Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.109
Πόντοι
18.565
Mandipl σε ευχαριστουμε για τις ανταποκρισεις και ακομα περισσοτερο για τις φωτο :thumbsup:
 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
Συνέχισε φίλε mandipl να μας ταξιδευεις. Σε παρακολουθούμε με ενδιαφέρον :coffee:


[Από οτι μαθαινω το Ελληνικο σπονσοριλικι καλα κρατει!!!!ετσι μπραβο λεβεντες κρατατε ψηλα την Ελληνικο χωσιμο....Χωστετα  και μην σκεφτεσται τιποτα τα κοριτσια εχουν αναγκες προικες, μπασταρδα, γκομενους -πατεραδες κλπ ανεργους τεμπεληδες μπραβο ,μπραβο!!!!!Μεγαλε Lyst που εισαι???

Ειμαστε πονόψυχος λαός. Οπου υπάρχει ανάγκη ο Ελληνας τρέχει να βοηθήσει :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
μια-μια σταματάνε οι εταιρίες  :S δυστιχώς δεν διαθέτουμε και jet  :S

αλλά υπάρχει λύση και ονομάζετε Ι.Χ


Παρέα με 4 φιλαράκια περνάς Τουρκία με το Ι.χ απο εκει βουρ για Ιραν περνάς δίπλα απο Αρμενία

μπένεις Αφγανιστάν και απο εκεί Πακιστάν εεε κάνεις λίγο υπομονή και μπένεις Ινδία , μετά Μπανγκλαντές και τσούπ έφτασες και στο Μυανμάρ αφού φτάσεις εκει βρε δίπλα είναι και η ΤΗΑΙ μπένεις μέσα και

Τσούπ έφτασες Παττάγια χωρίς να το καταλάβεις

Πλακα πλακα ειναι γαμω τα ταξειδια αν εχεις καλη παρεα και διαθεσιμο χρόνο............
Και  :fuck1: :knockinb: :fuck2:  τις εμπειριες.
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Τι να κανομε...εμεις τα χωνομε και αγαπαμε.
αααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Συνημμένα

  • kolara.jpg
    kolara.jpg
    64,8 KB · Εμφανίσεις: 51

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μάγκες όσοι είσαστε κάτω,το νου σας...
Εγινε σεισμός 8,9 ρίχτερ στην Ινδονησια στην ίδια περίπου περιοχη που έγινε το 2004...Φόβοι για τσουνάμι...
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Pipino με προλαβες, αυτο πηγα να ποσταρω



λέει έγινε αισθητός και Ταϊλάνδη αλλα που να καταλάβουν απο σεισμό στην πατταγια αφου σε όλα τα δωμάτια δημιουργούν μίνι σεισμούς απο τα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Στη θάλασσα τσουνάμι και στα δωμάτια Τσου-τσουνάμι...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Στη θάλασσα τσουνάμι και στα δωμάτια Τσου-τσουνάμι

  κι όσο η γη δονίζεται ο φαλάνγκ θα ηδονίζεται

ΥΓ: Τρανέ οι άραβες σε χαλάσανε  :headbang:
 

Επισκέπτης
mandipl:ποσο την πηρωσες αυτη ρε φιλε?ετσι απο περιεργια...χωρις παρεξηγηση!!!!!
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
mandipls thailand trip 2012 - day 4

οπως ειπα και στο προηγουμενο report κρατησα την κοπελα της προηγουμενης νυχτας και για ενα πρωινο πηδημα για το οποιο ηταν ιδιαιτερα προθυμη ..μετα ηθελε να μεινει της ειπα οτι εχω δουλεια και πρεπει να φυγει ..κατα τις 4-5 το απογευμα δηλαδη ...για τον φιλο που ρωτησε τιμη το ανεφερε στο προηγουμενο Report ...1500 LT ...short θα ηταν 1000 ...στα περισσοτερα εμφανισημα Bar girls αυτες ειναι οι συνηθεις τιμες ...

βραδυνη εξοδος στα gogo που ανοιξαν επιτελους ολα ...επαθα πλακα στο Champagne με μερικα μωρα ...σιγουρα θα ψωνισω καποια απο κει καποια στιγμη ...αλλα σημερα ηταν μετα απο καιρο επιτελους μερα ινσομνια ...πριν ομως μια σταση λουσιφερ και sexy airline gogo ...το τελευταια ειναι στυλ whats up ..kυριλε για τα γουστα μου και απροσωπο ...αν και ολοι εδειχναν να περναν πολυ καλα ...

στο ινσομνια συνηθησμενα πραγματα ..πολλα λυσσασμενα γκομενακια ...περιμεναμε μεχρι αργα με το φιλο νικ ...στο 90 ψωνισα ενα κοντοπουτανο με το ειχα κοψει απο ωρα ...αλλα αποδειχτηκε μαλακια καθως ουτε αγγλικα μιλουσε , ηταν μεθυσμενο και γενικα τελειως οτι να ναι ...σε κανονικες συνθηκες θα την εγκατελειπα αλλα οντας 6 το πρωι οι επιλογες δεν ηταν πολλες ...οχι οτι παλι δεν θα μπορουσα να βρω κατι καλυτερο ..απλα ειπα να μην το ρισκαρω ...εμφανισιακα μου αρεσε αλλα σαν συμπερυφορα ηταν ανυποφορη ..αλλα την εκδικηθηκα στο κρεβατι ..πιπα δεν μπορουσε να κανει σωστα γιατι δεν χωραγα μεσα ...(βλεπε γνωστο τραγουδι απο τρυπες χεχεε) οποτε την εβαλα να μου κανει κανα 15λεπτο γλυφοκωλλι ...ετσι για εκδικηση ...πηδημα για καμια ωριτσα ,επισης μια που ηταν μεθυσμενη και χωρις αντιστασεις βρηκα ευκαιρια και να καταγραψω ολα .... φωτος βιντεο μεχρι που μου τελειωσε to memory card .. το facial το πηρα απο το κινητο αναγκαστικα  ....και απο το προσωπο της τα εσπρωξα ολα στο στομα ..ετσι γιατι ηταν σπαστικια ...οπως καταλαβαινεται δεν ηταν μια νυχτα ερωτα αλλα ξερου σεξ ...και δεν ειναι αυτο για το οποιο εχω ερθει στην ταυλανδη ακριβως αλλα τι να κανουμε ...οταν η ζωη σου δινει λεμονια κανεις λεμοναδα ...μετα το σεξ την πηρε ο υπνος με τους ¨καρπους του ερωτα μας" ακομα στο προσωπο και το στομα της ...την ξυπνησα (μην πνιγει κιολας) και την εβαλα να ντυθει ..της εδωσα ενα χιλιαρικο και την ξαποστηλα...φανερα νευριασμενη αυτη αλλα στα @@ μου ...να μαθει να ειναι σωστη αν θελει σωστη αντιμετωπιση ...4 μερες στην παταγια και ακομα δεν ειχα το Gfe ...ελπιζω στις επομενες 9 και αλλες 4 στην BKK να εχω καλυτερες εμπειριες ...παντως σε θεματα βudget για την ωρα παμε καλα ..εχω προυπολογησει λιγο κατω απο 100 ευρω την βραδια για εξοδα εκτος χοτελ ...σε 4 μερες ξοδεψα 12000 βατ (300 ευρω) αλλα τα λεφτα δεν ειναι το θεμα μου ..δεν κανει κανεις πολλες φορες τετοια ταξιδια για να τσιγκουνεφτει ( εφοσον τα εχει βεβαια) ..

αν ειστε καλα παιδια οταν γυρισω με το καλο θα ποσταρω και Facial video
www.imagebam.com/image/c9caaf184417223] [/URL]

παρτε και την Ann (το Βαr girl απο την 3η μερα ) σε πιο μακιγιαρισμενη εκδοση
www.imagebam.com/image/26fe40184418419] [/URL]
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Κατ`αρχήν δεν έχω πάει ποτέ στα πολύ ωραία μέρη που περιγράφετε στο forum και η μόνη εικόνα εκτός του forum που έχω είναι κάποιες περιγραφές γνωστών & φίλων .
Τις τελευταίες μέρες 2 φίλοι μου προσπαθούν να με ψήσουν για το παρακάτω trip και κάθε γνώμη απο τους "γνώστες" θα ήταν πολύ ενδιαφέρουσα . Μιλάμε για μέσα - τέλη Ιουνίου , ξέρω η εποχή δεν είναι η καλύτερη αλλά τότε βολεύει... Το ταξίδι ξεκινάει απο Θεσσαλονίκη με λεοφωρείο (δεν κάνω πλάκα...) για Κων/πολή , με την εταιρία ΜΕΤΡΟ TOURS (80€ πάνε-έλα) , κάνει χαλαρά με πολλές στάσεις 9 ώρες σε μία πόλη που μου αρέσει ιδιαίτερα για τη φυσική της ομορφιά , το φαγητό , και τα ψώνια , έχω πάει μέχρι τώρα 3 φορές , ξενοδοχείο lux 3κλινο με 20€/άτομο , για σεξ ουδής λόγος φυσικά στο συγκεκριμένο μέρος !
Μετά απο χαλαρό 2ημερο , πέρνουμε τη turkishAirlines για bkk , περίπου 600€/άτομο πάνε-έλα , και μόνο σε 9 ώρες είμαστε εκεί . Τώρα επειδή βασικός σκοπός του ταξιδιού δεν είναι τόσο το πήδημα όσο το τουριστικό ενδιαφέρον και η διασκέδαση , μάλλον ο δρόμος θα μας οδηγήσει προς τη Πατάγια όπου και παραλίες υπάρχουν και διάφορα άλλα πράγματα τη μέρα μπορείς να κάνεις και σε λίγο πιο χαλαρούς ρυθμούς σε σχέση με τον πανικό της bkk , τιμές hotel περίπου 20€/δωμάτιο κ φυσικά 3 δίκλινα για ευνόητους λόγους  :knockinb: . Έτσι λοιπόν μετά απο ένα 7ήμερο , γυρνάμε Κων/πολη , άφιξη μάλιστα 17:00 και 20:00 φεύγει το λεοφωρείο για Θεσ/νίκη (απόσταση αεροδρομίου-σταθμού περίπου 15`)
Εναλακτικά το Θεσ/νίκη-Κων/πολη μπορούμε και με ΙΧ , το κόστος περίπου το ίδιο , ίσως κανένα 30€ περισότερο λόγω του φυλασόμενου parking στην Πόλη .
Κάθε γνώμη-πληροφορία θα μ`ενδιέφερε ιδιαίτερα ... ΤΗΧ

 

Love you sort time

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.161
Like
1.156
Πόντοι
216
...... Τώρα επειδή βασικός σκοπός του ταξιδιού δεν είναι τόσο το πήδημα όσο το τουριστικό ενδιαφέρον και η διασκέδαση , μάλλον ο δρόμος θα μας οδηγήσει προς τη Πατάγια όπου και παραλίες υπάρχουν και διάφορα άλλα πράγματα τη μέρα μπορείς να κάνεις και σε λίγο πιο χαλαρούς ρυθμούς σε σχέση με τον πανικό της bkk .......

Πλήρως ενημερωμένο σε βλέπω φίλε.
Μάλλον διάβασες πολύ thai.gr που γράφουνε ότι στην Παττάγια πάνε διακοπές οι οικογένειες.....
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
thai.gr δεν διάβασα , κάτι διαφημιστικά φυλλάδια απο ένα τουριστικό πρ. κι ένας φίλος που πήγε γαμήλιο πριν μερικούς μήνες μου είπε bkk είναι αρκετά κουραστική ενώ Πατάγια πιο συγκεντρωμήνη και βρήσκεις ότι θέλεις χωρίς πολύ κόπο , επείσης μου είπε πως παραλίγο να χωρίσει γιατί ένα βράδυ βγήκε απο το ξενοδοχείο για να βρει να φάει κάτι κ γύρισε μετά απο 5,5 ώρες  :fuck2:
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
και έχει και πεντακάθαρη θάλασσα να απολαύσεις τα μπανάκια σου

πλάκα κάνω εννοείτε :) η θάλασσα παττάγια είναι χάλι.

μπορείς να αράξεις στην παραλία όμως να πιεις τις μπυρίτσες σου

μήπως να κοιτούσες το 2μερο Κωνσταντινούπολη να το ακυρώνατε και καθόσασταν  2 παραπάνω μέρες Ταϊλάνδη ? Κωνσταντινούπολη δίπλα είναι πηγαίνεις όποτε θες
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Καλά απο μπάνια θα τη βγάλουμε στις πισίνες ....(άλλωστε σα τη Χαλιδική .... ;)) η Κων/πολη βοηθάει ώστε να "σπάσει" χρονικά το ταξίδι και να γίνει πιο ξεκούραστο , άσε που οι άλλοι 2 δεν έχουν πάει και θέλουν ...
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
και έχει και πεντακάθαρη θάλασσα να απολαύσεις τα μπανάκια σου

πλάκα κάνω εννοείτε :) η θάλασσα παττάγια είναι χάλι.

μπορείς να αράξεις στην παραλία όμως να πιεις τις μπυρίτσες σου

μήπως να κοιτούσες το 2μερο Κωνσταντινούπολη να το ακυρώνατε και καθόσασταν   2 παραπάνω μέρες Ταϊλάνδη ? Κωνσταντινούπολη δίπλα είναι πηγαίνεις όποτε θες
εχει δικιο σε αυτο που γραφει ο tsafus....οταν θα γυρισεις θεσσαλονικη θα λες τι μαλακας ειμαι που εκατσα δυο μερες κων/λη ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom