Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216

Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ
PART  3
Δέκα φορές πήγε  πάνω κάτω την Bangla o Κωστάκης με ανοικτό το στόμα. Ούτε η ατελείωτη  ενοχλητική
βραδυνή ζέστη και υγρασία ούτε η μπόχα που αναδυόταν από τις ανοιχτές αποχετεύσεις κατάφεραν να τον
καταβάλουν. Με κολλημένο από τον ιδρώτα το t-shirt  στο πετσί του, πήρε ένα παγωτό και την άραξε
πρόχειρα σε κάτι σκαλάκια απολαμβάνοντας με τα μάτια γουρλωμένα  την θέα από τα εκατοντάδες  κορίτσια
που χόρευαν πάνω στις μπάρες των ημιυπαίθριων ποτοπωλείων, αλλά και αυτών  που πηγαινοέρχονταν βιαστικά
τον δρόμο.
“ Αν υπάρχει αντροπαράδεισος είναι σίγουρα εδώ. Μπράβο ρε Βαγγέλη για την επιλογή και ας σε έβαλε μέσα
στο μουνί  της η γκομενίτσα” μονολόγισε γουργουρίζοντας ευτυχισμένος. Σηκώθηκε  αποφασιστικά  να κάνει
άλλη μια γύρα  εκστασιασμένος. Την προσοχή του τράβηξε ο αρκετός κόσμος που είχε μαζευτεί  στο δρόμο 
μπροστά στο soi crocodile. Για ένα ακόμα βράδυ το κορίτσια με το φουσκωμένο εσώρουχο  χόρευαν πάνω στην
μικρή τσιμεντένια υπερυψωμένη πίστα επιδεικνύοντας  τα θέλγητρα τους  στα αχόρταγα  μάτια των  ξελιγωμένων
τουριστών που σταματούσαν για μια αναμνηστική φωτογραφία και όχι μόνο. Ο Βαγγέλης είχε μιλήσει αναλυτικά
στον Κωστάκη για τα πανέμορφα ladyboys σε ένα μικρό τρίωρο διάλειμμα που είχαν κάνει στο κυλικείο του
υπουργείου  λίγες μέρες πριν. Ευτυχώς όμως για αυτόν , μιας και τα τραβέλια δεν ήταν καθόλου  του γούστου
του, φαινόταν ότι δεν υπήρχαν  απόψε και πάρα πολλά μέσα στα  υπαίθρια μπαρ του soi crocodile.
Αποφάσισε να προχωρήσει στα ενδότερα για μια κρύα μπύρα καθώς η ζέστη του είχε γίνει ανυπόφορη και η
κούραση άρχισε να βαραίνει το πόδια του.  Επέλεξε  ένα μπάρ με πολλούς ανεμιστήρες και έπιασε την καλύτερη
θέση για το μέγιστο σκανάρισμα του χώρου και του κόσμου. Η παγωμένη μπυρίτσα που δρόσιζε τον στεγνωμένο
ουρανίσκο του και η θέα των πανέμορφων κοριτσιών που λυκνίζονταν τριγύρω του  καλώντας τον κοντά τους
του ανέβασαν σε ελάχιστο χρόνο  την διάθεση του στα ύψη.  Πριν αποτελειώσει  την δεύτερη τζούρα ένοιωσε
ένα απαλό άγγιγμα στον ώμο και μια γλυκιά  καυλιάρικη φωνή να του λεέι “ Hello handsome man, are you alone?” 
Γύρισε απότομα και του πέσανε τα σαγώνια. “Θεέ μου τι μουνί είναι αυτό;”  πρόλαβε να ψελίσει. “ Yes l’m alone.
Do you want  a drink?” είπε με ότι κουράγια του είχαν απομείνει. Μια εκπλαγούς καλλονής Ταϋλανδή ιέρια
του έρωτα θα ήταν το πεπρωμένο του στην πρώτη νύχτα του στο νησί του έρωτα και των ατελείωτων εκπλήξεων.
Το  λεπτοκαμωμένο κορμί της  σαν να ήταν  σμιλεμένο από γλύπτη, τα στήθη της έτοιμα να πεταχθούν σε κοινή
θέα από το δερμάτινο μπούστο που φορούσε και τα ατελείωτα  μελαψά πόδια της  κόλαζαν καλόγερο. Αλλά το πιό
δυνατό της σημείο ήταν το πρόσωπο της. Μοντέλο. Χαμογελούσε και φώτιζαν οι ουρανοί. “ Τέτοια μωρά μόνο σε
citytours έρχονται στην Ελλάδα και πληρώνεις και μια διακοσοπενηντάρα ευρώπουλα για μια ωρίτσα”  σκέφτηκε ο
έμπειρος στον συγκεκριμένο τομέα  Κωστάκης. Τα πράγματα πήραν τον δρόμο τους. Τα ποτά και τα σφηνάκια
πηγαίναν και έρχονταν και  η καμπάνα του μπαρ χτύπησε χαρμόσυνα για τον ιδιοκτήτη της αρκετές φορές.
Τα χαμόγελα και τα αστειάκια με την βοήθεια του αλκοόλ γίνανε φιλάκια και χαϊδολογήματα που κατέληξαν σε
ατελείωτο μπαλαμούτι.
“Will you barfine me?” ρώτησε το μωρό  με τα λάγνα μάτια της να υπόσχονται μια ατελείωτη νύχτα ερωτικού
πάθους στον Έλληνα δημόσιο λειτουργό. “ Yes baby” ήταν η σύντομη απάντηση και μισομεθυσμένος έβαλε το χέρι
του στην τσέπη για να πληρώσει τα ποτά της βραδιάς και το  barfine της κορασίδος. Επτά χιλιάδες μπατ πήγε
σύνολο το μαλλί  που έτσουξε αρκετά τον Κωστάκη, αλλά το μόνο πραγμα που τον ένοιαζε αυτή την στιγμή ήταν
πως θα κατάφερνε να κρατήσει την ψωλή του να μην εκραγεί από το παντελόνι από τα χάδια και τα κολπάκια
του έμπειρου μωρού μέχρι να φτάσουν στο ξενοδοχείο. Η μπόρα που φάγανε στον δρόμο της επιστροφής δεν
επηρέασε καθόλου την διάθεση των δύο εραστών που τρέχοντας σχεδόν χέρι χέρι  έφτασαν ξαναμμένοι από το
ερωτικό πάθος στο δωμάτιο.
Με το κλείσιμο της πόρτας σαν πεινασμένος λύκος βούτηξε στις σιλικονάτες βυζάρες ο βιαστικός επιβήτορας 
αλλά το χέρι της  τον σταμάτησε και επιτακτικά του είπε  : “ Shower first”. Χωρίς πολλά λόγια αφού
κατουριότανε κιόλας ο Κωστάκης πήρε το δρόμο για το ξαλάφρωμα και ένα γρήγορο ντουζάκι με παρφουμάρισμα
πριν την μεγάλη μάχη. Τελείωσε  και το μωρό ακολούθησε , δίνοντας του χρόνο να βρεί τα αγαπημενα του
προφυλακτικά με γεύση φράουλας και να φτιάξει ατμόσφαιρα με τα φώτα και τα αρωματικά στικάκια που είχε
πάντοτε μαζί του για ανάλογες περιπτώσεις. Το θεϊκό  μωρό βγήκε από το μπάνιο του τυλιγμένο στην λευκή
πετσέτα κάτω από το ημίφως  χαμογελόντας στον χαζεμένο Κωστάκη. “ Teelak tonight is our night” του είπε
με νάζι και πλησίασε το κρεββάτι. Την βούτηξε με πάθος και άρχισε τα φιλιά στο πρόσωπο,στο λαιμό,στο στήθος,
παντού. Την είχε σχεδόν ρουφήξει και αυτή ανταποκρινόταν με την ίδια διάθεση βγάζοντας  μικρές κραυγές
ηδονής, φτιάχνοντας τον κάθε φορά και περισσότερο. Με γρήγορες κινήσεις στο μισοσκόταδο  τράβηξε την
μισοβρεγμένη πετσέτα από το απαλό κορμί της και άπλωσε το χέρι του να χαϊδέψει το τρυφερό μουνάκι της
θέλωντας να την γλείψει χαρίζοντας της ανείπωτους οργασμούς. Τα δάκτυλα του αφού πέρασαν χαϊδεύοντας τον
αφαλό της πλησίασαν στην πηγή της απόλυτης ευτυχίας. “Αμααααν  πούτσα” ούρλιαξε πανικόβλητος ο Κωστάκης και
τινάχτηκε σαν πύραυλος από το στρώμα βρίζοντας θεούς και δαίμονες , χτυπώντας άσχημα το πόδάρι  του στη
άκρη του κρεββατιού. Άναψε γρήγορα τα φώτα. Η θέα από τα σιλικονάτα βυζιά  με το μαραμένο ψωλάκι του έδεσαν
τα άντερα κόμπο. Έτρεξε γρήγορα προς το μπάνιο. Του ήρθε να ξεράσει. Το μωρό αποσβολομένο έβαλε τα κλάματα
για την απρόσμενη απόρριψη.......


ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.....
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.102
Like
13.139
Πόντοι
2.606
αξιος φιλε μου αξιος αν και κατι μου λεει οτι σε λενε Σταματη
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Πάντως ρε παιδιά, ο LYST μου θυμίζει πάρα πολύ στον τρόπο της περιγραφής τον αλησμόνητο James70...
Aλήθεια τι να γίνεται αυτή η ψυχή;;;;;;;;;;;;;;;;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Μπραβο σου ρε  LYST που αφιερωνεις το χρονο σου τετοιες μερες και μας κανεις και χαμογελαμε λιγο. :thumbsup:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
mandipls thai trip 2012  - day 7

Μερικα γκολ μενουν στην ιστορια ...ακομα και αν εχουν μπει κατα λαθος η τυχαια ...(βλεπε το χερι του θεου) ...στην συγκεκριμενη περιπτωση ο Βουδας εβαλε το χερι του ...αλλα ας τα παρουμε απο την αρχη ...

ξυπνημα αργα οπως παντα με την Oil ..μετα απο 2 συνεχομενες βραδιες μαζι η αληθεια ειναι οτι εφτασα στις αντοχες μου ...μου ειπε οτι θελει να παιξουμε μπιλιαρδο και οτι παιζει πολυ καλα ..την προκαλεσα για στοιχημα ..αν χασει θα μου κανει πιπα και θα την τραβηξω βιντεο ...παμε στο μπαρ 20 μετρα απο το ξενοδοχειο μου ..περιτο να πω οτι μεχρι να παμε ειχαμε γινει μουσκεμα ...η μικρη οντως ηξερε να παιζει καλυτερα απο μενα αλλα ο Βουδας με βοηθησε και εβαλε 2 φορες την μαυρη μεσα ...παμε χοτελ να πληρωσει το στοιχημα ..μολις εβγαλα την καμερα μου ειπε οτι δεν ειχε καταλαβει οτι ενοουσα να παιρνω και βιντεο ...αλλα φιλοτιμη οντως πληρωσε το στοιχημα τελικα στο ακεραιο .....αμεσως μετα την εδιωξα ...φαγητο και βολτα σε gogo ..Και κλασσικα ξεκινημα απο το champagne ...πηγαινω εκει γιατι μου γυαλισε μια φοβερη καστανοξανθουλα Gogo με την καλυτερη φατσα που εχω δει ποτε σε ταυλανδεζα και σωματακι αψεγαδιαστο αν και της λειπει λιγος κωλος και βυζακι ...αλλα με τετοια φατσα και τετοια σιλουετα ειναι το τελευταιο που θα με ενοιζε ...την πρωτοειδα στο Marinε τις πρωτες μερες που ηρθα ..σας ειχα πει οτι κυνηγουσα μια γκομενα αλλα δεν προλαβα και την πηραν Boyfriends ..Mετα την πετυχα στο champagne τυχαια αλλα παντα ηταν με πελατη ,,, μια φορα την ειχα δει στο ινσομνια καθως εφευγε ..την ακολουθησα αλλα ημουν μακρια και δεν την προλαβα ...γκαντεμια ...ειναι το απωθημενο μου ..εχω δηλωσει οτι δεν φευγω απο ταυλανδη αν δεν την παρω ...εστω και αν χρειαστει να δωσω 10.000 βατ ...

και σημερα ηταν εκει στο champagne ...πολλες φορες μου χαμογελαει οταν με βλεπει αλλα ποτε δεν μου εχει ερθει ..χορευε απο πανω μου ..της εδωσα ενα κατοσταρικακι για να παρει σημα να μου ερθει ..αλλα δεν ηρθε ....καθως κατεβαινε την χτυπησε ενα γομαρι ...την κερασε ποτο ..μετα απο λιγο την ειδα να φευγει και να γυρναει με πολιτικα ρουχα ...Barfine ...μου την πεφτει μια αλλη κοπελα που την ειχα σταμπαρει απο περσι ..no 400 ...ωραια σκουροχρωμη κοπελιτσα ...εμφανισιακα πολυ δυνατο κορμι ...καθως την πασπατευα μου φανηκε πιο γεματη ..αλλα με την καλη εννοια ...γλωσσοφιλα κωλοτριξιματα κλπ ..ρωταω ποσο ειναι το Βαrfine ...κανονικα λεει 600 αλλα λογω Sogran για καποιες μερες 2000!!!!!! WTF ...απαγορευτικο berfine .. τελικα ισως το απωθημενο μου για την κοπελα που γουσταρω να μεινει για παντα απωθημενο αφου φευγω με την ληξη του Sogran ..Ηπια την μπυρα μου και την εκανα ...παμε για καποια Fl στο ινσομνια για να περασουμε το βραδυ ...

κλασσικα χορος μπυρες , αλλα αυτη τη φορα στο ινσομνια δεν βρηκα κατι να με εντυπωσιασει ...η ωρα περνουσε και αρχισα να ανυσηχω ...ειχε παει 5.30 και ημουν ακομα χωρις Girlfriend ...τελικα ισως επερνα κατι απο το δρομο στην χειροτερη ...αλλα τετοια ωρα οι επιλογες δεν ειναι και οι τοπ ...οπως καθομουν λεω να μετακινηθω λιγο να παρω ματι τα κοριτσια που χορευουν στο σταντ ..ξαθνικα βλεπω μια απο αυτες να μου κανει νοημα ...και να γελαει ...ΗTAN TO ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ CHAMPAGNE!!!!!!! ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ !!!! ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ !!!!! ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ

Ο Βουδας για μια ακομη φορα ειχε τα κεφια του και μου εφερε το τζακποτ ουρανοκατεβατο ...το ομορφοτερο πλασματακι που εχω δει στην ¨καριερα μου στην ταυλανδη " κατεβαινει αφου της κανω νοημα και πεφτει στην αγγαλια μου ...παθιασμενα γλωσσοφιλα , ερωτικες αγγαλιτσες και μια αισθηση οτι βρισκομαι ακριβως στο σημειο που θα επρεπε να βρισκομαι ..στο κεντρο του παρακμιακου κοσμου του μπουρδελου που λεγετε παταγια ...στο ματι του πιο παραδεισενιου κυκλωνα ...

μα καλα τι ρωταω ..αφου σε ειχαν Βαrfiniasei και μαλιστα με 2000 βατ πως και εισαι εδω ..λεει οτι ο λεγαμενος πηγε να βγαλει λεφτα απο το atm και εξαφανιστηκε ...Α ρε βουδα εισαι μεγαλη κουφαλα τελικα !!!!

με κοιταει με φιλαει με τα σφιχχτα βυσσινι χειλακια της και απλα δεν μπορω να πιστεψω την τυχη μου ...αφου ειμαι τοσο ρεμαλι και τυχοδιωκτης  και χωρις ιχνος ανθρωπιας πως γινεται να μου συμβαινουν αυτα ?? μαλλον για αυτο δεν πιστευω σε καμια θρησκεια και σε καμια ηθικη ...μονο στην ηθικη του χρηματος και της κοινης λογικης  ...το κατοσταρικακι που της εχωσα στο champagne ειναι το πιο value for money χρημα που ξοδεψα ποτε ...η κοπελα φαινοταν λιγο πιωμενη αλλα οχι σε τρομερο βαθμο ..ειχε πιει 15 σφηνακια στο μαγαζι και ειχαν ανοιξει μπουκαλι ουισκι με τις φιλες της (επισης απο το gogo) ...αλλα πατουσα καλα στα 10ποντα τακουνια της ...την περνω για χοτελ ...την λενε Jum ..ωραιο ονομα ...επιτελους δεν αγαπαω ανωνυμα οπως θα ελεγε και ο Σταθης Ψαλτης ...οτι και να πω για το επομενα θα ηταν λιγο ...ειμασταν και οι 2 κουρασμενοι αλλα ηταν μια καλη βραδια ...πλεον η αποστολη μου στην παταγια ειναι επιτυχημενη οτι και να γινει ..οι επομενες μερες θα ειναι απλως bonus quests .. Μπορει να σας ακουγονται περιεργα αυτα αλλα δεν αν ησασταν εδω θα καταλαβαινατε ..και μην νομιζεται βεβαια οτι ειμαι κανενας γεροξουρας Farang που βλεπει μουνι και του τρεχουν τα σαλια ...στα 33 δεν εχω μπει ακομα και ειμαι αρκετα ακμαιος ...αλλα εδω δεν εχει σημασια ετσι κι αλλιως ...

λοιπον αυτη την κοπελα ανετα θα την ηθελα για παντα ...αλλα ξερω καλα οτι δεν θα γινει ...γιατι δεν ειμαι τοσο αισθηματιας ουτε παρορμητικος ... απλα θα την ευχαριστηθω οσο μπορω στα πλαισια του butterfyσμου φυσικα ...δεν βγαινει νοημα εεε ..δεν πειραζει ...αυριο θα δειτε και φωτο της για να δειτε για τι μιλαμε ..αλλα βεβαια αν δεν την δειτε να χορευει στο gogo δεν εχετε δει τιποτα ...ισως βεβαια και να υπερβαλλω και να μου φαινετε εμενα μονο θεα ..δεν ξερω ,,περι ορεξεως ....

Βουδα ....Thancx ρε φιλε ...
 

Επισκέπτης
mandipl:Μεγαλε ψυχραιμια....και μεις τρελαθηκαμε αλλα δεν καναμε και ετσι!!!!Διαβασε και λιγο τον Lyst...να παρεις μαθηματα!!!
Τεσπα χθες πραγματι γινοταν το αδιαχωρητο γιαυτο ζηταγαν 1000κα barfine,αλλα αργοτερα -πεσαν στα 400-500.Ημουν και γω Insomnia αλλα ειχε πολλους κατσικοτριχιδες farang και μαλιστα λιγο επιθετικους στην διεκδικιση!!!! και δεν μπηκα καν στον κοπο!!!!Ψωνισα τελικα στο Mixx Ρωσιδακι και τζαμπε και φωτο στις πιπες-αν και δεν ειμαι λατρης της φωτογραφιας-καποια στιγμη θα τις ανεβασω!!!!!
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
528
Κριτικές
5
Like
3.272
Πόντοι
446
Lusiano είσαι ΑΡΧΗΓΟΣ αγόρι μου ! !
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
mandipl:Μεγαλε ψυχραιμια....και μεις τρελαθηκαμε αλλα δεν καναμε και ετσι!!!!Διαβασε και λιγο τον Lyst...να παρεις μαθηματα!!!
Τεσπα χθες πραγματι γινοταν το αδιαχωρητο γιαυτο ζηταγαν 1000κα barfine,αλλα αργοτερα -πεσαν στα 400-500.Ημουν και γω Insomnia αλλα ειχε πολλους κατσικοτριχιδες farang και μαλιστα λιγο επιθετικους στην διεκδικιση!!!! και δεν μπηκα καν στον κοπο!!!!Ψωνισα τελικα στο Mixx Ρωσιδακι και τζαμπε και φωτο στις πιπες-αν και δεν ειμαι λατρης της φωτογραφιας-καποια στιγμη θα τις ανεβασω!!!!!

Τυπε, ταξιδεψες 8500 χλμ. για να γαμησεις ρωσιδα? Αυριο τι εχει το προγραμμα, ρουμανα?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Χρόνια πολλά με υγεία και δουλειά σε όλους και φυσικά καλά ταξίδια στο χωριό μας. :thumbsup:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Τυπε, ταξιδεψες 8500 χλμ. για να γαμησεις ρωσιδα? Αυριο τι εχει το προγραμμα, ρουμανα?  :2funny: :2funny: :2funny:

και οι πιό φανατικοί κρεατοφάγοι δεν λένε όχι σε ένα καλό ψάρι ειδικά αν είναι δωρεάν.... :thumbsup:
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
και οι πιό φανατικοί κρεατοφάγοι δεν λένε όχι σε ένα καλό ψάρι ειδικά αν είναι δωρεάν.... :thumbsup:

Ηταν οντως δωρεαν η τωρα που γραφουμε τον εχουν παραμασχαλα κανα-δυο ρωσοι νταβαδες επειδη δεν πληρωσε την ταριφα το πρωι??  :fuck1:
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Χρονια πολλα και απο Πατταγια και καλη φωτιση.

Οπως ειπε καποτε και ενας μεγαλος, "Οι Ταιλανδεζες την εχουνε δεξια τη καρδια",
μην κανετε ονειρα περα απο ενα γαμησι.

Υπαρχουν καλυτερες πατριδες ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :rockon:

...
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216

Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ

PART  4

Κακόκεφος και με πρησμένο το πόδι από το χτύπημα στο κρεββάτι σηκώθηκε το πρωϊ κατά τις δύο ο
Κωστάκης πηγαίνοντας προς το μπαρ της πισίνας για να πιεί κανα καφέ και να συνέλθει από το
νυχτερινό κάζο. Τέτοια ήττα είχε να φάει  πάνω από δέκα χρόνια,από τότε που είχε βγει από νωρίς ,
πανηγυρίζοντας έξαλλα  με τις σημαίες για την μεγάλη νίκη του Καραμανλή στην Ρηγίλης, την ώρα που
οι  τηλεοράσεις ανακοίνωναν την νίκη του ζουμπά παραμυθατζή  με τις κρεατοελιές. Τα μπινελίκια και
οι απειλές  που είχε ρίξει  πάνω στην έξαψη του  θριάμβου πρόωρα από τηλεφώνου στον πασόκο
προϊστάμενο του,του  είχαν στοιχίσει την ανέλιξη του στο Υπουργείο Πολιτισμού και αργότερα την
δυσμενή μετάταξη του στο Υπουργείο Ανάπτυξης.
Ξαπλωμένος σε μιά σεζ λόνγκ στην πισίνα πίνοντας τον δεύτερο freddo του για να συνέλθει αντιμετώπιζε
ένα μεγάλο πρόβλημα. Τι θα έλεγε στον φίλο του για την χθεσινή βραδυά; Οτι πλήρωσε εννέα χιλιάδες
μπατ  κερατιάτικα  για να καταλήξει στο κρεββάτι με έναν τραβεστί που τον πλήρωσε κιόλας και έμεινε 
αγάμητος ;  Ο Βαγγέλης  ήταν ωραίος τύπος και θα τον αντιμετώπιζε απλώς με ένα μειδίαμα μιας και
αυτός είχε κάνει πολλές γκέλες στο παρελθόν. Όμως  ιδεολογικώς άνηκε στο βαθύ Πασόκ και ήταν πολύ
πιθανό  σε έναν από τους πολλούς τσακωμούς που θα είχαν στην δουλειά για τα πολιτικά  να πέταγε
καμιά σπόντα πάνω στα νεύρα του  και να τον έκανε ρόμπα. Αποφάσισε τελικά να κάνει την πάπια. Τα εν
οίκω  μη εν δήμω.....
Κόντευε τρεις  και  ο Βαγγέλης σχεδόν σερνάμενος με ένα χαμόγελο ευτυχίας καρφωμένο στο πρόσωπο 
φάνηκε από μακριά να πλησιάζει.  “ Φίλε δεν υπάρχει τέτοιο κορίτσι στον κόσμο όλο. Έξι μήνες χωρίς σεξ
είχε μείνει περιμένοντας με. Καταλαβαίνεις τι έγινε όλο το βράδυ. Αρνήθηκε όλους τους πειρασμούς που
υπάρχουν εδώ για πάρτη μου. Να σκεφτείς ότι παραιτήθηκε από την δουλειά της στο μαγαζί με ρούχα που
δούλευε,  αφού το αφεντικό της δεν της έδινε άδεια ,για να είμαστε μαζί όλη μέρα” ήταν τα πρώτα του
λόγια και παραγγείλε και αυτός τον καφέ του. Βέβαια  η αλήθεια ήταν λίγο διαφορετική. Με βαριά καρδιά
η Φον πλήρωσε το δεκαήμερο barfine στο κωλόμπαρο που δούλευε από χόμπυ πιά λόγω χορηγών. Όμως σε
καμία περίπτωση δεν θα έβαζε σε κίνδυνο  το μηνιαίο χιλιάρικο ευρώ που απομυζούσε από το σπονσοράρισμα
του Ελληνικού ζωντόβολου. Όσο από πούτσες είχε χορτάσει και με το παραπάνω.  Περισσότερες  από εκατό 
διαφόρων χρωμάτων και μεγεθών  ειχε μετρήσει το εξάμηνο της «αποχής» της από το σεξ και αυτές από χόμπυ.
Ο καφές του Βαγγέλη έφτασε και η συζήτηση  για τις πρώτες εντυπώσεις του νεόφερτου σεξοτουρίστα άρχισε.
“Κωστάκη σε κόβω κουρασμένο, φαίνεται ότι το μάτωσες από την πρώτη βραδυά.”  Η κουβέντα άναψε και η
απάντηση ήρθε αμέσως. “ Φίλε έχω χρόνια να κάνω τέτοιο πήδημα. Βρήκα ένα καυλιάρικο μελανούρι  σε ένα
μπαράκι που δεν χόρταινε τον πούτσο όλη νύχτα. Τέσσερις φορές το κάναμε και ήθελε κι άλλο. Άσε που
τσάκισα και το πόδι μου σε ένα αεροπλανικό που μου ζήτησε να της κάνω. Δεν το πιστεύεις αλλά δεν
μπορούσε να πάρει τα πόδια της το πρωϊ που έφευγε.” “ Σε ζηλεύω ρε κωλόπαιδο με τα γούστα που κάνεις.
Για μένα αυτά έχουν περάσει ανεπιστρεπτί  γιατί έχω πια σοβαρή σχέση  και η γυναίκα μου θα με σφάξει
στο γόνατο άμα μάθει πως ξενοκοιτάζω. Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο ζηλιάρα είναι” ανταπάντησε ο
ηλίθιος αγαπητικός της πουτανίτσας.  Αφού είπαν πολλά για τις σεξουαλικές τους επιδόσεις  ευτυχισμένοι και
οι δύο, ο καθένας για τους λόγους του, έγειραν τεμπέλικα  στις ξαπλώστρες  τους. “ Απόψε έχω τάξει
ρομαντικό δείπνο στο κορίτσι μου, θέλω να καταλάβει πόσο  μοναδική  είναι για μένα .” ήταν τα τελευταία
λόγια του Βαγγέλη πριν αποκοιμηθεί. Η βραδυά που θα ακολουθούσε θα ήταν μακρυά και ο έξτρα υπνάκος
ήταν πάντα ευπρόσδεκτος .......

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ......
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πάντως ρε παιδιά, ο LYST μου θυμίζει πάρα πολύ στον τρόπο της περιγραφής τον αλησμόνητο James70...
Aλήθεια τι να γίνεται αυτή η ψυχή;;;;;;;;;;;;;;;;
Εφαγε τοσο ξυλο απο την γυναικα του,που ακουει μπου και τρεχει. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
kreatosoupa:Χριστος ανεστη σε ολους κατ άρχην!!!!!
Ρε συ τυπε και μονο απο το username θα επρεπε να σου ειχε απαγορευτει η εισοδος στο φορουμ....Ακου κρεατοσουπα !!!!!
Δευτερον πρεπει να ξερεις οτι κατεβαινουν και Ρωσιδες μονες τους για τουρισμο στο phuket αλλα και στην Pattaya, φυσικα και για να γαμηθουν αν τυχει....τωρα για τα 8500 χιλιομετρα..... το μουνι πρεπει να ξερεις δεν εχει πατριδα- θρησκεια και εθνικοτητα!!!!
και επισης οπως εχω αναφερει και παλαιοτερα στην Ταυλανδη εξ'αναγκης παω,γιατι αλλοι προορισμοι-πχ Βραζιλια ή κουβα γαμηθηκαν λογω πολιτικων καταστασεων ,ακριβειας, αλλα και λογω farang-Gringo!!!!3η - 4η επιλογη ηταν η Ταυλανδη και τα πιθηκια της.....ξαναλεω οχι οτι δεν περναμε καλα,αλλα βαζοντας σημειο αναφορας χωρες με πργματικες γκομενες-μουναρες στη συμπεριφορα αλλα και στην εμφανιση οπως και να το κανουμε ειναι χαμηλα στις εκτιμησεις τουλαχιστον τις δικες μου!!!!
Αυτα και παλι χριστος ανεστη απο το μπουρδελοχωρι!!!!!Και οι κρεατοσουπες να προσεχουν λιγο και βασικα να σκεφτονται λιγακι !!!!!
Υ.Γ αληθεια γιατι δεν βαφτιστηκες καλυτερα πατσας ψιλοκομενος...Χα-Χα-Χα
 

Επισκέπτης
Kolobe: Το μουνακι που του σκιζεις το κωλαρακι στο αβαταρ σου, προχθες το βραδυ στη soi 8, ξερεις εσυ....ρωταγε που ειναι ο φιλος σου, he Forget me.....και δεν ηξερα τι να απαντησω......
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Τοπ δέκα
1.το μουνι πρεπει να ξερεις δεν εχει πατριδα,θρησκεια,εθνικοτητα
2.και φύγε απο εδω τα ladyboy ειναι δικα μου
3.καλο πασχα σε οσους δε γαμανε τσουτσουνοκοριτσα στην ταιλανδη
4.Ο ψαγμενος ειναι χαμενος και ο ηλιθιος ευτυχισμενος
5.αλλά υπάρχει λύση και ονομάζετε Ι.Χ
6.εφυγαν τα μεσημεριανα φλοκια και χαλαρωσαμε λιγο
7.Στη θάλασσα τσουνάμι και στα δωμάτια Τσου-τσουνάμι
8.Ειμαστε πονόψυχος λαός.Οπου υπάρχει ανάγκη ο Ελληνας τρέχει να βοηθήσει
9.ξεκινημα της ημερας με πρωινο κλαρινο
10.έτσι κάνουμε μεταξύ μας αλλά κατα βαθος αγαπιόμαστε

        :2funny:      :2funny:      :rockon:      :2funny:      :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom