Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

gioro27

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2005
Μηνύματα
222
Like
2
Πόντοι
1
Αν κάποιος γνωρίζει πώς λέγεται η περιοχή που βρίσκεται η Πρεσβεία μας στην ΒΚΚ και από θέμα ενοικίων τι γίνεται εκεί κοντά, για να εξυπηρετήσω κάποιον φίλο, ας ενημερώσει.

Για τους υπόλοιπου εξ ημών... 8 νούμερα στο ΚΙΝΟ ρεεεεεεεε !!! 
sathorn bangkok incurance bulding
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Αν κάποιος γνωρίζει πώς λέγεται η περιοχή που βρίσκεται η Πρεσβεία μας στην ΒΚΚ και από θέμα ενοικίων τι γίνεται εκεί κοντά, για να εξυπηρετήσω κάποιον φίλο, ας ενημερώσει.

Για τους υπόλοιπου εξ ημών... 8 νούμερα στο ΚΙΝΟ ρεεεεεεεε !!! 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΣΤΗ BANGKOK
Thai Wah Tower II, 21/159 South Sathorn Road
Bangkok 10120 - Thailand
Τηλ: 0066 2 6791462 fax: 0066 2 6791463
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Ευχαριστω steafan. μονο Bangkok ή και στο Πουκετ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Για παραμονη ταυλανδη πανω απο μηνα, μονο τα συνορα μπες-βγες ειναι λυση?
Θα πας στην πρεσβεια της Ταυλανδης στην αθηνα και θα παρεις 3μηνη βιζα θα σου κοστησει 30 ευρω μονο.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
καπου τοσο στοιχιζει και επι τοπου πατταγια στο imigration office στη τζομτιεν palias4 οπου σε βολευει πας
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Καλησπέρα
Τι κάνετε όταν ένα μέτριο γκομενάκι στην Hollywood σου έρχεται και σου την πέφτει με ύφος super model στις 4.30 το πρωί και σου ζητάει τρισήμιση χιλιαρικάκια ακατέβατα;; :2funny: :2funny:
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΣΤΗ BANGKOK
Thai Wah Tower II, 21/159 South Sathorn Road
Bangkok 10120 - Thailand
Τηλ: 0066 2 6791462 fax: 0066 2 6791463
Αυτη ειναι η παλια διευθυνση δεν ισχυει πια

Καλησπέρα
Τι κάνετε όταν ένα μέτριο γκομενάκι στην Hollywood σου έρχεται και σου την πέφτει με ύφος super model στις 4.30 το πρωί και σου ζητάει τρισήμιση χιλιαρικάκια ακατέβατα;; :2funny: :2funny:
Ανεβαινεις στα πορνοκλαμπς της ΒΚΚ οπου εχεις πολυ μεγαλυτερες πιθανοτητες να συναντησεις πιο φρεσκα κοριτσια ημι-επαγγελματιες με κανονικες δουλειες. Μεχρι τωρα το 2013 εχω τρια στα τρια η μαλλον τρια στα τεσσερα στην αναζητηση του "κοριτσιου της διπλανης πορτας´´ γιατι μια φορα γυρισα σπιτι μονος. Χτες τσιμπησα καθηγητρια σε σχολειο που βγαινει παρασκευοσαββατα για αρπαχτες. Ειναι απιστευτη αυτη η χωρα, πρωι παρασκευης διδασκε παιδακια δημοτικου και δωδεκα ωρες αργοτερα  :fuck1:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Ανεβαινεις στα πορνοκλαμπς της ΒΚΚ οπου εχεις πολυ μεγαλυτερες πιθανοτητες να συναντησεις πιο φρεσκα κοριτσια ημι-επαγγελματιες με κανονικες δουλειες. Μεχρι τωρα το 2013 εχω τρια στα τρια η μαλλον τρια στα τεσσερα στην αναζητηση του "κοριτσιου της διπλανης πορτας´´ γιατι μια φορα γυρισα σπιτι μονος. Χτες τσιμπησα καθηγητρια σε σχολειο που βγαινει παρασκευοσαββατα για αρπαχτες. Ειναι απιστευτη αυτη η χωρα, πρωι παρασκευης διδασκε παιδακια δημοτικου και δωδεκα ωρες αργοτερα  :fuck1:

Δίκιο έχεις αλλά αυτά είναι για εσάς τους τυχερούς τους "ντόπιους".Για μας τους περιστασιακούς "νησιώτες" που θέλουμε και κανα μπανάκι απλώς δυσκολεύουν τα πράγματα.
Παρεπιπτόντως χωρίς πλάκα στην βεράντα της νέας Tiger βάλανε και μηχάνημα ΑΤΜ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Καλησπέρα
Τι κάνετε όταν ένα μέτριο γκομενάκι στην Hollywood σου έρχεται και σου την πέφτει με ύφος super model στις 4.30 το πρωί και σου ζητάει τρισήμιση χιλιαρικάκια ακατέβατα;; :2funny: :2funny:
την ακους κανονικα μεχρι που θα ξεκινησει να λεει ''θελω'' τοτε κανεις τον κωφαλαλο εκτος και αν γουσταρεις τοσο ωστε να δωσεις οσα σου πει
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Καλησπέρα
Τι κάνετε όταν ένα μέτριο γκομενάκι στην Hollywood σου έρχεται και σου την πέφτει με ύφος super model στις 4.30 το πρωί και σου ζητάει τρισήμιση χιλιαρικάκια ακατέβατα;; :2funny: :2funny:

Την κοιτας χαμογελωντας και της λες; OK see you tomolow!
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Της είπα χαμογελώντας άμα θέλει 3500 να πάει στο χωριό της να μαζεύει κανα μήνα ρύζι :grin:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Σήμερα φορτώσαμε καλό μωρό και νωρίς νωρίς.Με παρακάλεσε κιόλας να μην ξεχάσω να της δώσω λεφτά το πρωί.Μου θύμισε παλιές καλές μέρες. :rockon:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα
Τι κάνετε όταν ένα μέτριο γκομενάκι στην Hollywood σου έρχεται και σου την πέφτει με ύφος super model στις 4.30 το πρωί και σου ζητάει τρισήμιση χιλιαρικάκια ακατέβατα;; :2funny: :2funny:
Ελα τωρα..τι διλημματικα ερωτηματα ειναι αυτα??Αφου την απαντηση την ξερεις!!!!εκτος αν θες ν΄ακους μαλακιες του στυλ..ελα BKK που ειναι καλυτερα!!!Απο ποτε εγινε η ΒΚΚ μουνοφωλια δεν ξερω....απλα ειναι πιο καπατσες γιατι ειναι πρωτευουσιανες σε σχεση με τα βλαχακια του isan και του chiang mai και πουλανε το παραμυθακι της γκομενας της διπλανης πορτας που αρεσει στους χαζοφαρανγκ,τους οποιους βεβαια αρμεγουν το ιδιο και περισσοτερο απο τις αλλες!!!!
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
Ελα τωρα..τι διλημματικα ερωτηματα ειναι αυτα??Αφου την απαντηση την ξερεις!!!!εκτος αν θες ν΄ακους μαλακιες του στυλ..ελα BKK που ειναι καλυτερα!!!Απο ποτε εγινε η ΒΚΚ μουνοφωλια δεν ξερω....απλα ειναι πιο καπατσες γιατι ειναι πρωτευουσιανες σε σχεση με τα βλαχακια του isan και του chiang mai και πουλανε το παραμυθακι της γκομενας της διπλανης πορτας που αρεσει στους χαζοφαρανγκ,τους οποιους βεβαια αρμεγουν το ιδιο και περισσοτερο απο τις αλλες!!!!
Μουνοφωλια παντα ηταν η ΒΚΚ απλα εσυ πηγαινε πουκετ και παταγια να τσιμπας αυτες που εχουν μαζεψει χιλιομετρα απο εδω...δεν ηρθα προχτες Ταυλανδη και εχω εξηγησει στο παρελθον πως εχουμε μεγαλυτερες πιθανοτητες να χτυπησουμε ημι-επαγγελματιες....οχι ξεκωλλα, δε κοιτταζουν καθολου μα καθολου, ντυμενες σεξυ αλλα οχι προστυχα, τατουαζ μηδεν...οταν η γκομενα σου περιγραφει καταστασεις που μονο καθηγητρια μπορει να τις γνωριζει τοτε ναι δεν εχω λογο να αμφιβαλλω...οταν σου λυνει μαθηματικες εξισωσεις και προβληματα στατιστικης στα διαλλειμματα των  :knockinb:  τοτε ναι μαλλον εχει περασει καποια στιγμη μεσα απο σχολειο
Τωρα αν με αρμεγει δεν ξερω εγω δυο χιλιαρικα της εδωσα για ολο το βραδυ (μου ζητησε τρια και την κατεβασα στα δυο) και δεν το μετανοιωσα....τοσα δινω παντα εκτος και αν πεσω σε στιγμες αδυναμιας δηλαδη αξιογαμητο μωρο που να πρεπει οπωσδηποτε να το παρω.

Διαφωνω καθετως μαζι σου οτι στους χαζοφαρανγκ αρεσει το κοριτσι της διπλανης πορτας...στους χαζοφαρανγκ αρεσει ακριβως το αντιθετο δηλαδη το ξεκωλλο, κοντομαυροτσουκαλο καλυμμενο με τατουαζ και σιδερικα...τοσα χρονια που εχεις μασαζ στο πουκετ πως και σου ξεφυγε αυτο?
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ψηφιζω Μπανγκοκ ΔΑΓΚΩΤΟ.
Η νυχτα με τη μερα σε σχεση με Πουκετ και Πατταγια.
Ειναι "ιεροσυλια" ακομα και η συγκριση.
ΤΕΛΟΣ

 

dimitlakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Like
2
Πόντοι
1
Μουνοφωλια παντα ηταν η ΒΚΚ απλα εσυ πηγαινε πουκετ και παταγια να τσιμπας αυτες που εχουν μαζεψει χιλιομετρα απο εδω...δεν ηρθα προχτες Ταυλανδη και εχω εξηγησει στο παρελθον πως εχουμε μεγαλυτερες πιθανοτητες να χτυπησουμε ημι-επαγγελματιες....οχι ξεκωλλα, δε κοιτταζουν καθολου μα καθολου, ντυμενες σεξυ αλλα οχι προστυχα, τατουαζ μηδεν...οταν η γκομενα σου περιγραφει καταστασεις που μονο καθηγητρια μπορει να τις γνωριζει τοτε ναι δεν εχω λογο να αμφιβαλλω...οταν σου λυνει μαθηματικες εξισωσεις και προβληματα στατιστικης στα διαλλειμματα των  :knockinb:  τοτε ναι μαλλον εχει περασει καποια στιγμη μεσα απο σχολειο
Τωρα αν με αρμεγει δεν ξερω εγω δυο χιλιαρικα της εδωσα για ολο το βραδυ (μου ζητησε τρια και την κατεβασα στα δυο) και δεν το μετανοιωσα....τοσα δινω παντα εκτος και αν πεσω σε στιγμες αδυναμιας δηλαδη αξιογαμητο μωρο που να πρεπει οπωσδηποτε να το παρω.

Διαφωνω καθετως μαζι σου οτι στους χαζοφαρανγκ αρεσει το κοριτσι της διπλανης πορτας...στους χαζοφαρανγκ αρεσει ακριβως το αντιθετο δηλαδη το ξεκωλλο, κοντομαυροτσουκαλο καλυμμενο με τατουαζ και σιδερικα...τοσα χρονια που εχεις μασαζ στο πουκετ πως και σου ξεφυγε αυτο?
να αγιαση το στομα σου.. πεσ τα χρυσοστομε!! αυτος νομιζει πος ειναι ο εξυπνος και εμεις που ζουμε εδο οι μαλακες.....    :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom