Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.724
Κριτικές
30
Like
4.992
Πόντοι
5.646

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.724
Κριτικές
30
Like
4.992
Πόντοι
5.646
ΧΑ ΧΑ,,,,,Τυπε οι ίδιοι οι γονεις εκδίδουν τα κορίτσια κ τα στέλνουν στα τουριστικά μέρη για να βγάλουν μεροκάματο. Lol
Oχι φίλε μου!Τις στέλνουν στο κατηχητικο της Pattaya να εμπεδώσουν τις ιερές αρχές κ αξίες του βουδισμου!Σεμνά κ ταπεινά!
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
τοσα ξερετε  τοσα  λετε αλλωστε  απο μια ματια  στα  προφιλ σας  διαπιστωσα μεγαλη  γνωση περι της  χωρας
ρε  εσυ Sex volcano εσυ δεν εισαι ο ξανθιωτης που πρωτοηρθε  πατταγια το 2015?  καπως αλλιως τα γραφεις στα προσωπικα  μυνηματα που μου στελνες  ξαφνικα εγινες  ειδημων περι τηε  χωρας και των γειτονικων χωρωνμε τι  μεσω  google earth?


 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
τοσα ξερετε  τοσα  λετε αλλωστε  απο μια ματια  στα  προφιλ σας  διαπιστωσα μεγαλη  γνωση περι της  χωρας
ρε  εσυ Sex volcano εσυ δεν εισαι ο ξανθιωτης που πρωτοηρθε  πατταγια το 2015?  καπως αλλιως τα γραφεις στα προσωπικα  μυνηματα που μου στελνες  ξαφνικα εγινες  ειδημων περι τηε  χωρας και των γειτονικων χωρωνμε τι  μεσω  google earth?
Μαν πρώτον σού εκανα ερώτηση κ απαντήσεις αλλιως!!!! Κάτι δείχνει,,,σε Ρώτησα αν  αριθμητικά ή αναλογικά έχουν οι αλλες χώρες της Ινδοκίνας πδισοτερες ιερόδουλες απο την Ταϋλάνδη?/κ απαντας περίεργα πράματα αρα ...... Ναι είμαι ειδήμων διότι σου εξήγησαν έχω κουμπάρα απο udon thai που πάντρεψαν κιόλας το κολλητό μου σαν μάρτυρας σε πολιτικο γαμο
Κ επίσης νιώθω οτι βγαζεις το ψωμί σου απο εκεί κ την υποστηρίζει την χώρα αλλά καλό είναι να μην εχεις εμμονές κ εμπάθειες όσο για τα προσωπικά μηνύματα άστα να τα ξέρω εγώ κ εσύ τι λέγαμε κ ξέρεις καλά τι εννοώ?
Οτιδήποτε λες λόγω μόνιμης κατοικιας σου εκει έχει βςρυτητα αρκεί να μην υπαρχουν εμμονές με τον τόπο κ να λέγονται τεκμηριωμένα πραγματα
Οι βουδιστές τι γαμησι το έχουν στην κουλτούρα τους σαν το κατουρημανα κ λογικό είναι να θέλουν να το εκμεταλλευτούν βλέποντας τουρίστες να έρχονται για να βγάλουν κανένα εξτραδακι αρα εν.μέρει γίνονται πανευκολα ιερόδουλες
Τέλος ουδεμία σύγκριση υπάρχει στην ποιότητα μόρφωσης ντυσίματος κομψότητας οι βιετναμεζες με τις ταυλανδεζες
Αγαπάμε παντα την χώρα που μας δίνει ψωμί την σεβόμαστε αλλά να λέμε σωστα τεκμηριωμένα πράγματα διότι ο κόσμος περιμένει περισσότερα να ακούσει απο κάποιων που διαμένει εκεί

 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
ΧΑ ΧΑ,,,,,Τυπε οι ίδιοι οι γονεις εκδίδουν τα κορίτσια κ τα στέλνουν στα τουριστικά μέρη για να βγάλουν μεροκάματο. Lol
Αγαπητέ φίλε δεν ειναι ακριβώς έτσι τα πράγματα. Κανένας γονιός δεν στέλνει το παιδί του να εκπορνεύεται στην Παττάγια ανεξαρτητα που καταλήγουν τα πράγματα. Πάνω από το 90% των κοριτσιών φεύγει από το σπίτι λόγω οικονομικής ανάγκης με σκοπό να κάνει μια κανονική δουλειά σε κάποιο από τα τουριστικά θέρετρα για να βοηθήσει την οικογένεια. Τα 10000 μπατ όμως που είναι ο μηνιαίος μισθός μιας γκαρσόνας σε ένα restaurant αποδεικνύεται μικρός για να καλύψουν τα έξοδα διαμονής πχ στην Παττάγια και να αφήνουν και πλεόνασμα για να βιοποριστεί και η οικογένεια. Αυτό σε συνδιασμό με τα λαμπερά φώτα της πολής και την δυνατότητα ανεξέγκτου καταναλωτισμού οδηγεί αυτές τις αμορφωτες κοπέλες να κάνουν κάποια βραδυνά εξτραδάκια αρχικά και στην συνέχεια παρατούν την πρωινή δουλειά λόγω κόπωσης αλλά και λόγω χαμηλής απόδοσης εισοδήματος. Η συνέχεια είναι γνωστή με την απορρόφηση από την σκληρή βιομηχανία της πορνείας. Οσον αφορά την οικογένεια πίσω στο χωριό, η οποία σχεδον ποτέ δεν έχει ταξιδέψει σε αυτά τα μέρη, αποδέχεται τα παραμύθια της κοπέλας τουλάχιστον αρχικά ότι το κορίτσι δουλεύει σε hotel.Όταν και αν το χρήμα προς την οικογένεια αρχίζει να ρέει όλοι καταλαβαίνουν ότι κάτι άλλο μπορεί να συμβαίνει αλλά η γλύκα του χρήματος σε συνδιασμό με την κουλτούρα τους ότι τιποτα δεν ισχύει αν δεν έχει ειπωθεί, κρατάει τα στόματα κλειστά και τους πάντες ικανοποιημένους. Τα προβλήματα με την οικογένεια αρχίζουν όταν η κυρα Κατίνα της γειτονίας βγάλει την βρώμα ότι η μικρή στελνει πολύ χρήμα στο σπίτι που δεν μπορεί μα προέρχεται παρά μόνο από πορνεία....
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Mια πολύ καλή λύση για διαμονή στην ΒΚΚ στο soi 11 είναι το Travelodge hotel. Είναι στο τέλος του soi 30 μέτρα αριστερα , σχεδόν απέναντι έχει 7eleven, λιγότερο από 100 μέτρα από Insanity disco και Oskar bar και δίπλα σε όλα τα καλά restaurants και καφέ. Ολοκαίνουργιο, λειτουργει περίπου 3 μήνες , άνετο κρεββάτι 43αρα ΤV,πισίνα στην ταράτσα και πεντακάθαρο. Με τιμή από 30 έως 45 ευρώ θεωρώ ότι είναι σπουδαίο value for money. To δοκίμασα και έμεινα ενθουσιασμένος παρότι δεν είχε smoking rooms.

 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Μαν πρώτον σού εκανα ερώτηση κ απαντήσεις αλλιως!!!! Κάτι δείχνει,,,σε Ρώτησα αν  αριθμητικά ή αναλογικά έχουν οι αλλες χώρες της Ινδοκίνας πδισοτερες ιερόδουλες απο την Ταϋλάνδη?/κ απαντας περίεργα πράματα αρα ...... Ναι είμαι ειδήμων διότι σου εξήγησαν έχω κουμπάρα απο udon thai που πάντρεψαν κιόλας το κολλητό μου σαν μάρτυρας σε πολιτικο γαμο
Κ επίσης νιώθω οτι βγαζεις το ψωμί σου απο εκεί κ την υποστηρίζει την χώρα αλλά καλό είναι να μην εχεις εμμονές κ εμπάθειες όσο για τα προσωπικά μηνύματα άστα να τα ξέρω εγώ κ εσύ τι λέγαμε κ ξέρεις καλά τι εννοώ?
Οτιδήποτε λες λόγω μόνιμης κατοικιας σου εκει έχει βςρυτητα αρκεί να μην υπαρχουν εμμονές με τον τόπο κ να λέγονται τεκμηριωμένα πραγματα
Οι βουδιστές τι γαμησι το έχουν στην κουλτούρα τους σαν το κατουρημανα κ λογικό είναι να θέλουν να το εκμεταλλευτούν βλέποντας τουρίστες να έρχονται για να βγάλουν κανένα εξτραδακι αρα εν.μέρει γίνονται πανευκολα ιερόδουλες
Τέλος ουδεμία σύγκριση υπάρχει στην ποιότητα μόρφωσης ντυσίματος κομψότητας οι βιετναμεζες με τις ταυλανδεζες
Αγαπάμε παντα την χώρα που μας δίνει ψωμί την σεβόμαστε αλλά να λέμε σωστα τεκμηριωμένα πράγματα διότι ο κόσμος περιμένει περισσότερα να ακούσει απο κάποιων που διαμένει εκεί

Αγαπητέ  κύριε    νομίζω ότι είχα απαντήσει σε  όλα μέσα από το  κείμενο μου εάν δεν το κατάλαβες  έχει καλώς.
Η  ερώτηση  και τα σχόλια  μετα ελήφθησαν σαν ειρωνικά.
Εάν έκανα  λάθος  mea  culpa.
Το ότι έχω βαπτίσει   κάποια  παιδάκια  και έχω παντρέψει κάποιους  φίλους   ανά   την ελληνική επικράτεια δεν με κάνει ούτε γνώστη  ούτε ειδήμων των περιοχών που διαμένουν και μάλιστα  όπως  έχω  δηλώσει παρόλη την καθημερινή μου ενημέρωση δεν μπορώ να πω  λόγο της μακρόχρονης απουσίας μου ότι  γνωρίζω την  ελληνική  καθημερινότητα πολιτική  η οικονομική κατάσταση  όπως εσείς που  διαβιείτε εκεί.
Εργολαβικά  και  με την  αιτιολογία  ότι  βγάζω το ψωμί μου εδώ  δεν έχω  αναλάβει την υπεράσπιση  καμίας  χώρας.
Εσείς προσωπικά   έχετε μήπως αναλάβει την συκοφάντηση της;
Καμία εμμονή άλλωστε  έχω καυτηριάσει  στα κείμενα μου πολλά από αυτά που συμβαίνουν εδώ  και με ενοχλούν η δεν μου αρέσουν.
«Οι βουδιστές τι γαμησι το έχουν στην κουλτούρα τους σαν το κατουρημανα κ λογικό είναι να θέλουν να το εκμεταλλευτούν βλέποντας τουρίστες να έρχονται για να βγάλουν κανένα εξτραδακι αρα εν.μέρει γίνονται πανευκολα ιερόδουλες»
Τα συμπεράσματα  Αυτά  από που τα βγάζεις;  
Είναι βουδιστές στις Φιλιππίνες στην Ινδονησια;
Έχετε  διαβάσει  και είστε γνωστής  των αρχών του βουδισμού
Τελικά   δεν μας λέτε από που αντλούνται οι γνώσεις σας για την ποιότητα μόρφωσης  ντυσίματος κομψότητας μεταξύ   Βιετνάμ και Ταϊλάνδης;
Να  είστε σίγουρος ότι πάντα τεκμηρίωνα  τα οποιαδήποτε γραπτά μου  όσο για τα προσωπικά μηνύματα   έχω πάντα το θάρρος της  γνώμης μου και δεν την μεταβάλω  γράφοντας άλλα εδώ και άλλα εκεί.
Ζώντας  λοιπόν εδώ και γνωρίζοντας  και τα καλά  και τα κακά της  χώρας με  ενοχλεί η  ενοχοποίηση της στο βαθμό που αυτό γίνεται άκριτα και άνευ της σχετικής  γνώσης.

Κατά τα άλλα συντάσσομαι με την τελευταία  απάντηση του LYST
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
__Οποιος βρει γονιο να του πλασσαρει το ανηλικο παιδι του, εδω στη Μπανγκοκ, εγω θα του πληρωσω το ταξιδι, και θα παω στη φυλακη αντ αυτου, να εκτισω την ποινη του.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Mια πολύ καλή λύση για διαμονή στην ΒΚΚ στο soi 11 είναι το Travelodge hotel. Είναι στο τέλος του soi 30 μέτρα αριστερα , σχεδόν απέναντι έχει 7eleven, λιγότερο από 100 μέτρα από Insanity disco και Oskar bar και δίπλα σε όλα τα καλά restaurants και καφέ. Ολοκαίνουργιο, λειτουργει περίπου 3 μήνες , άνετο κρεββάτι 43αρα ΤV,πισίνα στην ταράτσα και πεντακάθαρο. Με τιμή από 30 έως 45 ευρώ θεωρώ ότι είναι σπουδαίο value for money. To δοκίμασα και έμεινα ενθουσιασμένος παρότι δεν είχε smoking rooms.

Λυστ, βρηκα υπογα-μπαρ κατω απο πενταστερο στο κεντρο, οπου οι γυναικες ειναι σουπερ-κλαση, η σαμπανια, τα κοκταιιλ και τα ουισκια ρεουν αφθονα, ζωντανη ορχηστρσ και γλεντι στο φουλ. Φυσικα δεν μπαινεις με σαγιοναρα.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.724
Κριτικές
30
Like
4.992
Πόντοι
5.646
Αγαπητέ φίλε δεν ειναι ακριβώς έτσι τα πράγματα. Κανένας γονιός δεν στέλνει το παιδί του να εκπορνεύεται στην Παττάγια ανεξαρτητα που καταλήγουν τα πράγματα. Πάνω από το 90% των κοριτσιών φεύγει από το σπίτι λόγω οικονομικής ανάγκης με σκοπό να κάνει μια κανονική δουλειά σε κάποιο από τα τουριστικά θέρετρα για να βοηθήσει την οικογένεια. Τα 10000 μπατ όμως που είναι ο μηνιαίος μισθός μιας γκαρσόνας σε ένα restaurant αποδεικνύεται μικρός για να καλύψουν τα έξοδα διαμονής πχ στην Παττάγια και να αφήνουν και πλεόνασμα για να βιοποριστεί και η οικογένεια. Αυτό σε συνδιασμό με τα λαμπερά φώτα της πολής και την δυνατότητα ανεξέγκτου καταναλωτισμού οδηγεί αυτές τις αμορφωτες κοπέλες να κάνουν κάποια βραδυνά εξτραδάκια αρχικά και στην συνέχεια παρατούν την πρωινή δουλειά λόγω κόπωσης αλλά και λόγω χαμηλής απόδοσης εισοδήματος. Η συνέχεια είναι γνωστή με την απορρόφηση από την σκληρή βιομηχανία της πορνείας. Οσον αφορά την οικογένεια πίσω στο χωριό, η οποία σχεδον ποτέ δεν έχει ταξιδέψει σε αυτά τα μέρη, αποδέχεται τα παραμύθια της κοπέλας τουλάχιστον αρχικά ότι το κορίτσι δουλεύει σε hotel.Όταν και αν το χρήμα προς την οικογένεια αρχίζει να ρέει όλοι καταλαβαίνουν ότι κάτι άλλο μπορεί να συμβαίνει αλλά η γλύκα του χρήματος σε συνδιασμό με την κουλτούρα τους ότι τιποτα δεν ισχύει αν δεν έχει ειπωθεί, κρατάει τα στόματα κλειστά και τους πάντες ικανοποιημένους. Τα προβλήματα με την οικογένεια αρχίζουν όταν η κυρα Κατίνα της γειτονίας βγάλει την βρώμα ότι η μικρή στελνει πολύ χρήμα στο σπίτι που δεν μπορεί μα προέρχεται παρά μόνο από πορνεία....
Lyst το χρήμα τα σκεπάζει όλα...
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Λυστ, βρηκα υπογα-μπαρ κατω απο πενταστερο στο κεντρο, οπου οι γυναικες ειναι σουπερ-κλαση, η σαμπανια, τα κοκταιιλ και τα ουισκια ρεουν αφθονα, ζωντανη ορχηστρσ και γλεντι στο φουλ. Φυσικα δεν μπαινεις με σαγιοναρα.
Γεια σου γέρο μου μεγάλε buterfly. Συνέχισε να πυροβολάς ανεξελεγκτα τα μωρά της πρωτεύουσας.
Από ότι κατάλαβα μου λες για την disco MIXX στο υπόγειο του Intercontinental hotel στο Siam. Έχω πάει δύο φορές. Έχει δύο μεγάλους χώρους ένα με live και μουσική που βαράει αλυπητα τα αυτιά και ένα πιο χαλαρό χώρο για μεγαλύτερες ηλικίες για ποτάκι και παιγνίδι στο κυριλέ.Έχει μεγάλη ποιότητα από γκομενάκια άλλά και τιμές πολλές φόρες απλησίαστες. Καλή περίπτωση να πας με νορμάλ γκόμενα για διασκέδαση.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Επειδη γραφω απο κινητο, και επειδη καιεγω βγαζω το ψωμι μου  ΚΑΙ απο αυτη τη χωρα, οταν γυρισω στην Ελλαδα, θα γραψω και για την αλλη Ταυλανδη,νπερα απο Σουκχουμβιτ και σοι καου-μποι.
Μια Ταυλανδη με κανονικους ανθρωπους, που δουλευουν και προκοβουν σε κανονικες δουλειες.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Γεια σου γέρο μου μεγάλε buterfly. Συνέχισε να πυροβολάς ανεξελεγκτα τα μωρά της πρωτεύουσας.
Από ότι κατάλαβα μου λες για την disco MIXX στο υπόγειο του Intercontinental hotel στο Siam. Έχω πάει δύο φορές. Έχει δύο μεγάλους χώρους ένα με live και μουσική που βαράει αλυπητα τα αυτιά και ένα πιο χαλαρό χώρο για μεγαλύτερες ηλικίες για ποτάκι και παιγνίδι στο κυριλέ.Έχει μεγάλη ποιότητα από γκομενάκια άλλά και τιμές πολλές φόρες απλησίαστες. Καλή περίπτωση να πας με νορμάλ γκόμενα για διασκέδαση.
Οχι Λυστ, σου λεω για μπαρακι, οχι ντισκο.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Οχι Λυστ, σου λεω για μπαρακι, οχι ντισκο.
Οκ γέρο. Μια χαρά. Κράτα σημείωση να δώσεις περισσότερες πληροφορίες όταν επιστρέψεις.
Η εμπειρία σου να ξετρυπώνεις ωραιά μέρη είναι λόγος να επισκεφτούμε την επόμενη φορά και αυτό το ευαγές ίδρυμα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Οκ γέρο. Μια χαρά. Κράτα σημείωση να δώσεις περισσότερες πληροφορίες όταν επιστρέψεις.
Η εμπειρία σου να ξετρυπώνεις ωραιά μέρη είναι λόγος να επισκεφτούμε την επόμενη φορά και αυτό το ευαγές ίδρυμα.
Δες τα πμ σου.
 

newfan

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
695
Like
92
Πόντοι
6
Με κάνετε κάποιοι  να  επαναλαμβάνω χιλιοειπωμένα πράγματα.
Η ενασχόληση μια κυρίας  σε   αυτήν την  μορφή επαγγέλματος  για την Ταϊλανδική  κουλτούρα την κάνει αυτομάτως  μη αποδεκτό  άτομο  από  την κλειστή κοινωνία ενός  χωριού του Ισσάν.
Τα περισσότερα από τα κορίτσια αυτά  γνωρίζουν εκ προοιμίου   και κρύβουν με   κάθε τρόπο την ενασχόληση τους  με το αντικείμενο αυτό.
Γνωρίζοντας  ότι θα αντιμετωπίσουν  κλειστές πόρτες  από την τοπική κοινωνία και   το  οποιοδήποτε  μέλλον μετα τον στιγματισμό  επαφίεται στον αδαή αλλοδαπό που  θα κουβαλήσουν στα ριζοχώραφα του  χωριού τους.
Υπάρχουν  πολλά κορίτσια που με την ενασχόληση τους με το επάγγελμα αυτό  έπαψαν να  είναι μέλη των  οικογενειακών και  κοινωνικών εκδηλώσεων παρόλο το χρήμα που μπορεί να στέλνουν.
Στιγμάτισαν  την οικογένεια που  μέσα από την ανέχεια  μπορεί να αποδέχεται το χρήμα   που στέλνουν αλλά όχι τις ίδιες.
Ακόμα  και στην πόλη που διαβιούν  η μόνη κοινωνική συναναστροφή  με   Ταϊλανδούς εναπόκειται  στους  λεγόμενους παρίες που  εξασκούν  τα όποια επαγγέλματα   γύρω από την σεξ σκηνή  αλλά και με αυτούς με το αζημίωτο.
Πολλά η  μέρος  των χρήματων που  λαμβάνουν  από εσάς  καταναλώνεται σε επίπλαστες σχέσεις που δημιουργούν με αυτούς στην προσπάθεια  να  γεμίσουν το συναισθηματικό τους  κενό.
Με λίγα λόγια τα κορίτσια που αποδέχονται την συντροφιά σας είναι εκείνα τα πλάσματα που  η συναναστροφή μαζί σας  είναι μονόδρομος για αυτές   από  οικονομικής η κοινωνικής  η  ακόμη  και   συναισθηματικής   συνδιαλλαγής.
Το  ότι κάποιες  αποδέχονται  η ακόμη και επιζητούν την μετανάστευση στην χώρα προέλευσης σας γίνεται  λόγο της ανάγκης  δημιουργίας  μια νέας ζωής μακριά   από μια χώρα  όπου είναι στιγματισμένες και μη  κοινωνικά και ηθικά αποδεκτές.
Στα  65 εκατομμύρια της  χώρας  αποτελούν ένα πολύ μικρό ποσοστό.
Μην βλέπεται το δέντρο και χάνεται το δάσος  στα 6 εκατομμύρια της  Μπανγκόκ  πόσα κορίτσια μπορούν να δουλέψουν στο επάγγελμα αυτό  στην περιοχή πέριξ της Σούκουμβιτ  στην ΝΑΝΑ στο Σοι Καουμπόι, η την Πατπόνγκ;
Η προσπαθείτε να με  πείσετε  η να πείσετε  τους φίλους ότι  συμμετέχουν σε αυτό το επάγγελμα  τα  3 εκατομμύρια αναλογικά  γυναικών ανδρών  των   κατοίκων της Μπανγκόκ;
Η Παττάγια  δεν είναι παρα ένας παραμορφωτικός  καθρέπτης  της  χώρας  μην βγάζετε άκριτα συμπεράσματα.
Αναζητήστε  άλλους χώρους διασκέδασης στην Μπανγκόκ  και εκεί  θα δείτε πραγματικά  πως κτυπά  ο παλμός της πόλης.
 Αλλά αφήστε  εκεί στην άκρη την νοοτροπία που διακατέχει κάποιους με εσφαλμένη  γνώση.
 Οι Ταϊλανδοί  δεν αστειεύονται.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Καλό ειναι να μην γινονται γενικεύσεις. Ειναι σαν κάποιος πχ Αμερικάνος να έχει επισκεφτεί δύο τρεις φορές μόνο την Μύκονο στην Ελλάδα και να πιστεύει ότι οι περισσότεροι Έλληνες είναι αδελφές.......
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Καμιά πενηνταριά μέτρα στον κεντρικό δρόμο πίσω από το Jungceylon  εχει ανοίξει ένα νέο food market.To όνομα του είναι Da Hood και φαίνεται πολύ ωραίο και καθαρό. Τίγκα σε Ρώσους και Κινέζους είχε καμιά εκατοστή πάγκους και τραπέζια να καθήσεις στις δύο άκρες.Ψαρούκλα στα κάρβουνα σχεδον ένα κιλό 120-200μπατάκια, μεγάλα σουβλάκια με  χοιρινό, μοσχάρι, κοτόπουλο, πάπια ακόμα και ελάφι ή κροκόδειλο από 50 μπατ, μικρά αστακουδάκια στα 500 μπατ και οτιδήποτε απο seafood σε πολύ χαμηλές τιμές. Τα παράγγελνες και στα ψήναν εκείνη τη στιγμή. Επίσης εξωτικά φρούτα που τα κάναν χυμό ή fruit shake με 20-40 μπατ. Το κλου ήταν μικρό γουρουνόπουλο στη σούβλα, στο έκοβε εκείνη την στιγμή, μια γεμάτη πιατάρα με λίγες πατάτες και σαλάτα 200 μπατ. Προσκύνημα.... Έκει έκανα Τσικνοπέμπτη μάζι με φίλους και τα thai γκομενάκια. Το τίμησα πολλές φορές και έσκασα στο φαί.
 

Συνημμένα

  • 20180215_212445_resized.jpg
    20180215_212445_resized.jpg
    303,4 KB · Εμφανίσεις: 54

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom