Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
μετα τις ΓΥΦΤΟΡΑΤΣΕΣ που κατακλυουν πατταγια και αλλα μερει της ταυλανδης τωρα εχουμε και τα ρωσοβλαχαδερα πλην καποιων εξαιρεσεων
οι ελληνες λειπουν μονο!!!! για να φαει χ το μερος
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
Θες να μας πεις και το ονοματάκι απο το live club
Hillary 2 ιδιας ιδιοκτησίας με την climax (απο ότι άκουσα απο τα κορίτσια)
Ωραίο μπαράκι και μέ "θέματα" για όλες τις ηλικίες και γούστα  ;)

Τα bj bars στο βάθος του σοι 5 (αν δεν κάνω λάθος) προσωπικά μου προκάλεσαν απέχθεια...

3η βραδυά Πατάγια και μόνος... Πειτε με και μαλάκα, αλλά εγω αυτές δεν τις  :knockinb: με τίποτα και για διάφορους λόγους που θα εξηγήσω εν καιρώ...
Η Πατάγια της High season αργοπεθαίνει και όποιος πρόλάβει !
Τώρα αν είναι να χώσω 100 ευρω για agogaκι + τα πρωσοπικά ημερήσια έξοδα, καλύτερα να καθόμουν στο μπανανιστάν και να ακούω με ηδονη τον Στουρνάρα να μου μιλάει για "ανάπτυξη" !

 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Hillary 2 ιδιας ιδιοκτησίας με την climax (απο ότι άκουσα απο τα κορίτσια)
Ωραίο μπαράκι και μέ "θέματα" για όλες τις ηλικίες και γούστα  ;)

Τα bj bars στο βάθος του σοι 5 (αν δεν κάνω λάθος) προσωπικά μου προκάλεσαν απέχθεια...

3η βραδυά Πατάγια και μόνος... Πειτε με και μαλάκα, αλλά εγω αυτές δεν τις  :knockinb: με τίποτα και για διάφορους λόγους που θα εξηγήσω εν καιρώ...
Η Πατάγια της High season αργοπεθαίνει και όποιος πρόλάβει !
Τώρα αν είναι να χώσω 100 ευρω για agogaκι + τα πρωσοπικά ημερήσια έξοδα, καλύτερα να καθόμουν στο μπανανιστάν και να ακούω με ηδονη τον Στουρνάρα να μου μιλάει για "ανάπτυξη" !
Thank you φιλέ για την πληροφορία.... όσο για την Πατάγια it's up to you!
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Φιλε ασιαφαν οι ρωσσοι εχουν αρχισει να ρχονται και χουα χιν δυστυχως...μενω ημιμονιμα εκει τα τρια τελευταια χρονια...αν εισαι ακομα εκει και αν θες τα λεμε καποια στιγμη
πριν 3 βδομαδες στο χουα χιν δεν ειδα και πολλους, ισως και να τους περασα και για σκανδιναους βεβαια, ουτε ακουσα ρωσικα στο δρομο ουτε μαζαζια με ρωσικες επιγραφες (οπως παντου στην ευρητερη παταγια) ειδα, δεν εχω τιποτα με τους ρωσους αλλα ειναι τελειως βλαχια να πανε ολοι μαζι μπουλουκηδον,προπερσι σε καραβακι για κο λαρν ειμουν εγω η ταυλανδεζα μου και ενα ζευγαρι κορεατες, και καμια 150αρια ρωσοι απο παιδια ζευγαρια και οικογενειες μεχρι γκομενοπαρεες, οι υπολοιποι ευρωπαιοι ειναι πιο ανεξαρτητοι δε πανε σα τα προβατα :uglystupid:  τελος μαρτιου  ξαναρχομαι ασια αλλα μονο 3 μερες στη ταυλανδη, οταν ξαναρθω περισσοτερες μερες ευχαριστως να τα πουμε στο υπεροχο χουα χιν
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μετα τις ΓΥΦΤΟΡΑΤΣΕΣ που κατακλυουν πατταγια και αλλα μερει της ταυλανδης τωρα εχουμε και τα ρωσοβλαχαδερα πλην καποιων εξαιρεσεων
οι ελληνες λειπουν μονο!!!! για να φαει χ το μερος
Ποια ρωσοβλαχαδερα που ζεις.
 

Shadow01

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2012
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
100 ευρώ + τα προσωπικά έξοδα...

Ή σαν να έγινε πιασοκωλέ η κατάσταση ή σαν να πατώσαμε οικονομικά εμείς...

ή μήπως και τα δύο..   :think:
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μετα απο 7 ταξιδια Ταιλανδη συνηδοιτοποιησα οτι εχει ποια ακριβινει πολυ...πλεον αλλος ειναι ο απολυτος προορισμος  :cum: και ευτυχως δεν τον ξερουν πολλοι...  :huh:

Khub Kun Krap
για πες τυπε :think:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Τώρα αν είναι να χώσω 100 ευρω για agogaκι + τα πρωσοπικά ημερήσια έξοδα, καλύτερα να καθόμουν στο μπανανιστάν και να ακούω με ηδονη τον Στουρνάρα να μου μιλάει για "ανάπτυξη" !
Ειπαμε ανωμαλιες αλλα οχι και ετσι....
 

04fantomas05

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.242
Like
32
Πόντοι
16
πριν 3 βδομαδες στο χουα χιν δεν ειδα και πολλους, ισως και να τους περασα και για σκανδιναους βεβαια, ουτε ακουσα ρωσικα στο δρομο ουτε μαζαζια με ρωσικες επιγραφες (οπως παντου στην ευρητερη παταγια)
οκ φιλε ενταξει ειπαμε αρχισαν να ερχονται και χουα χιν αλλα ακομη δε γινεται το γυφτικο ρωσσικο πανηγυρι της Παταγιας με την κακογουστια τους
αλλα εκει που δεν εβλεπες τιποτα το απολυτον μηδεν σιγα-σιγα βλεπεις κατι ρωσσικες επιγραφες να ξεφυτρωνουν εδω και εκει...λιγα πραγματα ακομη αλλα σαμπως ετσι δεν ξεκινησαν και στο μπουρδελοψαροχωρι? το μονο παρηγορο ειναι οτι αυτοι της χουα χιν ειναι προφανως λιγοτερο γυφτοι και πιο ματσωμενοι γιατι οι τιμες της χουα χιν ειναι περιπου διπλασιες απο παταγια


3η βραδυά Πατάγια και μόνος... Πειτε με και μαλάκα, αλλά εγω αυτές δεν τις  :knockinb: με τίποτα και για διάφορους λόγους που θα εξηγήσω εν καιρώ...
το προβλημα με τις φριλασερς στα αφτερ της παταγιας ειναι οτι δειχνουν συνηθως τελειως ξεκωλα που εγω προσωπικα τις αποφευγω οπως ο διαολος το λιβανι
πολυ πιο δυσκολο νομιζω να βρεις σε αφτερ της παταγιας το λεγομενο "κοριτσι της γειτονιας" δηλαδη μια που να εχει κανονικη δουλεια αλλα απλα να συμπληρωνει το μεροκαματο με καμια αρπαχτη 1-2 φορες τη βδομαδα...εγω παντα τετοιες ψαχνω, ασπρουδερες και αν δε μιλανε και αγγλικα παιρνουν εξτρα ποντους
οι δυο που πηρα απο το insanity και απο το climax ηταν ακριβως ετσι...συνηθως ομως αυτες δεν στη πεφτουν απο μονες τους το πιθανοτερο ειναι να μην σε κοιτταξουν καν και απλως να περιμενουν καποιον να κανει την πρωτη κινηση...κατι που για μενα ειναι θετικο, αποφευγω τα ξεκωλα και αυτες που την πεφτουν τελειως ωμα
οχι πως δεν υπαρχουν επαγγελματιες στα αφτερ της βκκ ειχα να βγω δυο χρονια και στην πρωτη μου εξοδο ειδα τρεις γνωριμες φατσες (την μια μαλιστα την ειχα παρει παλια)  :headbang:  τι να πει κανεις μερικες κανουν καριερα μεσα στα αφτερ...μια φριλανσερ μου ειχε πει για πλακα παλια οτι στα κλαμπς ειναι το γραφειο της    :2funny:  :headbang:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Ποια ρωσοβλαχαδερα που ζεις.
τα ρωσοβλαχαδερα που κυκλοφορουν στη πατταγια σαν κοπαδια απο βοδια ,νταβαι νταβαι ,ντα , ντα και δεν γνωριζουν απο φερσιμο
με καποιες εξαιρεσεις
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τα ρωσοβλαχαδερα που κυκλοφορουν στη πατταγια σαν κοπαδια απο βοδια ,νταβαι νταβαι ,ντα , ντα και δεν γνωριζουν απο φερσιμο
με καποιες εξαιρεσεις
Πως να φερθει καποιος στην παταγια δηλαδη,σαν τζεντλμαν; :2funny: :2funny: :2funny:
 

BugsBunny

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα,

Μερικες ερωτησεις...

εαν θελω να προσκαλεσω μια ταιλανδη στην Ελλαδα, τι ακριβως γραφω στην προσκληση?

Και δευτερον, σε σχεση με αποδεικτικο οικονομικης μου καταστασης, τι παρουσιαζω, εκκαθαριστικο η εξτρε κινησης λογαριασμου?

τριτον, εφοσον θελει η κοπελα να ερθει μια δυο φορες το 2013 και ισως να μεινει μετα παραπανω, τι ειδους βιζα ζηταμε?

Ευχαριστω
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
χλωμο σε βλεπω για ολα...ειναι σχεδον αδυνατο να ερθει ταυλανδη εδω...μονο αν περασεις δαχτυλιδι εκει και μετανα τη φερεις εδω.Αλλιως,δυσκολο...
 

Μπικου

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2010
Μηνύματα
535
Like
2
Πόντοι
6
το προβλημα με τις φριλασερς στα αφτερ της παταγιας ειναι οτι δειχνουν συνηθως τελειως ξεκωλα που εγω προσωπικα τις αποφευγω οπως ο διαολος το λιβανι
πολυ πιο δυσκολο νομιζω να βρεις σε αφτερ της παταγιας το λεγομενο "κοριτσι της γειτονιας" δηλαδη μια που να εχει κανονικη δουλεια αλλα απλα να συμπληρωνει το μεροκαματο με καμια αρπαχτη 1-2 φορες τη βδομαδα...εγω παντα τετοιες ψαχνω, ασπρουδερες και αν δε μιλανε και αγγλικα παιρνουν εξτρα ποντους
οι δυο που πηρα απο το insanity και απο το climax ηταν ακριβως ετσι...συνηθως ομως αυτες δεν στη πεφτουν απο μονες τους το πιθανοτερο ειναι να μην σε κοιτταξουν καν και απλως να περιμενουν καποιον να κανει την πρωτη κινηση...κατι που για μενα ειναι θετικο, αποφευγω τα ξεκωλα και αυτες που την πεφτουν τελειως ωμα
οχι πως δεν υπαρχουν επαγγελματιες στα αφτερ της βκκ ειχα να βγω δυο χρονια και στην πρωτη μου εξοδο ειδα τρεις γνωριμες φατσες (την μια μαλιστα την ειχα παρει παλια)   :headbang:   τι να πει κανεις μερικες κανουν καριερα μεσα στα αφτερ...μια φριλανσερ μου ειχε πει για πλακα παλια οτι στα κλαμπς ειναι το γραφειο της    :2funny:   :headbang:
Πριν 6-7 μέρες πήρα ένα μωρό απο το insanity, και ηταν έτσι όπως τα περιγράφεις ! Το "ανεξάρτητο" κορίτσι της "διπλανής πόρτας" που βγαίνει που και πού για τα εξτραδάκια... Εντύπωση πάντως μου έκανε ότι δεν δέχτηκε ούτε να της κεράσω το ποτό ενω πληρωσε και το ταξι !! Σερβιτόρα σε εστιατόριο με 450 μπατ μεροκάματο και 300-350 μπατ tips δηλαδή περιπου 20 ευρω τη μέρα, άρα μιλάμε πλέον για μια νέα κατάσταση που διαμορφώνεται στην Ταϊλάνδη και είδικά στην Βκκ.
Μετα απο 1 χρόνο + που έιχα να έρθω, διαπιστώνω μια μεγάλη αλλαγή στην πρωτεύουσα προς το καλύτερο (και ακριβότερα δυστυχώς, για μας που διαλυώμαστε στην Ελλάδα) και μιά ράγδαία πτώση ποιότητας αλλά όχι και τιμών, στην Παττάγια !!

Για 10 μέρες έλεγα να μείνω, αλλά με βλέπω αύριο μεθάυριο να παίρνω το μπογαλάκια μου για πρωτευουσα και Χουα Χιν...

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καλημερα,

Μερικες ερωτησεις...

εαν θελω να προσκαλεσω μια ταιλανδη στην Ελλαδα, τι ακριβως γραφω στην προσκληση?

Και δευτερον, σε σχεση με αποδεικτικο οικονομικης μου καταστασης, τι παρουσιαζω, εκκαθαριστικο η εξτρε κινησης λογαριασμου?

τριτον, εφοσον θελει η κοπελα να ερθει μια δυο φορες το 2013 και ισως να μεινει μετα παραπανω, τι ειδους βιζα ζηταμε?

Ευχαριστω
Μονο αν εισαι εσυ παμπλουτος,και ειναι και αυτη,μπορει να γινει.αλλιως το ξεχνας.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Φιλε ασιαφαν οι ρωσσοι εχουν αρχισει να ρχονται και χουα χιν δυστυχως...μενω ημιμονιμα εκει τα τρια τελευταια χρονια...αν εισαι ακομα εκει και αν θες τα λεμε καποια στιγμη
Υπαρχει τιποτα ενδιαφερον εκει, απο επαγελματικης αποψης εννοω, ωστε να
προσθεσουμε 2-3 μερες ακομα στο προγραμμα;
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Για όσους βαρέθηκαν τη Ταυλάνδη ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom