Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

FUKARAS

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Εγω γενικα παντα νοικιαζω μηχανακι στην thai...περσι νοικιασα pattaya και οπως παντα με γραψαν οι μπατσοι γιατι δν φοραω κρανος ποτε,
η βλακεια ειναι αν σε γραψουν μακρια απτο αστυνομικο τμημα πρεπει να παρεις tuk tuk να πας να πληρωσεις την κληση και να επιστρεψεις παλι να παρεις το μηχανακι με την αποδειξη απτο τμημα και αν εχει και κινηση θα φας 1 ωρα σιγουρα και βαλε,ασε που πρεπει να θυμασε και σε ποιο σημειο σε γραψαν για να βρεις το μηχανακι...
Στο τμημα εχει ενα καταλογο με ολες τις παραβασεις και  πληρωνεις αναλογα μοιαζει σαν καταλογο απτα goodies...
Παντως εγραφαν παρα πολυ οι μπατσοι..
Αν παλι μενεις μακρια απο κεντρο φροντισε να κρατας σημεια γιατι δεν θα ξαναβρεις το hotel εαν πας πρωτη φορα..
Οσο αφορα την κινηση επειδη ημουν ιανουαριο με φεβρουαριο γινοταν χαμος στο δρομο και θελει πολυ προσοχη οσο και τσακαλι να εισαι...
το μηχανακι το νοικιασα με φωτοτοιπια απο το διαβατηριο μου μονο και μου εμεινε και το κρανος στην τελικη,το ξεχασα στο ξενοδοχειο και δεν μου το ξαναζητησαν πισω,ενω τους πηρα τηλεφ να τους το δωσω η συννενοηση ηταν μπουζουκι και ηταν και αγγλος.ολοκαινουργιο κρανος καβατζοσα με ταυλανδεζικα γραμματα ροζακι χρωματος...
το ποσο της κλησης για κρανος ηταν 400 μπατ νομιζω..

φιλε τεκιλα σε ευχαριστω πολυ,ισε ορεος
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.417
Κριτικές
36
Like
37.939
Πόντοι
18.565
Μια χαρα ειναι το explura,αλλα βαζωντας μια τυχαια ημερομηνια (1 Νοεμβριου συγκεκριμενα),το agoda μου δινει το δωματιο στο Ibis Nana,ΜΑΖΙ με φορους 46,74 δολλαρια και το explura 66,72 δολλαρια (!!!) τη βραδια...
Εμενα παντως για 12 Φλεβαρη μου δινει 33,3 ευρω ενω ολοι οι αλλοι μου δινουν πανω απο 37.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.417
Κριτικές
36
Like
37.939
Πόντοι
18.565
Και για την 1 Νοεμβρη που εβαλες εσυ σε δολλαρια 43,6. Μηπως εκανες καποιο λαθος;
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
μαγεμενος απο τις απιστευτες αφιγησεις των μελων αποφασησα και γω να ζησω την εμπειρια της Ταιλανδης,αφου πρωτα επεισα και ενα φιλο να ερθει μαζι!.......
επειδη ομως ειναι δυσκολο να καταφερω να ξαναπαρω 2 εβδομαδες αδεια απο τη δουλεια αλλα και για οικονομικους λογους,μιας που θα βρεθω μεχρι εκει σκεφτηκα να δω/κανω οσα πιο πολλα γινονται αφου δε βλεπω ευκολα να ξαναπηγαινω δευτερη φορα εκει!(ποτε μη λες ποτε βεβαια)
Ετσι για 12-13 μερες συνολο λεω να παμε Μπανγκκονκ για 2 μερες,Παταγια 3 μερες,Πουκετ 3 μερες,Κο σαμουι 2 μερες......και οι αλλες μερες που απομενουν για τα πηγαινε-ελα!εσεις που εχετε εμπειρια τι λετε βγαινει το προγραμμα?ειναι κουραστικο?προτεινετε καποια τροποποιηση?..........να πω πως ο λογοσ του ταξιδιου ειναι 60% για σεξοτουρισμο και 40% για χαλαρωση και να δουμε καποια πραγματα......
Προφανως απο Μπανγκκονκ για πουκετ θα ειναι αεροπορικως,αλλα απο πουκετ κο Σαμουι?
Μηπως συμφερει να παω κο Σαμουι πρωτα και μετα απο εκει Πουκετ?.......
 

Tekillas Boom Boom

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.800
Like
403
Πόντοι
36
μαγεμενος απο τις απιστευτες αφιγησεις των μελων αποφασησα και γω να ζησω την εμπειρια της Ταιλανδης,αφου πρωτα επεισα και ενα φιλο να ερθει μαζι!.......
επειδη ομως ειναι δυσκολο να καταφερω να ξαναπαρω 2 εβδομαδες αδεια απο τη δουλεια αλλα και για οικονομικους λογους,μιας που θα βρεθω μεχρι εκει σκεφτηκα να δω/κανω οσα πιο πολλα γινονται αφου δε βλεπω ευκολα να ξαναπηγαινω δευτερη φορα εκει!(ποτε μη λες ποτε βεβαια)
Ετσι για 12-13 μερες συνολο λεω να παμε Μπανγκκονκ για 2 μερες,Παταγια 3 μερες,Πουκετ 3 μερες,Κο σαμουι 2 μερες......και οι αλλες μερες που απομενουν για τα πηγαινε-ελα!εσεις που εχετε εμπειρια τι λετε βγαινει το προγραμμα?ειναι κουραστικο?προτεινετε καποια τροποποιηση?..........να πω πως ο λογοσ του ταξιδιου ειναι 60% για σεξοτουρισμο και 40% για χαλαρωση και να δουμε καποια πραγματα......
Προφανως απο Μπανγκκονκ για πουκετ θα ειναι αεροπορικως,αλλα απο πουκετ κο Σαμουι?
Μηπως συμφερει να παω κο Σαμουι πρωτα και μετα απο εκει Πουκετ?.......
:2funny:Αστο δεν στο προτεινω με τιποτα εγω...εαν ειναι να πας πρωτη φορα πανε καλυτερα για μενα πουκετ και κατσε ολες τις μερες εκει να προλαβεις να δεις ολες τις παραλιες και να γυρισεις γενικα και το νησι ομορφιες κτλ..Η αντε πανε και 2 μερες bangkok...
Εσυ μεχρι να κατσεις στο ενα μερος θα φτιαχνεις βαλιτσα για το επομενο...Phuket μονο..θα σε πουν και οι αλλοι την γνωμη τους...
Η μονο πατταγια και 3 μερες bbk...
 

paomak20

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
203
Like
54
Πόντοι
1
Φιλε με τοσες μετακινησεις οι 12 μερες 8α σου γινουν 8.Ασε που δε θα προλαβεις να προσαρμοστεις πουθενα.Ξεκινα με μια pattaya και στην πορεια
αποφασιζεις,αν και σε κοβω να μενεις εκει ολες τις μερες συμφωνα με το
60-40 που ειπες.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Εμενα παντως για 12 Φλεβαρη μου δινει 33,3 ευρω ενω ολοι οι αλλοι μου δινουν πανω απο 37.
Δε ξέρω τι να σου πω...Εμένα τώρα που το γύρισα ευρω χρησιμοποιώντας το explura.de (και Οχι το explura.eu που βγάζει τις τιμές σε λίρες Αγγλίας η το explura.com που τις βγάζει σε δολλαρια),μου δίνει για 12 Φλεβάρη 42.71 ευρω και μάλιστα χωρίς φόρους...Για τα υπόλοιπα site έχεις δίκιο..Το λιγότερο που μου βγάζουν είναι 37-38 (χωρίς φόρους και αυτα)...
Γενικα πάντως,δε ξέρω αν έχεις ξανά μείνει στο Ibis Nana,αλλα για μένα δεν αξίζει ούτε για 33 ευρω που το βρίσκεις...Μούφα ξενοδοχείο...Είχα μείνει τη πρωτη χρόνια που άνοιξε και έφυγα στη πρωτη μέρα..Παραλίγο να πάθω λουμπαγκο απο το στρώμα στο κρεβάτι...Πολυ σκληρό...Λες και κοιμομουνα πάνω σε κουτσουρα...
Υπάρχουν στη περιοχή πολυ καλύτερα ξενοδοχεία στα ίδια η λίγα παραπάνω λεφτα...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Δε ξέρω τι να σου πω...Εμένα τώρα που το γύρισα ευρω χρησιμοποιώντας το explura.de (και Οχι το explura.eu που βγάζει τις τιμές σε λίρες Αγγλίας η το explura.com που τις βγάζει σε δολλαρια),μου δίνει για 12 Φλεβάρη 42.71 ευρω και μάλιστα χωρίς φόρους...Για τα υπόλοιπα site έχεις δίκιο..Το λιγότερο που μου βγάζουν είναι 37-38 (χωρίς φόρους και αυτα)...
Γενικα πάντως,δε ξέρω αν έχεις ξανά μείνει στο Ibis Nana,αλλα για μένα δεν αξίζει ούτε για 33 ευρω που το βρίσκεις...Μούφα ξενοδοχείο...Είχα μείνει τη πρωτη χρόνια που άνοιξε και έφυγα στη πρωτη μέρα..Παραλίγο να πάθω λουμπαγκο απο το στρώμα στο κρεβάτι...Πολυ σκληρό...Λες και κοιμομουνα πάνω σε κουτσουρα...
Υπάρχουν στη περιοχή πολυ καλύτερα ξενοδοχεία στα ίδια η λίγα παραπάνω λεφτα...
τα ibis ειναι δεν ειναι ξεν/δοχεια
στις περισσοτερες χωρες τα εχουν για τρανζιτ διαμονες 1-2 ημερων ειναι πιο πολυ κλουβια (μοντερνα)
στο αμστερνταμ τα ειχαν τον ιουνιο 40 ευρω και οι σχοιστοματηδες ζηταν 33-50?..τσ τσ δεν θα παρω
by the way η πατταγια.....χανει τη λαμψη της αλλων εποχων
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.417
Κριτικές
36
Like
37.939
Πόντοι
18.565
Δε ξέρω τι να σου πω...Εμένα τώρα που το γύρισα ευρω χρησιμοποιώντας το explura.de (και Οχι το explura.eu που βγάζει τις τιμές σε λίρες Αγγλίας η το explura.com που τις βγάζει σε δολλαρια),μου δίνει για 12 Φλεβάρη 42.71 ευρω και μάλιστα χωρίς φόρους...Για τα υπόλοιπα site έχεις δίκιο..Το λιγότερο που μου βγάζουν είναι 37-38 (χωρίς φόρους και αυτα)...
Γενικα πάντως,δε ξέρω αν έχεις ξανά μείνει στο Ibis Nana,αλλα για μένα δεν αξίζει ούτε για 33 ευρω που το βρίσκεις...Μούφα ξενοδοχείο...Είχα μείνει τη πρωτη χρόνια που άνοιξε και έφυγα στη πρωτη μέρα..Παραλίγο να πάθω λουμπαγκο απο το στρώμα στο κρεβάτι...Πολυ σκληρό...Λες και κοιμομουνα πάνω σε κουτσουρα...
Υπάρχουν στη περιοχή πολυ καλύτερα ξενοδοχεία στα ίδια η λίγα παραπάνω λεφτα...
Αυτο ειναι το σαιτ και κατω δεξια στην αρχικη του σελιδα βαζεις οτι νομισμα θες.
Οσο για τα ibis και εγω δεν τα ειχα πολυ σε εκτιμηση βασικα λογω του οτι εχω διαβασει οτι εχουν μικρα δωματια.
Απλως για το συγκεκριμενο το εβλεπα περσι και ειδα οτι ηταν σε στρατηγικο σημειο. Κοντα στη δραση και μακρυα απο τη
φασαρια. Αλλα αμα μου λες για τα κρεβατια. Ενα αλλο που κοιταω ειναι το Silq κοντα στη σοι καουμποι πολυ ακριβοτερο
αλλα το βρισκω με 45 ευρω στο directrooms. (Oλοι οι αλλοι το εχουν πανω απο 58 ευρω).Γενικα υπαρχουν καποια σαιτ
οπως το directrooms, atsiam.com, και καποια αλλα που καποια ξενοδοχεια μπορει να τα δινουν σε καλυτερες τιμες απο τους
αλλους. Το atsiam.com σου λεει και ποια ξενοδοχεια ειναι γκιρλ-φρεντλι.(Συγνωμη για τα γκρικ-γκρις μου).
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
τα ibis ειναι δεν ειναι ξεν/δοχεια
στις περισσοτερες χωρες τα εχουν για τρανζιτ διαμονες 1-2 ημερων ειναι πιο πολυ κλουβια (μοντερνα)
στο αμστερνταμ τα ειχαν τον ιουνιο 40 ευρω και οι σχοιστοματηδες ζηταν 33-50?..τσ τσ δεν θα παρω
by the way η πατταγια.....χανει τη λαμψη της αλλων εποχων
φιλε stefan00 αυτο που γραφεις ειναι μεγαλη αληθεια για την παταγια
δεν ειναι τυχαιο το γνωμικο ..καθε περσυ και καλυτερα...
οχι οτι εχω εμπειρια με πολλες επισκεψεις τα προηγουμενα χρονια στην παταγια αλλα φιλαρακος που κατεβαινει χρονια εκει αυτο μου εχει πει
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
PARASOL............
διαλεξε ενα μονο μερος απο αυτα που γραφεις και μεινε εκει να περασεις τις διακοπες σου
θεωρω οτι παταγια και πουκετ εχουν σε μεγαλυτερο βαθμο αυτα που ζητας ...σου προτεινω να αφησεις μπανγκοκ τις 2-3 τελευταιες σου μερες για να δεις και την πολη αφου πηγαινεις για πρωτη φορα....και για να εισαι κοντα στο αεροδρομιο για να μην χασεις ασκοπο χρονο στις μετακινησεις ...
οσο αναφορα το koh samoui θεωρω απο αυτα που εχω διαβασει διοτι δεν εχω παει 70-30 ειναι χαλαρωση και σεξοτουρισμος
επισης ειναι το πιο ακριβο απο οσα εχουν αναφερθει..αν κανω λαθος διορθωστε με

το σημαντικο παντως ειναι ενα ....καλα θα  περασεις απο ολες τις αποψεις
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
μαγεμενος απο τις απιστευτες αφιγησεις των μελων αποφασησα και γω να ζησω την εμπειρια της Ταιλανδης,αφου πρωτα επεισα και ενα φιλο να ερθει μαζι!.......
επειδη ομως ειναι δυσκολο να καταφερω να ξαναπαρω 2 εβδομαδες αδεια απο τη δουλεια αλλα και για οικονομικους λογους,μιας που θα βρεθω μεχρι εκει σκεφτηκα να δω/κανω οσα πιο πολλα γινονται αφου δε βλεπω ευκολα να ξαναπηγαινω δευτερη φορα εκει!(ποτε μη λες ποτε βεβαια)
Ετσι για 12-13 μερες συνολο λεω να παμε Μπανγκκονκ για 2 μερες,Παταγια 3 μερες,Πουκετ 3 μερες,Κο σαμουι 2 μερες......και οι αλλες μερες που απομενουν για τα πηγαινε-ελα!εσεις που εχετε εμπειρια τι λετε βγαινει το προγραμμα?ειναι κουραστικο?προτεινετε καποια τροποποιηση?..........να πω πως ο λογοσ του ταξιδιου ειναι 60% για σεξοτουρισμο και 40% για χαλαρωση και να δουμε καποια πραγματα......
Προφανως απο Μπανγκκονκ για πουκετ θα ειναι αεροπορικως,αλλα απο πουκετ κο Σαμουι?
Μηπως συμφερει να παω κο Σαμουι πρωτα και μετα απο εκει Πουκετ?.......

Οπως ειπαν και τα αλλα παιδια, διαλεξε Παταγια η Πουκετ και στο τελος κατσε και 2-3 μερες Μπανγκοκ να δεις κανα Ocean World, βουδες, ανακτορα κλπ κανοντας και τα μασαζακια σου. Με τετοιο προγραμμα που προτεινεις οχι 40% χαλαρωση, αλλα ουτε 1% δεν θα κανεις.
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
μαγεμενος απο τις απιστευτες αφιγησεις των μελων αποφασησα και γω να ζησω την εμπειρια της Ταιλανδης,αφου πρωτα επεισα και ενα φιλο να ερθει μαζι!.......
επειδη ομως ειναι δυσκολο να καταφερω να ξαναπαρω 2 εβδομαδες αδεια απο τη δουλεια αλλα και για οικονομικους λογους,μιας που θα βρεθω μεχρι εκει σκεφτηκα να δω/κανω οσα πιο πολλα γινονται αφου δε βλεπω ευκολα να ξαναπηγαινω δευτερη φορα εκει!(ποτε μη λες ποτε βεβαια)
Ετσι για 12-13 μερες συνολο λεω να παμε Μπανγκκονκ για 2 μερες,Παταγια 3 μερες,Πουκετ 3 μερες,Κο σαμουι 2 μερες......και οι αλλες μερες που απομενουν για τα πηγαινε-ελα!εσεις που εχετε εμπειρια τι λετε βγαινει το προγραμμα?ειναι κουραστικο?προτεινετε καποια τροποποιηση?..........να πω πως ο λογοσ του ταξιδιου ειναι 60% για σεξοτουρισμο και 40% για χαλαρωση και να δουμε καποια πραγματα......
Προφανως απο Μπανγκκονκ για πουκετ θα ειναι αεροπορικως,αλλα απο πουκετ κο Σαμουι?
Μηπως συμφερει να παω κο Σαμουι πρωτα και μετα απο εκει Πουκετ?.......

Κατ`αρχην κι εγώ κάπως έτσι σκέφτηκα να κάνω το 1ο μου ταξίδι στη ταυλάνδη και με τα ποσοστά που αναφέρεις κι εσύ . Τελικά πήγα 8 μέρες μόνο παττάγια . Πάντως το πρόγραμμα που αναφέρεις δεν βγαίνει με τίποτα . Μη ξεχνάς σε τόπους με τροπικές κλιματολογικές συνθήκες δεν μπορείς να κυκλοφορείς έξω κατα τη διάρκεια της ημέρας για πολλές ώρες (1-2 το πολύ) , δηλαδή αν πας σε μια ευρωπαική πόλη και τη γυρνάς σε 1-2 μέρες εκεί θέλεις τον 3πλάσιο χρόνο . Οι αεροπορικές μετακινήσεις πάλι είναι χρονοβόρες , όχι λόγω χρόνου πτήσης αλλά λόγω διαδικασιών (αναμονή κλπ) .
Απο τη δικιά μου εμπειρία στη παττάγια , το μέρος δεν έχει ιδιαίτερο τουριστικό ενδαφέρον , είναι ο απόλυτος όμως πορνοτουριστικός προορισμός (90-10% όπως το έθεσες) και μάλλον ο οικονομικότερος ! Ειδικά αν φαντάζεσαι εξωτικές παραλίες ...ξέχνα τις ! Για πιο ουσιαστικές πάντως πληροφορίες (όχι πορνοτουριστικού ενδιαφέροντος) ρίξε μια ματιά στο .
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.417
Κριτικές
36
Like
37.939
Πόντοι
18.565
Δε ξέρω τι να σου πω...Εμένα τώρα που το γύρισα ευρω χρησιμοποιώντας το explura.de (και Οχι το explura.eu που βγάζει τις τιμές σε λίρες Αγγλίας η το explura.com που τις βγάζει σε δολλαρια),μου δίνει για 12 Φλεβάρη 42.71 ευρω και μάλιστα χωρίς φόρους...Για τα υπόλοιπα site έχεις δίκιο..Το λιγότερο που μου βγάζουν είναι 37-38 (χωρίς φόρους και αυτα)...
Γενικα πάντως,δε ξέρω αν έχεις ξανά μείνει στο Ibis Nana,αλλα για μένα δεν αξίζει ούτε για 33 ευρω που το βρίσκεις...Μούφα ξενοδοχείο...Είχα μείνει τη πρωτη χρόνια που άνοιξε και έφυγα στη πρωτη μέρα..Παραλίγο να πάθω λουμπαγκο απο το στρώμα στο κρεβάτι...Πολυ σκληρό...Λες και κοιμομουνα πάνω σε κουτσουρα...
Υπάρχουν στη περιοχή πολυ καλύτερα ξενοδοχεία στα ίδια η λίγα παραπάνω λεφτα...
Προηγουμενως εκανα μια παραθεση αλλα καπου εξαφανιστηκε. Αυτο ειναι το σαιt.Τα ibis
δεν τα πολυγουσταρω και εγω οχι γιατι εχω μεινει σε αυτα αλλα επειδη εχω ακουσει οτι εχουν μικρα δωματια. Παντως το συγκεκριμενο
το εβλεπα περσι και μου αρεσε επειδη ητανε σε στρατηγικη θεση. Πολυ κοντα στη δραση και πολυ μακρια απο τη φασαρια.Αλλα τωρα που
μου ειπες για τα κρεβατια...Ενα αλλο που κοιταω κοντα στο σοι καουμποι αλλα πιο ακριβο ειναι το Silq. Tο βρισκω στα 45 ευρω
απο το Directrooms ενω οι αλλοι το εχουν απο 58 και πανω. Καμμια φορα στο Directrooms η στο atsiam.com βρισκεις καποια ξενο-
δοχεια σε πολυ καλες τιμες. Στο atsiam.com εχει σημα και ποια ξενοδοχεια ειναι γκερλ-φρεντλι.(Συγγνωμη για τα γκρικ-γκρις).
Αυτο που θελω για την επιλογη ξενοδοχειου ειναι να ειναι κοντα στον υπεργειο, η στο μετρο, να ειναι καθαρα, και κυριως
να εχουν ησυχια. Φυσικα να ειναι girl-friendly, και κατω απο 50 ευρω.






 

Suadam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
306
Like
76
Πόντοι
1
Αυτο που θελω για την επιλογη ξενοδοχειου ειναι να ειναι κοντα στον υπεργειο, η στο μετρο, να ειναι καθαρα, και κυριως
να εχουν ησυχια. Φυσικα να ειναι girl-friendly, και κατω απο 50 ευρω.

Προσωπικά μένω στο Citadines Sukhumvit 16. Βέβαια Νοέμβριος=High season οπότε δεν ξέρω σε τι τιμή μπορεί να το βρεις. Το Καλοκαίρι είναι γύρω στα 40€.
3-4 λεπτά με τα πόδια από τους σταθμους του Asok, έχει δίπλα Foodland και φυσικά Soi Cowboy + τα μασατζίδικα στο soi 23.
H Nana με το πόδια είναι 10-15 λεπτά. Και είναι ήσυχο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.417
Κριτικές
36
Like
37.939
Πόντοι
18.565
Ok. θα κοιταξω και αυτο αν και ειχα την εντυπωση οτι το 16 ειναι λιγο μακρυα ειδικα απο Νανα.
 

kolares-boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2009
Μηνύματα
823
Like
0
Πόντοι
6
Ok. θα κοιταξω και αυτο αν και ειχα την εντυπωση οτι το 16 ειναι λιγο μακρυα ειδικα απο Νανα.
Νομίζω οτι CITADINES εχει και στο soi 8 αν θυμάμαι καλά το οποίο απο NANA είναι 5 λεπτά. Και στα δυο εχω μείνει άλλα το 16 ειναι νομίζω καλύτερο.... ρίξε μια ματιά!!!
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Ευχαριστω τα μελη για τις αμεσες απαντησεις τους!
Απο οτι καταλαβα δεν βγαινει το προγραμμα με τοσα μερη......
Μαλλον θα βγαλω το ενα απο τα δυο νησια εξω(πουκετ ή κο σαμουι) και θα κρατησω Μπανγκκονγκ και παταγια!
Εκτος αν αυξησω και αλλο τις μερες και τα χωρεσω ολα!!!!!!χαχαχαχαχα
 

marine

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2009
Μηνύματα
45
Like
10
Πόντοι
0
παιδες καλημερα
για αυτο το στουντιο με τον μηνα τι λετε??
the avenue residence

εχει και αλλα στο ιδιο κτιριο, τιμη χτες που μιλησα την ριχνουν σε σχεση με το σαιτ.

Τι λετε? ειναι μακρια - κοντα και .........

ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom