
IMG_20230302_215329.jpg


Ο παράδεισος του Γιαπωνέζου.
Ο Σπάιντερμαν είσαι ρε φίλε που την μια είσαι στο φανάρι και λίγα μέτρα ποιο κάτω στο παράθυρο του απεναντι σπιτιού!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.308
Like
9.365
Πόντοι
2.306
Bro πάνε Ταυλανδη θα τρελαθώ!
Πάνε ως την άλλη άκρη του κόσμου..... χαλάνε χιλιάδες ευρώ.....για να γ@μησουν μαιμουδογκομενες!!!!!!!!!!!!!!!:uglykiss:


ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:zombie:
Πες τα ρε μαν με τα ναυάγια όλους τους αγαμητους να πούμε.

«Γλειφομουνιξ ,2023,10 μέρες πριν πάει Μπανγκοκ για τον ίδιο λόγο»
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.686
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Πες τα ρε μαν με τα ναυάγια όλους τους αγαμητους να πούμε.

«Γλειφομουνιξ ,2023,10 μέρες πριν πάει Μπανγκοκ για τον ίδιο λόγο»
Να αφοσιωθείς στα αξιοθέατα ...
Για γαμησια με Γιάνναρο μόνο ανατολικό μπλοκ με δεκαριά miss Moldova miss Belarus και πάνω :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.308
Like
9.365
Πόντοι
2.306
Να αφοσιωθείς στα αξιοθέατα ...
Για γαμησια με Γιάνναρο μόνο ανατολικό μπλοκ με δεκαριά miss Moldova miss Belarus και πάνω :smiling-face-with-heart-eyes:
Είμαι πτωχος ,χοντρουλης και καράφλας δε νομίζω ότι είμαι πλέον για σλαβες.

Άσε που κάποιοι τις λένε σκατοψυχες.

Για καμία Κολομπιανα ίσως
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.686
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Είμαι πτωχος ,χοντρουλης και καράφλας δε νομίζω ότι είμαι πλέον για σλαβες.

Άσε που κάποιοι τις λένε σκατοψυχες.

Για καμία Κολομπιανα ίσως
Για κολομπιανα στον ισκεντερ μας ..
Σε λίγο έχει κ βιντεοκλήση μαζί της.:confused:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Φίλε μποκολε, αν και μαρεσει η σκέψη σου για το μπαρ και την κοπέλα και χρησιμοποιώ παρόμοιες ,εδώ θα διαφωνήσω

Τέτοιες συμπεριφορές και χειρότερες έχω δει από πολλές γυναίκες και μάλιστα από αυτές που είναι στα Έβερεστ το πρωί που λέει ο george71.
Αυτή η πουτανια και η εκδικητικότητα ειναι έμφυτη στη γυναικεία φύση ,ανεξάρτητα αν ειναι του μπαρ η του Πολυτεχνείου
Δεν θα διαφωνήσω. Απλά επεσήμανα ότι οι άντρες που πίστεψαν ότι θα μετατρέψουν μια σεξεργάτρια σε νοικοκυρά, απέτυχαν οικτρά. Ακόμα κι αν γίνει στην αρχή, η συνέχεια είναι νομοτελειακή. Μια τέτοιου τύπου γυναίκα, η οποία έχει εθιστεί στην προσοχή δεκάδων αντρών κάθε βράδυ (και πολλές φορές να τρώει και 2 - 3 πούτσους καθημερινά), δεν μπορεί να αρκεστεί στην προσοχή ενός και σε μια απλή ζωή μαζί του.
1c0af6a725082645cad3599dc54bee71.jpg
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.400
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Bro πάνε Ταυλανδη θα τρελαθώ!
Πάνε ως την άλλη άκρη του κόσμου..... χαλάνε χιλιάδες ευρώ.....για να γ@μησουν μαιμουδογκομενες!!!!!!!!!!!!!!!:uglykiss:


ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:zombie:
Τυπε, κάποια παιδιά ακόμα και από αυτό το νήμα έχουν παντρευτεί και έχουν κάνει παιδιά με κοπέλες από την Ταυλανδη. Ντροπή σου να αποκαλείς έτσι τις οικογένειες τους και τα παιδιά τους.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Οι αλήθειες πονάνε!


Ντροπή σου σε εσένα που είσαι 85 χρονών και τρέχεις Ταυλανδη για να πηδήξεις πιπινακια!
Εσύ που έλεγες ότι θα πας Ουκρανία για να βρεις κοπέλες εκμεταλλευόμενος τον πόλεμο και τη δυστυχία είσαι καλύτερος τυπε;

Τουλαχιστον πολλοί από τους παραπάνω έχουν πραγματικές εμπειρίες από τα μερη που πηγαίνουν.
Εσύ γράφεις παπατζες εδώ και χρόνια για διάφορα μέρη και δεν έχεις πάει πουθενά.

Λίγο σέβας σε άτομα που πάνε εξωτερικό, χαλάνε χρήμα και μεταφέρουν εδώ τις χρήσιμες εμπειρίες τους.
Κάτι που εσύ ξεκάθαρα ΔΕΝ κάνεις.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.400
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Τελικά τα πιο όμορφα πλάσματα στην Σουκχουμβιτ είναι οι Βιετναμεζες. Έριξαν πολύ σπέρμα οι Γάλλοι και πέτυχαν πολύ ωραίες προσμίξεις. Αλλά όσο ωραίες είναι άλλο τόσο κομοδίνα είναι.
Μακριά.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
ΞΕΥΤΙΛΙΣΜΕΝΕ σαν την μπουτσα πεταγεσαι κάθε φορά!
Τι γίνεται Κύπρο?
Φουλ Αγαμία?:jerking:
Οι Κύπριες δεν το δίνουν εύκολα?:2funny:

Λοιπόν για να σου φύγει η απορία..... θέλω πολύ τους επόμενους μήνες να κάνω ένα ταξίδι στην Ουκρανία!

Καλοκαίρι ειδικά θα είναι μπόμπα!

:sunglasses:
Εσύ ξέρεις πολλά για αγαμία.
Αλλά φαίνεται δεν ξέρεις επίσης καν να διαβάζεις.
Τις ουκρανες που συναντώ κάθε μήνα δεν τις βλέπεις ούτε σε 10 χρόνια κακομοίρη μου.
Μια νύχτα μου η ζωή σου όλη.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.686
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
Τελικά τα πιο όμορφα πλάσματα στην Σουκχουμβιτ είναι οι Βιετναμεζες. Έριξαν πολύ σπέρμα οι Γάλλοι και πέτυχαν πολύ ωραίες προσμίξεις. Αλλά όσο ωραίες είναι άλλο τόσο κομοδίνα είναι.
Μακριά.
Γιατί κωλογερε;; Εγώ ψηφίζω Βιετνάμ από SEA ...τώρα για κρεββάτι πιστεύω οι pinay λόγω πιο δυτικής κουλτούρας....
Χειρότερες Λάος εσώκλειστος στον σοσιαλισμό τους

Για κοιτάξτε κατά εκεί ανατολικό Τιμόρ μιας που είναι χριστιανές κ κάποιες μπερδεμένες με πορτογαλους
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.400
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Γιατί κωλογερε;; Εγώ ψηφίζω Βιετνάμ από SEA ...τώρα για κρεββάτι πιστεύω οι pinay λόγω πιο δυτικής κουλτούρας....
Χειρότερες Λάος εσώκλειστος στον σοσιαλισμό τους

Για κοιτάξτε κατά εκεί ανατολικό Τιμόρ μιας που είναι χριστιανές κ κάποιες μπερδεμένες με πορτογαλους
3 στα 3 μου βγήκαν κομοδίνα. Αποστειρωμενες, ούτε το μουνακι δεν με άφησαν να χαϊδεψω. Την τρίτη την πάτησα, νόμιζα ότι ήταν Ταυλανδεζα, έκανε πιάτσα με άλλες 2 Ταυλανδεζες και δεν ρώτησα από που είναι στην αρχή. Σήμερα το βράδυ επιστρέφω Ελλάδα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.033
Like
72.087
Πόντοι
12.756
3 στα 3 μου βγήκαν κομοδίνα. Αποστειρωμενες, ούτε το μουνακι δεν με άφησαν να χαϊδεψω. Την τρίτη την πάτησα, νόμιζα ότι ήταν Ταυλανδεζα, έκανε πιάτσα με άλλες 2 Ταυλανδεζες και δεν ρώτησα από που είναι στην αρχή. Σήμερα το βράδυ επιστρέφω Ελλάδα.
για τόσο λίγο πηγες ??
κάτσε κανα μήνα ακομα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.686
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
για τόσο λίγο πηγες ??
κάτσε κανα μήνα ακομα
Niplare εμείς για που είμαστε;;;;; Ο κωλογερος ήταν ένα μήνα Άγιο Δομίνικο κ ένα μήνα ταυλανδη..
Μια φορά θέλω να παω κ εγώ ένα μήνα κάπου κ ας είναι κ λουτσα:confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.400
Κριτικές
36
Like
37.896
Πόντοι
18.565
Niplare εμείς για που είμαστε;;;;; Ο κωλογερος ήταν ένα μήνα Άγιο Δομίνικο κ ένα μήνα ταυλανδη..
Μια φορά θέλω να πω κ εγώ ένα μήνα κάπου κ ας είναι κ λουτσα:confused:
kai esy gamiesai :hi: Άσε μας ρε Βολκανο, έχεις γυρίσει όλο τον κόσμο, έχεις γαμησει όλες τις φυλές του κόσμου και οι 2 μήνες του κωλογερου σου φάνηκαν πολλοί.:confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.686
Κριτικές
183
Like
43.762
Πόντοι
21.896
kai esy gamiesai :hi: Άσε μας ρε Βολκανο, έχεις γυρίσει όλο τον κόσμο, έχεις γαμησει όλες τις φυλές του κόσμου και οι 2 μήνες του κωλογερου σου φάνηκαν πολλοί.:confused:
Μήνα ούτε στο όνειρο μου δεν έχω πάει
Μια φορά μόνο που έχασα την πτήση κ έμεινα παραπάνω στην Κούβα διότι η ενημέρωση της εταιρία με ήταν από ίντερνετ για αλλαγή ώρας αλλά δεν είχα ίντερνετ εκεί
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.033
Like
72.087
Πόντοι
12.756

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom