Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
παντως θα ηθελα να κανω μια ανακοινωση....2 κολληταρια πηρανε ενα μπαρ μεσα σε ενα καινουργιο κομπλεξ στο σοι μπουακαο κοντα στο σοι ντιανα διπλα απο το καινουργιο aircon hotel που ανοιξε εκει ...το κομπλεξ ανηκει στο aircon......ενημερωτικα το μπαρ λεγετε MIDAS BAR.....ειναι κατω τα φιλαρακια για και αν καποιος βρισκετε εκει κοντα και θελει ας περασει για ενα ποτακι...δεν ξερω τι επιπεδο ειναι οι κοπελες που θα εχει διοτι ολα εγιναν ξαφνικα......
θα ηθελα να μην παρεξηγηθει..........μολις μου ηρθαν οι φωτο απο εκει θα ανεβασω 2-3 σε επομενα ποστ
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027


το κομπλεξ ειναι διοροφο οπως εχε3ι στην μπανγκοκ
εσεις που εχετε παει σε αναλογα στη μπανγκοκ καταλαβαινετε τι θα γινετε εκει μεσα
 

Συνημμένα

  • securedownload[1].jpg
    securedownload[1].jpg
    83,5 KB · Εμφανίσεις: 65

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027


εβαλα 2 φωτογραφιες απο το μπαρακι
 

Συνημμένα

  • securedownload[1].jpg
    securedownload[1].jpg
    102,4 KB · Εμφανίσεις: 41
  • securedownload[1].jpg
    securedownload[1].jpg
    102,4 KB · Εμφανίσεις: 43

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
Μπράβο τα παλληκάρια και εύχομαι ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ

Γιατί απο ότι ακούω και διαβάζω η Ταϊλάνδη είναι καλή μόνο για να τρώνε λεφτά οι φάρανκς και όχι να βγάζουν.

Ελάχιστοι φάρανγκ βγάζουν λεφτά Ταϊλάνδη

Πόσο πληρώσανε για το bar εαν είναι εύκολο να δοθεί μια τέτοια πληροφορία


ΣΗΜΕΙΩΣΗ : Προσωπική εμπειρία δεν έχω, μεταφέρω μόνο ότι έχω ακούσει και έχω διαβάσει
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
114
Like
0
Πόντοι
1
Κατ`αρχήν δεν έχω πάει ποτέ στα πολύ ωραία μέρη που περιγράφετε στο forum και η μόνη εικόνα εκτός του forum που έχω είναι κάποιες περιγραφές γνωστών & φίλων .
Τις τελευταίες μέρες 2 φίλοι μου προσπαθούν να με ψήσουν για το παρακάτω trip και κάθε γνώμη απο τους "γνώστες" θα ήταν πολύ ενδιαφέρουσα . Μιλάμε για μέσα - τέλη Ιουνίου , ξέρω η εποχή δεν είναι η καλύτερη αλλά τότε βολεύει... Το ταξίδι ξεκινάει απο Θεσσαλονίκη με λεοφωρείο (δεν κάνω πλάκα...) για Κων/πολή , με την εταιρία ΜΕΤΡΟ TOURS (80€ πάνε-έλα) , κάνει χαλαρά με πολλές στάσεις 9 ώρες σε μία πόλη που μου αρέσει ιδιαίτερα για τη φυσική της ομορφιά , το φαγητό , και τα ψώνια , έχω πάει μέχρι τώρα 3 φορές , ξενοδοχείο lux 3κλινο με 20€/άτομο , για σεξ ουδής λόγος φυσικά στο συγκεκριμένο μέρος !
Μετά απο χαλαρό 2ημερο , πέρνουμε τη turkishAirlines για bkk , περίπου 600€/άτομο πάνε-έλα , και μόνο σε 9 ώρες είμαστε εκεί . Τώρα επειδή βασικός σκοπός του ταξιδιού δεν είναι τόσο το πήδημα όσο το τουριστικό ενδιαφέρον και η διασκέδαση , μάλλον ο δρόμος θα μας οδηγήσει προς τη Πατάγια όπου και παραλίες υπάρχουν και διάφορα άλλα πράγματα τη μέρα μπορείς να κάνεις και σε λίγο πιο χαλαρούς ρυθμούς σε σχέση με τον πανικό της bkk , τιμές hotel περίπου 20€/δωμάτιο κ φυσικά 3 δίκλινα για ευνόητους λόγους  :knockinb: . Έτσι λοιπόν μετά απο ένα 7ήμερο , γυρνάμε Κων/πολη , άφιξη μάλιστα 17:00 και 20:00 φεύγει το λεοφωρείο για Θεσ/νίκη (απόσταση αεροδρομίου-σταθμού περίπου 15`)
Εναλακτικά το Θεσ/νίκη-Κων/πολη μπορούμε και με ΙΧ , το κόστος περίπου το ίδιο , ίσως κανένα 30€ περισότερο λόγω του φυλασόμενου parking στην Πόλη .
Κάθε γνώμη-πληροφορία θα μ`ενδιέφερε ιδιαίτερα ... ΤΗΧ
οπως ειπαν και τα παιδια  παραπανω μην ξοδεψεις ουτε 2 ημερες στην κωνσταντινουπολη οταν θα γυρισεις θα το εχεις μετανοιωσει!!!
αφου ειναι η πρωτη σου φορα και ο βασικος σκοπος του ταξιδιου δεν ειναι το πηδημα  πανε καλυτερα πουκετ οπου θα συνδιασεις
διασκεδαση θαλασσα και πηδημα...
δηλαδη αν πας 9 ημερες κατσε μια εβδομαδα πουκετ και το 2ημερο για μια βολτα στην μπανκοκ

δεν μπορω να σου κρυψω οτι σε ζηλευω το πρωτο ταξιδι ειναι οτι ΚΑΛΥΤΕΡΟ
και σιγουρα στα επομενα που θα κανεις(γιατι θα ξαναπας αυτο ειναι σιγουρο!)θα αναζητας την "αθωοτητα"αυτου του ταξιδιου.....
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Ευχαριστώ για την ανταπόκριση .... Πάντως αν οργανωθεί το ταξιδάκι (δυστυχώς δεν είναι σίγουρο) θα σας έχω reports !

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
εχει κανει κανενας soapy massage? ειναι καλη φαση;
Σοαπυ ειχα κανει πριν 3 χρονια στο Αννις και εκανα και φετος στο Νταρλινγκ.
Και τα δυο σαντουιτς με δυο γκομενες. Στο Αννις ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενος
αντιθετως με κανα δυο συναγωνιστες (ο Παγκταο ηταν ο ενας) που δεν τους αρεσε
καθολου. Στο Νταρλινγκ ομως φετος ηταν μια απογοητευση το μονο καλο που μου
εκανε η μια γκομενα ενα πολυ καλο ται μασαζ, το καλυτερο ισως πατημα που μου
εχουν κανει στην Ταυλανδη.Γενικα στο σοαπυ δεν πας για να βρεις σουπερ σταρ
παρολο που εχει και απο αυτες αν πληρωσεις κατι παραπανω αλλα συνηθως δεν
κανουν καλο μασσαζ (ετσι την πατησα και εγω φετος στο Νταρλινγκ) αλλα διαλεγεις
καλο και κυριως εμπειρο μπαζακι που ξερει να δουλευει με την σαπουναδα. :pipa1:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Γενικα στο σοαπυ δεν πας για να βρεις σουπερ σταρ παρολο που εχει και απο αυτες αν πληρωσεις κατι παραπανω αλλα συνηθως δεν κανουν καλο μασσαζ (ετσι την πατησα και εγω φετος στο Νταρλινγκ) αλλα διαλεγεις καλο και κυριως εμπειρο μπαζακι που ξερει να δουλευει με την σαπουναδα.
Σωστός ο... μικρός.
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Αν εχει τετοια κολπα, θα παμε για κανενα ποτακι...
Αν δεν εχει δεν πειραζει, θα το τιμησουμε ετσι κι' αλλιως. :rockon:
 

Συνημμένα

  • sweetheart.jpg
    sweetheart.jpg
    20,3 KB · Εμφανίσεις: 16

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
καλησπέρα
θα ποστάρω και γώ μια νέα ιστοριούλα μιας και περισσεύει λιγος χρόνοςγια μαλακίες... 

Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ

PART  1

Ατελείωτη ήταν και σήμερα η μέρα για τον Κωστάκη στην δουλειά. Ο καρπός του χεριού του είχε ήδη
μουδιάσει από το τετράωρο συνεχή κλικάρισμα  στην πασιέντσα του υπολογιστή του. Τα πράγματα
είχαν δυσκολέψει πολύ από τότε που ο  Πασοκομαλάκας ο Γενικός του έβαλε χοντρό χέρι για τις
απροειδοποίητες εβδομαδιαίες απουσίες του από την υπηρεσία  που εξέθεταν όπως του είπε  όλο το
υπουργείο. Οι καιροί όμως  αλλάζουν και μόλις ο μεγάλος οραματιστή της χώρας Αντώνης  έρθει στα
πράγματα θα επιστρέψει  ξανά στους κανονικούς ρυθμούς εργασίας του χωρίς να τον ξεφτιλίζει ο κάθε
καραγκιόζης.
Στο απέναντι γραφείο  και ο Βαγγέλης δεν ήταν στα καλύτερα του. Είχε φέρει το λάπτοπ από το σπίτι για
να έχει  internet και ήταν συνέχεια online με το facebook και το sportfm.gr  για να ......δουλεύει .
Είχε  καταστρέψει εσκεμμένα τον υπολογιστή του και η υπηρεσία λόγω μνημονίου όπως του είπαν αδυνατούσε
να τον αντικαταστήσει στην παρούσα φάση. Η μελετημένη αυτή κίνηση του τον είχε κάνει παράδειγμα προς
μίμηση  για τους  υπόλοιπους «εργαζόμενους» στα μάτια του κ.Γενικού. Δέκα χρόνια δίπλα στον μεγάλο
αναμορφωτή του Ελληνικού Δημοσίου Κίμωνα Κουλούρη ο Βαγγέλης  είχε διδαχθεί άριστα πως να θυσιάζεται
για το δημόσιο συμφέρον......
Τις τελευταίες ημέρες και οι δύο  είχαν τρελαθεί με τους  ψίθυρους  για τις νέες μειώσεις μισθών .
Πόσο πιό χαμηλά να έπεφταν από τα τρία χιλιάρικα το μήνα. Ζητιάνοι θα γινόντουσαν;  Τόσα χρόνια σπουδές
στο εξωτερικό, τόσα ξενύχτια σε αφισοκολήσεις και συνεστιάσεις στα πολιτικά γραφεία με τη σημαία στο χέρι 
θα πήγαιναν χαμένα;
“ Κωστάκη άμα φάμε κι άλλη μείωση μισθών θα τρελλαθώ. Το κορίτσι μου κάτω  στην Ταϋλάνδη  ήδη μου έβαλε
χέρι εχθές γιατί έχω καθυστερήσει να καταθέσω τα λεφτά της. Την προηγούμενη φορά που της έβαλα 800 αντί
για τα συνήθη 1000 ευρώ έβαλε τα κλάματα και είπε ότι το κάνω επίτηδες για να χωρίσουμε. Αν είναι δυνατόν
να μου πεί τέτοια κουβέντα.Να το ξέρεις ότι άμα την χάσω θα τα κάνω όλα μπουρδέλο μέσα σ’αυτό το κωλοχανείο
που δουλεύουμε” είπε σχεδόν απελπισμένος ο Βαγγέλης.
Συγκαταβατικά ο Κωστάκης κούνησε το κεφάλι του και είπε : “ Αυτοί οι Τροϊκανοί δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο.
Θα χωρίσουν μέχρι και ζευγάρια.  Μας έχει πηδήξει  και η πουτάνα η Μέρκελ. Θέλει να δουλεύουμε σαν τα σκυλιά 
από το πρωί ως τα μεσάνυχτα για ένα κομμάτι  ψωμί. Το πιστεύεις ότι ακόμα κάνω οικονομία και  δεν έχω μαζέψει 
όλα τα λεφτά για το ταξίδι;”
Το πρόσωπο του Βαγγέλη φωτίστηκε ξαφνικά και ένα χαμόγελο ζωγραφίστηκε στα χείλη του. “ Μεγάλε ετοιμάσου,
ούτε δύο βδομάδες  δεν έχουν μείνει για τον παράδεισο. Μάζεψε κανα φράγκο γιατί δεν σε βλέπω καλά.
Μην κοιτάς που εγώ έχω το κορίτσι μου και την βγάζω φτηνά, τα γούστα ακόμα και στην Ταϋλάνδη κοστίζουν.”
“ Βγήκε η καριόλα” αναφώνησε πανευτυχής ο Κωστάκης και η οθόνη του γέμισε τραπουλόχαρτα. Γύρισε το κεφάλι
προς το συνάδελφο του και σχεδόν μαλώνοντας τον του είπε :  “ Ακόμα εδώ είσαι ; Θα κλείσουν οι τράπεζες και θα
γαμοσταυρίζεις πάλι”
Ο Βαγγέλης σαν ελατήριο  πετάχτηκε φόρεσε το σακάκι του και χαιρέτησε βιαστικά μονολογώντας “ Μας έχει
γαμήσει την ζωή αυτή η κωλοδουλειά. Τίποτα δεν μπορούμε να κάνουμε  χωρίς άγχος στην ώρα του”
Ευτυχώς η κατάθεση θα γινόταν στην ώρα της  και το απόγευμα το κορίτσι του θα τον έπαιρνε τηλέφωνο να
του πεί πόσο τον αγαπάει και πόσο της έχει λείψει........

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Καλώς τονα κι ας άργισε :rockon:

Για τους λάτρεις των μπουγέλλων μα πιο πολύ του αυριανού wet t-shirt πάρτυ εύχομαι

[size=12pt][size=12pt]HAPPY SONGRAN[/size][/size]

Οι υπόλοιποι παλιοσειρές,τρανοί κλπ ας περιμένουν το βράδυ μετά τις δέκα για το wet-panties party :kissass2:


 

Συνημμένα

  • Happy Songran.jpg
    Happy Songran.jpg
    147,7 KB · Εμφανίσεις: 14

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Γι εμάς τους εδώ, τι άλλο από ευχές για

           [size=18pt] ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ[/size]

Υγεία και ότι επιθυμούμε να πραγματοποιηθεί
Ταξίδια...ταξίδια....ταξίδια σ' αυτές τις τρελλές!

 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
καμια συμβουλη απο τους παλιους για το πως να κυκλοφορουμε στο shokran ?? εκτος απο το κινητο στη πλαστικη θηκη δλδ ...πως θα βγαλουμε καμια φωτο βιντεο χωρις να κυνδυνευσει η μηχανη ?? τα νερα αυτα ειναι καθαρα η θα παθουμε καμια χολερα ?? μηπως η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση ??
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
Γι εμάς τους εδώ, τι άλλο από ευχές για

           [size=18pt] ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ[/size]

Υγεία και ότι επιθυμούμε να πραγματοποιηθεί
Ταξίδια...ταξίδια....ταξίδια σ' αυτές τις τρελλές!

καλησπερα για πες μου κατι η κοπελα στο βιντεακι στο 0.22-0.23
το ονομα της ειναι σασα???????
αν ειναι αυτη που λεω ..για παταγια μιλαω...πρεπει να σε εστειλε στους 7 ουρανους με την περιποιηση της
αν οχι ..να εισαι καλα παντως γιατι μου την θυμησες ..την ειχα παρει απο ισομνια ..εκει συχναζει...και ειχα περασει ΣΟΥΠΕΡ
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
αν ειναι αυτη που λεω ..

Πόσταρε φωτό της δικιάς σου να κρίνουν οι παίχτες αν έχεις δίκιο :cool2:
Παίξτο στο στοίχημα:
Απόδοση; :think:

και ειχα περασει ΣΟΥΠΕΡ
Δεν αμφιβάλω, το γνωστό ladyboy της ταινίας φημίζεται για τις έξτρα υπηρεσίες του! :s&m_2:

 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
καλησπέρα
θα ποστάρω και γώ μια νέα ιστοριούλα μιας και περισσεύει λιγος χρόνοςγια μαλακίες...  

Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ

PART  1

Ατελείωτη ήταν και σήμερα η μέρα για τον Κωστάκη στην δουλειά. Ο καρπός του χεριού του είχε ήδη
μουδιάσει από το τετράωρο συνεχή κλικάρισμα  στην πασιέντσα του υπολογιστή του. Τα πράγματα
είχαν δυσκολέψει πολύ από τότε που ο  Πασοκομαλάκας ο Γενικός του έβαλε χοντρό χέρι για τις
απροειδοποίητες εβδομαδιαίες απουσίες του από την υπηρεσία  που εξέθεταν όπως του είπε  όλο το
υπουργείο. Οι καιροί όμως  αλλάζουν και μόλις ο μεγάλος οραματιστή της χώρας Αντώνης  έρθει στα
πράγματα θα επιστρέψει  ξανά στους κανονικούς ρυθμούς εργασίας του χωρίς να τον ξεφτιλίζει ο κάθε
καραγκιόζης.
Στο απέναντι γραφείο  και ο Βαγγέλης δεν ήταν στα καλύτερα του. Είχε φέρει το λάπτοπ από το σπίτι για
να έχει  internet και ήταν συνέχεια online με το facebook και το sportfm.gr  για να ......δουλεύει .
Είχε  καταστρέψει εσκεμμένα τον υπολογιστή του και η υπηρεσία λόγω μνημονίου όπως του είπαν αδυνατούσε
να τον αντικαταστήσει στην παρούσα φάση. Η μελετημένη αυτή κίνηση του τον είχε κάνει παράδειγμα προς
μίμηση  για τους  υπόλοιπους «εργαζόμενους» στα μάτια του κ.Γενικού. Δέκα χρόνια δίπλα στον μεγάλο
αναμορφωτή του Ελληνικού Δημοσίου Κίμωνα Κουλούρη ο Βαγγέλης  είχε διδαχθεί άριστα πως να θυσιάζεται
για το δημόσιο συμφέρον......
Τις τελευταίες ημέρες και οι δύο  είχαν τρελαθεί με τους  ψίθυρους  για τις νέες μειώσεις μισθών .
Πόσο πιό χαμηλά να έπεφταν από τα τρία χιλιάρικα το μήνα. Ζητιάνοι θα γινόντουσαν;  Τόσα χρόνια σπουδές
στο εξωτερικό, τόσα ξενύχτια σε αφισοκολήσεις και συνεστιάσεις στα πολιτικά γραφεία με τη σημαία στο χέρι  
θα πήγαιναν χαμένα;
“ Κωστάκη άμα φάμε κι άλλη μείωση μισθών θα τρελλαθώ. Το κορίτσι μου κάτω  στην Ταϋλάνδη  ήδη μου έβαλε
χέρι εχθές γιατί έχω καθυστερήσει να καταθέσω τα λεφτά της. Την προηγούμενη φορά που της έβαλα 800 αντί
για τα συνήθη 1000 ευρώ έβαλε τα κλάματα και είπε ότι το κάνω επίτηδες για να χωρίσουμε. Αν είναι δυνατόν
να μου πεί τέτοια κουβέντα.Να το ξέρεις ότι άμα την χάσω θα τα κάνω όλα μπουρδέλο μέσα σ’αυτό το κωλοχανείο
που δουλεύουμε” είπε σχεδόν απελπισμένος ο Βαγγέλης.
Συγκαταβατικά ο Κωστάκης κούνησε το κεφάλι του και είπε : “ Αυτοί οι Τροϊκανοί δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο.
Θα χωρίσουν μέχρι και ζευγάρια.  Μας έχει πηδήξει  και η πουτάνα η Μέρκελ. Θέλει να δουλεύουμε σαν τα σκυλιά  
από το πρωί ως τα μεσάνυχτα για ένα κομμάτι  ψωμί. Το πιστεύεις ότι ακόμα κάνω οικονομία και  δεν έχω μαζέψει  
όλα τα λεφτά για το ταξίδι;”
Το πρόσωπο του Βαγγέλη φωτίστηκε ξαφνικά και ένα χαμόγελο ζωγραφίστηκε στα χείλη του. “ Μεγάλε ετοιμάσου,
ούτε δύο βδομάδες  δεν έχουν μείνει για τον παράδεισο. Μάζεψε κανα φράγκο γιατί δεν σε βλέπω καλά.
Μην κοιτάς που εγώ έχω το κορίτσι μου και την βγάζω φτηνά, τα γούστα ακόμα και στην Ταϋλάνδη κοστίζουν.”
“ Βγήκε η καριόλα” αναφώνησε πανευτυχής ο Κωστάκης και η οθόνη του γέμισε τραπουλόχαρτα. Γύρισε το κεφάλι
προς το συνάδελφο του και σχεδόν μαλώνοντας τον του είπε :  “ Ακόμα εδώ είσαι ; Θα κλείσουν οι τράπεζες και θα
γαμοσταυρίζεις πάλι”
Ο Βαγγέλης σαν ελατήριο  πετάχτηκε φόρεσε το σακάκι του και χαιρέτησε βιαστικά μονολογώντας “ Μας έχει
γαμήσει την ζωή αυτή η κωλοδουλειά. Τίποτα δεν μπορούμε να κάνουμε  χωρίς άγχος στην ώρα του”
Ευτυχώς η κατάθεση θα γινόταν στην ώρα της  και το απόγευμα το κορίτσι του θα τον έπαιρνε τηλέφωνο να
του πεί πόσο τον αγαπάει και πόσο της έχει λείψει........

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
LYST ΠΡΩΣΚΥΝΩ!!! :rockon: :rockon: :rockon:...Η πραγματικοτιτα!!! ΤΟ βασιλειο της δημοσιουπαλληλιστικης αχρηστιλας-λαμογιας...συνεχισε και χωστους :s&m_1: :s&m_1: κιαλλα τα προκλητικα σκουπιδια των κρατικοδιαιτων!!!αντε γιατι βγαινω και off topic
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
καμια συμβουλη απο τους παλιους για το πως να κυκλοφορουμε στο shokran ?? εκτος απο το κινητο στη πλαστικη θηκη δλδ ...πως θα βγαλουμε καμια φωτο βιντεο χωρις να κυνδυνευσει η μηχανη ?? τα νερα αυτα ειναι καθαρα η θα παθουμε καμια χολερα ?? μηπως η καλυτερη αμυνα ειναι η επιθεση ??
Λοιπον αν εισαι Πατταγια δεν υπαρχει σωτηρια, διοτι ειναι το μοναδικο μερος που τα νερα
κρατουν περιπου 8 μερες με αποκορυφωμα τις 19 του μηνος.
Παραδοσιακα μετα το ηλιοβασιλεμα τα νεροπιστολα πρεπει να μπουν στη θηκη τους, αλλα
βεβαια υπαρχουν και οι μαλακες κυριως φαλανγκ και ρωσιδες που επιμενουν και το βραδυ
να σε καταβρεχουν.
Τα νερα ειναι καθαρα γιατι περναει το βυτιο του δημου και γεμιζει τα βαρελια το πρωι.
Η καλυτερη αμυνα ειναι εξοδου μετα τις 9 το βραδυ.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom