Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον θα πω κατι ακομη για ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ... ασχετως βεβαια τι λεει το καθε φρουτο εδω μεσα.
Εξαλλου το ζητησε καποιο μελος με προσωπικο pm.

Η Σιγκαπουρη ειναι επισημα ο νουμερο 2 σεκσοτουριστοτοπος στη ΝΑ Ασια, φυσικα μετα τη
Ταιλανδη.
Για ενα και μονο εμφανη λογο, πανω στο νησι δουλευουν χιλιαδες ξενοι συν αυτους και τις
εταιρειες τους που κατεβηκαν απο Χονγκ-Κονγκ την τελευταια δεκαετια.
Λοιπον η κυβερνηση σχεδιασε δυο ελεγχομενες περιοχες με εκατονταδες πουτανες για να εξυπηρετηση τους φαλανγκ.
Αυτες οι περιοχες ειναι το Orchard Tower kai Geylang για πιο χαμηλα πορτοφολια.
Σε αυτες τις περιοχες λιμναζουν Κινεζες, μαλαισιανες, ινδινησιες, ρωσιδες κτλ.κτλ
Ενταξει ειναι ακριβοτερα απο Ταιλανδη το μαμησι γενικα... δηλαδη με απλα λογια θελεις
σε ευρω για σορτ με κινεζα περιπου στο κατοσταρικο για κανενα δυωρο.
Δυσαναλογα ομως ερχεται το λονγκ, με σχετικο παζαρακι ερχοντα και με 150 ευρω.
Αυτα για Orchard Tower, αν πας ομως Geylang που ειναι μια μικρογραφια της Πατταγιας,
εκει ειναι για το λαο με τα συνεπακολουθα, εχει απολα και σχετικα φτηνοτερα.

Οσο για την Κινα, αυτο που αξιζει αν μπορει καποιος να παει ειναι το νησι Χαιναν.
Ουδεμια σχεση με την υπολοιπη Κινα, εγω επισκεφτηκα την βορεια πλευρα και μου θυμισε
πραγματικα λατινικη Αμερικη, τιγκα στα μπαρακια, πουτανες παντου σε τραβανε για το χαρτζιλικι και πολυ φτηνα, περιπου μια βδομαδα με 26αρα λευκη σαν το γαλα στοιχισε
ενα 200 ευρω, αλλα καλυτερα να τα πουμε αλλη φορα.
Υπαρχει ενα σχεδιο για το συγκεκριμενο νησι, μεσα στα επομενα χρονια οι κινεζοι θελουν να το κανουν ενα απο τους μεγαλυτερους σεκσοτουριστοτοπους στο κοσμο ναι καλα ακουσατε
στο κοσμο.
Υπομονη λοιπον και ειδωμεν.
Εκτος των αλλων η καλυτερη πλευρα ειναι η νοτια που ηδη ανθει το μουνι, δυστηχως τωρα
μονο ιαπωνες και κορεατες λογο ευνοικης βιζας και παραμονης που παιρνουν.
Σιγα σιγα πανε και ευρωπαιοι, για να δουμε...

Αυτα προς το παρον. :rockon:






 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
Mandipls Thailand Trip 2012 Day 0

αρχικα να μιλησω για τα πριν φτασω ταυλανδη ...απο θεσσαλονικη αθηνα απο κει καιρο και μετα απο 5ωρη παραμονη σε αυτο το αμμωδες παραξενο μερος ενα 8ωρακι για να φτασω στην Bkk ...απο κει Bell travel με 200 bat για παταγια ...respect στον ανχωδη τυπο της Bell που καταφερε να με βαλει στο λεωφορειο των 14.00 ενω ειχα κανει κρατηση για 16.00 ...ξηγηθηκε το παλικαρι φωναζοντας σε κατι γκομενες για να μου βρουν θεση και βαν για το ξενοδοχειο μου .....μου γλυτωσε 2 ωρες διακοπων ...(οποιος εχει παει θα ξερει για ποιον μιλαω) ..

εδω πρεπει να κανω ενα συγκριτικο τεστ αναμεσα στη Egypt air και την qatar που ειχα παρει την προηγουμενη φορα ... καπου 100 ευρω φτηνοτερη η Egypt αλλα απο ποιοτητα δεν μπορει να φτασει σε τιποτα την qatar ...το φαγητο ειναι αυτο που μου κακοφανηκε περισσοτερο απο ολα ...κρυα πιατα της πλακας , μπαγιατικα γλυκα , δεν ειχαν κρασι , δεν ειχαν πορτοκαλαδα στο πρωινο ...τι σκατα ειχαν.. στην qatar παιζει κανονικο φαγοποτι σε τακτα διαστηματα , γαλλικα κρασια , εχεις να επιλεξεις αναμεσα σε 2 βασικα και καμια 20ρια special γευματα ..

επισης μπορει να εχει το συστημα ψυχαγωγιας αλλα εχει ελαχιστα πραγματα ..2-3 σειρες απο καθε κατηγορια , 2-3 ταινιες κλπ ...στην qatar hθελες 10 πτησεις για να τα δεις ολα αυτα που ειχε ...επισης οι αεροσυνοδοι της qatar ηταν σαν απο CASTING του woodman ενω της egypt δεν κανουν ουτε για ερασιτεχνικο πορνο απο κινητο ..ασε που οι περισσοτεροι ηταν ανδρες ...το αεροδρομιο του Καιρου ακριβο και αφιλοξενο σε σχεση με του qatar ... το μονο που βρηκα καλυτερο στην egypt ηταν η βολικοτητα του καθισματος του 777-300 Εr (ειχε ενα συστημα στο μερος του κεφαλιου που διπλωνει και στηριζει το κεφαλι οποτε ειναι βολικο για υπνο ...)αλλα αυτο φανταζομαι εχει να ακνει με το αεροσκαφος ...

καιρος βροχερος αλλα δεν με χαλαει ..δεν ηρθα για ηλιοθεραπεια ...στο soi 10 που ειναι το ξενοδοχειο μου (sea me spring) ξεφυτρωσαν αλλα 2 καλα χοτελια ..το διδυμο του sea me αλλα και ενα νεο που λεγεται stay η κατι τετοιο ..μαζι με το Page 10 πιστευω κανουν μια dream team 4στερων design ξενοδοχειων για μετρια βαλαντια (δινω 1790 bat τωρα ..τον αυγουστο ηταν φτηνοτερα) ..εφτιαξαν και τον κακοτραχαλο δρομο μπροστα και τωρα μπορω να φερνω τα μουνια χωρις να χρειαζεται να κανουν ισορροπια στον ανωμαλο δρομο ..πρωτη ξενερα ...το δωματιο μου ειχε 2 ενωμενα κρεβατια ..αλλα μου το αλλαξαν επιτοπου ..2η ξενερα ..αυτη τη φορα δεν πηρα το room with sea view (ειπα να κοψω λιγο το Budget) αλλα μαλλον μαλακια ...τωρα βλεπω την 2nd street ...ειναι τελειως αλλη αισθηση να βλεπεις θαλλασα ...ψυχολογικα δλδ ...και πολυ ρομαντικο οταν εισαι με τις μικρες ..
3η ξενερα ...η πληροφορια για το κλεισιμο των μαγαζιων ...παντως το ινσομνια θα ειναι ανοιχτο σημερα 8-4 και μαλλον κλειστο αυριο ...

φαγητο στο cental festival και παμε για την πρωτη νυχτα ...συνεχιζεται ...
 

Επισκέπτης
Λοιπον επειδη,ειτε θελω να κανω αντιπαραθεσεις τουλαχιστον με ατομα που δεν γνωριζω προσωπικα,ειτε να πεισω καποιους που ειναι κολημενοι δεν ξερω πως?? ειτε με ενδιαφερει και δεν θελω να πεισω ή να αλαξω γνωμη κανενος διοτι εδω πολλοι ειναι παντογνωστες και το βασικοτερο μολις δουν οτι καποιος διαφωνει ή εχει αλλη αποψη του την πεφτουν σε προσωπικο επιπεδο!!!!Θα αναφερω τα εξης:
1.Σιγκαπουρη( αν και δεν ειναι του παροντος φορουμ)Οσοι ντοπιοι και εργαζομενοι ξενοι!!!! θελουν να γαμησουν φτηνα και καλα,και χωρις προβληματα με την αστυνομια πανε απεναντι Johor Baharu malaisia!!!!Δεν ανεφερα επισης οτι δεν υπαρχουν πουτανες,απλα ειπα οτι ειναι πανακριβες!!!Τα υπολοιπα, που εχω παει -φρουτα κλπ τα αντιπαρερχομαι γιατι δεν αξιζει τον κοπο....
2.Ο Ταξ.Σειρας:Το να λες την αποψη σου δεν απαξιωνεις τον αλλον!!!!Οσο για τη Καμποτζη Τι αξιζει??εκτος απο λιγα τουριστικα ενδιαφεροντα??σεγοτουρισμος??Ποιοτητα ζωης??εξυπηρετηση ??φτηνα???
 

Andrew19

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
109
Like
18
Πόντοι
1
mandipl έτσι πρέπει να εφαρμόσεις το σύστημα από το τηλέφωνο... παίρνεις καμιά 10αριά τηλέφωνα και τις παίρνεις τηλ τις επόμενες μέρες να βρεθείτε. Αλλά σίγουρα αρκετά μαγαζιά θα είναι ανοιχτά που όμως δεν θα παίζουν μουσική ή/και δεν θα σερβίρουν αλκοόλ.
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο ειναι λοιπον, πρεπει να ειμαστε λιγο πιο προσεκτικοι στις κριτικες μας και μαλιστα με ατομα που δεν γνωριζουμε...δοξα σοι ο Θεος εχουμε ζησει σε αρκετες χωρες και οχι μονο Ασια...αλλα ας τα αφησομε αυτα τωρα.

Οσο για Johor Bahru, εκει πανε οι Ινδοι και οι πακιστανοι μεταναστες να μαμησουνε.
Ο ξενος δεν θα φυγει απο το κεντρο να παει 2 ωρες δρομο να βρει πουτανα και εννοω τους
γραφιαδες Ευρωπαιους και τοσους αλλους.

Γιαυτο τα κανανε εκει που τα κανανε πιο κοντα, για να μην τους φαει η μαλακια. :rockon:
 

kreatosoupa

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Οφείλω να σας συγχαρώ για τις ατάκες των τελευταίων ημερών:

-Θες να βγαλεις Α.Φ.Μ ?
-Υπαρχουν και αρωστακια εδω που περιμενουν τη δοση τους
-Επισης υπαρχη στεκι και για τα σπασμενα πορτοφολια
-Sa wad dee ka! ξέρει κανείς τι σημαίνει? =  Θελω 1000 bath  / ειμαι κατοι δε σε πειραζει ε?
-Δυο κρεμασμενα βυζια με θλιμενες ρωγες
-Οι ταιλανδες δεν γκρινιαζουν? - Ναι, αλλα δεν καταλαβαινεις τι λενε!
-Οποια κυλοτα επιασα, βρεμμενη ητανε απο την ενταση
-Εσυ που κρατας αρχεια εχει μεινει καμμια αγαμητη κατω?
-Η καλη στυση ερχεται παντα με τις σωστες λεπτομερειες
-Μπορεις να... μεταφρασεις?

:2funny:     :rockon:    :2funny:      :rockon:    :2funny:

Χαχαχα, χαιρομαι που μπηκα στο TOP 10!!!!
 

Επισκέπτης
Patong. Τελικα,χθες ηταν ολα ανοιχτα και σημερα και αυριο λεει θα ειναι κλειστα!!!Ειδομεν...και οπως προειπε και ο φιλος: ο καλος ο νοικοκυρης πρεπει να εχει κανει τα κουμαντα του!!!!να εχει τα τηλεφωνα του καβατζα για καθε δυσκολη στιγμη....καιρικα φαινομενα-πενθη Βασιλεων-θρησκευτικες εορτες κλπ. Χα Χα Χα..οτι δεν προλαβαινα τις προηγουμενες μερες αποθηκευση ..να δουμε βεβαια τι ανταποκριση θα υπαρξει?????Αν και μια που την κυνηγησα απο το δωματιο χθες γιατι τη βαρεθηκα...σημερα θαχει παρει καμια 20αρια φορες.....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Τετοιο "μουνί" ξηγιέστε στη γαμαγια που πάτε?  :cheesy:



 

Συνημμένα

  • b13[1].jpg
    b13[1].jpg
    144 KB · Εμφανίσεις: 15

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
mandipls thailand trip 2012 (uncensored edtion) - day 1

ξεκιναω κατα το απογευματακι αφου βολευτικα στο χοτελ τη βολτα μου ...ξεκιναω απο metro περιοχη που εχει καποια gogo  που μου αρεσαν ..και συγκεκριμενα πρωτα στο champane ..οπως το θυμαμαι ..πολυ καλο επιπεδο απο γκομενες σε σχεση με αλλα ..65 βατ η singa (happy hour) ...ειχε τουλαχιστον 3-4 μωρα που θα μπαρφαινιαζα αγρια ...αλλα κρατηθηκα ..μετα office gogo ..πεσμενο το ειδα απο αποψη κοριτσιων .πολλα μεν κοντοπουτανα δε ...ειπα να παω και απο το gogo που μου εκανε εντυπωση ως πιο filthy την προηγουμενη φορα ..το Windmill ..και παλι με επιβεβαιωσε ...η λεξη βρακι ειναι αγνωστη εκει ...αλλα  καμια μα καμια δεν ηταν του γουστου μου ...μπαζα δλδ που απλα κανουν τα παντα και παιζουν οσο πουθενα με τους πελατες ..βυθισεις μπανανων και πεομαλαξεις πανω απο τα ρουχα ειναι οτι πιο συνηθες ανω ο διπλανος μου σε μια φαση εγλυφε την κοπελα που ηταν ανεβασμενη στη σκηνη ....οτι να ναι ... περασα και απο whats up aλλα ειχε πολυ κοσμο ...κατα τις 1 οδηγηθηκα εκει που οδηγουν ολοι οι δρομοι ..ιnsomnia ..ωραια μουσικη καλες γκομενες ...μου γυαλισε μια και την πηρα χωρις πολλα πολλα ..jen και καλα εχει ερθει παταγια για το δεκαημερο ...ωραιο σωμα ωραιο χαμογελο χαλια αγγλικα ..δεν ζητησε λεφτα απο την αρχη ...της εβαλα στην τσαντα 1,5 κ ..τα αξιζε ...καλο σεξακι τελειωμα στο στομα ..απιστευτη επιδερμιδα και σφιγγυλοτητα παρολλο που μου ειπε ειναι 26 εγω για 20 θα την εκανα ...και απο σωμα για 16 και σχετικα πολυ ψηλη (με τακουνια με περνουσε για λιγο, οχι δεν ειναι lb)..τελειωμα σε στομα και προσωπο χωρις πολλα πολλα...καλη περιπτωση αλλα οχι η κοπελα που θα κρατησω 2η μερα ...ισως αργοτερα ..
συστυχως οι φωτος ειναι απο την επομενη μερα χωρις πολυ μακιγιαζ κλπ

to be continue
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Τελευταία ενημέρωση για τους συναγωνιστές που είναι ή θα πάνε pattaya ότι οι disco θα είναι κλειστές από σήμερα και για 3 μέρες, τα bar στην walking θα είναι ανοιχτά χωρίς μουσική, για το αν θα σερβίρουν ποτά δεν είναι βέβαιο, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μπορείς να φορτώσεις, και επίσης για τα gogo δεν γνωρίζω αν θα είναι ανοιχτά, όποιος έχει περετέρω πληροφορίες καλοδεχούμενες  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
εγω για σημερα βλεπω gogo κλειστα ,bar ανοιχτα χωρις μουσικη και φωτα , disco ακουσα οτι το ινσομνια θα ανοιξει και θα εχει και Playboy party...
 

Επισκέπτης
Τετοιο "μουνί" ξηγιέστε στη γαμαγια που πάτε? 
Ζηλευεις μπαγασακο εεε?????Να σου φερουμε ενα τετοιο να σε καλουπωσει Χα Χα Χα!!!!
 

baccara1

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
Τελευταία ενημέρωση για τους συναγωνιστές που είναι ή θα πάνε pattaya ότι οι disco θα είναι κλειστές από σήμερα και για 3 μέρες, τα bar στην walking θα είναι ανοιχτά χωρίς μουσική, για το αν θα σερβίρουν ποτά δεν είναι βέβαιο, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μπορείς να φορτώσεις, και επίσης για τα gogo δεν γνωρίζω αν θα είναι ανοιχτά, όποιος έχει περετέρω πληροφορίες καλοδεχούμενες  :grin: :grin: :grin: :grin:
Τζιμι βλεπω και εισαι up to date :rockon:
Πως κι'ετσι, ρε μηπως εισαι δω και δεν το ξερω :think:

Λοιπον ακου, οτι εχει σχεση με μουσικη ειναι τουμπα (κλειστο).
Αυτο για τρεις μερες οπως ειχα αναφερει τις προαλλες, μπαρακια σε ολη την επικρατεια ανοικτα, κοριτσια στο μεροκαματο κανονικα, μπυριτσα καργα, οποτε στο μουνι τους το μνημοσυνο :rockon:

Καλα ειναι, να ρελακσαρομε και λιγακι απο τη βαβουρα :headbang:
Η πλακα ειναι με τα παιδια στην Ισομνια, πηγαν κατα τις εντεκα να ξεκινησουνε λιγη μουσικη και σε δεκα λεφτα ισαμε να παω μεχρι Bali hai και να γυρισω ητανε κλειστη.

Αυταααααααα για σημερα, παντως κακα τα ψεματα ο χαβαλες που γινεται με τα πουτανακια
ειναι ολα τα λεφτα. :rockon:

Τα λεμε...

 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
αληθεια βρε παγκταο, δεν πεθυμησες μια κωλαρα ετσι λιγο ξεχειλωμενη, οχι πολυ ομως, ισα ισα να την λες κωλαρα, να χουφτωνεις γερα στο πισοκωλητο και να κυματιζει σε καθε χτυπημα,
αληθεια, δεν πεθυμησες ενα χαλαρο ντοπιο νιμου που να κανει πλατσα πλουτσα?
και δεν πεθυμησες δυο κρεμσμενα βυζια με θλιμενες ρωγες που στο ιεραποστολικο κινουνται ατακτα και σε αποσυντονιζουν?
ελα, λεγε, δεν πεθυμησες κακοβαμενες  ξανθες ανταυγιες με μαυρη ριζα?
σωσιβιο (δυο) στη μεση? τριχες στα ποδια και ιχνη χαλαουας στις μασχαλες δεν σου εχουν λειψει?
για ποιες χτυπαει η καμπανα? :2funny: :2funny:
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Τζιμι βλεπω και εισαι up to date :rockon:
Πως κι'ετσι, ρε μηπως εισαι δω και δεν το ξερω :think:

Λοιπον ακου, οτι εχει σχεση με μουσικη ειναι τουμπα (κλειστο).
Αυτο για τρεις μερες οπως ειχα αναφερει τις προαλλες, μπαρακια σε ολη την επικρατεια ανοικτα, κοριτσια στο μεροκαματο κανονικα, μπυριτσα καργα, οποτε στο μουνι τους το μνημοσυνο :rockon:

Καλα ειναι, να ρελακσαρομε και λιγακι απο τη βαβουρα :headbang:
Η πλακα ειναι με τα παιδια στην Ισομνια, πηγαν κατα τις εντεκα να ξεκινησουνε λιγη μουσικη και σε δεκα λεφτα ισαμε να παω μεχρι Bali hai και να γυρισω ητανε κλειστη.

Αυταααααααα για σημερα, παντως κακα τα ψεματα ο χαβαλες που γινεται με τα πουτανακια
ειναι ολα τα λεφτα. :rockon:

Τα λεμε...
Για άλλη μια φορά ο Περίτρανος μας βγάζει ασπροπρόσωπους  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:, χίλια μπράβο για την ενημέρωση με τις τελευταίες εξελίξεις για το ψαροχώρι, όχι τίποτα άλλο να ξέρουν τι θα βρουν και όσοι σχεδιάζουν να κατέβουν τώρα, μακάρι να μουν κάτω έστω και με μισόκλειστη walking street  :rockon: όσο για τις πηγές μου τις ξέρεις τις έχεις γνωρίσει  :knockinb:, καλά το λέει ο Pagtao για τα τηλέφωνα που πρέπει να πετάμε αφού φεύγουμε αλλά...
 

Pagtao

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.328
Like
0
Πόντοι
16
Τα τοπ της τελευταίας αγωνιστικής λοιπόν:
-Μονόζυγο
-σπασμενα πορτοφόλια
-με ενημέρωσε ένα πουλάκι
-όχι καλή μου
-θα ειναι μεγαλη ηττα
-γαμανε ολη την Ασια
-δυο σωβρακα που θα αγορασεις...κλπ
-ολες οι εποχες ειναι ωραιες
-που ηδη ανθει το μουνι
-πρώτη ξενερα το δωματιο μου ειχε 2 ενωμενα κρεβατια
-στη γαμαγια που πάτε
-μετα απο  καμποσα ξυδια ολα τα μουνια ειναι ιδια
-Να σου φερουμε ενα τετοιο να σε καλουπωσει
-τα τηλέφωνα που πρέπει να πετάμε αφού φεύγουμε, αλλά...

:rockon:   :2funny:     :rockon:   :2funny:     :rockon:   :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
mandipls thailand trip 2012 (uncensored edtion) - day 1

ξεκιναω κατα το απογευματακι αφου βολευτικα στο χοτελ τη βολτα μου ...... ...η λεξη βρακι ειναι αγνωστη εκει ...αλλα  .....καλη περιπτωση αλλα οχι η κοπελα που θα κρατησω 2η μερα ...ισως αργοτερα ..
συστυχως οι φωτος ειναι απο την επομενη μερα χωρις πολυ μακιγιαζ κλπ

to be continue
:rockon: :rockon: :rockon:

Βάλε και μία που να φαίνεται το τσουτσούνι του γλεντιμπογιού για να γουστάρουμε!  :fuck2:
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
2 λογια για τη Σιγκαπουρη.
ΝΑΙ ειναι πολυ ποιο ακριβα απο τη Πατταγια.
ΝΑΙ η πορνεια ειναι παρανομη εκει.
ΝΑΙ οποιος θελει να βρει γυναικα παει ORCHARD Towers, εκει υπαρχει και το CRAZY HORSE για οσους γουσταρουνε γλεντυμπογυα, με τη πλειοψηφεια Φιλιππινεζες απο γυναικειο πληθυσμο.
ΝΑΙ υπαρχει και η GEYLANG αλλα απευθυνεται κυριως σε οσους δεν εχουν αρκετα λεφτα ειναι μπουρδελλοσυνοικια.
Εαν καποιος εχει ορεξη στην ORCHARD Road απο τις 11 και μετα το μονο που βρισκει να κυκλοφοραει ειναι πουτανες στη πλειοψηφεια τους Φιλιππινεζες και Βιετναμεζες.
Βεβαια εχω δει και ολη την ημερα να κυκλοφορουνε τα ΑΠΙΘΑΝΑ μωρα για φορτωμα απο Βιετναμεζες, Ταυλανδεζες, Ρωσσιδες μεχρι και Βραζιλιανες Τραβεστι.
Δεν θα εχει προβλημα να μπασει γυναικα σε κανενα ξενοδοχειο οσων αστερων και να ειναι.
ΝΑΙ οι ντοπιοι πανε στο BANTAM που ανηκει στην Ινδονησια και ειναι 40 λεπτα μακρυα με καραβι.
ΝΑΙ υπαρχουν και αλλα μερη αλλα κρατιωνται μυστικα για ψαγμενους, εεεε ΚΩΣΤΑBMW;
Αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom