Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
mandipls thai trip - day 5

μετα απο την χειροτερη ισως νυχτα στην παταγια ηρθε η ωρα να βρω τον ρυθμο μου //// απογευματικη περιηγηση και ο δρομος με φερνει στο soi 6 προς εξερευνηση ...1-2 μπυρες σε μερικα μπαρ ...ειπα να δοκιμασω μηπως εχουμε τιποτα βj στο bar γιατι δεν ειχα πολυ ορεξη να ανεβω σε δωματιο ..(ξερει κανεις ποια μπαρ στη soi 6 ειναι bj bars ??) ...τεσπα μου την πεφτει στο δρομο ενα πολυ μικρο πιπινι μες την αθωοτητα αλλα και την προστυχια ταυτοχρονα ..σορτσακι μικυ μαους φατσα λολιτας και νυχι μακρυ και διακοσμιμενο σαν εργο τεχνης ..μου ειπε οτι ειναι 20 ..δεν την πιστεψα και την εβαλα να μου δειξει ταυτοτητα ...τελικα 20 ηταν .....δεν μπορεσα να αντισταθω ..παμε στο δωματιο ..200 το δωματιο 1000 η κοπελα ..ισως το καλυτερο σεξ εβερ ...προσπαθουσα  για κανενα 20λεπτο να μην τελειωσω (συνηθως αργω πολυ) αλλα τελικα δεν αντεξα ...το πιπινι απειρο αλλα με αντοχες ...οι εγκαταστασεις τριτοκοσμμικες βεβαια ..το ντους ηταν ενα βαρελι με νερο ...ειπα θα κανω ντους στο ξενοδοχειο καλυτερα ..

το χειροτερο οταν γαμας στο Σoi 6 ειναι το walk of shame Που πρεπει να κανεις μεχρι να διασχισεις το υπολοιπο σοι με τα κοριτσια να σου κολλαν σαν βδελλες και εσυ να μην εχεις πλεον ορεξη για τιποτα ..στο δρομο για το χοτελ πηρα το βατ ταξι ....με το μυαλο μου πλεον καθαρο και διαυγες απο την καυλα που το διαφθειρει , προσεξα μια κοπελα που καθοταν και πουλουσε καλαμποκι και ξαφνικο εφαγα μια Reality shock φλασια ...και μου ηρθε στο μυαλο το αυτονοητο ..αλλα που ο τουριστας μεσα μας επιλεγει να ξεχναει ...οτι για αυτους τους ανθρωπους αυτη ειναι η ζωη τους και ειναι πιθανοτατα η μονη ζωη που θα μαθουν ποτε και παρατηρουσα την κοπελα που επαιζε με ενα αδεσποτο σκυλακι και χαμογελουσε χαρουμενη ...πολλα συναισθηματα μου βγηκαν παρολλο που ειμαι γενικα πολυ σκληροπετσος και κυνικος ...περιεργως δεν λυπαμε καθολου τα κοριτσακια που πανε με τους παππουδες για μερικα μπατ ..αλλα αυτοι που δουλευουν σε κανονικες δουλειες ειναι μου με τσακιζουν ...ευτυχως η ευαισθησια αυτη κρατησε μονο λιγες ωρες ...το καυλι αρχισε να ζηταει ξανα φρεσκο κρεας ...ηταν ωρα για ινσομνια ...

χρειαστηκαν 5 μερες για να βρω τον εαυτο μου ...πλεον σταματησα να σκεφτομαι με τα σουπερ επιλεκτικα φιλτρα στο μυαλο μου για την τελεια γκομενα , τις αναστολες , τις διαφορες μαλακιες που εχουμε μαθει να ζουμε στην κανονικη ζωη  ..τωρα θελω απλα να περασω καλα ...να χορευω με τις κοπελες να παιζω μαζι τους ...τερμα η ελληνικη νοοτροπια ...την χτεσινη μερα μου κολουσε ενα πολυ γλυκο καλοντυμενο και εντυπωσιακο κοριτσακι ...οχι ομως 100% ο τυπος που εψαχνα ..σημερα δεν εψαχνα κανενα προτυπο  ...ειχα κανει reset τα φιλτρα ...και η ιδια κοπελα ηταν στο ιδιο σημειο σαν να με περιμενε ..με 2 τυπους να της κολλανε αυτη με κοιτουσε μονιμως ...πηγα πισω της και αρχισαμε να χορευουμε (πιο πολυ σεξ πανω απο τα ρουχα ηταν παρα χορος βεβαια) ...την λεγαν Oil ...καθισαμε τα ηπιαμε για καμια ωριτσα , πηγε αργα και φυγαμε για χοτελ ...η κοπελα ηταν μακραν η πιο fun ταυλανδεζα που εχω γνωρισει ..καλα αγγλικα  , ναζι , δυναμικοτητα , σεξουαλικοτητα , αθωοτητα (ολα σε ενα) ...ηταν 21 ετων (ειδα παλι ταυτοτητα ) ..μιλουσαμε μεχρι της 9 το πρωι ..με τα ρουχα ακομα ..μαρεσουν οι κοπελες που πινουν μπυρες και καπνιζουν ...αυτη ειχε και ενδιαφερον ...μετα ντους σεξακι και υπνος ..καλη πιπα , υπερβολικα στενο μουνακι αλλα με τα πολλα ανοιξε καπως και καναμε τη δουλεια μας ....αυτη η μερα ηταν πραγματικα μια γνησια μερα στην πατταγια ..οπως πρεπει να ειναι ολες ...

ενδιαφερον στοιχειο που μονο αν ερθει καποιος στο ινσομνια μπορει να ζησει ..οσο χορευα με την γκομενα και ημουν απο πισω της εκανα παιχνιδι και με μια αλλη εντυπωσιακη που χορευε πανω στο σταντ ...(το κυκλικο με το καγκελο) απιστευτος χορος απιστευτα ποδια δερματινο βρακακι ...καυλα ...αγκαλιαζα τη δικια μου αλλα χαμογελουσα στην αλλη και μου χαμογελουσε και αυτη ...μονο στην ταυλανδη παιζει αυτο το συναισθημα ..σαν να κανεις νοητη παρτουζα ...σαν να  της λες αυριο ερχετε και η σειρα σου καριολα ...καιτην επομενη μερα ηταν παλι εκει και με θυμοταν ...με προσεγγισε με καυλωσε τριβοντας τον κωλο της πανω στη αγριεμενη πουτσα ...αλλα δεν ηταν τελικα η σειρα της ..αλλα θα τα πουμε αυριο

απο δω και περα αρχιζουν τα ωραια ..οι φωτος και παλι χωρις μακιγιαζ ...(η συγκεκριμενη με μακιγιαζ ειναι εντυπωσιακοτατη αν και δεν της φαινεται ...)
www.imagebam.com/image/86433e184731957] [/URL] www.imagebam.com/image/256138184731979] [/URL] www.imagebam.com/image/028510184732002] [/URL]
 

Επισκέπτης
mandipl:Ρε μεγαλε δασκαλος εισαι στο επαγγελμα.???????
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
οχι καμια σχεση ..γιατι ρωτας ?
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
mandipls thai trip ...day 6

ξυπνημα με την Oil αργα ..κατα τις 4 ...παραγειλαμε φαγητο και καφε στο δωματιο ...δουλεψα λιγο στο λαπτοπ μου οσο ετρωγε και μετα ξανα σεξακι ...πολυ καλυτερο αυτη τη φορα αφου ειχα πλεον ξεκουραστει ...την εστειλα σπιτι της πλουσιοτερη κατα 1500 βατ ...ημουν σιγουρος οτι θα την ξαναπαρω ...καλη περιπτωση και εμφανισιακα και κυριως σας χαρακτηρας ..πραγματικο GFE απο καθε αποψη ...
μετα ηθελα να εξερευνησω κανενα Gogo για να παρω λιγο ματι ..προθερμανση .....δεν ειχα παει ποε στα πολυ γνωστα της ws ...ως τωρα πηγαινα στα μικρα συνοικιακα της μετρο κυριως και των soi γυρω απο την ws ...περασαμε απο Baccara , living dolls , whats up και τελικα καθησαμε στο πεppermint ..καλο ..μου ρεσε ...παρα παρα πολλες γκομενες ..μερικες αξιες για BF ...μου εκανε εντυπωση μια πολυ εντυπωσιακη με δυτικα χαρακτηριστικα και τουμπανιασμενα πλαστικα βυζομπαλα ..θα ξαναπερναγα για αυτην ...αλλα τωρα απλα πηγα για ματι ....

μετα δεν πηγα ινσομνια κατευθειαν γιατι δεν ηθελα να πεσω πανω στην χτεσινη ..τουλαχιστον οχι απο νωρις ...οποτε περασα για μια μπυρα απο το λουσιφερ ...αλλη μουσικη αλλος κοσμος ....πιο χαλαρα πραγματα ...καθως επινα τη μπυρα μου μου κολλησε μια με πανεμοργο προσωπακι ...λιγο γεματουλα ..οχι πολυ ομως ...ωραιο βυζι ..αλλα μιλαμε για χοντρο κολλημα ...αρχισε να με χουτωνει παντου στη ψυχρα ...μετα ειπε και στην φιλη της να με χουφτωσει ...αμεσως αυτη πηγε και μου τον αρπαψε ..λιγοτερο ομορφη αλλα γλυκουλα ...αρχισα τα γλωσσοφιλα με την πρωτη ..ηξερα βεβαια οτι σε λιγη ωρα θα την αφηνα αλλα επαιξα λιγο μαζι της οσο ημουν εκει ...δεν χανω τπτ ...ρωταω τη δουλεια κανει ..μου λεει πηγαινει με 2000 μπατ ...αρχιδια 2000 μπατ σκεφτηκα ...με 1000 θα ηταν σουπερ ευτυχισμενη ...λεω οτι θελω και την φιλη σου μαζι ...(για πλακα το ειπα βεβαια ...ετσι για να δω τι θα κανει ..αν και ηξερα οτι θα δεχτει ) ..το συζητανε για 10 δευτερα και μου λεει 4000 ...λεω 2500 ...(οχι οτι θα τα εδινα ...μεχρι 2000 μαξ ) ...λεει οκ ...καλα λεω δωσε τηλεφωνο και θα σε παρω αλλη φορα ...επαιξα λιγο ακομα μαζι της ..
πραγματικα ειναι απιστευτο οτι στη παταγια εχεις τη πολυτελεια να αποριπτεις καθε μερα δεκαδες περιπτωσεις που στην Ελλαδα οχι απλα δεν θα απεριπτες αλλα θα βρισκοταν απλα στην σφαιρα της φαντασιωσης ...αυτο το νιωθεις παντου ..ειτε κατεβαινωντας την beach road ειστε στην ντισκο , ειτε βλεποντας την γλυκουλα απο το 7/11 να σου κανει τα γλυκα ματια ...καθε μερα ειναι σαν εισαι σε διαφημιση του ΑΧΕ με μονο περιορισμο της σωματικες σου  δυναμεις και το χρημα ...

μετα ισνομνια



ολος ο καλος ο κοσμος εκει ...και η χτεσινη η δικια μου η οιλ ..και η προχτεσινη ...και αυτη με το δερματινο βρακακι ..με αρπαξε μολις με ειδε ...γλωσσοφιλα ..κολωτριξιμο ..αλλα προσεξα οτι ειχε καποια εξτρα κυβικα ..αλλα και παλι πολυ εντυπωσιακη , γεματη , γυναικαρα ...της λεω παω να βρω τους φιλους μου ...με αφησε με δυσκολια ..1-2 ωρες και μερικες μπυρες αργοτερα δεν βρηκα κατι εντυπωσιακο ...και τοτε εγινε η κινηση ματ ...η Οιλ ανεβηκε στο κυκλικο σταντ να χορεψει ..δεν την ειχα ξαναδει ανεβασμενη ...ενιωσα οπως ο μπους Ουιλις οταν ειδε την Jessica Alba στο SIn City ...εκεινη τη στιγμη ηταν η βασιλλισα του μαγαζιου ..τετοιο κουνημα δεν περιγραφεται ...πηγα παλι διπλα της ..στο ιδιο σημειο με χτες ..με την ιδια γκομενα απεναντι να με κοιταει απογοητευμενη ...αλλα να συνεχιζει να μου χαμογελαει ...ηπιαμε το ποτο μας και φυγαμε για χοτελ ...δευτερη μερα την ιδια κοπελα ειναι πολυ μεγαλη υποθεση για μενα ...παραβαινω τους κανονες του Butterfly αλλα εχει και αυτο τη γλυκα του ...φυσικα η οιλ μου εκανε ψιλοσκηνη που δεν πηγα απο πριν σε αυτην ..το επαιξε ζηλιαρα ..(u look for other girl )αλλα στα @@ μου ...της ειπα οτι ειμαι μπατερφλαι αλλα παρολλα αυτα μαρεσει αι την θελω ..οποτε η μερα ηταν ενα καλο dejavu
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ

PART  2

Οι μέρες περνούσαν βασανιστικά για τους δύο φίλους. Η καθημερινή εξαντλητική εργασία και η  ατελείωτη
συζήτηση για την μαγεία της Ταϋλάνδης και την ομορφιά των κοριτσιών της είχαν κάνει τον Κώστα να χάσει
τον ύπνο του. Θα έβρισκε και αυτός τη γυναίκα των ονείρων του όπως ο Βαγγέλης ;  Ή  μήπως θα χανόταν
στις αγκαλιές των  μαγισσών του Σιαμ για τις χίλιες και μια νύχτες του παραμυθιού ; Και τα δύο σενάρια
του φαινόντουσαν συναρπαστικά και θα άφηνε την τύχη να αποφασίσει.
Ο δε Βαγγέλης είχε κάνει τον Cosmote πλούσιο σαλιαρίζοντας με το κορίτσι του  στο τηλέφωνο και
καταγράφοντας τα δώρα που εκείνη επίμονα του ζητούσε κάθε τόσο. Της είχε αδυναμία όπως έλεγε
και δεν μπορούσε να της χαλάει χατήρι. Ο εκνευρισμός όμως δεν έλεγε να τον αφήσει. “ Ολόκληρο υπουργείο
και να μην μπορείς να κάνεις από τα κωλοτηλέφωνα τους  μια διεθνή κλήση να μιλήσεις  σαν άνθρωπος;
Μόνο για να δουλεύουμε  σαν σκλάβοι τους  μας θέλουν;” μονολογούσε κάθε τόσο……
Ατελείωτο φανηκε το ταξίδι στον Κωστάκη. Με την κούραση  ζωγραφισμένη στο πρόσωπο και τον ιδρώτα να
τρέχει ποτάμι μπαίνει με τον φίλο του στο ταξί που θα τους μετέφερε από το αεροδρόμιο του Πουκέτ στο
ξενοδοχείο τους στην Πατόγκ. “ Ελπίζω να αξίζει  τον κόπο τόση ταλαιπωρία” είπε εξουθενομένος στον
Βαγγέλη  . “ Κάνε υπομονή και θα δεις” ήταν η ξεψυχισμένη απάντηση που πήρε. Η Φον για μια ακόμη φορά
δεν είχε έρθει στο αεροδρόμιο για να τον υποδεχθεί. Τα 150 μπατάκια που είχε το εισιτήριο του λεωφορείου
θα ήταν πάντα ένα αξεπέραστο εμπόδιο ......
Η ψυχολογία του Κωστάκη άλλαξε μονομίας όταν έφτασαν στο ξενοδοχείο. Τα φωτεινά χαμόγελα των υπαλλήλων
στην reception, τα πανέμορφα δωμάτια μέσα στην τροπική βλάστηση και οι μεγάλες τους ανέσεις τον έκαναν
να σκάσει τo πρώτο πονηρό γελάκι και να μονολογήσει : “Βρε λες να είναι εδώ ο παράδεισος;” .  Αντιθέτως
του Βαγγέλη,που ήταν η πέμπτη φορά στην Πατόνγκ και δεν εντυπωσιαζόταν πια, ο κώλος είχε αρπάξει φωτιά
από τις τέσσερις αναπάντητες  που είχε κάνει στο κορίτσι. Η αγωνία του όμως δεν κράτησε για πολύ. Το
τηλέφωνο χτύπησε και η γλυκιά φωνή της Φον ακούστηκε από την άλλη άκρη της γραμμής “ Τeelak are you here?
Sorry for no come at the airport, l was sick a little. I love you so much.  Please no butterfly  before you
come here. I will die”  Η καρδιά του Βαγγέλη επανήλθε στην θέση της. Έκανε ένα γρήγορο ντουζάκι, φορτωθηκε
το μισό duty free που αγοράσει από το αεροδρόμιο και  καθώς έφευγε του σκοτωμού για να συναντήσει την
Ταϋλανδή πόρνη είπε στον φίλο του “ πάω στο κορίτσι μου, σε μιά ωρίτσα θα είμαι πίσω”. Η Φον έδιωξε από το
δωμάτιο της τον Ιταλό συνάδελφο χορηγό του Βαγγέλη με την δικαιολογία ότι έπρεπε να κάνει κάποιες δουλειές 
πριν  το αυριανό της ταξίδι στο χωριό της, και ετοιμάστηκε να υποδεχθεί τον Έλληνα γαμπρό.
Η μία ώρα αναμονής έγιναν επτά και ενώ κοντεύουν μεσάνυχτα  ο Κωστάκης αφού  έχεσε, μπανιαρίστηκε, κοιμήθηκε
και έφαγε στο εστατόριο  του ξενοδοχείου περιμένει σαν μαλάκας βλέποντας τηλεόραση τον καψούρη  φίλο του που
είχε χωθεί στο μουνί της Ταϋλανδής πουτανίτσας. Η ειδοποίηση  από το μήνυμα στο κινητό διακόπτει τον μονότονο
ήχο της τηλεόρασης  “ Sorry φίλε εμπλεξα με το κορίτσι μου. Έκλαιγε από την χαρά του μόλις με είδε. Έξι μήνες
απορώ πως άντεξε.Τώρα δεν με αφήνει με τίποτα να φύγω. Καταλαβαίνεις...θα έρθω το πρωϊ. Εσύ μην κάτσεις μέσα
τα μπαράκια είναι δίπλα, όρμα. Τα λέμε ...” . Ο Κωστάκης πέταξε το κινητό εκνευρισμένος στο κρεββάτι και
μονολόγησε “ μια ζωή τα ίδια. Πάντα μουνοείλωτας….”.  Ντύθηκε και ετοιμάστηκε για την πρώτη του εφόρμηση στον
μουνοπαράδεισο της Bangla road.

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.....
 

luigi

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
πάνω στο καλύτερο στέρεψε η έμπνευση ...
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
LYST...Εσυ χανεσαι εδω μεσα αγορι μου... :grin:

Και μια λεπτομερεια περι εταιριων κινητης τηλεφωνιας...
Δε ξερω αν εσκεμμενα ανεφερες στην ιστορια σου τη COSMOTE και οχι καποια αλλη εταιρια (Vodafone η Wind),αλλα υπαρχει οντως μια διαφορα...
Η COSMOTE ηταν η πρωτη ελληνικη εταιρια που παρειχε υπηρεσιες roaming στις Ταυλανδεζικες εταιριες και η μονη που μπορουσες να στειλεις MMS στη Ταυλανδη...
Οταν δηλαδη ανοιγες το κινητο με Ταυλανδεζικη sim στην Ελλαδα,σε εξυπηρετουσε το δικτυο της COSMOTE..Και αν ηθελες να στειλεις MMS (οχι SMS) με ελληνικη sim σε Ταυλανδεζικο νουμερο,αν δεν ησουν συνδρομητης COSMOTE,δυστυχως δε μπορουσες.. ;)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
τι κουφο ηταν παλι αυτο βρε?? ταυλανδη βεβαια και μιλαμε για εδρα πατταγια και (αν ειναι κατι αξιολογο) σ/κ στο σαμουι
πατταγια ειναι σκουπιδιαρικο σε σχεση με Σαμουι! :rockon:
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ο.κ σκουπιδιαρικο η πατταγια αλλα εχει ακουστει οτι απο δραση το σαμουι..τζιφος
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
αντε και θα σου κανω και κονε με τον ομορφαντρα στη φωτο πιο πανω...(lyst ο δικος σου τα σπαει...αν ηταν πατταγια θα ηταν ο τοπ σεξυ μαν της w/s)
 

Mykonos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
271
Like
0
Πόντοι
1
... Έφτασα Πατάγια , για στείλτε νουμεράκια με πμ οι ομορφάντρες που είστε στο ναό ...  :2funny: ... mandipl μάλλον δεν είναι σωστό το νούμερο που μου έδωσες γιατί δεν έχω πάρει ακόμα απάντηση ...  :huh: ... Εκτός και αν είσαι απασχολημένος στη δουλειά ...  :grin: ... Κατά τα άλλα ακόμα δεν ήρθα και είμαι μούσκεμα γαμώ το σονγκράν μου μέσα ...  :cheesy:
 

Επισκέπτης
καλο πασχα κωλογερε, και καλο παραδεισο
πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πορνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε μου που εισαι χαμενοσ???απεριοριστα respect!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom