Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Μιας και την ανοίξατε την συζήτηση  με αφορμή τα «παραστρατήματα» του Τεκίλα  να κάνουμε μια  διάκριση.
Εάν πας να  ψωνίσεις  από τα καταγώγια της Παττάγια η της Μπανγκόκ  ξέρεις με τι έχεις να κάνεις.
 Όταν κάποια βιοπορίζεται  ασκώντας αυτό το επάγγελμα, είναι αδύνατον να μπορέσει να επιβιώσει αποχωρώντας  από αυτό  το επάγγελμα ακόμα και εάν προσπαθήσεις να  συμμετέχεις οικονομικά στην διαβίωση αυτής και της  οικογενείας της
 Υπάρχει και ένας άλλος παράγοντας μια κλασική ρήση  εδώ  λέει.
 «Είναι εύκολο να πάρεις μια κοπέλα από ένα μπαρ  το δύσκολο είναι να βγάλεις το μπαρ από την ζωή της κοπέλας».
Έχοντας   ως   στόχο κάποιοι  τους ερωτικούς μαραθωνίους  δεν μπορούν  να συμμετέχουν στο παιχνίδι με αλλά  κορίτσια που δεν ανήκουν σε αυτό τον χώρο.
Ένα  χώρο που έστω   και με   την  μορφή  ερασιτεχνικής  σχέσης συμμετέχουν και τα κορίτσια   των λεγομένων Dating  η  κάποιοι βαυκαλίζονται   για τις επιτυχίες  τους στον τομέα  αυτόν.
Την  ίδια  ατζέντα και τον ίδιο προγραμματισμό  που κάνετε και εσείς   σε σχέση με  τον χρόνο κοινής παραμονής.
Όσοι από εσάς  μείνατε στον άσσο  σε κάποιο  ραντεβού με αυτά  τα κορίτσια    η  έτυχε να συμπέσετε  με άλλον ανταγωνιστή η  παρασυρθήκαν  από αυτόν στην  διαδρομή προς συνάντησης σας.
Να εξηγήσω ώστε να μην παρεξηγηθώ.  Οι  4000- 5000- 6000 των περιστασιακών γνωριμιών στο ίντερνετ  η δια ζώσης για κάποιες από τις κυρίες αυτές  αποτελούν ένα εισόδημα  ίσον η   μεγαλύτερο  του  ½  του μισθού των.
Η αλήθεια είναι   ότι οι κάτοικοι αυτής της χώρας  δεν είναι λαός  που αγαπά την μετανάστευση .
Η αλήθεια είναι  0τι  οι πλειοψηφία  των Ελλήνων  και αυτό εύκολα φαίνεται  από  τα στοιχεία   των  immigration ανακάλυψε την χώρα  μετα τους  Ολυμπιακούς αγώνες του 2004  μέσα  στην πλαστή ευημερία του ευρώ.
Για να μεταναστεύσει μια Tαϊλανδή, ο έρωτας, η οικογένεια,   είναι  μέσα στις  βασικές προϋποθέσεις  μαζί με την εξειδίκευση  σε έναν τομέα εργασίας, διαφορετικό από τον  αρχαίο  επάγγελμα.
 Εάν κάνετε τον κόπο να ψάξετε τις μικτές οικογένειες με μέλος άνδρα η γυναίκα της Ταϊλάνδης ανά χώρα, θα δείτε με έκπληξη   ένα πολύ μεγάλο αριθμό κατοίκων της χώρας που ζουν έξω από αυτήν.
Άλλωστε έχω πολύ πρόσφατη την παρουσία μου σε γάμο  Έλληνα φίλου με γιατρό εδώ η οποία παρακολουθεί σχολείο δεύτερης ευκαιρίας στην Ελλάδα με σκοπό την γνώση της γλώσσας που θα της επιτρέψουν  την αναγνώριση τίτλων σπουδών της και την άσκηση  του επαγγέλματος της.
Φυσικά τον Έρωτα όχι στην σαρκική του μορφή ούτε την εφήμερη δεν μπορεί κάποιος να τον βρει στα χαμαιτυπεία των χώρων σεξουαλικού τουρισμού.
Είναι εκ προοιμίου εκτός ελάχιστων περιπτώσεων καταδικασμένη μια σχέση που βασίζεται σε οποιουδήποτε είδους οικονομική συμφωνία η συναλλαγή.
Όπως χαρακτηριστικά όπως περιέγραψε ο LYST, ποια συναισθηματική σχέση η δεσμός μπορεί να αρχίσει η να συντηρηθεί μέσα από  μια ολιγοήμερη  διαμονή με μεγάλες περιόδους απουσίας ενδιάμεσα.
Όταν βιοποριστικοί λόγοι   επιβάλουν στη κοπέλα  η οποία μην έχοντας τα απαραίτητα ακαδημαϊκά  προσόντα αδυνατεί να  μπει στην αγορά εργασίας.
 Ίσως μην έχοντας την απαραίτητη  γνώση η ενασχόληση με την χώρα  αδυνατείτε  να γνωρίζεται ότι το απολυτήριο του αντίστοιχου  λυκείου  δεν προσφέρει παρά  ελάχιστες ως μηδαμινές θέσεις εργασίας  από αυτές που θεωρούνται κοινωνικά αποδέκτες  μέσα στο εδώ ηθικό  κώδικα  περί κοινωνικής  καταξίωσης και επιτυχίας.
Η χώρα έχει  ένα τεράστιο δυναμικό πανεπιστημιακής και τεχνολογικής εκπαίδευσης στο οποίο βασίζεται η οικονομική ευμάρεια της χώρας και όχι ο σεξουαλικός τουρισμός   όπως κακώς  κάποιοι πιστεύουν.
Όσοι γάμοι η σχέσεις έχουν σημειώσει επιτυχία που είναι  πάρα πολλοί.  Είναι στη πλειοψηφία τους γάμοι  που έγιναν μέσα  από γνωριμίες σε χώρους κοινής εργασίας η ενασχόλησης.
Μιας και ιδιαίτερα στην Μπανγκόκ η κάποιες άλλες μεγάλες πόλεις είναι μεγάλη η παρουσία  στελεχών πολυεθνικών εργαζομένων σε αυτές η ανθρώπων που αποφάσισαν μετα  το τέλος του εργασιακού τους βίου μα  μείνουν εδώ  σε μόνιμη  η  σε μακρόχρονη  βάση.
 Όσον αφορά το θέμα  βίζα:
Μια  και στο παρελθόν αλλά και πρόσφατα έχω βοηθήσει κάποιους φίλους στον τομέα αυτόν  εφόσον φυσικά  πληρούνται οι  προϋποθέσεις που θέτει ο νόμος.
Σας πληροφορώ   ότι  εάν υπάρχει σταθερά  έμμισθη  θέση η  οποία αποδεικνύεται  από έγγραφα  η περιουσιακά στοιχεία ικανά να πείσουν την εδώ πρεσβεία ότι  η  μετάβαση του  ενδιαφερομένου  στην χώρα μας αφορά  τουριστικούς λόγους  και όχι οικονομική μετανάστευση η έκδοση βίζας είναι σχετικά εύκολη.
Φυσικά σε λογικά πλαίσια
Η παρουσία του 55 χρόνου με τα  τατουάζ το   σορτς  την σαγιονάρα και το αμάνικο με την  δεσποινίδα ετών 19 που  η διαφορά ενός εσωρούχου με το σορτς που φορά είναι ένα κουμπί στο  μπροστά μέρος.
Η η δικαιολογία θα την πάρω 15 μέρες Ελλάδα εάν μου κάνει θα την παντρευτώ μόνο γέλιο προκαλούν.
Σκληρα τσα λογια σου, αλλα αντιπροσωπευουν σε πολυ μεγααλο ποσοστο την πρσγματικοτητα.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Αν και του κραταω μουτρα γιατι πηγε και εβαλε ψευτικο βυζι..θα ξαναυποκυψω..
η τετοια ειναι ρε...αουι καπως ετσι , που εστειλε στο νοσοκομειο το γκομενο της εναν αυστραλο αγγλο τι ειναι απο καρδια , ελα μωρε που δουλευε στο haven above  ετσι δεν ειναι?
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Καλήμερα!!!
Απο την Μαλαισια και μετα ημουν χωρις λαπτοπ,χτυπησε σκληρο και μολις το εφτιαξα.
Επισης το κινητο μου τα εφτυσε τελευταιες μερες,ειχα ενα τις κακιας ωρας απο την ανηψια μου και με προδοσε και αυτο.
Επισης καηκε το φλας απο την φωτογραφικη μου,καηκε το πιστολακι για τα μαλλια και ξεχασα τα ηχειακια του λαπτοπ στην Kuala lumpur.
Περα απο αυτα εκανα και ζημια σε 2 ταξι στην Bangkok.
Εκει που περπατουσα soi 11 διπλα απο ενα ταξι πηγε να βαλει μπρος και μολις πατησε μιζα εκανε μπαμ και εβγαζε καπνους απο την μηχανη. Στο καπακι σταματαω ταξιτζι πιο περα να με παει στο mixx και με το που μπαινω μεσα εσβησε και δεν επερνε μπροστα.


 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Ευχαριστώ πάρα πολύ τον Lyst καταρχήν για το μπουκαλάκι που κέρασε στο Insanity με τα κορίτσια μας.

Τις τελευταίες μέρες Bangkok ήμουν πολύ σφιχτά αφού προηγήθηκε Σιγκαπούρη,Kuala Lumpour,Samui,Pattaya.

Mε κατάλαβε ότι ερωτεύτηκα,και δεν είναι δύσκολο να το καταλάβεις εφόσον ήμουν με μια κοπέλα μόνο 15 μερες στην Bangkok μένοντας σε ξενοδοχείο διπλά στο insanity με τόσους πολλοίς πειρασμούς,άλλα εγώ όπως είπε και ο φίλος μου Lyst είχα μόνο μάτια για μια.
Άλλα δεν είμαι πρωτάρης άπλα θέλω το χρόνο μου να βγω από το Σοκ του ταξιδιού.
Κάποια στιγμή θα τοποθετηθώ για τους πρωτάρηδες που πάνε εκεί πόσο εύκολο είναι να την πατήσουν από τις σειρήνες του Siam όσο άφορα τον ερωτά.
Θέλει προσοχή και το μυαλό στο κεφάλι γιατί ακόμη και εμείς που ξέρουμε και γνωρίζουμε καρδιοχτυπουμε κανονικά.
Πρέπει να είσαι ψυχρό αίμα,πράμα το οποίο δεν έχω εγώ.
Αχχχ αυτές οι σειρήνες.!!!


Mε έκανε να γελάσω πρωί πρωί με τα ποστ του.Kαποια στιγμή θα τοποθετηθώ. Ακόμη είμαι στα χαμένα προσπαθώ να καλιμπράρω το μυαλό μου.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
το δοκιμασα , νοστιμοτατο και πανακριβο
Τι; Σε περασε για αμερικανακι;Γιαπωνεζακι; Εγω τη γνωρισα στο καταστημα που δουλευει, και προσφερθηκε να μεβοηθησει, σε καποια δουλεια, με τη συγκαταθεση της αφεντικινας της. Της δινω 1000 μπατ (για το ταξι,υποτιθεται), εδω και τεσσερεις μερες, της πηρα εχθες ενα δωρακι 300 μπατ, και αλλα 400 για σεξι εσωρουχα, συνολο 4700 μπατ, και εχει ερθει στο δωματιο 3 φορες.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Καλήμερα!!!
Απο την Μαλαισια και μετα ημουν χωρις λαπτοπ,χτυπησε σκληρο και μολις το εφτιαξα.
Επισης το κινητο μου τα εφτυσε τελευταιες μερες,ειχα ενα τις κακιας ωρας απο την ανηψια μου και με προδοσε και αυτο.
Επισης καηκε το φλας απο την φωτογραφικη μου,καηκε το πιστολακι για τα μαλλια και ξεχασα τα ηχειακια του λαπτοπ στην Kuala lumpur.
Περα απο αυτα εκανα και ζημια σε 2 ταξι στην Bangkok.
Εκει που περπατουσα soi 11 διπλα απο ενα ταξι πηγε να βαλει μπρος και μολις πατησε μιζα εκανε μπαμ και εβγαζε καπνους απο την μηχανη. Στο καπακι σταματαω ταξιτζι πιο περα να με παει στο mixx και με το που μπαινω μεσα εσβησε και δεν επερνε μπροστα.
οκ η παραδοση συνεχιζετε , μετα την παρολιγο πτωση του αεροπλανου στο προηγουμενο σου τριπ οι ζημιες ελαφρυτερες , να μας λες με ποια πτηση πετας να την αποφευγουμε
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ευχαριστώ πάρα πολύ τον Lyst καταρχήν για το μπουκαλάκι που κέρασε στο Insanity με τα κορίτσια μας.

Τις τελευταίες μέρες Bangkok ήμουν πολύ σφιχτά αφού προηγήθηκε Σιγκαπούρη,Kuala Lumpour,Samui,Pattaya.

Mε κατάλαβε ότι ερωτεύτηκα,και δεν είναι δύσκολο να το καταλάβεις εφόσον ήμουν με μια κοπέλα μόνο 15 μερες στην Bangkok μένοντας σε ξενοδοχείο διπλά στο insanity με τόσους πολλοίς πειρασμούς,άλλα εγώ όπως είπε και ο φίλος μου Lyst είχα μόνο μάτια για μια.
Άλλα δεν είμαι πρωτάρης άπλα θέλω το χρόνο μου να βγω από το Σοκ του ταξιδιού.
Κάποια στιγμή θα τοποθετηθώ για τους πρωτάρηδες που πάνε εκεί πόσο εύκολο είναι να την πατήσουν από τις σειρήνες του Siam όσο άφορα τον ερωτά.
Θέλει προσοχή και το μυαλό στο κεφάλι γιατί ακόμη και εμείς που ξέρουμε και γνωρίζουμε καρδιοχτυπουμε κανονικά.
Πρέπει να είσαι ψυχρό αίμα,πράμα το οποίο δεν έχω εγώ.
Αχχχ αυτές οι σειρήνες.!!!


Mε έκανε να γελάσω πρωί πρωί με τα ποστ του.Kαποια στιγμή θα τοποθετηθώ. Ακόμη είμαι στα χαμένα προσπαθώ να καλιμπράρω το μυαλό μου.
δηλαδη εσυ δεν την πατησες σαν πρωταρης? σαν πρωταρης στην ελλαδα την πατησες οχι μονο
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Τι; Σε περασε για αμερικανακι;Γιαπωνεζακι; Εγω τη γνωρισα στο καταστημα που δουλευει, και προσφερθηκε να μεβοηθησει, σε καποια δουλεια, με τη συγκαταθεση της αφεντικινας της. Της δινω 1000 μπατ (για το ταξι,υποτιθεται), εδω και τεσσερεις μερες, της πηρα εχθες ενα δωρακι 300 μπατ, και αλλα 400 για σεξι εσωρουχα, συνολο 4700 μπατ, και εχει ερθει στο δωματιο 3 φορες.
χαχαχαχαχαχαχαχ για το γιαουρτι λεω χαχαχα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.103
Πόντοι
18.565
Τι malaka ειμαι. Φταιει η γεροντικη ανοια.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
η τετοια ειναι ρε...αουι καπως ετσι , που εστειλε στο νοσοκομειο το γκομενο της εναν αυστραλο αγγλο τι ειναι απο καρδια , ελα μωρε που δουλευε στο haven above  ετσι δεν ειναι?
Ναιιιιιιι ρεεε!Αχαχαχαχχ..Η Αουνυ!!..Που δουλευε Heaven above!!..Που οταν ηταν ο γκομενος στο νοσοκομειο,μου ηρθε ντελιβερυ στο ξενοδοχειο μετα τη δουλεια.
Τοσο πολυ ηταν στεναχωρημενο το κοριτσι,που ηρθε να το παρηγορησω.
Παρθεεεεενα..Καλο κοριτσι..
Εκανε και παιδι με τον Αγγλο και εβαλε και βυζακια εξτρα.
Τωρα ειναι Sugar Sugar στο LK Metro.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Τύφλα να χουν οι Μαλδίβες!Με τον sex volcano την τιμήσαμε το καλοκαίρι που μας πέρασε!


man αν δδεν σε ξυπνουσα ακομα στο ξενοδοχειο θα κοιμομασταν!!!!! :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:

:hi: :hi: :hi:

Εξαιρετικό μέρος οι Παξοι-Αντίπαξοι !!

Αν δε το συνδυάσεις με μια Σλάβα γίνεται παράδεισος!! :grin: !!

Σε βοηθάει να ... ξυπνάς !! :grin:

Ξέρω τι λέω !!! :grin:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ναιιιιιιι ρεεε!Αχαχαχαχχ..Η Αουνυ!!..Που δουλευε Heaven above!!..Που οταν ηταν ο γκομενος στο νοσοκομειο,μου ηρθε ντελιβερυ στο ξενοδοχειο μετα τη δουλεια.
Τοσο πολυ ηταν στεναχωρημενο το κοριτσι,που ηρθε να το παρηγορησω.
Παρθεεεεενα..Καλο κοριτσι..
Εκανε και παιδι με τον Αγγλο και εβαλε και βυζακια εξτρα.
Τωρα ειναι Sugar Sugar στο LK Metro.
σε εχω και αλλη μετεξελιξη κοινης ''φιλης''
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786

Συνημμένα

  • FB_IMG_1514996092534.jpg
    FB_IMG_1514996092534.jpg
    59,6 KB · Εμφανίσεις: 16
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786

Συνημμένα

  • FB_IMG_1514670112202.jpg
    FB_IMG_1514670112202.jpg
    56,6 KB · Εμφανίσεις: 16
  • FB_IMG_1514996039703.jpg
    FB_IMG_1514996039703.jpg
    39,9 KB · Εμφανίσεις: 17
  • Like
Αντιδράσεις: 968

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
:2funny: :2funny: :2funny:

:hi: :hi: :hi:

Εξαιρετικό μέρος οι Παξοι-Αντίπαξοι !!

Αν δε το συνδυάσεις με μια Σλάβα γίνεται παράδεισος!! :grin: !!

Σε βοηθάει να ... ξυπνάς !! :grin:

Ξέρω τι λέω !!! :grin:
θελω να συνδυασω σλαβα με ασιατισα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom