Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Την καο σαν δεν θα την προτεινα σε κανεναν, ουτε καν σε κωλογερους :2funny:
Καοσαν τριγυρναω 2-3 μερες καθε φορα που παω για επαγγελματικους λογους.
Δεν το επιδιωκω αλλα ειναι σχετικα ευκολο για μενα να γνωρισω καποιες "συναδελφους"
εκει που τυχαινει να ειναι εκεινη τη περιοδο στη Μπανγκοκ λογω μιας εκθεσης που
γινεται εκει. Πριν 2 χρονια ειχα γνωρισει μια προμιλφ βασκα εκει, που θυμαμαι της
ειπα 2-3 λεξεις στα βασκικα και ειχε παθει τη πλακα της. Καναμε καλη παρεα για 5
μερες, αλλα το να κανεις 10000 χιλ.και να ξοδευεις ενα καρο λεφτα για να τρως
ευρωπαικο φαι δεν λεει.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
@dormien
Θα ηθελα να σχολιασω καποια απο τα λεγομενα σου..

"Ξεκιναω με το γεγονος οτι κανενας πουθενα δεν αναφερει οτι υπαρχει μια πολυ χαρακτηριστική μυρωδια στους δρομους λογο αποχετευσης"
Εχει αναφερθει παρα πολλες φορες,αλλα επειδη ειναι αδυνατον να διαβασει καποιος 2500 σελιδες,ειναι λογικο να μην υπεπεσε στην αντιληψη σου.Αλλωστε γι αυτο και εχω βγαλει το παρατσουκλι "Σκατονγκ" για τη Πατονγκ. :2funny:

"Και δευτερον κανεις δεν ανεφερε το γεγονος οτι σχεδον ολοι ηλικιακα ειναι 30+ οποτε για εμενα που ειμαι 21 ηταν λιγο καπως"
Ηταν λογικο να αισθανθεις "καπως" αλλα "μη λογικο" 21 χρονων πιτσιρικας να πας στη Πατονγκ και να κυκλοφορεις στη Μπανγκλα...Υπαρχουν πολλα αλλα μερη στη Ταυλανδη που μαζευονται φαλανγκ της δικης σου ηλικιας και γινονται ολονυχτια παρτυ.. ;)
Και βεβαια αν εγω ημουν στην ηλικια σου,δεν υπηρχε περιπτωση να πληρωσω κιολας για να πηδηξω στη Ταυλανδη.Αντε στη χειροτερη να τους εδινα ενα χαρτζηλικι,για να αισθανομαι εγω καλυτερα..Με τις ορδες των 30+ (για να μη πω 40+) που κατακλυζουν τους σεξοπροορισμους της Ταυλανδης,επρεπε να συνειδητοποιησεις νωρις πως αποτελεις "μεζε" για τις Ταυλανδεζες.. :grin:
Σε ενα απο τα ταξιδια,ειχα γνωρισει ενα πιτσιρικα 20χρονο Νορβηγο,πολυ ωραιο παλληκαρι,γυμνασμενο,που ο πατερας του (χωρισμενος) ειχε ανοιξει μια επιχειρηση στη Πατονγκ και ειχε παει να τον επισκεφτει για λιγο καιρο...Ο τυπος πρεπει να ειχε πηδηξει τζαμπα δεκαδες γκομενακια...Και περιμεναν αλλα τοσα στην ουρα... :boobies:
Και αυτο ειναι λογικο,γιατι εχουν μπουχτισει τα Ταυλανδεζακια στους 30 και 40+ φαλανγκ και αναζητουν εκτος απο το "business" και το "pleasure"...

" το body to body masaz δεν αξιζει τα 100 euro"

Σαφως και δεν τα αξιζει γιατι πληρωσες πολλα...Δεν κοστιζει τοσο..Απλα επειδη δεν ηξερες τι τιμες παιζουν "σε πιασαν Κωτσο"... :grin:

"Tip 2)Χιονι προμηθευουν καποιοι Tuk-Tuk..."
Να θεωρεις τον εαυτο σου εξαιρετικα κωλοφαρδο μονο και μονο γιατι αυτη τη στιγμη βρισκεσαι στην Ελλαδα και δε σαπιζεις σε καποια Ταυλανδικη φυλακη (η δεν εχουν αδειασει οι τραπεζικοι σου λογαριασμοι για "λαδωμα" σε περιπτωση που σε πιανανε).
Εχουμε πει οτι με αυτα τα πραγματα δεν παιζουν... :woldman:
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Tip 2)Χιονι προμηθευουν καποιοι Tuk-Tuk...
ας πουμε οτι ειχες καταλαβει το κινδυνο που διετρεχες (που αρχιδια ειχες καταλαβει) :jerking:  εσυ εισαι πιο εξυπνος και μαγκας απ εμας τους κωλογερους 35αρηδες οπως τονιζεις συνεχως στο ποστ σου :jerking:  αλλα το να γραφεις εδω μεσα πως μπορει κανεις να προμυθευτει ναρκωτικα στη ταυλανδη, ειναι τουλαχιστον ανευθηνο :idiot:  και φυσικα η χωρα και οι ανθρωποι της θα ηταν εντελως μαλακες και οχι χαμογελαστοι και συμπαθεις αν σε πιανανε και εκανες μερικα χρονια φυλακη και ολο σου το σοι πληρωνε "λαδωνε" για να σε βγαλει  :uglystupid:  εκτος αν μας πεις οτι στα 21 εισαι αυτοδιμιουργητος :jerking:  οι νομοι περι ναρκωτικων ειναι ακραιοι στη χωρα, και οσοι περνουν το ρισκο πρεπει να εχουν και επιγνωση των επιπτωσεων
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
@dormien
Θα ηθελα να σχολιασω καποια απο τα λεγομενα σου..

"Ξεκιναω με το γεγονος οτι κανενας πουθενα δεν αναφερει οτι υπαρχει μια πολυ χαρακτηριστική μυρωδια στους δρομους λογο αποχετευσης"
Εχει αναφερθει παρα πολλες φορες,αλλα επειδη ειναι αδυνατον να διαβασει καποιος 2500 σελιδες,ειναι λογικο να μην υπεπεσε στην αντιληψη σου.Αλλωστε γι αυτο και εχω βγαλει το παρατσουκλι "Σκατονγκ" για τη Πατονγκ. :2funny:

"Και δευτερον κανεις δεν ανεφερε το γεγονος οτι σχεδον ολοι ηλικιακα ειναι 30+ οποτε για εμενα που ειμαι 21 ηταν λιγο καπως"
Ηταν λογικο να αισθανθεις "καπως" αλλα "μη λογικο" 21 χρονων πιτσιρικας να πας στη Πατονγκ και να κυκλοφορεις στη Μπανγκλα...Υπαρχουν πολλα αλλα μερη στη Ταυλανδη που μαζευονται φαλανγκ της δικης σου ηλικιας και γινονται ολονυχτια παρτυ.. ;)
Και βεβαια αν εγω ημουν στην ηλικια σου,δεν υπηρχε περιπτωση να πληρωσω κιολας για να πηδηξω στη Ταυλανδη.Αντε στη χειροτερη να τους εδινα ενα χαρτζηλικι,για να αισθανομαι εγω καλυτερα..Με τις ορδες των 30+ (για να μη πω 40+) που κατακλυζουν τους σεξοπροορισμους της Ταυλανδης,επρεπε να συνειδητοποιησεις νωρις πως αποτελεις "μεζε" για τις Ταυλανδεζες.. :grin:
Σε ενα απο τα ταξιδια,ειχα γνωρισει ενα πιτσιρικα 20χρονο Νορβηγο,πολυ ωραιο παλληκαρι,γυμνασμενο,που ο πατερας του (χωρισμενος) ειχε ανοιξει μια επιχειρηση στη Πατονγκ και ειχε παει να τον επισκεφτει για λιγο καιρο...Ο τυπος πρεπει να ειχε πηδηξει τζαμπα δεκαδες γκομενακια...Και περιμεναν αλλα τοσα στην ουρα... :boobies:
Και αυτο ειναι λογικο,γιατι εχουν μπουχτισει τα Ταυλανδεζακια στους 30 και 40+ φαλανγκ και αναζητουν εκτος απο το "business" και το "pleasure"...

" το body to body masaz δεν αξιζει τα 100 euro"

Σαφως και δεν τα αξιζει γιατι πληρωσες πολλα...Δεν κοστιζει τοσο..Απλα επειδη δεν ηξερες τι τιμες παιζουν "σε πιασαν Κωτσο"... :grin:

"Tip 2)Χιονι προμηθευουν καποιοι Tuk-Tuk..."
Να θεωρεις τον εαυτο σου εξαιρετικα κωλοφαρδο μονο και μονο γιατι αυτη τη στιγμη βρισκεσαι στην Ελλαδα και δε σαπιζεις σε καποια Ταυλανδικη φυλακη (η δεν εχουν αδειασει οι τραπεζικοι σου λογαριασμοι για "λαδωμα" σε περιπτωση που σε πιανανε).
Εχουμε πει οτι με αυτα τα πραγματα δεν παιζουν... :woldman:
1)Ειναι απαραδεκτο να αγνοεις τους 50+ :huh:
2)Ειναι απαραδεκτο στην ηλικια σου πιπινο να τελειωνεις το ποστ σου με  :woldman: :grin:
3)Και για να πουμε και κατι σοβαρο. Το χιλτον στην Ταυλανδη ειναι γεματο απο φαλανγκ
που πιαστηκανε με "χιονι". Αφετερου δεν νομιζω οτι σε αυτο το θρεντ ειναι σωστο
να δινουμε τιπ για ουσιες. Ειναι Ταυλανδη sex-trip και οχι Ταυλανδη  drugs-trip.
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216

Μια μικρή ιδέα για να καταλάβουμε  από το Χιλτον.....
 

dormien

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
για να εξηγηθω εγω προσωπικα δεν πηρα καμια ουσια απλα εδωσα μια πληροφορια που μου εκανε εντυπωση επειδη το εκαναν πολυ απροκάλυπτα. Δευτερον δεν εχω βρισει κανεναν ουτε το παιζω πιο εξυπνος απο σας, θα ηταν μεγαλη βλακεια απο μερους μου, εγω μερικες πληροφοριες ζητησα μονο και μερικες εδωσα τωρα απο κι και περα οπως νομιζει ο καθενας. Πιπινομανιακ οσο για ατομα στην ηλικια μου η ακομα και ταυλαδενζες (πουτανες και μη) δεν εβρισκα στην πατονγ τουλαχιστον οχι οσο περιμενα εγω...Ναι ειναι λογικο οταν βλεπουν καποιον σαν και εμενα να λυσανε, αλλα οταν δεν βλεπονται ομως τι να περιμενουν δλδ... ουτε επι πληρωμης δεν τους τον εδινα ακομα και τα transexual/ladyboys ηταν καλύτερα. Το body to body masaz ηταν στα 3000 μπατ αλλα με τα tips πηγε 4000 τελος παντων εμπειρια και αυτο!! αν θες να μου δωσεις μερικες πληροφοριες ακομα περι τα ατομα κοντα στην ηλικια μου ευχαριστως να τα δω αλλα πιστευω οτι πανω κατω εμαθα αυτα που ηθελα η ετσι νομιζω.
 

Shadow01

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2012
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες.

Ρε συ DORMIEN , άπειρες φορές αναφέρθηκε η μυρωδιά - σήμα κατατεθέν της Πατόνγκ. Δεν ανακάλυψες την Αμερική.

Επίσης, μην κριτικάρεις τις μεγαλύτερές σου ηλικίες, διότι εδώ μέσα υπάρχουν άνθρωποι που έχουν κάνει ταξίδια στο εξωτερικό, όσα είναι και τα ηλικιακά σου χρόνια.

Τώρα, όσον αφορά το ...χιόνι ή αλλιώς κοκοράκι... ή γάλα... ή όπως αλλιώς λέγεται, εσύ όπως κ κάθε άλλος, ας έχει στο μυαλό του πως αυτός/ή που σου το προσφέρει τόσο άνετα, ενώ δεν ξέρει καν το μικρό σου όνομα, τις συντριπτικά περισσότερες φορές εξυπηρετεί στημένες καταστάσεις, εννοώντας από το να βγάλει ένα απλό χαρτζιλίκι, δίνοντας στην κατά τόπους αστυνομία το "επιθυμητό" για ευννόητους λόγους αυτόφωρο, μέχρι να σε στείλει διακοπές στο χίλτον - όπως ανέφεραν και οι προηγούμενοι - για να πάρεις τη θέση κάποιου συγγενή του... ο νοών νοείτω.

Πόσο μάλλον στην άλλη μεριά του κόσμου.

Πάντα φιλικά.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ελατε τωρα αφηστε το παιδι ξερετε πως ειναι απο τα μπαρακια της ελλαδας με τα ξυνοκοριτσα και τα μπουζουκλερι με τις χοντροκολες και τους δηθεν καποιους ελλεηνοελληνες να βρισκεσε στην patong και bangla road και συναφη?? σαν να ανακαλυψε τροχο αμερικη και φωτια μαζι και σαν να γαμησε πρωτη φορα
που να ηταν w/s χαχα θα νομιζε οτι ειναι στο φεγγαρι
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
1)Ειναι απαραδεκτο να αγνοεις τους 50+ :huh:
2)Ειναι απαραδεκτο στην ηλικια σου πιπινο να τελειωνεις το ποστ σου με  :woldman: :grin:
3)Και για να πουμε και κατι σοβαρο. Το χιλτον στην Ταυλανδη ειναι γεματο απο φαλανγκ
που πιαστηκανε με "χιονι". Αφετερου δεν νομιζω οτι σε αυτο το θρεντ ειναι σωστο
να δινουμε τιπ για ουσιες. Ειναι Ταυλανδη sex-trip και οχι Ταυλανδη  drugs-trip.
Αγαπητε κωλογερε τους 50+ δεν τους ανεφερα γιατι ως γνωστον στα 50 το κοντερ μηδενιζει και ξεκιναει απο την αρχη!
Ξεκιναει η δευτερη νεοτητα..!!!.. :dancing:
Μακαρι να εχουμε ολοι και στα 60+ (ακομα και στα 70+) τη δυναμη,την ορεξη και την οικονομικη δυνατοτητα να επισκεφτομαστε τετοιους προορισμους.. ;)

@dormien
Οσα ταξιδια και να κανεις,συνεχως μαθαινεις καινουρια πραγματα.
Οποιες και οσες εμπειριες και γνωσεις και αν απεκτησες απο το πρωτο ταξιδι,στο επομενο θα συνειδητοποιησεις οτι ηταν σταγονα στον ωκεανο. ;)
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
παντως ο ντορμιεν ειχε ευκαιρια να βλαλει χρημα απο γκομενες που λυσσουσαν γιαυτον , 5000 το κεφαλι να παιρνε.....εκτος και αν τα γκομενακια που λυσσουσαν για 21χρονο κρεας ηταν αποαυτα που ηξεραν και καλα ελληνικα και ειχαν και κατι παραπανω στο βρακι τους
 

Shadow01

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2012
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
παντως ο ντορμιεν ειχε ευκαιρια να βλαλει χρημα απο γκομενες που λυσσουσαν γιαυτον , 5000 το κεφαλι να παιρνε.....εκτος και αν τα γκομενακια που λυσσουσαν για 21χρονο κρεας ηταν αποαυτα που ηξεραν και καλα ελληνικα και ειχαν και κατι παραπανω στο βρακι τους

Τι εννοεί ο ποιητής ? . . .
:piss:
 

dormien

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
οχαοχαοχοαχοαχοαο παντα τετια και πολλα ακομη!!!
 

dormien

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Ενα πηδημα, μια γκομενα, μια πουτανα, ενα μαγευτικο νησι με τις παραλιες του, ολα αυτα ξεχνιούνται ολα αυτα ξεχνιουνται καπου στα βαθη του μυαλου σου αυτο που μενει παντα φρεσκο ειναι οι ανωμαλιες η τρελες τα καφριλικια που θα κανεις και θα μεινουν για παντα!!! ασχετα αν μετα πας στην κολαση καλοδεχουμενος  :helpplea: :helpplea:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ενα πηδημα, μια γκομενα, μια πουτανα, ενα μαγευτικο νησι με τις παραλιες του, ολα αυτα ξεχνιούνται ολα αυτα ξεχνιουνται καπου στα βαθη του μυαλου σου αυτο που μενει παντα φρεσκο ειναι οι ανωμαλιες η τρελες τα καφριλικια που θα κανεις και θα μεινουν για παντα!!! ασχετα αν μετα πας στην κολαση καλοδεχουμενος  :helpplea: :helpplea:

ΜΠΡΑΒΟ  ΣΩΣΤΟΣ!!!!    :dancing: :dancing: :dancing:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Ενα πηδημα, μια γκομενα, μια πουτανα, ενα μαγευτικο νησι με τις παραλιες του, ολα αυτα ξεχνιούνται ολα αυτα ξεχνιουνται καπου στα βαθη του μυαλου σου αυτο που μενει παντα φρεσκο ειναι οι ανωμαλιες η τρελες τα καφριλικια που θα κανεις και θα μεινουν για παντα!!! ασχετα αν μετα πας στην κολαση καλοδεχουμενος  :helpplea: :helpplea:
Φιλε προσωπικα δεν ηθελα να σου βαλω χερι και ουτε ειναι του χαρακτηρα μου
να δινω συμβουλες που κατα 99% δεν τις τηρω. Απλως επειδη εισαι 21 χρονων και κατα
βαθος μπορει και να ζηλευω το οτι στα 21 σου μπορεις και κανεις αυτο που εγω αρχισα
να κανω στα 50. Απο την αλλη παλι δεν μπορω να μην σχολιασω αρνητικα το τιπ
σου για τις ουσιες.


(Στη κολαση υπαρχει ενα καζανι που εχει χαραγμενο το ονομα μου.Κωλογερος)
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Αγαπητε κωλογερε τους 50+ δεν τους ανεφερα γιατι ως γνωστον στα 50 το κοντερ μηδενιζει και ξεκιναει απο την αρχη!
Ξεκιναει η δευτερη νεοτητα..!!!.. :dancing:
:thumbsup: :cool2:
@dormien
Οσα ταξιδια και να κανεις,συνεχως μαθαινεις καινουρια πραγματα. Οποιες και οσες εμπειριες και γνωσεις και αν απεκτησες απο το πρωτο ταξιδι,στο επομενο θα συνειδητοποιησεις οτι ηταν σταγονα στον ωκεανο.
Για άλλη μια φορά σωστός ο σύντροφος.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Σχετικά με τη μπόχα το `χω ανφέρει 1-2 φορές για πατάγια ...νομίζω και στις χρηστικές πληροφορίες , αλήθεια άραγε με τόσο τουρισμό... τόσο δύσκολο είναι να κάνουν κάτι με τους υπονόμους τους ? ...μάλλον το `χουν συνηθίσει !!!
Όσο για "καλοθελητές" έχει πάρα πολλούς εκεί κάτω ...απο μαιμού βιάγκρα , τζάμπα iphone , ζαχαρίτσα , και κρέμα που σου κάνει το πουλί 25 εκ. θα σου προτείνουν πολλοί !!! ........ευγενική άρνηση και ΜΑΚΡΙΑ !!! 
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
....ευγενική άρνηση και ΜΑΚΡΙΑ !!!   

Με άου είχα βαρεθεί να λέω...  :police: :new_shocked:

(Στη κολαση υπαρχει ενα καζανι που εχει χαραγμενο το ονομα μου.Κωλογερος)

Για όλους μας υπάρχει ένα,,,,, Αυτό τον δρόμο διαλέξαμε... Της εν ζωή επί γης παράδεισου και μεταθανάτιας κόλασης...
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ΜΠΡΑΒΟ  ΣΩΣΤΟΣ!!!!    :dancing: :dancing: :dancing:
Ακουσες για κολαση και ετρεξες ε?
Εσυ στην κολαση θα εισαι στο τμημα που θα ειναι στο ελ. Βενιζελος , θα περιμενεις  να πεταξεις για ται αλλα θα εχουν απεργια διαρκειας οι εναεριοι ελεγκτες.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.408
Κριτικές
36
Like
37.917
Πόντοι
18.565
Και εγω ελπιζω να ειμαι στο αντιστοιχο τμημα στο sourvanabhumi και να μη μπορω να
γυρισω πισω. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom