Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (4 μέλη και 7 επισκέπτες)

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Ευχαριστουμε φίλε. Καλά ταξίδια να έχεις.
Δυστηχώς με όλες τις αραβικές εταιρείες πλακώνουν οι αραβοοικογένειες με τα 5-6 κουτσούβελα και τις 10 μίνιμουμ βαλίτσες.
Το κακό είναι ότι είναι αγενέστατοι και σε αντιμετωπίζουν σαν να είσαι εσύ ο προβληματικός.Πριν δυο τρία χρόνια σε μια πτήση Πουκετ-ΒΚΚ παρά λιγο να μουρντάρω έναν, αφού με άλλαξε 4 φορές θέση για να κάτσει βολικά η σύζυγος με την μπούργκα και τα δύο κουτσούβελα  τελικά μου είπε ότι επρεπε να κάτσω αλλού. Τον βούτηξα από τον σβέρκο και με μερικά γαλικά και λιγη αγριάδα του κόπηκε ο αέρας τον έγραψα στα αρχίδια μου και έκατσα στην θέση μου.....
Δεν είναι λίγες οι φορές που έχεις να κάνεις με ζώα.
 

zavaroudikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2008
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Σε οσους φιλους πανε τωρα Ταυλανδη ή ειναι ηδη εκει να περασετε τελεια μαγκες. Θα πω λιγο την δικη μου εμπειρια ετσι επιδερμικα. Αν και αργησα αρκετα να την πω εδω. Εγω ειχα παει ενα μηνα το 18. Τελη Γεναρη με τελη Φλεβαρη. Πηγα Μπανγκογκ, Παταγια, Κραμπι και πουκετ, εκτος απο 3 βραδυα που πηγα Μαλδιβες ετσι για βολτα. Ξεκιναω με το φαι.

Το φαι για μενα εκει ηταν πραγματικα η χαρα του ταξιδιωτη. Παντου διαθεσιμο, φτηνο και ντελισιους. Σημειωτεον μου αρεσε να τρωω απο τους πλανοδιους ή εστω απο απλα εστιατορια. Το μονο μαγαζι δυτικων στανταρντς που πηγα ηταν ενα στο Γιουνκσειλον που το ειχε προτεινει καπου ο Λυστ νομιζω. Δε θυμαμαι ονομα, παντως ηταν μεσα με κλιματισμο και καναπεδες κατι σαν Πιτσα Χατ. Τρελο μπονους για μενα ηταν οι φρουταδες και αυτοι που εκαναν χυμους που καθε 5 μετρα αγοραζες παγωμενο καρπουζι ή ανανα ή μια κουπα παγωμενο χυμό.

Θαλασσα:
όντας τυχερος με τους γονεις να εχουν Κρις Κραφτ πριν καν γεννηθω εγω, με ψαροντουφεκο απο τα 5 μου, με τους γονεις αργοτερα να εχουν ιστιοφορο οταν εγω ημουν περιπου 15, και 3 μηνες ελευθερους το καλοκαιρι, εχω βρεθει σε πανω απο 100 ελληνικα νησια, αγονα νησια, ακατοικητα νησια και εχω δει τοπια που εχουν δει πιστευω ελαχιστοι ελληνες. Ετσι πηγαινοντας Ταυλανδη με αυτα που ειχα ακουσει, δυστυχως ΔΕΝ κραταγα μικρο καλαθι και δεν ηταν οπως το περιμενα. Τι εννοω? Η θαλασσα απο αποψη θερμοκρασιας ηταν ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ. ηταν πραγματικα η τελεια θερμοκρασια για μενα για να δροσιστω, σε αντιθεση με την Ελλαδα που την ''ακους'' οταν μπαινεις. Και εδω σταματανε τα ωραια. Υποθετω λογω της θερμοτητας της θαλασσας, η θαλασσα ηταν ΘΟΛΗ. Οταν λεω Θολη εννοω δεν βλεπεις παραπανω απο 4 μετρα βαθος. Ειχα μασκα και στο Αιγαιο βλεπω και βουταω στα 15+ μετρα, Εκει περιμενα θαλασσα κρυσταλλο και ηταν η απολυτη θολουρα. Οπως καταλαβατε αυτο δεν εφαρμοζει σε οσους βουτανε μεχρι το λαιμο και απλα πλατσουριζουν, Εμενα μου αρεσει να φοραω μασκα και να τριγυρναω να δω λιγο τη θαλασσα πως ειναι. Σημειωτεον βουτηξα στο Πουκετ στην Banana Beach kai sthn Nui Beach και στην Λαεμ Σινγκ. Τις πρωτες 2 μη ρωτατε πως τις βρηκα, απλα εφαγα τα λυσσακα μου. Ουτε μερικοι ντοπιοι δεν τις ηξεραν. Επισης το ιδιο ηταν και στα ΠιΠι που κι εκει το νερο ηταν θολο. Στη Μαγια Μπει ηταν το πιο ωραιο νερο εμφανισιακα αλλα δεν κολυμπησα. Το νερο εκει εμοιαζε σχεδον με του Μπαλου.
Σαν νερο ηταν καθαρο απλα ηταν θολο.Τωρα για τις παραλιες. Οι παραλιες σαν παραλιες ειναι πεντακαθαρες. Το προβλημα με εμενα ηταν οτι δεν εχει μερη με ξαπλωστρες οπως εχει σε εμας που απλα ξαπλωνεις στην στρωματαρα σου και σου φερνουν οτι γουσταρεις και απλα σαπιζεις. Πηγα σε ολες τις παραλιες του πουκετ δυτικα και επρεπε να ΣΤΡΩΣΩ πετσετα μεσα στον ηλιο ΄η να κουβαλαω ομπρελα. Μαλακες εχω να στρωσω πετσετα απο την δευτερα Λυκειου, τι λετε τωρα? Ωστοσο υποθετω οτι παραθαλασσια ξενοδοχεια προσφερουν ξαπλωστρες κτλ, εγω απλα λεω οτι ηθελα μερος να πληρωσω με τον ισκιο μου και να παιρνω χυμο ή φαι ή οτι μου ερθει. Αυτο για μενα ηταν τρελο πληγμα. Καθομου στον ηλιο στην πετσετα.

Τελος οι γκομενες.
Τα τελευταια 4 χρονια λογω δουλειας βρισκομαι ολα τα καλοκαιρια 6-7 μηνες, στο γνωστοτερο ελληνικο νησι, που γινεται χαμος. Που απλα απο γυναικες βλεπεις τα παντα. Η δουλεια μου ειναι με τουρισμο με το 90% των ανθρωπων που συνανταω να ειναι ξενοι. Εννοω οτι κανω κατι εντελως διαφορετικο απο εναν υπαλληλο που δουλευει σε μια πολη 8ωρο 11μιση μηνες το χρονο. Η δουλεια μου εδω ειναι εκει που κανουν ολοι διακοπες.
Ετσι οταν πηγα Ταυλανδη απλα εβλεπα τις Ταυλανδες και συμφωνουσα με οσους ελεγαν ποσο μετριες ειναι εμφανισιακα. Ειναι απλα μετριοτατες και σε συγκριση με αυτα που βλεπω εδω που ειμαι τωρα, δεν πιανουν ουτε το 3 στα 10 οι περισσοτερες. Και μιλαω μονο ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ. Ευτυχως που οταν ημουν Πουκετ γνωρισα ενα Ρωσσιδι απο Σιβηρια το οποιο ειχε παει μονο του διακοπες και για 2 μερες ειχα αυτο και εδινα. Τωρα, απο θεμα χαρακτηρα. Γνωρισα μια ταυλανδη την οποια την εβγαλα εξω για φαι το τελευταιο βραδυ που ημουν ΒΚΚ. Ειναι μαμα οπως οι περισσοτερες εκει, Ηρθε με ταξι ΜΟΝΗ της να με δει, κυρια, ανεβηκε ξενοδοχειο, δωσαμε πονο το βραδυ και απλα εφυγε κυρια και μου ειπε οταν ξανα παω να την συναντησω (!). Και δεν ηταν εκδιδομενη. Εμεινα μλκας συγκρινοντας την με ελλεηνιδες ή ...βουρες της Ευρωπης. Αυτο ηταν σοκ.

Σημειωση οτι δεν αναφερομαι σε καθε μερος πως μου φανηκε γιατι θα επαιρνε αλλες 10 παραγραφους.

Αυτα ειχα να πω απο την εμπειρια μου και δεδομενου οτι ηταν η πρωτη μου φορα αφηνω τεραστιο περιθωριο λαθους σε πολλα απο τα συμπερασματα στα οποια κατεληξα. Αυτες τις εντυπωσεις θα κοιταξω να καταρριψω οταν θα ξανα παω. ευελπιστω αυτο το χειμωνα.
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Ρε τύποι σήμερα στην εκπομπή 60 λεπτα Ελλάδα ήταν στην  ΙΟ  με τον Νίκο Μάνεσης,έχει το νησί 8 ταιλανδεζες που έχουν παντρευτεί ντόπιους τι έγινε εισαγωγή της έκαναν αν φανταστείτε ότι ο γενικός πληθυσμός του νησιού ειναι 2000!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Ρε τύποι σήμερα στην εκπομπή 60 λεπτα Ελλάδα ήταν στην  ΙΟ  με τον Νίκο Μάνεσης,έχει το νησί 8 ταιλανδεζες που έχουν παντρευτεί ντόπιους τι έγινε εισαγωγή της έκαναν αν φανταστείτε ότι ο γενικός πληθυσμός του νησιού ειναι 2000!

Σωστός είσαι !!

Εισαγωγή τις κάνανε !!

Και καλά κάνανε !!

Τυχαίνει τον ένα να τον γνωρίζω. Μετά η μια έφερε την άλλη.

Αν περίμεναν από τις μαλακοελεεινίδες που ονειρεύονται να γίνουν τηλεπερσόνες και ελπίζουν σε καλό διαζύγιο αντί για σωστό γάμο, ακόμα θα περίμεναν !!
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Σωστός είσαι !!

Εισαγωγή τις κάνανε !!

Και καλά κάνανε !!

Τυχαίνει τον ένα να τον γνωρίζω. Μετά η μια έφερε την άλλη.

Αν περίμεναν από τις μαλακοελεεινίδες που ονειρεύονται να γίνουν τηλεπερσόνες και ελπίζουν σε καλό διαζύγιο αντί για σωστό γάμο, ακόμα θα περίμεναν !!
Η απορια μου ειναι πως έγινε η άρχει;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Αύριο θα καθίσω να γράψω πως ήταν το χθεσινό μου ταξίδι με Ομάν Αθήνα Μπανγκόκ.
Πέρασες καλά φίλε ??

Δώσε ένα update για φέτος.

Eγώ πήρα μεταγραφή στη δουλειά και "παγιδεύτηκα" εδώ. Έχω πολύ λίγη άδεια για μεγάλο ταξίδι !!

Ίσως Ιανουάριο κατέβω.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Η απορια μου ειναι πως έγινε η άρχει;
Στα γρήγορα !!

Κάποιος μόνιμος εκεί που δεν έβρισκε γυναίκα να παντρευτεί εισήγαγε την πρώτη.

Η τύπισα ήταν κυριολεκτικά λαχείο, από όλες τις απόψεις.

Μετά κάποιοι άλλοι που έκαναν τεμενάδες σε μαλακοελεεινίδες ξύπνησαν !!
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Στα γρήγορα !!

Κάποιος μόνιμος εκεί που δεν έβρισκε γυναίκα να παντρευτεί εισήγαγε την πρώτη.

Η τύπισα ήταν κυριολεκτικά λαχείο, από όλες τις απόψεις.

Μετά κάποιοι άλλοι που έκαναν τεμενάδες σε μαλακοελεεινίδες ξύπνησαν !!
Ναι άλλα πως έγινε η εισαγωγή πηγε εκεί και βρήκε κάποια ;η κάπως αλλιώς ;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Ναι άλλα πως έγινε η εισαγωγή πηγε εκεί και βρήκε κάποια ;η κάπως αλλιώς ;

Έχει σημασία ρε φίλε ??

Είναι πολύ δύσκολο να γνωρίσεις κάποια Ταυλανδέζα από τα dating sites στο δίκτυο??

Κάθε χρόνο 6-7 γνωρίζω !!

Το τι θες να κάνεις μαζί της είναι άλλη ιστορία !!
 

VassilisAdamson

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ, έχω ένα ερώτημα, αν μπορεί καποιοσ να βοηθήσει. Σκοπεύω να πάω Ταϋλάνδης τον Αύγουστο, στο ΚοΣαμουι και ΚοΤαο. Υπάρχουν εκεί καλές επιλογές?
 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Στο Κο Σαμουι όλο και κάτι θα βρεις. Στο Κο Ταο δύσκολο, αν και σαν νησί είναι καλή επιλογή,  ειδικά αν σ' αρέσουν οι καταδύσεις.

Ας γράψω και δυο λόγια για Παταγια για να μη γκρινιάζει ο mind.  :sunglasses:
Έτσι όπως έχει πάει το ευρώ (σήμερα 34,24) τα μόνα value for money πράγματα που έχει να σου δώσει πια η Ταϊλάνδη είναι τα ξενοδοχεία και το φαγητό.
Στο «δικό μας θέμα» η φάση είναι κομματάκι αστεία. Ο αφρός που θα βρεις στη Walking street barfine 2000B +4000B shortime ή 6-7000 long time + 150B ένα ποτό της πλάκας +200Β lady drink είναι πάρα πολλά λεφτά. Γιατί είναι και Ταιλανδεζικος αφρός Πατάγιας.
Εναλλακτικές είναι το soi 6 (1300)short time που είναι η συνηθέστερη δική μου επιλογή, η παραλιακή (800-1000) τα μασατζιδικα (800-1300), τα μπαρ που δεν ξέρω τιμές γιατί δε σύχνάζω και το insomnia που δεν μ' αρεσει.
Δεν είναι τυχαίο ότι οι Ευρωπαίοι πελάτες και ειδικά οι πιο νέοι γίνονται όλο και λιγότεροι  Σε κάποια φάση μου την έπεσε μια χορεύτρια σε go go και απόρησα. Μετά κατάλαβα ότι στα 64 μου ήμουν ο πιο νέος στο μαγαζί!
Από την άλλη για ποιο λόγο η Ταιλανδεζα να κάθεται να ταλαιπωρείται σε ένα μπαρ ή γκογκο όταν είναι πολύ πιο εύκολο να αποκτήσει εκατονταπλάσια πελατεία με ένα λογαριασμό στο Thai friendly; Τραβάει και δυο ρετους στις φωτογραφίες να δείχνει μουνάρα και «ανοίξαμε και σας περιμένουμε». Απ' ότι φαίνεται σε λίγο καιρο η όλη φάση θα διακινείται πια μέσα από το Internet και κάτι τύποι σαν κι εμένα που τους αρέσει να γυρνάνε τα βράδια έξω από μαγαζί σε μαγαζί απλά θα εξαφανιστούν. Δεν λέω ότι είναι απίθανο να σου καθίσει μια καταπληκτική φάση από το internet, λέω ότι δεν είναι η δική μου φάση.    
Παρ' όλα αυτά κάποια μαγαζιά ημέρα Τρίτη στη Walking street ήταν γεμάτα κυρίως από Κινέζους, λιγότερους Ιάπωνες κι ακόμα λιγότερους Ευρωπαίους.
Οι γκόμενες λίγα πράγματα. Η νέα γενιά γίνεται όλο και πιο χοντρή και ο κλασσικός Ταιλανδέζικος σωματότυπος όλο και πιο σπάνιος. Πολύ πλαστικό βυζί και πολλά τατού συμπληρώνουν την ασχήμια. Φυσικά στη Μπανγκόκ η κατάσταση είναι πολύ καλύτερη, αλλά ο μόνος λόγος που παω Παταγια είναι το ατελείωτο παρτυ και ο χαβαλές με τα γκομενακια. Αν αυτά γίνουν ένα chat στο internet  μάλλον θα καθίσω σπίτι μου.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
OMAN AIR
Τα θετικά:
Καινούργια αεροπλάνα, άνετες θέσεις. Από Αθήνα πετάξαμε με ένα 777 που ήταν μισογεμάτο οπότε καθίσαμε πολύ άνετα.
Από Μουσκατ για Μπανγκόκ πέταξα για πρώτη φορά με το dreamline της Boeing. Ωραίο και επειδή έχουν 3-3-3 και όχι 3-4-3 καθίσματα που έχουν οι υπόλοιποι το πλάτος και το μήκος ήταν άνετο αν και ήταν γεματο.
Θα ήταν από τα καλύτερα ταξίδια που έχω κάνει αν δεν υπήρχαν τα χαμπιμπια.

Τα αρνητικά:
Στο Ελ. Βενιζέλος υπήρχε ένα γκισέ baggage only, ένα business και 4 economy. Εχοντας κάνει online check in πήγα στο baggage only όπου περιμέναμε γύρω στα 10 άτομα. Δυστυχώς αυτά τα 10ατομα έπρεπε να περιμένουμε γύρω στο μισάωρο για να τελειώσει ένα χαμπιμπι το check in. Πήγα και διαμαρτυρήθηκα σε ένα  υπεύθυνο που άνοιξε ένα ακόμα γκισέ μπας και προχωρήσουμε.
Το φαγητό ήταν από μέτριο έως κακό και στα 2 σκέλη. Οι αεροσυνοδοί ήταν λίγο ασυντονιστες. Καμία σχέση με την σβελταδα των Qatar - Emirates (ούτε καν Etihad).
Το αεροδρόμιο του Μουσκατ ήταν Οκ και οι πτήσεις στην ώρα τους. Είχαν και μερικές καλές προσφορές στο duty free.

Η τραγωδία: Στην πτήση για την Μπανγκόκ το αεροπλάνο ήταν γεμάτο από χαμπιμπια και τα παιδιά τους. Περάσαμε 6 αλησμόνητες ώρες ανάμεσα σε ουρλιαχτά από κλάματα, κλωτσιές στα καθίσματα παλαμάκια στα τραγούδια που άκουγαν και ότι άλλο μέσο θορύβου μπορείς να φανταστείς. Τσακώθηκα με τον πατέρα που κοίταζε το μαλακισμενο του να μου βαράει το κάθισμα. Δυστυχώς αυτό που θα μπορούσε να είναι μια από τις καλύτερες πτήσεις έγινε μάλλον η χειρότερη.
Οι τιμές τους αυτή τη στιγμή είναι οι καλύτερες και σίγουρα συμφέρουν.

Η Παταγια το βράδυ του Σαββάτου ήταν κάτι παραπάνω από πηχτρα. Πολλές Ταιλανδεζικες οικογένειες, κινέζοι Κορεάτες, Ινδοι και χαμπιμπια. Πολύ λιγότεροι Ευρωπαίοι. Καθάρισαν και την παραλία.
αγαπηστε τους , θα αφομοιωθουνε θα γινουν επενδυτες , μελλοντες γαμπροι , μελλοντες σπιτονοικοκυραιοι ,
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.175
Κριτικές
1
Like
2.484
Πόντοι
456
Χαιρετώ, έχω ένα ερώτημα, αν μπορεί καποιοσ να βοηθήσει. Σκοπεύω να πάω Ταϋλάνδης τον Αύγουστο, στο ΚοΣαμουι και ΚοΤαο. Υπάρχουν εκεί καλές επιλογές?
Πόσο μα πόσο δίκιο έχεις.Στο Thai match εχει ήδη γίνει αυτό.Με ερωτεύτηκε μια εξ αποστάσεως.43 χρονών πολύ εμφανίσιμη εγώ 53 εντάξει χωρίσ μπάκα και με πυκνό μαλί 1,81 85 κιλά.Βέβαια και πανάσχημος να ήμουν μάλλον το ίδιο θα γινόταν.Οπως καταλαβαίνουν οι πιο έμπειροι ψάχνει για σπόνσορα μελοντικό γαμπρό αφού έχει και μία κόρη 10 ετών.Αλλοσ γ@μάει άλλος πληρώνει.Κάνω πως το έφαγα και θα δούμε έχει πλάκα
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.175
Κριτικές
1
Like
2.484
Πόντοι
456
σόρυ λάθος παράθεση έκανα στο πιο πάνω πάει εκει που λέτε για το thai friendly
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Που  είσαι ρε Στεφάν;
Χρόνια και ζαμάνια, μαύρη πέτρα έριξες......
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
λυστ η ταυλανδη παει για καταργηση , 1-2 φιλαρακια με συνδεουν μονο με εκει παμε λιγο νοτιοτερα....
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
λυστ η ταυλανδη παει για καταργηση , 1-2 φιλαρακια με συνδεουν μονο με εκει παμε λιγο νοτιοτερα....

Και νοτιότερα και βορειότερα και πέρα και δώθε να πας πάλι εκει θα γυρίσεις.
Το πεπρωμένο φυγείν αδύνατο............
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.846
Κριτικές
184
Like
44.111
Πόντοι
21.896
πεοσφατα μιλουσα με κουμπαρο μου με ταυλανδεζα και το αστειο των ελληνικων ρεσβιων να κανουν τους δυσκολους σε δικους μας που εχουν σοβααρη σχεση με ταυλανδεςκαι να μην τις δινουν τουριστικες βιζες ,πρεπει να τελειωσει

προσφατα εφαγα και εγω χυλοπιτα απο φιλιππινες και πραγματικα βγαζουν τεραστιο κομπλεξ οι προξενοι εκει και μαλιστα γυναικα προξενος


δεν μπορει να μπαινει στη χωρα μας ο καθε ισλαμοπιθηκος και να μην μπαινουν ασιατες νοτιανατολικης περιοχης επειδη δεν ειναι ωνασσηδες-ελελος

η ε΄΄λαδ εχει αναγκη εστω και τα χιλια ευρω του καθε ασιατη τουριστα και μαλιστα εστειλα εμαιλ καταγελια στο υπιυργειο εξωτερικων διοτι αυτοοι καλα παιρνουν παχυλους μισθους εκει χωρις να κανουν τιποτα αλλα δεν μπορου να στερουν συναλλαγμα εστω και ολιγον ευρω -ελεος

ζηταν ITR ΔΗΛΔΗ ΕΙΣΟΔΗΜΑ πανω απο 8000 ευρω λες και στην ελλαδα δεν εχυμε εισοδηματα 6000 χιλιαδες ευρω ετησιως

και μαλιστ ο φιλος μου αναγκαζεται σημερα να παει κωνσταντινουπολη για να δει την κοπελα τουκαι να φυγει εκει χρημα αντι με μια υπευθηνη δηλωση να ερχονται στην ελλαδα
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Αγαπητέ φίλε δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.
Οι περισσότεροι που κατεβαίνουν εκεί σκέφτονται μόνο με το κάτω κεφάλι.
Οι δυτικές πρεσβείες πλημμυρίζουν με αγράμματες μπαρόβιες που νομίζοντας ότι βρίσκοντας ένα μαλάκα πχ Ευρωπαίο έβγαλαν διαβατήριο για τον παράδεισο. Τι γινεται αν το αθώο γκομενάκι όταν έρθει εδώ αποδειχθεί αδίστακτο καριολάκι; Φυσικά και θα το γραψεις στα αρχίδια σου και θα δημιουργήσεις ένα πρώτης τάξεως θύμα του trafficking. Και εννοείται δεν μιλάω προσωπικα αλλά από μαλάκες ωα φανε και οι κότες. Εχω μιλήσει με μερικές που είχαν την φαϊνή ιδέα να πάνε στο Ντουμπάι η σε καποιες ευρωπαϊκές πόλεις και τις είχαν κλειδωμένες καμιά δεκαρία σε ένα δωμάτιο και βγαίναν μόνο για να τις πηδήξει ο κάθε βρωμιάρης.
Δυστυχώς μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά αλλά καλύτερα έτσι παρά αυτόπου περιέγραψα. Εσύ πχ μπορείς να έχεις τις καλύτερες προθέσεις για την κοπέλα αλλά οι πρεσβείες πάνε να πιάσουν τον κανόνα και όχι την εξαίρεση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom