Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.323
Like
72.608
Πόντοι
12.756
Έχω τώρα στο δωμάτιο (είναι στο μπάνιο εδώ και μισή ωρα-αν δεν με πάρει ο ύπνος καλά θα είναι) μιλφακι από μασσατζιδικο, 1500 για δίωρο. Μου είπε βέβαια να κοιμηθεί εδώ, αλλά όχι σεξ το πρωί για να είναι ξεκούραστη στη δουλειά.
πες εσυ εισαι απο αλλη χωρα και πας με άλλη ωρα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.105
Πόντοι
18.565
Γυρνάς κουρασμένος στο κοντο Το τιλακ σε περιμένει με το χαμόγελο. Τραπέζι επίσης έτοιμο με φαγητό. Πρώτα να πλυθεις, λέει. Σε βοηθάει να γδυθεις, γδυνεται και αυτή και σε πάει στο μπάνιο για να σε πλυνει. Ένα χαλαρωτικό ντουζ, με την γκέισα μαζί, σε ανανεώνει.

Άντε μετά να γυρίσεις στην μιζέρια τής Ελλάδας.
 

hellroach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
407
Πόντοι
280
Γυρνάς κουρασμένος στο κοντο Το τιλακ σε περιμένει με το χαμόγελο. Τραπέζι επίσης έτοιμο με φαγητό. Πρώτα να πλυθεις, λέει. Σε βοηθάει να γδυθεις, γδυνεται και αυτή και σε πάει στο μπάνιο για να σε πλυνει. Ένα χαλαρωτικό ντουζ, με την γκέισα μαζί, σε ανανεώνει.

Άντε μετά να γυρίσεις στην μιζέρια τής Ελλάδας.

είναι πολλά τα λεφτά καπετάνιε? Γιατί αν δεν είναι να το προσέχεις το κορίτσι που σου κάνει τέτοια περιποίηση
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.105
Πόντοι
18.565
είναι πολλά τα λεφτά καπετάνιε? Γιατί αν δεν είναι να το προσέχεις το κορίτσι που σου κάνει τέτοια περιποίηση
Τα λεφτά είναι "up to me". (Γύρω στο 1000ρικο λέω να τής δώσω για κάθε μέρα που είναι μαζί μου). Το κορίτσι είναι η τρίτη χρονιά που έρχεται να μείνει κοντά μου, αυτή τη φορά σε 24ωρη βάση.
 

hellroach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
407
Πόντοι
280
Τα λεφτά είναι "up to me". (Γύρω στο 1000ρικο λέω να τής δώσω για κάθε μέρα που είναι μαζί μου). Το κορίτσι είναι η τρίτη χρονιά που έρχεται να μείνει κοντά μου, αυτή τη φορά σε 24ωρη βάση.

Κημπάρης, σε καμαρώνω. Τώρα συγγνώμη μιλάμε για λεφτά Ταυλάνδης ή για ευρώ? Αλλά μου φαίνεται You are living your best life, και ειλικρινά μπράβο.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201

SKORPIONTOUCH

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
1
1 Μαγια ξεκινάει η άδεια μου μετά από 13 χρόνια πάω πάλι Pattaya 11 μέρες 2 μέρες bangkong πως βγαζουμε Thai pass COVID? Έχω κάνει και τα 3 εμβόλια
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
ΡΕ ΒΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΑΥΛΑΝΔΕΖΕΣ.......!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ......!!!!!!!!!!!!!!!


ΥΓ: ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΑΥΛΑΝΔΗ....ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ
1000 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ
ΤΑΥΛΑΝΔΕΖΕΣ.!!!:jade::gumtits:

ΡΕ ΒΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ
Αν ψάχνεις για φωτογραφίες κοίταξε εδώ

 
Τελευταία τροποποίηση:

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.657
Κριτικές
1
Like
3.561
Πόντοι
456
Τα λεφτά είναι "up to me". (Γύρω στο 1000ρικο λέω να τής δώσω για κάθε μέρα που είναι μαζί μου). Το κορίτσι είναι η τρίτη χρονιά που έρχεται να μείνει κοντά μου, αυτή τη φορά σε 24ωρη βάση.
δηλαδη 26 ευρω ημερησιως θα της δωσεις?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.105
Πόντοι
18.565
δηλαδη 26 ευρω ημερησιως θα της δωσεις?
Συν τα καθημερινά έξοδα διατροφής και διαμονής. Μονη της επέλεξε να μένει μαζί μου και να με περιποιείται, εγώ για ένα δίωρο το βράδυ την ήθελα, και αυτό όχι κάθε βράδυ.
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.657
Κριτικές
1
Like
3.561
Πόντοι
456
Συν τα καθημερινά έξοδα διατροφής και διαμονής. Μονη της επέλεξε να μένει μαζί μου και να με περιποιείται, εγώ για ένα δίωρο το βράδυ την ήθελα, και αυτό όχι κάθε βράδυ.
συγχαρητηρια !
πολυ καλη επιλογη !
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
12
Like
6.891
Πόντοι
2.646
Ρε τύποι, σας λέει it's up to me. Του λέει η γκομενα να δώσει ότι θέλει. Είναι και όλα τα άλλα έξοδα της πληρωμένα, ουσιαστικά θα κάνει πληρωμένες διακοπές και δε θα ψαχνει και καθε μερα για πελατη. Μια χαρά θα της πάει.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.105
Πόντοι
18.565
Up to you. Στα Ταυλανδεζικο σημαίνει, είσαι καλός μαλακας, σε εμπιστεύομαι. :grin: Βέβαια με την κοπέλα αυτή έχει προχώρησειβ λιγο παραπέρα η σχέση, τρίτος χρόνος μαζί
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Up to you. Στα Ταυλανδεζικο σημαίνει, είσαι καλός μαλακας, σε εμπιστεύομαι. :grin: Βέβαια με την κοπέλα αυτή έχει προχώρησειβ λιγο παραπέρα η σχέση, τρίτος χρόνος μαζί
Πως το μιλάς το ταυλανδέζικο ;;;???

Sawadicap ?
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
497
Like
737
Πόντοι
86
Ρε παιδια συγνωμη να ρωτησω το αυτονητο;Οταν μια γυναικα συμφωνησει να κατσει και να κοιμηθει μαζι σας ολο το 24ωρο ή ακομα και καποιες μερες μαζι σας δεν φοβαστε μηπως εκει στον υπνο σας που κοιμαστε και δεν παιρνετε χαμπαρι εκεινη σας κανει κατι κακο του τυπου να σας σκοτωσει,να σας υπνωτισει με συριγγα για να σας παρουν κανα νεφρο,να σας δηλητηριασει ή οτιδηποτε παρομοιο;
Γιατι οσο καλη και να σας φαινεται σαν χαρακτηρας ποτε δεν ξερεις τι ψυχικα νοσηματα κουβαλαει ο καθενας ή με τι εγκληματικα κυκλωματα μπορει να συνδεεται η καθε λεγαμενη.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.709
Κριτικές
184
Like
43.897
Πόντοι
21.896
Ρε παιδια συγνωμη να ρωτησω το αυτονητο;Οταν μια γυναικα συμφωνησει να κατσει και να κοιμηθει μαζι σας ολο το 24ωρο ή ακομα και καποιες μερες μαζι σας δεν φοβαστε μηπως εκει στον υπνο σας που κοιμαστε και δεν παιρνετε χαμπαρι εκεινη σας κανει κατι κακο του τυπου να σας σκοτωσει,να σας υπνωτισει με συριγγα για να σας παρουν κανα νεφρο,να σας δηλητηριασει ή οτιδηποτε παρομοιο;
Γιατι οσο καλη και να σας φαινεται σαν χαρακτηρας ποτε δεν ξερεις τι ψυχικα νοσηματα κουβαλαει ο καθενας ή με τι εγκληματικα κυκλωματα μπορει να συνδεεται η καθε λεγαμενη.
Deadly women τυπε ,,,,και όλα μπορεί να τα περιμένεις :confused:
 

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
204
Like
54
Πόντοι
1
Ρε παιδια συγνωμη να ρωτησω το αυτονητο;Οταν μια γυναικα συμφωνησει να κατσει και να κοιμηθει μαζι σας ολο το 24ωρο ή ακομα και καποιες μερες μαζι σας δεν φοβαστε μηπως εκει στον υπνο σας που κοιμαστε και δεν παιρνετε χαμπαρι εκεινη σας κανει κατι κακο του τυπου να σας σκοτωσει,να σας υπνωτισει με συριγγα για να σας παρουν κανα νεφρο,να σας δηλητηριασει ή οτιδηποτε παρομοιο;
Γιατι οσο καλη και να σας φαινεται σαν χαρακτηρας ποτε δεν ξερεις τι ψυχικα νοσηματα κουβαλαει ο καθενας ή με τι εγκληματικα κυκλωματα μπορει να συνδεεται η καθε λεγαμενη.
Για να περασει απο τη ρεσεψιον του ξενοδοχειου αφηνει την ταυτοτητα της
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.426
Πόντοι
6.256
Συν τα καθημερινά έξοδα διατροφής και διαμονής. Μονη της επέλεξε να μένει μαζί μου και να με περιποιείται, εγώ για ένα δίωρο το βράδυ την ήθελα, και αυτό όχι κάθε βράδυ.
Τα καθημερινα εξοδα της ταιλανδεζας, δυο σομ ταμ .
Εκτος και αν συχναζει σε κοσμηματοπωλεια
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.105
Πόντοι
18.565
Για να περασει απο τη ρεσεψιον του ξενοδοχειου αφηνει την ταυτοτητα της
Και ακόμα χειρότερα αν είναι σε κοντο. Τότε χρειάζεται να δώσει και φωτοτυπία της ταυτότητας στον ιδιοκτήτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom