Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

john666

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
770
Like
2
Πόντοι
6
πηγαινετε τωρα που ακομα υπαρχουν 5 δεκαρες γιατι σε λιγο ουτε με κιαλια

δε θα βλεπετε το ψαροχωρι !



 

mister kamagra

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2012
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
Έξι φορές την μέρα προσκυνάω. Κάτω από αυτές της φωτογραφίες.
 

Συνημμένα

  • 310201_301985626488344_100000307260826_1030272_1957314760_n.jpg
    310201_301985626488344_100000307260826_1030272_1957314760_n.jpg
    50 KB · Εμφανίσεις: 26
  • 316400_2351715584892_1010211204_2699866_428924810_n.jpg
    316400_2351715584892_1010211204_2699866_428924810_n.jpg
    72,5 KB · Εμφανίσεις: 15

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ρε συ! βγαζε φωτο μετα το ξυρισμα...πρωι πρωι....
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πάντως ρε σύντροφοι μη χαλιέστε από μαλακίες, εσείς οι πιστοί που γράφετε, υπάρχουμε πολλοί (πιστεύω) που διαβάζουμε και γουστάρουμε τις ανταποκρίσεις σας, άσχετα αν προσωπικά δεν φαίνομαι-ποστάρω πουθενα, τι να πω, αφού δεν έχω πάει, ούτε κανονίζω άμεσα κάτι προς τα εκεί... 

keep going λοιπόν, όποιος έχει κέφι/χρόνο για ανταποκρίσεις, φωτό, κλπ., αυτό το θρεντάκι άλλωστε εσείς το κάνατε (κατά τη γνώμη μου πάντα) από ουσία το καλύτερο του φόρουμ και μακράν το πιο user friendly.
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
thita έτσι κάνουμε μεταξύ μας αλλά καταβαθος αγαπιόμαστε
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
:rockon: :rockon: :rockon:

Βάλε και μία που να φαίνεται το τσουτσούνι του γλεντιμπογιού για να γουστάρουμε!  :fuck2:

θα λες μαμακιες σε καθε φωτο που βαζω ?? να ξερω αν ειναι ...αν δεν γουσταρεις μπορω να κανω το ρεπορτ μου το pattaya addicts και να στειλω απλα το λινκ αντι να καθομαι να γραφω 2 φορες ...

αν μη τι αλλο πιστευω μπορω να ξεχωρισω το LB (τουλαχιστον αφου το γαμησω) ..ποσο μαλλον αν ειναι Pre op
 
OP
OP
KOSTASF16

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
καλο πασχα σε οσους δε γαμανε τσουτσουνοκοριτσα στην ταιλανδη.
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
mandipls thailand trip 2012 - day 2

ξεκινημα της ημερας με πρωινο κλαρινο απο την jen της προηγουμενης νυχτας ...την εστειλα νωρις νωρις γιατι ειχα δουλεια ...φαγητο , υπνος και απογευματινη βολτα απο το soi 6 ... πηγα να πιο καμια μπυρα αλλα τελικα με παρεσυρε ενα μικρο με απιστευτα προκλητικη συμπερυφορα σε ενα quick BJ ...ηταν 8-9 η ωρα και νομιζω ηταν μεγαλη μαλακια ...μου πηρε ολη την ορεξη που φυλαγα για το βραδυ ...το σωστο πιστευω ειναι οτι γινεται τη μερα να γινεται μεχρι τις 4-5 η ωρα για να εχουμε το χρονο να επανελθουμε μεχρι το βραδυ σε fit libido ...

τεσπα παω βραδυ για ινσομνια αλλα ηταν κλειστο οπως και ολα στην walking εκτος απο τις μπυραριες ..εντωμεταξη γινεται χαμος απο LBs ...θα επρεπε να λεγετε η πολη με τα 1000 τραβελια αντι για χαμογελα ...τεσπα ...καποια ειναι εντυπωσιακα και αξιζουν να τα παιρνεις ματι ...δεν με χαλανε εκτος απο οταν γινονταο πολυ επιθετικα ..

ευτυχως υπηρχε μια ντισκο ανοιχτη και αυτη ηταν η Marine ...δεν ειναι καθολου του γουστου μου ουτε σαν μερος ουτε σαν γκομενες που μαζευει ...εντελως τυχαια συναντησα και ελληνες απο το bourdela (χαιρετισμους στο συντροφο nick) ...ειμαστε παντου τελικα ...μπανισα ενα απιστευτο μωρο 100% του γουστου μου ...αλλα δυστυχως με προλαβε αλλος αν και με προσεξε η κοπελα .ελπιζω οσο ειμαι εδω να την πετυχω γιατι εκανε ολες τις αλλες να μου φαινονται οδοντοκρεμες ..δεν βρηκα κατι αλλο αξιολογο λογω του υπερβολικου εκλεκτισμου μου ( πρεπει να το μετριασω αυτο ) και εχοντας ηδη κανει καταθεση 2 φορες στη διαρκεια της μερας την εκανα αφου εκλεισε πολυ νωρις το μαρινε πεπεισμενος οτι αποψε θα κανω αγραναπαυση και οικονομια για κατι καλυτερο την επομενη .....στο δρομο του γυρισμου πετυχα 2 καλες περιπτωσεις αλλα λιγο η κουραση λιγο ο κορεσμος με ακανε να λακισω ...παω να παρω ταξι για πισω και βλεπω 2 μωρα να ανεβαινουν εκ των οποιων το ενα πολυ δυνατο ...με ειδε που την εκοψα και μου κανει νοημα να ανεβω στο ταξι ...ανεβαινω , γρηγορη συννενοηση και βουρ για χοτελ ...τελικα αυτη η πολη δεν σε αφηνει να αγιασεις ουτε για ενα βραδυ...εχει τον τροπο της να σου τα τρωει ..αφου τελειωσαμε ημουν τοσο χωμα που δεν την αφησα καν να μεινει ..την εστειλα καθως δεν ειχα ορεξη ουτε για τα παρελκομενα του πρωινου ξυπνηματος ...ειχα ξεχασει ποσο πολυ κουραστικος μπορει να ειναι ο σεξοτουρισμος και ποσο οικονομια σπερματος χρειαζεται καποιες φορες για να αντεξεις
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Σύντροφε mandipl ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις ανταποκρίσεις σου από μένα
και όλους τους άλλους συναδέλφους που κομπλάρουν να στείλουν ένα καλό λόγο,
ένα μπράβο για τον κόπο και το χρόνο που αφιερώνεις από τις διακοπές σου. :knockinb:
Συνέχισε να γράφεις και μη κωλώσεις σε ένα δυό λαλακίες  :s&m_2:



Εντω μεταξύ τα ΑΕΚάκια μου  με ρωτάνε πως τα πάει η ομάδα... :idiot:
Εχω να δω νίκη μήνες......  :huh:



 

Επισκέπτης
Στην Ταιλανδη ειναι ολες αξυριστες ή δεν ισχυει?.....
 

Επισκέπτης
ποσο οικονομια σπερματος χρειαζεται καποιες φορες για να αντεξεις
Save your Sperm Αδελφε γιατι χανομαστε!!!!Ειναι απο τα πιο σωστα που πρεπει να λεγονται!!!!και γω ηδη εχω αρχισει και καταρεω....μετα απο τρια τεσσερα καθε μερα ποσο να αντεξει κανεις..εν τω μεταξυ μεθαυριο μαλλον ανεβαινω προς Pattaya και εκει θα υπαρχουν πιο αυξημενες υποχρεωσεις!!!!να δουμε ποσο θα την αντεξουμε!!!!
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
τhanx pagtao ...τα review ta γραφω κυριως για μενα (κατι σαν ημερολογιο) αλλα και αν επωφεληθει καποιος απο τις πληροφοριες καλο ειναι


thats what internet is all about !!

μακαρι σε αυτο το τοπικ να ελειπαν τα ασχετα σχολια και να υπηρχαν μονο οι χρησιμες δημοσιευσεις ..θα ηταν πολυ λιγοτερες οι σελιδες και θα μπορουσε ο καθενας να βρει αυτο που θελει αντι να καθετε να διαβαζει το μακρι και το κοντο του καθενος ...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
SPAM
Και κάτι που επιβεβαίωσα κάλλιο αργά παρά ποτέ :headbang:
Γερμανικό φόρουμ κλέβει και δημοσιεύει φωτογραφίες μου (κοριτσιών που έχω ποστάρει εδώ)
Η πληροφορία ήταν από τον mathimasolfez ένα χρόνο πριν αλλά τώρα ακόμη το εξακρίβωσα!
Ο Γερμανός (Schaumstoff)  :jerking: τις παρουσιάζει σαν Thai beauties!!

Ευτυχώς που σε αρκετές βάζω φίλτρα στο πρόσωπο!
Προσοχή λοιπόν και από εμένα τέρμα φωτογραφίες χωρίς μοντάζ.
 

Συνημμένα

  • Πάρε μαλάκα Γερμανέ.jpg
    Πάρε μαλάκα Γερμανέ.jpg
    157,7 KB · Εμφανίσεις: 16

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
SPAM
Και κάτι που επιβεβαίωσα κάλλιο αργά παρά ποτέ :headbang:
Γερμανικό φόρουμ κλέβει και δημοσιεύει φωτογραφίες μου (κοριτσιών που έχω ποστάρει εδώ)
Η πληροφορία ήταν από τον mathimasolfez ένα χρόνο πριν αλλά τώρα ακόμη το εξακρίβωσα!
Ο Γερμανός (Schaumstoff)  :jerking: τις παρουσιάζει σαν Thai beauties!!

Ευτυχώς που σε αρκετές βάζω φίλτρα στο πρόσωπο!
Προσοχή λοιπόν και από εμένα τέρμα φωτογραφίες χωρίς μοντάζ.
Ρε Παγκ γιατι δεν βαζεις υδατογραμα;
 

tsafus

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
326
Like
16
Πόντοι
1
πολύ καταπληκτική η φώτο σου παγκ και η νεαρά τα σπάει :rockon: :rockon:

 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
"Pag beauties" και να κοτσαρει και τη γαλανόλευκη
Καλημέρα Πίπι  :2funny:
Τούτη τη φωτό δε την έκλεψε γιατί τη συγκεκριμένη κοπέλλα της βάζω φίλτρα,
Δεν ποστάρει πειραγμένες φωτογραφίες εξάλλου είναι φρέσκια αυτός πήρε μόνο καθαρές πόζες
(ΑΕΚάκια, Λεκ και άλλες) και τις δημοσίευσε στο δικό του φόρουμ, εννοείται θα μπήκε εδώ ως μέλος
ή είναι κάποιος δικός μας  :birdman: γερμανόφων  :uglystupid:

Τsaf στο επόμενο ταξίδι δε γλυτώνεις χρωστάεις δύο μπύρες  :dancing:

Καλημέρες και καλή Μ.Εβδομάδα  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom