Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Αρε lyst μακάρι να μη τελειώσει αυτή η η ιστορία μπράβο και πάλι μπράβο!!! :rockon:

...Τα αστεράκια του μπαρ συνέχισαν απτόητα τον χορό τους στην μπάρα ώσπου ένας άλλος Έλληνας τυχερός.. :think:
τα φορτωσε για να πάνε για σίσα και τα περαιτέρω...
 :grin:
 

Συνημμένα

  • Sisa night.jpg
    Sisa night.jpg
    83,9 KB · Εμφανίσεις: 23

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.670
Like
11.619
Πόντοι
2.406
Σε  σχεδον δυόμιση χιλιάδες σελίδες thread πόσοι είπαν  έστω ότι τους έτυχε μια γκόμενα μούφα ;;;;;;;
Ολοι πηδήξαμε μοντέλα σχεδόν τσάμπα. :jerking: :jerking: :jerking:
μοντελα εννοεις τις μαιμουδες της ταυλανδης? :grin: :grin: :grin:
ασε ρε φιλε,παμε για ψαρεμα? λεω γω :helpplea:
σορρυ  για το σπαμ,αλα ως ουκρανορωσο σκανδιναβολατρης δεν μπορω να διαβαζω τετοιες μαλ..ες :jerking:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.113
Πόντοι
18.565
Αντε παλι..... :jerking:Ρωσσιδια vs ασιατικων πιπινιων. . Εγω δοκιμασα και απο τα δυο και κατεληξα στην Ασια.
Περι ορεξεως....Οχι μονο για το οικονομικο, αλλα για ολο το πακετο.Ο καθενας οπου και οπως τη βρισκει.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.113
Πόντοι
18.565
Σε  σχεδον δυόμιση χιλιάδες σελίδες thread πόσοι είπαν  έστω ότι τους έτυχε μια γκόμενα μούφα ;;;;;;;
Ολοι πηδήξαμε μοντέλα σχεδόν τσάμπα. :jerking: :jerking: :jerking:
Εγω. :grin: Οσες φορες πηγα με μοντελες και ακριβα πληρωσα και μου βγηκαν κομοδινα. :headbang:
 

stafos30

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
77
Like
6
Πόντοι
0
ως ουκρανορωσο σκανδιναβολατρης δεν μπορω να διαβαζω τετοιες μαλ..ες :jerking:
[/quote]
Καλα εσυ τι δουλεια εχεις με το Ταιλανδη sex trip :think:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16

rovespieros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
124
Like
4
Πόντοι
1
Το δεύτερο μεγαλύτερο όνειρο της ζωής του, μετά την  Ντόρα
πρωθυπουργό, να πάρει δύο μουνάρες για ένα βράδυ μαζί θα γινόταν σε λίγο πραγματικότητα.  

γραφεις ιστορια......
αν ηξερες για ποσους ειναι ονειρο αυτο???????
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
Η ΝΤΟΡΑ ας προσπαθήσει ξανά την επόμενη φορά

Τώρα έχουμε πρωθυπουργό τον Patgao    :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.113
Πόντοι
18.565
μοντελα εννοεις τις μαιμουδες της ταυλανδης? :grin: :grin: :grin:
ασε ρε φιλε,παμε για ψαρεμα? λεω γω :helpplea:
σορρυ  για το σπαμ,αλα ως ουκρανορωσο σκανδιναβολατρης δεν μπορω να διαβαζω τετοιες μαλ..ες :jerking:
Πηγαινουμε με Ταυλανδεζες επειδη:
1. Σου δινουν την εντυπωση οτι ειναι φιλεναδες σου ενω δεν ειναι.
2. Μοιαζουν με γιαπωνεζες ενω δεν ειναι.
3. Μοιαζουν με αραπινες ενω δεν ειναι.
4. Μοιαζουν με μικρα κοριτσακια ενω δεν ειναι.(Προσωπικα εγω δεν τρελαινομαι γι αυτο).
5. Μπορεις να βρεις Ταυλανδεζα με ευρωπαικα χαρακτηριστικα ενω δεν ειναι.
6. Γουσταρουμε την Ταυλανδη σαν τοπο διακοπων.
7. Πληρωνουμε λιγοτερα για ολα τα παραπανω απο οπουδηποτε αλλου.
8. Ετσι μας αρεσει.
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Αν ηταν facebook θα εκανα like την ανωτερω απαντηση, χεχε...  :dancing: :dancing:
 

giorgos241

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Πηγαινουμε με Ταυλανδεζες επειδη:
1. Σου δινουν την εντυπωση οτι ειναι φιλεναδες σου ενω δεν ειναι.
2. Μοιαζουν με γιαπωνεζες ενω δεν ειναι.
3. Μοιαζουν με αραπινες ενω δεν ειναι.
4. Μοιαζουν με μικρα κοριτσακια ενω δεν ειναι.(Προσωπικα εγω δεν τρελαινομαι γι αυτο).
5. Μπορεις να βρεις Ταυλανδεζα με ευρωπαικα χαρακτηριστικα ενω δεν ειναι.
6. Γουσταρουμε την Ταυλανδη σαν τοπο διακοπων.
7. Πληρωνουμε λιγοτερα για ολα τα παραπανω απο οπουδηποτε αλλου.
8. Ετσι μας αρεσει.



Παττάγια και ξερό ψωμί
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Σε  σχεδον δυόμιση χιλιάδες σελίδες thread πόσοι είπαν  έστω ότι τους έτυχε μια γκόμενα μούφα ;;;;;;;
Ολοι πηδήξαμε μοντέλα σχεδόν τσάμπα. :jerking: :jerking: :jerking:
αδερφε πιστευω οτι τα ματια του καθενος βλεπουν οτι αυτα θελουν ...αρα για τον καθενα ειναι αυτο που ψαχνει...
και μην ξεχνας οτι στην ταυλανδη αν κατι δεν σου αρεσει το στελνεις εστω και αν εχεις κανονισει να το παρεις.....
και θεωρω οτι τα 1000-1500 μπατ που δινει ο καθενας ..για παταγια μιλαω διοτι δεν εχω παει αλλου...και δεν αναφερομαι σε gogo girls....ειναι σχεδον τσαμπα με αυτα που πληρωνεις εδω για μια ωρα....
και πιο παλια ηταν ακομα πιο φτηνα ...σε αυτο ας βοηθησουν οσοι πηγαινανε ταυλανδη πριν καμια δεκαετια και πιο παλια
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ

PART  7

Κουτσαίνοντας ο Κωστάκης βγήκε σιγά σιγά κατά τις εννέα  στον κεντρικό δρόμο της Πατόγκ που θα τον
οδηγούσε στην οδό της αμαρτίας. Ο κόσμος συνωστιζόταν μπροστά στους υπαίθριους πάγκους με τα
σουβενίρ και τα ρούχα ενώ  η μυρωδία της τσίκνας από τα υπαίθρια  ταϋλανδέζικα μπάρμπεκιου ήταν
διάχυτη παντού. Κάθησε σε ένα από αυτά που είχε και μερικά τραπέζια με τουρίστες, αλλά  καθόλου
ντόπιους  και αφού έφαγε ένα σκασμό απ’ όλα  με μια-δυο μπύρες πλήρωσε 140 μπατ και ξεκίνησε για
μπαρότσαρκα. Ολα πήγαιναν σύμφωνα με το σχέδιο.
Η Bangla road  ήταν πιο γεμάτη από ποτέ με τουρίστες που βολτάρανε αλλά και γκομενάκια που
πηγαινοέρχονταν. Ο Κώστας  αφού τσεκάρισε λεπτομερώς όλα τα παρακείμενα  soi, εκτός βέβαια του
γνωστού που τον είχε οδηγήσει στην καταστροφή της πρώτης νύχτας, για την εύρεση της ομορφότερης
ερωτικής συντρόφου για το βράδυ, αποφάσισε να δοκιμάσει την τύχη του στα μπαράκια του ονομαστού
soi  Eric. Περπάτησε όλο το τετράγωνο για να βρεί το καλύτερο μαγαζί αγνοώντας όλα τα κορίτσια που
τον τραβολογούσαν.  Στάθηκε τυχερός και στην γωνία του soi βρήκε αυτό που έψαχνε. Πέντε πανέμορφα
κορίτσια χόρευαν πάνω στην μπάρα και καλούσαν τους υποψήφιους πελάτες  να καθήσουν. Παραδόξως το
μπαράκι ήταν άδειο και έτσι  έπιασε τη θέση με την καλύτερη θέα και σχετικά κοντά στους ανεμιστήρες.
Πήρε την  κόκα κόλα που παράγειλε από τον ξυνισμένο μπάρμαν και άρχισε το παιγνίδι του με μία από τις
πέντε μουνάρες που λυκνιζόντουσαν. Με το τέλος του τραγουδιού το απίστευτου κάλλους γκομενάκι  κατέβηκε
και κάθησε με τον υποψήφιο νυχτερινό της επιβήτορα, αφού έφτασε το απαραίτητο ladydrink , και έπιασε
το κουβεντολόϊ. Τα πάντα πήγαιναν βάσει προγράμματος.Σε λίγο στην παρέα μπήκε και δεύτερο  εξίσου
εντυπωσιακό  αστεράκι και  η παρέα έδεσε άριστα. Τα ποτήρια άδειαζαν γρήγορα και ξαναγέμιζαν εν ριπή
οφθαλμού. Η χημεία ήταν εξαιρετική και τα γέλια και οι πλάκες κόντευαν να σκεπάσουν ακόμα και τη μουσική.
Παρόλο που φύσαγε ένα δροσερό αεράκι ο ιδρώτας του Κωστάκη έτρεχε ποτάμι ενώ είχε και κάποιες ενοχλησεις
στο στομάχι πιθανοτάτα από τις μεγάλες ποσότητες του κολοαναψυκτικού.Άλλαξε θέση κοντύτερα στους
ανεμιστήρες και τα κορίτσια ακολούθησαν. Το πρόσκαιρο παρεάκι συνέχιστηκε με το κέφι στο limit up.
Η ώρα πέρναγε ευχάριστα και το ένα μωρό έκανε πονηρά την κίνηση του κλείνοντας το μάτι στον Κωστάκη.
“  Will you barfine us?” ήταν η ερώτηση και αυτός μην πιστευοντας στα αυτιά του είπε “ Both of you?”.
Πριν προλάβει να τελειώσει την φράση του τον πλησίασε η δεύτερη και δαγκώνοντας απαλά το λοβό του αυτιού
του ψιθύρiσε: “ Baby we can make you happy together”.
Δεν πίστευε στην τύχη του ο Κωστάκης.Απίστευτο. Το δεύτερο μεγαλύτερο όνειρο της ζωής του, μετά την  Ντόρα
πρωθυπουργό, να πάρει δύο μουνάρες για ένα βράδυ μαζί θα γινόταν σε λίγο πραγματικότητα.  Έβγαλε το χρήμα
από την τσέπη , πλήρωσε τα ποτά της βραδιάς,το barfine  των κοριτσίων και ζήτησε μια τελευταία σειρά σφηνάκια.
Δεν πρόλαβε όμως να πιεί την τεκίλα του και  η  μοίρα του έπαιξε το πιό άσχημο παιγνίδι. Ένας απίστευτος
πόνος ξέσκισε τα σωθικά του. “Where is toilettttttttt?” ήταν οι μόνες λέξεις  που πρόλαβε να φωνάξει
βλέποντας το μπάρμαν να δείχνει  προς το βάθος. Σαν άνεμος έφυγε προς τα κει αλλά καθώς απομακρυνόταν  μια
καφέ κηλίδα εμφανίστηκε στο πίσω μέρος του ανοιχτόχρωμου παντελονιού του πράγμα που ξενέρωσε τα κορίτσια
που τον παρακολουθούσαν άναυδα. Πάνω από μια ώρα πάλευε με τους αφόρητους  πόνους στο στομάχι και το
κόψιμο που τον διάλυσε στην τουαλέτα. Με ότι δυνάμεις  του απέμειναν μάζεψε τα βρακιά του και αφού πλήρωσε
τα διακόσια μπατ που ο ταληροφονιάς τουαλετάρχης του soi του ζήτησε εκμεταλλευόμενος  την ανάγκη του για
κωλόχαρτο έφυγε σφαιράτος  για το δώμάτιο του.
Καραμπινάτη δηλητηρίαση ήταν η διάγνωση του γιατρού που έφερε ο Βαγγέλης αφού κατάφερε να ξεχωθεί από το
μουνί της Ταϋλανδέζας πουτανίτσας του. Τελικά  μόνο τυχαίο δεν ήταν που κανένας ντόπιος δεν καθόταν στον
συγκεκριμένο υπαίθριο  μπάρμπεκιου. Ένα σύνταγμα σκατόμυγες είχε δειπνήσει στο χοιρινό του Κωστάκη αλλά  
δεν είχαν αφήσει καθόλου ίχνη .....Το σχέδιο του είχε αποτύχει οικτρά.Τα αστεράκια του μπαρ συνέχισαν
απτόητα τον χορό τους στην μπάρα ώσπου ένας άλλος Έλληνας τυχερός τα φορτωσε για να πάνε για σίσα και
τα περαιτέρω.
Τελικά μάλλον ήταν πιο έυκολο να δεί ο Κωστάκης την Ντόρα πρωθυπουργό παρά να πηδήξει ταϋλανδέζικο μουνί.

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.....

Μπαίνω στο thread κάθε μέρα για το επόμενο επεισόδιο , ούτε το lost στους πρώτους κύκλους δεν είχε τόσο ενδιαφέρον , lyst πούλα το σε κανένα κανάλι ....είναι σίγουρη επιτυχία
 

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
μην μετρατε μονο 1000 μπατ και 1500 μπατ και σχετικα...παντα κοιταμε την ισοτιμια που τωρα ειναι στα 40-40,50. το εχω δει και 54 παλια το εχο δει και 37.
Δηλαδη ακομα και τα 1000 μπορει να ειναι πολλα αφου ειναι πλεον 25 ευρω
και οχι 20 που ηταν παλια...οποτε φαντασου τα 4000 μπατ και τα 5000 !
Αυτα κυριως για τους απειρους...καντε καλο κουμαντο στα οικονομικα σας.


 

Επισκέπτης
Λοιπον χθες κατα τις 03.00 ανεβαινω insomnia  μεσα απο το ibar και με το που μπαινω αριστερα, βλεπω το απολυτο πουτανοξεκωλο !!!!!την φωρτω κατευθειαν χωρις δευτερη κουβεντα-συμφωνια κλπ....μεχρι τις 8 το πρωι δεν φανταζετε καποιος τι εγινε!!!!το απολυτο... το απιστευτο.. γαμησοξευτιλισμα!!!!μεχρι που στο τελος τη στιγμη που καθησε στη λεκανη της τουαλετας πηγα κοντα της και την κατουρησα απολυτα!!!!Τεσπα ..αρχισε τα  I love you...no have boyfriend  ενω το ifhone της ηταν γεματο αντρικες φωτο διαφορων farang....8.30 tη σουταρω με τη δικαιολογια οτι παω για δουλεια στο U-tapao...δεν ξητησε λεφτα -εγω βεβαια της εδωσα 1200Baht-και αποδειχτηκε σωστη κινηση ,γιατι η δουλεια πηγαινε καραμπινα για καψουρεμα σπονσοριλικη κλπ μεχρι τωρα 20 κλησεις ...αναπαντητες απο μενα βεβαια...Απο τα μεγαλυτερα ξεκωλα που εχω συναντησει τα τελευταια χρονια...και το ονομα αυτης Αgelina....
Σημερα τα μπουγελωματα ειναι στην απολυτη κορυφωση τους..και φυσικα δεν εχει εξοδο!!!Το απογευμα δε ενα καυλιαρικο τραβελακι απο το La bamba το οποιο καθε βραδυ που περναω απο κει μουκανε το καβλι στυλιαρι αποφασισα να το καλεσω στο δωματιο και αφου το βαφτισα κοριτσακι το ξεκωλιασα χωρις δισταγμους και αναστολες same-same lady οπως και το ιδιο ελεγε.....
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
Mandipls thai trip 2012 day 10 & 11

μετα απο καιρο ξυπνησα μονος στο κρεβατι ....το σορτ ταιμ μου εκανε καλο ...ειπα το απογευμα να δω τι παιζει στα μπαρακια αλλα τι το ηθελα ..δεν προλαβα να κανω 2 βηματα στο soi 7 και εγινα παπι ..μιλαμε λες και ειχα βουτηξει σε πισινα ...ευτυχως η δερματινη τσαντα μου εσωσε τα παντα ...λιγο μπιλιαρδακι με ενα πιπινι που με κατακαυλωσε με τις βυζαρες του ( μου χει λειψει ενα καλο μεγαλο βυζακι) αλλα και γενικα το σεξυ ντυσιμο και την συμπερυφορα του ...ηθελε σορτ ταιμ και απορω πως αντεξα και το αφησα (ηθελα να κρατησω δυναμεις και καλα) ...ισως αλλη μερα ...στα υποψη ..

περασα μια βολτα να δω την jum στο Champagne ....kερασα και ενα ποτο την κολλητη της (ελπιζοντας να τις πεισω για κανενα τριο αργοτερα ) αλλα δεν τις ειδα προθυμες ...το κακο ειναι οτι τωρα εχουν καει ολα τα υπολοιπα μωρα του Champagne ...και ανετα θα μπαρφαινιαζα 2-3 αν δεν ηταν η Jum ....

πριν το βραδυνο ντισκοπερπατημα ειπα να περασω μια βολτα απο soi 6 απλα να κοψω φατσουλες ..αλλα ειναι δυσκολο να περασεις απο εκει και να μην κανεις κατι ..ενα καλο γκομενακι οχι πιπινι γυρω στα 26-28 αρχισε να με τραβολογαει και να θελει οποσδηποτε να παμε στο δωματιο ...αφου αρνιουμουν για πολυ ωρα το μονο που καταφερνα ηταν να χαμηλωνει συνεχως την τιμη ...οταν εφτασε να μου πει 300 βατ για δωματιο και 200 για αυτην ηταν πλεον υπερβολικα εξευτελιστικη τιμη για να αρνηθω ...ντουζακι γαμησακι ...δεν ηθελε να τα παρει στο στομα και ειπα να μην τελειωσω καθολου (οικονομια σπερματος) αλλα δεν τα καταφερα και κατεθεσα ....της εδωσα 300 βατ ( κουβαρντας ) και εφυγα ..το βραδακι ειπα να μην παω αρχικα ινσομνια ...

ειπα να δω τι παιζει στο ΜΙΧΧ ...το δωματιο οπου παιζει House ειχε μπολικες ρωσιδες ..περιεργη ατμοσφαιρα ...αθλιοι ινδοι την επεφταν εν ριπη οφθαλμου σε ρωσιδια με απλανη βλεματα ....τα πιο πολλα ρωσιδια δεν βλεπονταν αλλα υπηρχαν και μερικα πολυ ομορφα ( για τιμες δεν ξερω βεβαια ...αν καποιος ξερει ας ενημερωσει)...στο διπλανο δωματιο που παιζει RNB πολυ καγκουρια και τιποτα ιδιαιτερο ...

περασμα και απο Lucifer ..Μετριοτητα ...καταληγω οπως παντα Insomnia ...εκει επεσα σε μια βυζαρου με ομορφο προσωπο ..μερικα παραπανω κιλα ..σιγουρα οχι ο τυπος μου αλλα μου αρεσε ..κυριως φατσα , ντυσιμο , πονηρο βλεμα και πανω απο ολα βυζαρες που της ειχε κορτσαρει σε περιοπτη θεση ...και οσο ημουν στο μπαλαμουτιασμα με αυτη μας πιανει στα πρασα η Jum ...στην αρχη περασε και χαιρετησε δηθεν αδιαφορα ..μετα απο λιγα λεπτα ξαναηρθε με σχεδον κλαμενο βλεμμα ..U dont like me ..u like big boobs...της λεω οτι μαρεσει πιο πολυ απο ολες αλλα ξερω οτι με βλεπει σαν πελατη ...και δεν μπορω να ξοδεψω ολες μου τις διακοπες μαζι της εφοσον ειναι ετσι ..μου λεει δεν με βλεπει σαν πελατη ....δλδ της λεω θα ερχοσουν μαζι μου χωρις λεφτα ?? ναι μου λεει ...ε τωρα τι να πεις σε αυτο το προσωπακι με το θλιμμενο βλεμμα που σου λεει τετοια πραγματα ακομα και τα λεει για να με παρασυρει ...φυσικα το πετυχε ...αφηνω την αλλη στα κρυα του λουτρου και αφοσιωνομαι στην Jum ...τελικα το εξυπνο butterfly απο την μυτη πιανεται ...αρπαξαμε μια αγκαλια σουβλακια και φυγαμε για χοτελ ενω ο ηλιος ειχε απο ωρα ανατειλει ...

και η επομενη μερα κυλισε ηρεμα  ..πισινα , φαγητο ...επιτελους το GFE που ηταν ενας απο τους στοχους μου ...ντισκο το βραδυ , σισα και κλπ ... πραγματικα αυτο το πλασμα με κανει να θελω να περασω ολες τις μερες μαζι της ...αλλα ξερω οτι δεν θα γινει .... δεν ειμαι για πολλα τετοια ..το ενστικτο του κυνηγου μεσα μου ασφυκτια ...με τοσα γκομενακια τριγυρω να λυσσανε το να εισαι μονογαμικος απλα δεν ειναι επιλογη ...αυτη θα ειναι η τελευαια μερα με την jum....οι επομενες 2 μερες παταγια και 4 ΒKK πρεπει να ειναι αφιερωμενες σε ButterflyΙστικες κρεπαλες ..thai style ...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom