Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
203
Like
54
Πόντοι
1
Την πρωτη μου φορα εκατσα 18 και το μετανοιωσα.Οι μερες κατω περνανε αστραπη την πρωτη φορα.ειδικα ο φιλος που θελει να παει και σε 3 μερη......
 

aand

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
19
Like
6
Πόντοι
0
polla euxaristw stous filous apo to forum pou mou dinoun symvoules . ayto to forum edw htan h aformh gia na parw thn apofash na katevw gia prwth

fora thailand . h pattaya fainete pws tha einai h epilogh mou gia prwth fora . to oikonomiko kommati kai h aplhstia mou na paw me oses pio polles

anteksw me stelnoun ekei  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
Εγω παντως που πηγα την πρωτη μου φορα γυρω στις 15 μερες μονο phuket εκανα αρκετα πραματα.
Μη ξεχναμε αλλοι ισως να μην περνουν και τοσες μερες αδεια απο την δουλεια τους η ακομη και να ειναι και οικονομικο το θεμα.
Απλα για πρωτη φορα το καλο ειναι να πηγαινε μονο πουκετ η πουκετ 10 μερες και μπανγκοκ αλλες 4.
Εως 10 διανυκτερευσεις θα πηγαινα εαν δεν ειχα αλλη επιλογη,αλλα σε ενα μερος και αυτο θα ηταν η μπανγκοκ στο εξης για μενα.


 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
to oikonomiko kommati kai h aplhstia mou na paw me oses pio polles

anteksw me stelnoun ekei  :rockon: :rockon: :rockon:
[/quote]
πανε και εγω πρωτη φορα κοντρες εβαζα με τον κολητο μου..
Πηγα με περισσοτερες αποσες μερες εκατσα σε συνολο.επεζα και διπλο ταμπλο βεβαια
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
42,20 το μπατακι τώρα σε ανταλακτηριο πισω απο το Jungceylon που δεν είναι και από τα καλύτερα.
Τα καλύτερα ανταλλακτήρια που έχω βρει είναι στην Μπαγκλα ένα δίπλα από το World famous agogo και το άλλο στο τερμα αριστερα που ενώνεται η Μπάγκλα με την παραλιακή.
 

taggelou1

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα απο ενα νεο μελος ...
Σας παραθετω ενα ταξιδι στην Ταιλανδη και περιμενω τις παρατηρησεις και προτασεις σας.
( θελω να αποφυγω την Pattaya για να μπορεσω να συνδυάσω και λιγο παραλια και χαλαρωση )

προγειωση Bangkok και μεταβαση στην πολη με το SkyTrain μεχρι το τερμα του και μετα με ταχι στην Khaosan Road
2 μερες διανυκτερευση στο Dang Derm Hotel (guest freintly) με τιμη 35€/βραδυ, την πρωτη μερα λογικα τρελο υπνο και μετα εξερευνηση περιοχης .
3η μερα μεταβαση με ταχι στο Sai Ta south terminal station για να παρω ενα VIP πουλμαν με προορισμο το Cha-am (εισητηριο 5-8€, χρονος 3-4 ωρες) , εκει διαμονη 2 μερες , η περιοχη εχει λιγα gogo girls αλλα υπεροχη παραλια , ακομα ψαχνω ξενοδοχειο ...
5η μερα μεταβαση στο Hua Hin 30 -40 λεπτα αποσταση, εκει διαμονη 3 μερες , ξενοδοχειο δεν εχω καταληξει ακομα, εκει αρκετα gogo girls και καλη παραλια , δεν ειναι Pattaya αλλα εχει πολυ καλες προοπτικες για ψαξιμο ...
8η μερα επισστροφη στην Bangkok για διαμονη ξανα για 4 μερες στο President Solitaire Hotel & Spa, περιπου 50€ την βραδυα , guest freintly και μεσα στη επιμαχη περιοχη της Sukhumvit Road
Περιμενω την γνωμη σας
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
πηγαινε κατσε στην γωνια τιμωρια, με το ενα ποδι ορθιο σαν πελαργος, μεχρι να ερθουν οι καθηγητες να σου πουν το γιατι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
[quote author=αγγελου θανος  link=topic=2495.msg4762329#msg4762329 date=1377085251]
καλησπερα απο ενα νεο μελος ...
Σας παραθετω ενα ταξιδι στην Ταιλανδη και περιμενω τις παρατηρησεις και προτασεις σας.
( θελω να αποφυγω την Pattaya για να μπορεσω να συνδυάσω και λιγο παραλια και χαλαρωση )

προγειωση Bangkok και μεταβαση στην πολη με το SkyTrain μεχρι το τερμα του και μετα με ταχι στην Khaosan Road
2 μερες διανυκτερευση στο Dang Derm Hotel (guest freintly) με τιμη 35€/βραδυ, την πρωτη μερα λογικα τρελο υπνο και μετα εξερευνηση περιοχης .
3η μερα μεταβαση με ταχι στο Sai Ta south terminal station για να παρω ενα VIP πουλμαν με προορισμο το Cha-am (εισητηριο 5-8€, χρονος 3-4 ωρες) , εκει διαμονη 2 μερες , η περιοχη εχει λιγα gogo girls αλλα υπεροχη παραλια , ακομα ψαχνω ξενοδοχειο ...
5η μερα μεταβαση στο Hua Hin 30 -40 λεπτα αποσταση, εκει διαμονη 3 μερες , ξενοδοχειο δεν εχω καταληξει ακομα, εκει αρκετα gogo girls και καλη παραλια , δεν ειναι Pattaya αλλα εχει πολυ καλες προοπτικες για ψαξιμο ...
8η μερα επισστροφη στην Bangkok για διαμονη ξανα για 4 μερες στο President Solitaire Hotel & Spa, περιπου 50€ την βραδυα , guest freintly και μεσα στη επιμαχη περιοχη της Sukhumvit Road
Περιμενω την γνωμη σας

[/quote]Η πας κατευθειαν Πουκετ αν θες παραλια και φυσιολατρεια + δραση η κατευθειαν Σουκχουμβιτ αν θες μονο δραση. Τωρα τη Καοσαν τι τη θελεις;
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
:2on1:
πηγαινε κατσε στην γωνια τιμωρια, με το ενα ποδι ορθιο σαν πελαργος, μεχρι να ερθουν οι καθηγητες να σου πουν το γιατι.
:s&m_1: αδιαβαστος ο νεος ,  ακου καο σαν,  ολοκληρη βκκ..Καραφλιασε κι ο κωλογερος.
Ξεχασε την αγιουταγια για δραση..
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Εμένα πάλι γιατί μ' άρεσε και επιδοκιμάζω τγο πρόγραμμά του ?
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Εμένα πάλι γιατί μ' άρεσε και επιδοκιμάζω τγο πρόγραμμά του ?
Και μενα μου αρεσε αλλα γελασα με τα gogo girls και το υπεροχη παραλια της cha am  :o. Κατι παρακμιακα κωλομπαρα με κατι καταμαυρες που φορουν σαγιοναρες εχει μονο..η παραλια τιγκα στις ξαπλωστρες και τραπεζακια γυφτικο πανηγυρι αλα jomtien  και η θαλασσα ενα μονιμο καφετι χρωμα...
Χουα χιν απειρως καλυτερα αλλα ουτε εκει εχει γκογκο αν και πολλα μπαρακια τον τελευταιο χρονο εχουν κανει λιφτινγκ και εχουν αναβαθμιστει αλλα γκογκο δεν ειναι
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
παναγια μου τι θεαμα εχασα :new_shocked:
ευχαριστω το βουδα που δεν συναντησα κατι τετοιο.



 

taggelou1

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=αγγελου θανος  link=topic=2495.msg4762329#msg4762329 date=1377085251]
καλησπερα απο ενα νεο μελος ...
Σας παραθετω ενα ταξιδι στην Ταιλανδη και περιμενω τις παρατηρησεις και προτασεις σας.
( θελω να αποφυγω την Pattaya για να μπορεσω να συνδυάσω και λιγο παραλια και χαλαρωση )

προγειωση Bangkok και μεταβαση στην πολη με το SkyTrain μεχρι το τερμα του και μετα με ταχι στην Khaosan Road
2 μερες διανυκτερευση στο Dang Derm Hotel (guest freintly) με τιμη 35€/βραδυ, την πρωτη μερα λογικα τρελο υπνο και μετα εξερευνηση περιοχης .
3η μερα μεταβαση με ταχι στο Sai Ta south terminal station για να παρω ενα VIP πουλμαν με προορισμο το Cha-am (εισητηριο 5-8€, χρονος 3-4 ωρες) , εκει διαμονη 2 μερες , η περιοχη εχει λιγα gogo girls αλλα υπεροχη παραλια , ακομα ψαχνω ξενοδοχειο ...
5η μερα μεταβαση στο Hua Hin 30 -40 λεπτα αποσταση, εκει διαμονη 3 μερες , ξενοδοχειο δεν εχω καταληξει ακομα, εκει αρκετα gogo girls και καλη παραλια , δεν ειναι Pattaya αλλα εχει πολυ καλες προοπτικες για ψαξιμο ...
8η μερα επισστροφη στην Bangkok για διαμονη ξανα για 4 μερες στο President Solitaire Hotel & Spa, περιπου 50€ την βραδυα , guest freintly και μεσα στη επιμαχη περιοχη της Sukhumvit Road
Περιμενω την γνωμη σας

[/quote]

Ευχαριστω για τις ως τωρα παρατηρησεις σας .
Τη πρωτη σταση στη Khaosan Road δεν την αλλαζω διοτι με ξερω , μετα απο τετοιο ταξιδι παντα χανω την πρωτη μερα σε υπνο και δεν θελω να μπω στα βαθια νερα απο την πρωτη μερα.
Μετα θελω να αποφυγω την Pattaya διοτι θελω να κανω και κανενα μπανιο και μετα δεν θελω να ξαναπαω σε νησια οπως Πουκετ και Σαμουι , ψαχνω κατι κοντα σε Βανγκοκ με οχι μεγαλη οδικη μεταβαση, καλη παραλια , με σχετικο καλο βραδυνο ξεβρακωμα ...
Καποιος φιλος ανεφερε να αποφυγω το Cha-am (κακη θαλασσα, ...), το Hua Hin να το κρατησω ? αν οχι δωστε μου εναλακτικες , οχι αεροπλανο οχι πολυ μακρυα , καλη παραλια και βραδυνη αντρικη ζωη ( δεν θα περιμενω επιπεδο Μπανγκοκ αλλα μην ειναι και εντελως σαβουρα )
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
παναγια μου τι θεαμα εχασα :new_shocked:
ευχαριστω το βουδα που δεν συναντησα κατι τετοιο.

γιατι κανετε ετσι ο καθενας οπως την βρισκει...
απλα νομιζουν οτι βρισκονται σε καποιο ελληνικο νησι και χορευοντας ζορμπα θα βγαλουν γκομενα...
μαλλον δεν το ειπα σωστα πηδωντας σαν τα κατσικια
απλα ξεδινουν τα παιδια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom