Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Και σαν υπουργος πολιτισμου το πρωτο πραγμα που θα κανω ειναι να προχωρησει
το υπουργειο σε ανταλλαγη πολιτιστικων εκδηλωσεων με το Υπουργειο πολιτισμου
της Ταυλανδης. Θα αποστειλουμε αμεσως χορευτικο συγκροτημα απο συναγωνιστες που
ξερουν  να χορευουν παραδοσιακα ζεμπεκικα και κασιλαμαδες, και θα φερουμε απο την
Ταυλανδη χορευτριες που θα χορευουν παραδοσιακους ταυλανδεζικους χορους σε μπαρες
σε ευαγη ιδρυματα οπως Rainbow 4 κλπ.
Επισης θα γινει  ανταλλαγη τεχνων και επιστημων. Θα φυγουν αμεσως απο εδω
συναγωνιστες που θα κανουν επιδειξη της τεχνης του φραπε  :jerking: οπως και της επιστημης
στο ελληνικο καμακι. Θα ερθουν Ταυλανδεζες που θα κανουν επιδειξη της τεχνης
του μασσαζ  :pipa1: απο ιδρυματα οπως Εντεν και Αννις.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
                                [tt] sabaideekap !!!![/tt]

                                  ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
[tt]απο οτι μαθαινω οχι και τοσος κοσμος κατω ....


ελπιζω ερθουν καλυτερες μερες και αυξησουν ολοι παλι τα ταξιδια !!![/tt]
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
H πρέπουσα κυβέρνηση για τους Ταϋλανδόπληκτους
Ολιγομελής και ευέλικτη

Πρωθυπουργός : PAGTAO
Υπουργός Εξωτερικών : LORDJIM
Yφυπουργος : KOSTASBMW
Yπουργός Ανάπτυξης και Τεχνολογίας : PIPINOMANIAC
Yπουργός Απόδημου Ελληνισμού: FANTOMAS
Υφυπουργός : BESTATHENS
Υπουργός Αμύνης : F16
Yπουργός Αθλητισμού: STEFAN
Yπουργός προστασίας του Πολίτη : LUSIANO (θα τους πλακώνει όλους στα μπινελίκια και τις κλωτσίες)
Υπουργός Τύπου : MISTERKAMAGRA (classic)
Υπουργός  Πολιτισμού : KΩΛΟ ΓΕΡΟΣ
Υπουργός Οικονομικών : VON MAKOULIS
Yφυπουργός : JOEDOE
Yπουργός Παιδείας : REBETIS
Yπουργος Ισότητας : DJZAN
Υπουργος Ανευ Χαρτοφυλακίου : LYST

Οι υπόλοιποι στον ανασχηματισμό που θα γίνει σύντομα.

[tt]την τζουλιας μας την ξεχασατε [/tt]  :boobies: :boobies: :boobies:
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρες ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, Sawadeepimai  :rockon:

Lyst αστείρευτο ταλέντο να είσαι καλά.
Κ-γερε ωραίο ποστ γέλασα πρωί πρωί
αφού ακόμα να προσαρμοστώ επαέ χάμω :headbang:

Αντε μπας και η νέα κυνέρνηση κάνει κάτι
η δικιά μας εννοείται όχι τα λαμόγια

Eνα-δυό νέα υπουργεία χρειάζονται πάντως
1.Επικρατείας και Κυβερνητικός Εκπρόσωπος - Υπουργός: ΠΕΡΙΤΡΑΝΟΣ
2.Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων - Υπουργός: ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ

Εννοείται Πρόεδρος Δημοκρατίας: LAKISCORPIO

Αντε καλά κουράγια  :2funny:
 

terrry

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα σε όλους.. θα ήθελα παρακαλώ αν κάποιος γνωρίζει να μου πει αν ξέρει για Patong beach κάποιο διαμέρισμα προς ενοικίαση για διαμονή 2-3 μήνες... διαμερισματάκι, studio, γενικά για ένα άτομο... ευχάριστο...
 

Επισκέπτης
Με αυτη τη Μαλακια το Sonkran.... πολλα κοριτσια εχουν παει στα χωρια τους και αυτη η μειωση ειναι αισθητη στο μπουρδελοχωρι!!!!αλλα σιγα σιγα αρχιζει να βρισκει τους κανονικους ρυθμους!!!!!παντως οι Farang κρατανε καλα το εθιμο με τα μπουγελωματα που εδω σημειωτεον ειναι το πιο πολυημερο απο 13 εως 19/4...7 μερες !!!και ολα αυτα για να ξεδινουν οι ξενοι που γυρνανε ολη μερα οπλισμενοι σαν αστακοι με τα πυροβολα-μπαζουκας- νερομπιστολα, παραλληλα και με μια ασπρη μπογια,,και οποιον παρει ο χαρος!!!!!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
H πρέπουσα κυβέρνηση για τους Ταϋλανδόπληκτους
Ολιγομελής και ευέλικτη
Υπουργός Οικονομικών : VON MAKOULIS
Ευχαριστώ για την τιμή που μου κάνατε αλλά δεν αποδέχομαι το διορισμό καθότι ο πλέον ακατάλληλος καθώς αν και διαβιώ στην χώρα οικονομικότατα (όχι πάνω από € 400 διαμονή διατροφή μετακινήσεις) σε άλλα πράγματα χάνω το μέτρο και τον έλεγχο (δεν πάω ποτέ με μια καθότι αδύνατες οπότε τα έξοδα πολλαπλασιάζονται).
Βάλε καλύτερα τον Μρ. Καμάγκρα που τα κατέχει τα οικονομικά ! 
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Ο ανασχηματισμός επιβάλλεται! :woldman:
Το νέο σχήμα εδόθη και βρίσκεται στο χαρτοφυλάκιο του Υπουργού άνευ χαρτοφυλακίου... :headbang:

 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Δεν έχει θέση σε κυβέρνηση Ταϋλανδόπληκτων ο Λάκης.Η προδοσία του με τη Φιλιππινέζα τον έθεσε εκτός
κυβερνητικού σχήματος  :grin: :grin: :grin:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ

PART  6

Με μπαταρισμένο το πόδι  κουτσαίνοντας σαν παλιάλογο, το κεφάλι δέκα τόνους από το hangover  και
την ψυχολογία υπό του μηδενός ο Κωστάκης κατέβηκε σε λίγη ώρα για τον πρωινό του καφέ στην πισίνα.
Δεν μπορούσε να καταλάβει τι  στο διάολο έκανε λάθος και για δεύτερη μέρα έμεινε αγάμητος στην πόλη
με τα χιλιάδες διαθέσιμα μουνιά. Τόση γκαντεμιά είχε να δει από τότε που  χαιρέτησε τον Μητσοτάκης
σε μια ημερίδα της ΝΔ στο Κάραβελ με θέμα: “ Η Ελλάδα οδηγός της Ευρωπαϊκής ανάπτυξης στην δεύτερη
δεκαετία του 21ου αιώνα”.
Στην άκρη της μεγάλης πισίνας  λιαζόταν ξαπλωμένος ο Βαγγέλης παρέα  με το κορίτσι του που καθόταν
κάτω από την ομπρέλα. Με τον καφέ στο χέρι ο Κωστάκης πλησίασε στον φίλο και συνάδελφο του με την
περιέργεια να γνωρίσει τον περίφημο αισθηματικό του δεσμό. Σαν ελατήριο αυτός  σηκώθηκε να  τον
προϋπαντήσει και να κάνει τις απαραίτητες συστάσεις. Ο Κωστάκης άπλωσε με χαρά το χέρι και το ίδιο
έκανε και η Φον με περίσσια  συστολή και το βλέμμα χαμηλωμένο. “Είδες ντροπαλη και λιγομίλητη.Ότι
πρέπει για οικογένεια” είπε  καμαρώνοντας ο αποβλακωμένος καψουράκος. Ο Κώστας περιεργάστηκε με τα
μάτια την Ταϋλανδή αραβωνιάρα χωρίς να εντυπωσιαστεί  ιδιαιτέρως  αλλά του έκανε μεγάλη εντύπωση ο
πολύχρωμος αετός  που είχε κάνει τατουάζ  στην κοιλιά, αλλά και τα άλλα μικρότερα που είχε στον ώμο,
την πλάτη και την γάμπα.”Ξέρεις είναι έθιμο στην πόλη της τα κορίτσια να κάνουν ταττού” προσπάθησε να
τον προλάβει ο Βαγγέλης.”Να της πεις να βάλει και το ήλιο του Πασόκ” του απάντησε και έσκασε στα γέλια.
Για να αλλάξει την κουβέντα ο αμετανόητος πασοκτζής  έκανε την κλασική ερώτηση: “Πως πήγαμε χθες;
Χτυπήσαμε τίποτα καλό;” Τα γέλια του Κωστάκη κόπηκαν απότομα και με σοβαρό ύφος απάντησε: “Το μόνο που
έχω να σου πω είναι ότι  το πρωί την έδιωχνα και αυτή δεν ήθελε να φύγει με τίποτα.Τελικά είχες δίκιο
που μου είπες για την disco. Μαζεύει μουνάρες και μία από αυτές δεν ξεκόλαγε από τον πούτσο μου”. 
Ικανοποιημένος πλήρως από την εμφατική απαντηση του ο Κωστάκης έριξε μια βουτιά στην πισίνα και ο
Βαγγέλης ξεκίνησε τα σαλιαρίσματα με το κορίτσι του.
Η ώρα πέρναγε γρήγορα με τον ήλιο να αρχίσει να κατεβαίνει, οι καφέδες των δύο φίλων πολλαπλασιάστηκαν
ενώ η χαμηλοβλεπούσα τσάκισε έξι  επτά Bacardi breeze στο φτερό. “Η Φον μου είπε ότι θέλει να μας κάνει
το τραπέζι στο σπίτι της με παραδοσιακό Ταϋλανδέζικο φαγητό. Είναι καταπληκτική μαγείρισα και το
ταϋλανδέζικο φαϊ είναι άπαιχτο” ήταν η πρόταση που έκανε το κορίτσι και μετέφερε ο Βαγγέλης στο φίλο του.
“Εχει και μια πολύ  όμορφη φίλη  από πολύ καλή οικογένεια που μπορεί να έρθει” ήταν το έξτρα κίνητρο για
να τον δελεάσει. Όμως τα σχέδια του Κωστάκη ήταν διαφορετικά. Απόψε έπρεπε με κάθε τρόπο να γαμήσει.
“Αν μπορούμε να το κάνουμε αύριο. Έχω τσεκάρει ένα καταπληκτικό μωρό και δεν θέλω να το χάσω απόψε” 
H απάντηση ικανοποίησε τον Βαγγέλη και έτσι το ραντεβού για το γεύμα κλείστηκε για την επομένη.
Στο δωμάτιο πια το βραδάκι ο Κώστας κατάστρωνε το μεγάλο σχέδιο που θα τον οδηγούσε στον πολυπόθητο στόχο.
Έξοδος νωρίς, τα λεφτα μετρημένα,φαϊ νωρίς, κόκα κόλα αντί αλκοόλ και το μωρό που θα επιλέξει θα το ψάξει
ενδελεχώς για την αποφυγή εκπλήξεων. Έκανε ντουζάκι, φόρεσε ότι καλύτερο είχε, έβαλε την καλύτερη κολώνια
του, ‘εκανε τον σταυρό του και ξεκίνησε ........

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ....
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
mandipls thai trip - day 8

την προηγουμενη νυχτα ειχα σκοραρει το γκολ της καριερας μου και βρεθηκα στο ξενοδοχειο μου με την υπεροχη jum ..δεν περιμενα οτι ενα τοσο εντυπωσιακο gogo girl θα ηταν τοσο σεξοβομβα στο κρεββατι ...κι ομως η μικρη φαινοταν να το απολαμβανει περισσοτερο κι απο εμενα ...την πηρα σε καθε δυνατη σταση και καθε δυνατο σημειο του δωματιου ...η ομορφια της ειναι απλα συγκινητικη και δεν χορταινω να την κοιταω αλλα και η απιστευτα βελουδινη επιδερμιδα και το κορμι που ειδικα απο την μεση και κατω ειναι τοσο σφιχτο που δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα ..πουθενα χαλαρωση ...η κοπελα ειναι απλα ιδανικη ...κατα τις 6 την αφησα να παει για δουλεια στο champagne ..εννοειτε οτι ειχα σκοπο να την ξαναπαρω συντομα ..και ετσι εγινε το ιδιο κιολασ βραδυ ..τελειωσε απο την δουλεια και μου εστειλε μυν οτι παει ινσομνια ..εκει την βρηκα και την ξαναπηρα ...παιρνω Gogo και την πληρωνω για freelance ..παντως δεν μου ζητησε χρηματα η κοπελα ...τα σημαδια της κουρασης και της ταλαιπωριας ειναι πλεον εντονα ..να δω πως θα την παλεψω αλλες 10 μερες ...

εννοειτε πως μολις εσκασε η jum στο ινσομνια ολες οι αλλες πρωην και καβατζες που ηταν τριγυρω παθανε τραλαλα ...
με πηγε κατω στο ibar  οπου ηταν και οι gogo φιλες της . γενικα περασαμε ωραια ..η μικρη μου ειναι η ψυχη της παρεας ..χαριτωμενη κανει πλακα και γελαει με ολο το κοσμο ...τι πλασμα !!!! παρτε και μερικες φωτο να παρετε μια μικρη ιδεα ..αλλα αν δεν πατε στο champagne να την δειτε να χορευει δεν εχετε δει τιποτα απολυτως

www.imagebam.com/image/5e938b185215603] [/URL] www.imagebam.com/image/1c869e185215093] [/URL] www.imagebam.com/image/eb9134185215119] [/URL] www.imagebam.com/image/28d9bc185215138] [/URL]
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
mandipls thai trip 2012 - day 9

ολο το βραδυ το περασα με την Jum μεχρι το απογευμα που εφυγε για δουλεια ..ημουν πολυ συγκινημενος που θα την εχανα ...με την κοπελα αυτη θα μπορουσα να περασω ανετα το υπολοιπο της ζωης μου παρολο που ειμαι φανατικος εργενης και κατα των γαμων κλπ ...αλλα δεν εχω ψευδαισθησεις ...το οτι ημασταν 2 μερες μαζι και δεν με ρωτησε τιποτα για τη ζωη μου , την οικογενεια μου κλπ με εκανε σαφες οτι δεν ψαχνει τιποτα αλλο απο μερικα επωφελη και για τους 2 μας longtime ...

εντωμεταξυ να πω και τις εντυπωσεις μου απο 2 ακομα gogo  που επισκευτηκα μαζι με συναγωνιστες απο το φορουμ (σακη , σπυρο χαιρετισμους ) ..bacarra ...σιλικονατες εντυπωσιακες γκομενες στην κατω οροφο , λολιτες και κοντοπουτανα στον πανω ...καλο για αμια μπυρα ...alcatraz ...κατι δεν μου κολαει σε αυτο το gogo ..  λιγο αφιλοξενο παρολλο το μασαζ απο εναν μαντραχαλο στην τουαλετα ...αλλα 2-3 καλουτσικα κομματια μεσα ...υψηλες τιμες οπως ολα στην walking street ..whats up ...ψιλοξενερωτο ποζερικο gogo ...

βραδυνη εξοδος σε lucifer και μετα ινσομνια ..εχω κουραστει να βλεπω τις ιδιες και τις ιδιες φατσες καθε βραδυ ...οι πρωην μου ολες εκει ...κατα τις 3.30 ηρθε και η jum με τις φιλες της ...δεν θα την επαιρνα και 3η συνεχομενη μερα ..η butterfly ιδεολογια μου μου το απαγορευει ....την χαιρετισα και της εδωσα ενα γλυκο φιλακι στο μαγουλο και της ειπα οτι πρεπει να φυγω ...δεν υπηρχε καποια αλλη να μου κανει εντυπωση εκει μεσα ..κατεβηκα κατω στην walking ...εκει εχει πολλα καυλωμενα μωρα που ειναι στη γυρα ...2 ψιλομετρια μου υποσχονταν παρτουζα ..η μια χωρις χρημα και καλα και ηθελε να το παρουμε και σε βιντεο ...συνεχισα το δρομο μου πινωντας ενα μπουκαλι νερο γιατι δεν την παλευα με τις μπυρες και το πονοκεφαλο του καθημερινου κλαμποιγκ μεχρι πρωιας ...ανεβηκα παλι ινσομνια να δω αν παιζει τπτ και εφυγα πισω για ξενοδοχειο ...δεν με χαλουσε και να μην παρω τιποτα αποψε αφου ημουν χωμα ...αλλα ειπαμε δυσκολο ως αδυνατο να φυγει κανεις με αδεια χερια απο εκεινο τον δρομο ..στο τελος της walking πετυχα ενα ασουλουπωτο ladyboy με μια πολυ γλυκεια κοπελιτσα που σιγουρα δεν την εκανα για LB ...ρωτησαν αν θελω να παω μαζι τους ...ειπα οτι θελω την κοπελα για short ...ζητησε χιλιαρικακι ...βαριομουν να παζαρεψω αν και σιγουρα επεφτε η τιμη στις 6 το πρωι ...μονο που η "φιλη" της επρεπε να ερθει μαζι και να περιμενει κατω στην εισοδο ..no problem ...η δικια μου (ΒΕΕ) δεν μιλουσε και πολλα αγγλικα ..ηταν απιστευτα shy και σκετη γλυκα ...ωραιο ντυσιματακι ακομα καλυτερο μακιγιαζ ..μυριζε φρεσκαδα παρολο το προχωρημενο της ωρας ...ανεβηκαμε δωματιο ...συμπερυφορα σαν να πηρα παρθενα ...αλλα την εκανα να παρει μπρος και τελικα αποδειχτηκε πολυ καλη (για παθητικη )ντρεποταν να γδυθει μαλλον γιατι ειχε σημαδια γεννας (καισαρικη τομη) αλλα δεν με χαλασε ..τουλαχιστον ειναι 100% γυναικα ...μολις 21 ρτων παρακαλω ...με πολυ παροτρινση αρχισε τις πιπες ..της ζητησα να βγαζω βιντεο ..καμια αντιρριση ..καναμε ενα πολυ αλο σextape η φατσουλα της ηταν τοσο γλυκεια ..μου θυμισε φιλεναδες που ειχα οταν ημουν 16 ...δεκτικη στα παντα ...ακομα και στο facial στην υπεροχη φατσουλα της ...

πρεπει να ειναι καινουρια στο κουρμπετι εξου και η φιλη της δεν την αφηνε μονη της .της εδωσα το τηλ μου και την εστειλα στην ευχη του Βουδα ......επιτελους λιγος υπνος

www.imagebam.com/image/cf1caf185220008] [/URL] www.imagebam.com/image/7bd2a1185220028] [/URL] www.imagebam.com/image/dd6102185220038] [/URL]
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
μου αρέσει η τελευταία φωτογραφία δεξιά που είναι με τα ρούχα!

ωραία μουτσούνα η νεαρά
 

NICK_ΒΟΠΚ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπερα σε ολους, τυχαια μπηκα εδω διαβαζοντας για ταξιδια και με εχετε τρελλανει τελειως με την Ταιλανδη
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
μου αρέσει η τελευταία φωτογραφία δεξιά που είναι με τα ρούχα!

ωραία μουτσούνα η νεαρά
φιλε μου ο δυστυχης αποκαμομενος απο τα συνεχη ξενυχτια και τις ιεροτελεστιες με τις νεαρες μπερδευτηκε ο ανθρωπος λιγο με την σειρα των φωτογραφιων :2funny: :2funny:
παντως και εγω θα συμφωνησω οτι ειναι δυνατο κομματι
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
LYST

Η πρωτη μου κινηση σαν υπουργος ΠΡΕΠΕΙ να ειναι το διαβημα προς την διευκολυνση της εκδοσης ΒΙΖΑΣ για τα Ταυλανδεζικα καψουρακια.!!!!!
:grin: :grin: :grin: :grin:
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
Υπουργέ lordjim, μια χορήγηση θεώρηση βίζα Σένγκεν και γρήγορα για να μην κάνω τα παράπονα μου στον Πρωθυπουργό Patgao
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom